Як запустити Інтернет-магазин

Як запустити Інтернет-магазинХочете запустити інтернет-магазин? Або принаймні розглядаючи можливість? Ви в потрібному місці.


У цьому покроковому посібнику ми показуємо, як запустити інтернет-магазин з нуля. Наприкінці цього посібника у вас повинен бути повністю працюючий сайт електронної комерції з продуктами та кошиком для покупок.

Завдяки сучасним інструментам та рішенням кожен може запустити власну операцію електронної комерції, не знаючи дизайну чи кодування.

Contents

1. Вирішіть, що ви хочете продати ��

Перший крок, який необхідно зробити – це зробити виберіть свою нішу. Як це часто визначають, ніша – це специфічна частина широкого ринку.

Вибачте, якщо це звучить занадто словниково. Розбимо його на простіші терміни. В основному, вибираючи свою нішу, ви повинні вирішити:

 • Що ти хочеш продати?
 • Кому ти збираєшся його продати?
 • Навіщо вони купувати?

Ці три питання можуть здатися досить очевидними, але насправді вони далеко не такі.

Визначення своєї ідеальної клієнтської бази та з’ясування того, чому вони купуватимуть у вас, згодом значно полегшать вашу роботу. Основна помилка, яку роблять люди, йде занадто широко в надії, що чим більший потенційний ринок, тим більше шансів отримати хороші продажі. Це неправильно.

Якщо ваша цільова клієнтська база – це просто “люди, які дихають”, то вам буде важко позиціонувати свій продукт на ринку, просувати його та пояснювати, що в ньому так цінно.

Загалом, зосередитись на одній ніші краще, ніж проходити по всьому.

Найкраще починати в тій області, до якої ви вже маєте особистий інтерес, експертні знання чи захоплення. Дійсно важко працювати в полі, про яке нічого не знаєш.

Отже, почніть зі своїх інтересів, перейдіть звідти. Визначте, хто ваш ідеальний клієнт і що змушує їх купувати товари, які ви хочете запропонувати.

Хороший вихідний пункт – подивитися, чим займається ваша конкуренція в ніші. Подивіться, як вони позиціонують свою продукцію, хто їхні клієнти. Навчіться цьому і базуйтесь на досвіді інших людей.

2. Вибирайте між доставкою та продажем власних продуктів ��

Почнемо з початку, пояснивши два популярні сценарії електронної комерції:

Сценарій №1 – традиційний спосіб роботи в Інтернет-магазині. У цій моделі:

 • (1) ви отримуєте товари від постачальника або створюєте їх самостійно → (2) ви пропонуєте ці товари покупцям через ваш веб-сайт → (3) клієнт купує товар → (4) ви відправляєте товар їм

Ось модель дропшипінгу:

 • (1) Ви починаєте, перераховуючи товари на своєму веб-сайті → (2) клієнт купує товар → (3) постачальник відправляє товар безпосередньо замовнику

Основна перевага моделі дропшиппінгу полягає в тому, що вам не потрібно самостійно проводити інвентар. Це означає, що виготовлення продуктів або їх зберігання не вимагає витрат. Насправді все, що ви продаєте, – це чистий прибуток, оскільки вам доведеться платити постачальнику лише після отримання замовлення від свого замовника.

У традиційній моделі вам потрібно викласти гроші заздалегідь, щоб або отримати продукцію від постачальника, або створити їх. Ви повинні зробити це, перш ніж ви зможете продати їх.

З іншого боку, дропшипінг не буде для вас, якщо товари, які ви хочете продати, є власним виробництвом або їх потрібно налаштувати / персоналізувати, перш ніж їх можна буде продати..

Загалом, якщо можете, вибирайте дропшипінг – і особливо, якщо це ваша перша спроба запустити інтернет-магазин. Dropshipping – це прекрасний спосіб перевірити води та підтвердити, що продукція, яку ви хочете продати, – це дійсно те, що клієнти захочуть придбати. Потім, згодом, ви також можете розширити і почати пропонувати власні продукти.

