Dedikovaný hosting Hosting Review 2020 – získajte 70% zľavu]


PROS SITEGROUND VYDANÉ HOSTING
1. Hodnotený hostiteľ zdieľaného servera č. 1 vo viacerých prieskumoch verejnej mienky na Facebooku a tiež sa považuje za najlepšieho dedikovaného hostiteľa
2. Oveľa spoľahlivejšie v porovnaní so zdieľaným serverom a serverom cloudového servera
3. Hosťujte akýkoľvek typ webových stránok s vyhradeným hostiteľským prostredím, prístupom k root serverom a bezplatným cPanel & WHM
4. Prémiová špeciálna VIP podpora 24/7 so zárukou dostupnosti 99,99% dostupnosti
5. Zaoberá sa webmi s ťažkými dopravnými hrotmi s voliteľným doplnkom na zvýšenie výkonu
6. Rýchly čas načítania stránok s bleskom vďaka špičkovej technológii servera SiteGround
7. Váš účet na vyhradený server hostenia obsahuje bezplatnú vyhradenú adresu IP a bezplatný súkromný server DNS
8. Vlastný firewall ponúkaný s dedikovanými servermi SiteGround vám môže pomôcť pri presadzovaní politiky riadenia prístupu
9. Vyššia úroveň flexibility a zabezpečenia pri pridávaní / zmene softvéru a servera konfigurácia
Nevýhody SITEGROUND VYDANÉ HOSTING
1. Mnohým používateľom sa môže zdať, že hostingové plány SiteGround Dedikovaný hosting (cena za 229 $ / mesiac) sú dosť drahé v porovnaní s ich plánmi cloudového servera.
2. Jednorazový poplatok vo výške 99 dolárov je za nastavenie vyhradeného servera SiteGround
VYDANÉ HODNOTENIE HOSTINGOV ​​SITEGROUNDU
SiteGround Dedicated Server Hosting
Prevádzková doba a spoľahlivosť
5.0/5.0
SiteGround Dedicated Server Hosting
Rýchlosť a výkon
5.0/5.0
SiteGround Dedicated Server Hosting
Funkcie a vyváženie záťaže
5.0/5.0
SiteGround Dedicated Server Hosting
Zabezpečenie a ochrana pred hackermi
5.0/5.0
SiteGround Dedicated Server Hosting
Ceny a hodnota
4.0/5.0
SiteGround Dedicated Server Hosting
Zákaznícka podpora
5.0/5.0
CELKOVÉ HODNOTENIE4.8/5.0
ZHRNUTIE SITEGROUNDU ZHRNUTÉ PREHĽAD HOSTINGU
Program SiteGround na základnej úrovni, ktorý vám slúžil na hosťovanie, vás stál 229 dolárov mesačne čo vyzerá drahé, ale stojí to za to najmä za bohaté funkcie, výkon, kvalitu služieb, bleskovú rýchlosť a VIP technickú podporu, ktorú získate. Ak hľadáte pre svojho webu kvalitného poskytovateľa dedikovaného hostenia pre svoj web, môžete skúsiť cloudhostingovú službu SiteGroundovho cloudu bez váhania, pretože SiteGround pred nejakým časom zrušil svoje špecializované hostingové plány. Navyše, ich cloudové plány sú šetrné k rozpočtu, pretože vás budú stáť iba náklady 80 dolárov mesačne a uspokojí vaše potreby celkom pohodlne.

Hľadáte špecializované serverové hostingové riešenie, ktoré vám ponúka platformu so serverovými prostriedkami na vytvorenie webovej stránky s vysokou dostupnosťou a vysokou prevádzkovou záťažou?

POZNÁMKA: SiteGround ukončil svoje drahé, ale výkonné riešenie dedikovaného hostingu a nahradil ho lacnejším, ale vysoko škálovateľným cloudhostingovým servisom a svojim zákazníckym riešením hostenia podnikových serverov..

MÔŽETE SKONTROLOVAŤ ICH PLÁNY ZARIADENIA, KTORÉ SÚ CHEAPEROM, VIAC FLEXIBILNEJŠIE A LEPŠIE SITEGROUNDY ZAMERANÉ HOSTINGOVÉ ALTERNATÍVNE …

ALEBO MÔŽETE VYHĽADAŤ VÁŠ DEFTH …

Potom vám musím povedať, že ste na správnom mieste, pretože preskúmame plány hostingu serverov SiteGround, aby sme vás informovali, či stojí za to hosťovať vaše webové stránky na ich vyhradených serveroch alebo nie?

Dedikovaná služba hostenia serverov by sa mala zamerať hlavne na to, aby vaše stránky poskytovali neprehľadné nadácie, ktoré vydržia vysoký objem premávky a hroty, aby ste mali úplnú kontrolu nad svojimi aktivitami.

