Potrebujem skener stránok SG od spoločnosti SiteGround (recenzia 2020): Stojí to za to? Koľko to stojí?

Kontrola e-mailových upozornení na kontrolu stránok SiteGround SG Site Scanner (2020)

SiteGround je vysoko zabezpečená webhostingová spoločnosť, ktorá nie je neustále hodnotená a odporúčaná mnohými ľuďmi ako najlepší webhosting..


Pred registráciou do ktoréhokoľvek z plánov a balíkov webhostingu spoločnosti SiteGround však musíte vedieť určité veci. Musíte sa opýtať sami seba – Naozaj potrebujete SG Site Scanner SiteGround? Je to dokonca stojí za to? (Myslím, že stojí za to náklady) Alebo nakoniec zbytočne utratíte svoje peniaze za niečo, čo sa napokon vôbec nepotrebovalo!

Stručné poznámky k bezpečnostným funkciám SiteGround

Teraz si povedzme niečo o bezpečnosti webových stránok, ktoré SiteGround ponúka so svojimi webhostingovými účtami svojim zákazníkom. Na rozdiel od mnohých nekvalitných nezabezpečených webhostingových spoločností tam, SiteGround má vynikajúcu kvalitu serverov, ktorá je vysoko bezpečná so spoločnosťou neustále vydávajúcou aktualizácie softvéru a tiež tvrdo pracuje na vytvorení bezpečnostných záplat pre nájdený najnovší malware alebo zraniteľnosť..

Vaše stránky hostené s programom SiteGround sú už veľmi zabezpečené, a preto nepotrebujete aktualizáciu zabezpečenia (vo forme SG SiteScanner).

Takže, čo je služba SiteGround SG Site Scanner Malware Monitoring Service?

SG Site Scanner odkazuje na službu detekcie a monitorovania škodlivého softvéru SiteGround alebo na systém včasného varovania, ktorý je napájaný ich bezpečnostným partnerom Sucuri (jeden z najväčších poskytovateľov Malware Monitoring & Blacklist Scan). SG Site Scanner denne kontroluje všetky odkazy, ktoré sú prístupné z domovskej stránky vášho webu (po aktivácii).

SiteGround SG Site Scanner Kontrola hackerských služieb Správa o revízii

Taktiež skontroluje vaše webové stránky na populárnych autoritatívnych stránkach založených na zabezpečení, aby zistil, či vaša doména bola na čiernej listine niektorým z nich alebo nie. Ak SG Site Scanner zistí akýkoľvek takýto problém, ihneď vám pošle upozornenie prostredníctvom e-mailu. Pomôže vám to okamžite podniknúť kroky a rýchlo vyriešiť problém, aby ste ochránili povesť svojej firmy, zákazníkov a príjmy..

�� Čo je dobré na skeneri stránok SG?

1. Efektívny systém skenovania a nahlasovania škodlivého softvéru
2. Dobrý partner pre monitorovanie malwaru ako Sucuri
3. Ľahšie a priateľské rozhranie na skenovanie hrozieb
4. Okamžité e-mailové upozornenia a aktualizácie
5. Ľahko zvládnuteľné správy každý týždeň

�� Čo je zlé na skeneri stránok SG?

Rovnako ako každý iný poskytovateľ webhostingu, aj program SiteGround spolupracuje s inými službami tretích strán s cieľom ďalšieho predaja svojich plánov a súčasného pomôcť zákazníkom pri ochrane ich webových stránok. Podľa môjho názoru by mal byť SG Site Scanner bezplatný a za to by ste nemali platiť! Potom je to však platená služba, pokiaľ ide o službu SiteGround alebo iného poskytovateľa webhostingu, ktorý ponúka takúto službu zabezpečenia a monitorovania webových stránok ako extra platený doplnok..

Takže by som mal dostať SG Site Scanner? Je dokonca potrebné ho kúpiť?

STRUČNÁ ODPOVEĎ: NIE, POTREBNÉ!

Namiesto toho si objednajte nákladnú službu na monitorovanie škodlivého softvéru SiteGround, ktorý slúži na bezplatný bezpečnostný doplnok Wordfence, ktorý dokáže prehľadávať vaše servery 24 hodín denne, 7 dní v týždni a môže tiež vyčistiť všetky potenciálne hrozby z webových stránok. SG Site Scanner spoločnosti SiteGround ponúka podobné služby na sledovanie škodlivého softvéru, ako je Bluehost’s SiteLock Security alebo iPage’s Security Suite, ktoré viac menej fungujú rovnako. Začiatočníci považujú tieto doplnkové služby za užitočné a kupujú ich pri registrácii. Zatiaľ čo väčšina ostatných ich inteligentne zanedbáva a rozhoduje sa pre bezplatný doplnok WordPress ako Wordfence.