3. Виберіть Точні товари для продажу ��️

Одне з чудових речей щодо дропшипінгу – це те, що майже у будь-якій ніші є вибір різних продуктів.

Це відмінна новина для підприємств, які тільки починають роботу та не хочуть інвестувати у власну розробку продукту. Загальні кроки:

 • Дослідіть свою нішу. Вивчіть, яку продукцію продають ваші конкуренти та які їх продукти є найбільш проданими.
 • Перейдіть на тематичні веб-сайти в Інтернеті, щоб дізнатися про те, які виклики, продукти чи речі взагалі читає ваша цільова аудиторія.
 • Перейдіть на форуми, пов’язані з нішею, і подивіться, про що говорять ваші клієнти.
 • Шукайте в Google за ключовими словами, найбільш релевантними вашій ніші.
 • Перейдіть до Амазонії та зробіть подібні дослідження. Подивіться, які продукти добре продаються.

Завдяки всьому цьому дослідженню ви тепер можете зайти на деякі популярні ринки та почати шукати конкретні продукти, які ви можете продати.

Найбільшим подібним ринком є AliExpress. Це звичайний ринок електронної комерції за більшістю стандартів, але він також дозволяє встановити стосунки з торговцями та пропонувати їх продукцію як дропшипер. Зайдіть туди і шукайте продукти, які співзвучні проведеним вами дослідженням, а також здаються чимось цікавим для задоволення клієнтської бази..

Аліекспрес

Ми рекомендуємо розпочати роботу між 10-50 продуктами. Це дасть вам більше ніж достатньо речей, щоб зробити ваш магазин повним, а також не переповнить вас тим, що відбувається, коли ви працюєте з магазином щодня.

Складаючи список продуктів, пам’ятайте про наступні речі:

 • Переконайтеся, що продукт доступний для доставки в місцях, де знаходиться ваша цільова аудиторія. Крім того, чим нижчі витрати на доставку, тим краще.
 • Перевірте терміни доставки та переконайтесь, що вони не перевищують те, що ви вважаєте прийнятним (я залишаю вирішити, що прийнятно, а що не на ваш погляд).
 • Якщо можливо, уникайте товарів, що займаються торговою маркою (ви не хочете залежати від того, чи зможете продавати кросівки Adidas, наприклад).
 • У магазинах дропшипінгу звичайна практика встановлювати маржу приблизно на позначці 50%. Тобто, шукаючи товари для продажу, зосередьтеся на тих, які вдвічі менше, ніж на те, що ви хочете продати.

Як ми вже згадували раніше, для початку підходить список 10-50 продуктів. Цей список ми будемо використовувати згодом під час імпорту товарів у фактичний інтернет-магазин.

4. Придумайте ім’я компанії та зареєструйте доменне ім’я ��

Вибір назви для вашого магазину, безсумнівно, найцікавіша частина всього починання. Люди люблять називати речі. Особливо бізнесу.

Однак. Ім’я, яке ви закінчите, може мати велике значення для вашого майбутнього успіху та здатності ефективно продавати бізнес. Ось про що слід пам’ятати, коли проводять мозковий штурм назви компанії:

Виберіть ім’я, яке легко вимовити

Уявіть, що ви розмовляєте з ким-небудь по телефону і потрібно вказати назву вашого магазину. Чи потрібно це прописати, щоб зрозуміла інша людина?

Якщо так, то назва занадто складна. Попросіть щось просте і просте, щоб вимовити з першого походу.

Виберіть ім’я, яке легко запам’ятати

Це стосується попереднього пункту, дещо. Крім того, що їх легко вимовляти, ваше ім’я також потрібно легко запам’ятовувати.

Домогтися цього можна двома способами. Вихід із повністю складеним словом, як ваше ім’я, – це одне рішення (подумайте «Google»). Крім того, ви можете скласти два слова, які мають справжнє значення, але створити щось оригінальне, якщо поставити їх поруч (подумайте “Книга з обличчям”).

Виберіть ім’я, яке буде торговим

Ваше ім’я має бути достатньо оригінальним, щоб люди не помилилися з ним за будь-який інший подібний бізнес.