SiteGround je populárny nezávislý poskytovateľ vyhradeného hostingu zapojený do 24/7 monitorovanie váš stroj a okamžite reaguje (v prípade akýchkoľvek problémov). Ich špecializované plány hostenia sú úplne zvládnuté a teda to znamená, že program SiteGround si ich vždy zachová softvér aktualizovaný.

Existuje toľko druhov možností hostenia, že je dosť mätúce a ťažké zvoliť správne riešenie pre vaše podnikanie. Poďme teda k podrobnostiam o špecializovaných hostingových službách, ktoré ponúka SiteGround.

Čo je vyhradený hosting SiteGround?

Vyhradená hostingová služba od spoločnosti SiteGround (tiež známy ako dedikovaný server alebo spravovaná služba hostenia serverov) je typ hostenia, pri ktorom si spoločnosť bude môcť prenajať celý server (zvyčajne umiestnené v dátovom centre). Webhosting poskytuje nielen nástroje na hosťovanie servera, ale môže tiež ponúkať správu a ďalšie pokročilé služby.

Na rozdiel od usporiadania zdieľaného servera, služba vyhradeného servera je veľmi flexibilnou formou usporiadania servera, pretože poskytuje klientovi / organizácii úplnú kontrolu nad serverom, softvérom a bezpečnostnými systémami. To je dôvod, prečo je vyhradený hosting serverov dosť drahý, pretože ponúka vynikajúci hosting typ.

Prečo zvoliť Siteground Dedicated hosting cez zdieľaný server hosting?

SiteGround Dedikovaný hosting výhody oproti zdieľaným serverom hosting

Momentálne je na trhu príliš veľa špecializovaných poskytovateľov hostingu, ale nie všetci z nich ponúkajú také bohaté serverové funkcie za prijateľnú cenu. Ak uvažujete o kúpe nového vyhradeného hostingového plánu alebo o zmene typu hosťovania zo základného zdieľaného servera alebo lacného cloudového servera na vyhradený server, vyhradený hosting servera SiteGround je skvelou voľbou! Kliknutím sem tiež môžete vyskúšať hostingové plány služby Cloud Server spoločnosti Cloud Server.

1. Plne spravovaný hosting prémiového servera

SiteGround vám pomôže pri nastavovaní vlastný dedikovaný server kde budete môcť hostiť svoje stránky na špičkovom vyhradenom počítači, ktorý riadi a nastavuje ich tím odborníkov. S vyhradeným serverovým hostingom servera SiteGround dostanete množstvo inovatívneho proprietárneho softvéru, ktorý zvyšuje výkon servera a poskytuje vám viac funkcií na úrovni servera ako ktokoľvek iný..

2. Dedikované servery na 3 kontinentoch

Spustil umiestnenie servera mimo Windows 7 USA pridaním niekoľkých serverov v systéme Windows Európa a nakoniec v Asia-Pacific región. Server nielen na hosťovaní zdieľaného servera SiteGround, ale aj ich polooddelení používatelia cloudu a vyhradený hosting môžu teraz kúpiť server v ktoromkoľvek z týchto umiestnení..

3. Proprietárne zvýšenie výkonu

Vyhradený server SiteGround môžete vylepšiť pridaním a zvýšenie výkonu ktorý má špeciálne nastavenie servera. Toto slúži ako voliteľný výkonný a nákladovo efektívny softvér na dosiahnutie vyššieho výkonu (inak väčšinou iba na drahý hardvér).

4. Podivínsky softvér bez dodatočných nákladov

Každý vyhradený serverový účet môže obsahovať jedinečné nástroje vyvinuté na serveri SiteGround, napríklad také, aké sme vyvinuli Joomla a WordPress Autoupdates, Pracovné prostredie servera Joomla a WordPress, Cloudflare CDN, SSH a WP-CLI, Integrovaný Git a oveľa viac. Jedinou podmienkou bezplatnej ponuky je, že ak užívateľ dostane taký proprietárny softvér, jeho root prístup bude zrušený.

5. 24/7 VIP podpora

SiteGround vždy ponúka svojim zákazníkom horiace rýchlu VIP podporu so svojimi vyhradenými plánmi hostenia dobre vyškolenými odborníkmi. s nie je čas na rozhovor alebo telefón pre svojich špecializovaných zákazníkov v oblasti hostingu a menej ako 10 minút času odozvy na vstupenkách, už nemôžete nič požiadať. Môžeš?