Koľko stojí program SiteGround SG Site Scanner? [Podrobnosti o cenách]

Informácie o cenách SGG spoločnosti SiteGround
Počiatočná cena19,80 dolárov ročne (1,65 dolárov mesačne)
Cena za obnovenie19,80 dolárov ročne (1,65 dolárov mesačne)
(Rovnaké náklady na obnovenie)

Náklady na SG Site Scanner spoločnosti SiteGround 19,80 dolárov ročne alebo 1,65 dolárov mesačne s rovnakou obnovovacou cenou. Táto voliteľná doplnková služba na monitorovanie bezpečnosti od spoločnosti SiteGround (poháňaný Sucuri) môžu byť kedykoľvek pridané alebo odstránené z vášho webhostingového balíka SiteGround.

Preto môžete za službu SG Site Scanner spoločnosti SiteGround zaplatiť ročne priamo vopred počas procesu registrácie.

Doplnok SG Site Scanner spoločnosti SiteGround prostredníctvom používateľskej oblasti

Prípadne si môžete tento nástroj na kontrolu hrozieb a sledovanie škodlivého softvéru objednať z lokality SiteGround kedykoľvek neskôr (úplne na vás).

Wordfence vs SG Site Scanner (Powered by Sucuri): Recenzia a porovnanie (2020)

SiteGround SG Site Scanner verzus Wordfence (recenzia a porovnanie 2020)

Wordfence je špičkový poskytovateľ bezpečnostných služieb (s bezplatnými aj platenými programami) pre používateľov WordPress a je špeciálne poháňaný ich Feedback Feed Feed, ktorý sa neustále aktualizuje. Základná verzia doplnku WordPrence WordPress je zadarmo a ponúka svojim používateľom širokú škálu bezpečnostných funkcií (ak je povolená). Pomocou nástroja na skenovanie stránok, ako je Wordfence, môžete uvoľniť rôzne bezpečnostné mechanizmy, ktoré vašu lokalitu úplne chránia pred hackermi a škodlivými kódmi..

Firewall Wordfence je tiež dostatočne výkonný na to, aby chránil vaše stránky a zabránil akejkoľvek forme útoku. Využíva najaktuálnejšie pravidlá brány firewall, zabraňuje škodlivým IP a ponúka spoľahlivú a dostatočnú ochranu vášho webu WordPress. Okrem toho preberá spoločnosť Wordfence kľúčovú zodpovednosť týkajúcu sa zabezpečenia úplnej povinnej starostlivosti predtým, ako povolí všetku komunikáciu na vašom blogu alebo webovej stránke.

POZNÁMKA: Na rozdiel od Wordfence nie je SG Site Scanner SiteGround žiadnou aplikáciou, ktorá vám poskytne úplnú ochranu vášho webu pred akýmkoľvek útokom. Ide iba o voliteľnú funkciu doplnkového zabezpečenia plateného sledovania hackerov / škodlivého kódu od spoločnosti SiteGround.

Záver: Vyžaduje sa SG Site Scanner? Potrebujete tento platený doplnok zabezpečenia z webuGround pre váš web?

Počas rezervovania počas nákupu plánu webhostingu programu SiteGround vám poskytnú možnosť pridať doplnok SG Site Scanner za dodatočný poplatok (čo je voliteľná doplnková funkcia). Ak sa ma pýtate alebo akúkoľvek inú technológiu WordPress, najčastejšou odpoveďou by ste boli – NIE, NEPOTREBUJETE POTREBU SITEEGROUND SG SITE SCANNER, KDE NÁKUP ICH SLUŽBY WEB! K dispozícii sú rôzne ďalšie bezplatné bezpečnostné aplikácie, ktoré preveria váš web na prítomnosť škodlivého softvéru (Wordfence je bezplatná alternatíva, ktorú používam tiež).

Takže môžete prejsť na lokalitu SiteGround.com, vyberte si hostingový plán pre svoje stránky a potom ich vyberte Ochrana súkromia domény vlastnosť (voliteľné znova), a nakoniec zrušte začiarknutie políčka SG Site Scanner služba.


Kliknutím sem zistíte, či potrebujete ochranu osobných údajov SiteGround (ochrana ID domény) alebo nie?

Odporúčate SiteGround Hosting? Áno, jednoznačne! Vďaka ich vyspelým bezpečnostným balíkom na úrovni servera, prémiovej zákazníckej podpore a špičkovému hardvéru a softvéru na podnikovej úrovni je nepochybne server SiteGround najbezpečnejším prostredím na hosťovanie vášho blogu alebo webovej stránky. Dúfam, že naše hodnotenie Potrebujete skener stránok SG od spoločnosti SiteGround? Stojí to za to? bolo pre vás užitočné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me