Наприклад, якщо ви хочете назвати свою піцерію “Піца Ден”, але в місті є інший бізнес під назвою “Піца Пан”, то це не добре ім’я.

Виберіть коротке ім’я (ish)

Не довше, ніж комбінація з 2-3 слів.

Більше, і це буде складніше запам’ятати і менш фірмово.

Не використовуйте жодних спеціальних символів чи цифр

Також забудьте про крапки, підкреслення, штрихи тощо.

Виберіть ім’я, яке доступне як домен .com

The .ком є найпопулярнішим і найважливішим розширенням групи доменних імен. Якщо ви придумуєте ім’я, не займайтеся тим, чого немає .ком доступний домен.

Ви можете перевірити, чи наявне ваше доменне ім’я на такому веб-сайті, як Domain.com (але ще не купуйте його).

домен

5. Створіть веб-сайт Інтернет-магазину власноруч ��️

Нарешті, настав час створити власне інтернет-магазин.

Ось найкраща частина: ви можете зробити все самостійно, не потрібно ніякої професійної допомоги, і вам не потрібно жертвувати якістю остаточного результату. Читайте: ваш інтернет-магазин буде таким же функціональним і таким же гарним, як ніби його створив професіонал.

1) Перейдіть на Bluehost і підпишіться на веб-хостинг

Bluehost – наш номер 1, що рекомендується. Вони існують протягом багатьох років і зарекомендували себе, що надають найвищі послуги. У той же час вони більш ніж доступні – ваш щомісячний рахунок за хостинг становитиме лише 2,75 долара.

Для початку відвідайте Bluehost.com і натисніть на головну кнопку:Запустіть інтернет-магазин на Bluehost

Виберіть найдешевший план і натисніть на виберіть: виберіть план для запуску інтернет-магазину

На наступному кроці введіть доменне ім’я, яке ви хочете зареєструвати для свого магазину:

вибрати домен

Ви отримаєте це доменне ім’я протягом першого року безкоштовно.

2) Встановіть WordPress

WordPress – це операційна система для веб-сайтів. Це відкритий код, потужний і простий у роботі. Ми будемо використовувати його як основу для вашого магазину.

Щоб встановити WordPress, увійдіть на панель користувачів Bluehost, перейдіть на сторінку Мої сайти, і натисніть на Створити сайт.

створити сайт і запустити інтернет-магазин

Bluehost запитає про деякі основні подробиці, як-от ім’я, яке ви хочете встановити для вашого веб-сайту та мітку.

Далі виберіть зі списку своє доменне ім’я – Bluehost попросить вас це просто переконатися, яку адресу ви хочете використовувати на сайті.

призначити домен

Натисніть на Далі щоб встановити WordPress.

Через пару секунд ви побачите екран підтвердження, і ви зможете увійти на свою адміністративну панель WordPress.

3) Встановити WooCommerce

WooCommerce – це плагін для WordPress, який розширює його за допомогою функції електронної комерції. Це ключовий плагін, який по суті дозволить вам запустити інтернет-магазин. Він також безкоштовний і з відкритим кодом, як і сам WordPress.

Щоб встановити його, увійдіть до адміністративної панелі WordPress та перейдіть до Плагіни → Додати нове (з меню бічної панелі).

Введіть у поле пошуку «WooCommerce» та встановіть та активуйте плагін.

встановити WooCommerce

Тоді WooCommerce візьме вас за руку через початкові налаштування, необхідні для запуску вашого магазину.

Налаштування WooCommerce

4) Додати свої продукти

На цьому етапі саме час додати свої перші продукти до каталогу магазину.

Якщо ви будете пропонувати власні продукти, можете додати їх Товари → Додати товар. Ви побачите такий екран: 

додати продукт

Тут є місце для назви вашого продукту, опису, а також усіх інших деталей, таких як ціна та інформація про доставку.