Kliknite sem, aby ste sa dostali do kontaktu so zákazníckou starostlivosťou o lokalitu

Určené ceny, plány a funkcie webového servera

Vďaka 3 typom vyhradených plánov hostenia serverov vám SiteGround uľahčí nákup vyhradeného servera podľa vašich obchodných potrieb a rozpočtu. Tu sú niektoré z hlavných funkcií a špecifikácií všetkých vyhradených hostingových plánov SiteGround:

1. Vstupný serverový plán (cena za 229,00 USD / mesiac)

»960 GB voľného miesta na disku
»5 TB Šírka pásma
»4 GB DDR3 RAM
»Procesor Intel Xeon E3-1230
»Hodinová rýchlosť procesora» 3,20 GHz
»4 CPU Core
»8 vlákien CPU
»8 MB CPU cache

2. Plán napájacích serverov (cena 329,00 $ / mesiac)

»960 GB voľného miesta na disku
»5 TB Šírka pásma
»16 GB DDR3 RAM
»Procesor Intel Xeon E3-1270
»Hodinová rýchlosť procesora 3,50 GHz
»4 CPU Core
»8 vlákien CPU
»8 MB CPU cache

3. Plán super výkonových serverov (cena 429,00 USD / mesiac)

»2 x 960 GB diskového priestoru SSD v RAID 1
»5 TB Šírka pásma
»16 GB DDR3 RAM
»2 x procesor Intel Xeon E5-2620
»Hodinová rýchlosť procesora» 2,00 GHz
»2 x 6 jadier CPU
»2 x 12 vlákien CPU
»15 MB CPU cache

POZNÁMKA: Ceny na stránkach sa môžu mierne líšiť v závislosti od umiestnenia vyhradeného servera, ktoré si vyberiete. Poplatky za službu SiteGround $ 99 ako jednorazový poplatok za zriadenie svojho hostingového účtu vyhradeného servera SiteGround. Súkromný DNS je však zahrnutý zadarmo so všetkým ich vyhradeným serverom účty.

Zľava na dedikovanú hosting (zľavové kupóny a propagačné kódy)

Služba SiteGround bohužiaľ neponúka žiadne kupónové kódy so svojimi vyhradenými plánmi hostenia. Ale môžete získať malú zľavu, ak si vopred kúpite viac ako jeden mesiac svojho predplateného hostingu. Na rozdiel od ich vyhradeného servera (teraz ukončené) a hostingové plány cloud serverov, získate veľkú zľavu na hostingové plány zdieľaného servera SiteGround.

Dedikovaný server SiteGround Cloud vs vyhradený server: Mal by som zvoliť vyhradený hosting SiteGround alebo hostingový plán Cloud?

SiteGround Cloud Server Hosting vs Dedikovaný server Hosting (Recenzie a porovnanie 2020)

Cloud Hosting a dedikovaný server SiteGround sú úplne odlišné hostingové riešenia, pokiaľ ide o nastavenie a správu servera. Dedikovaný serverový server SiteGround vám poskytuje oveľa väčšiu slobodu, takže si ho budete môcť objednať pomocou root prístup na vaše hostingové účty SiteGround a WHM. cPanel’s WHM ktorý je súčasťou vyhradeného plánu servera SiteGround, vám môže pomôcť vytvoriť, odstrániť alebo spravovať vaše hostiteľské účty sami a to aj na úrovni servera..

Ich vyhradený plán hostenia serverov vám tiež umožňuje vykonať akékoľvek globálne zmeny v konfigurácii vášho hostingového servera. Okrem toho je vyhradený serverový server SiteGround omnoho výkonnejší ako ich cloudový hosting a tiež ponúka dostatok serverových zdrojov na hosťovanie vašich webových stránok..

Ak zdieľaný server SiteGround nedokáže uspokojiť serverové zdroje vašich webových stránok a nemáte ani dostatok finančných prostriedkov na zakúpenie svojho vyhradeného plánu hostovania serverov, potom ich plány hostenia v cloude môžu byť tiež veľmi rozumným riešením. Zdieľané plány hostenia serverov SiteGround sú skvelé pre začiatočníkov alebo weby s obmedzenou prevádzkou. Ale pre stránky s vysokou návštevnosťou je potrebných viac serverových zdrojov, a preto je rozumné, aby ste vychádzali z vášho rozpočtu Cloudový server SiteGround alebo plány hostenia vyhradeného servera. Nakoniec musíte medzi nimi zavolať (Cloud alebo Dedicated Server) považovaním vášho rozpočtu za rozhodujúci faktor.

Takže to je všetko Recenzia vyhradeného hostingu na serveri SiteGround (2020) čo je teraz ukončené, a preto môžete ísť so službou Cloud Hosting Service, pretože je rovnako výkonná a škálovateľná, aby zodpovedala rastúcim potrebám vašej firmy. A ak máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky týkajúce sa vyhradeného / cloudového / podnikového servera, môžete kontaktovať tím technickej podpory SiteGround 24/7 VIP.

ALEBO SA MÔŽETE VYHĽADAŤ …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map