Якщо ви збираєтеся дропшип, вам потрібно встановити додатковий плагін, який дозволить вам імпортувати продукцію від постачальників. Одне з кращих рішень для нових магазинів – це Dropship.me. Ви можете почати користуватися ним безкоштовно, а потім зможете перейти на платний план, якщо хочете імпортувати більше продуктів.

dropship.me

Встановивши Dropship.me, ви отримаєте доступ до більш ніж 50 000 продуктів дропшипінгу з таких ринків, як AliExpress.

5) Оберіть тему

Останній крок – вибір теми (пакета дизайну) для вашого інтернет-магазину.

Відмінна річ у WordPress – це те, що в Інтернеті є тисячі тем.

Зважаючи на це, ми хочемо виділити три теми, які мають свої конкретні переваги:

 • Вітрина. Це офіційна тема для WooCommerce. Він має всі основні особливості і легко починати. Дизайн трохи базовий, але це може бути те, що ви хочете.
 • Неве. Чудова тема, яка розробила коробку та має дизайн, оптимізований для роботи в магазині електронної комерції.
 • Астра. Тема швейцарських армійських ножів, яка постачається з тоннами початкових сайтів та налаштувань, на які ви можете зануритися. Якщо ви любите повозитися з речами, використовуйте це.

�� Якщо ви хочете отримати більше порад щодо встановлення свого інтернет-магазину за допомогою Bluehost та WooCommerce, у нас є поглиблений посібник з цієї теми тут.

6. Налаштування способів оплати ��

Останній шматочок головоломки при спробі запустити інтернет-магазин – це прийняття платежів від клієнтів.

За замовчуванням WooCommerce дозволяє приймати платежі через PayPal. Вам не потрібно робити багато для того, щоб увімкнути цю платіжну систему. Ви, ймовірно, вже подбали про це під час початкової установки WooCommerce.

домашня сторінка paypal

Однак, ви можете вибрати іншу платіжну систему або навіть використовувати пару альтернативних систем одночасно. Однією з причин цього може бути те, що деякі ваші клієнти віддають перевагу певним способам оплати перед іншими. Отже, чим більше з них ви вбудуєте у свій магазин, тим більше продажів ви отримаєте.

Два найпопулярніші додаткові способи оплати для WooCommerce – смуга і площа. Це особливо хороший вибір, якщо ви бажаєте приймати кредитні картки (що ви, безумовно, робите).

Почати смугу та Площу можна безкоштовно. Однак, як і за кожен спосіб оплати, за кожну здійснену транзакцію вводяться додаткові збори (це те саме, що і з PayPal), тому просто врахуйте це.

Отримати новий спосіб оплати, встановлений у вашому магазині електронної комерції, дуже просто. Усі ці платіжні системи поставляються у вигляді плагінів WordPress, тому ви можете встановити їх так само, як ви встановили WooCommerce.

Після цього кожна платіжна система має свою процедуру налаштування. Більшість часу, однак, все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися в обліковому записі та перевірити свої дані.

7. Почніть продавати свій Інтернет-магазин ��

Ви можете зробити багато різноманітних речей, щоб зрозуміти слово про свій магазин, але тут ми зосередимось лише на чотирьох – чотирьох, які, найімовірніше, працюватимуть у 2020 році та йдуть вперед.

Маркетинг впливів

Маркетинг впливів – це відносно новий спосіб просування вашого магазину. Більшість це робиться в Instagram.

Це працює так:

 1. Знайдіть людей, популярних у вашій ніші або впізнаваних з будь-якої причини.
 2. Зверніться до них і запитайте, яка їхня ставка за просування таких товарів, як ваша. Також зверніть увагу на розмір їх наступних запитань і запитайте про кількість заручин, які вони отримують під подібними посадами.
 3. Погодьтеся на пробіг двох-трьох рекламних постів та надсилайте їм свої продукти.

Платна реклама

Платна реклама, як правило, ніколи не виходить із ладу. Якщо є ринок на щось, і ви орієнтуєтесь на цей ринок з рекламою, ви отримаєте певні продажі.

Найпопулярнішою платформою для реклами вашої продукції є Google AdWords. Початок роботи з ними відносно простий, і Google має власні путівники щоб провести вас першими кроками.

Маркетинг соціальних медіа

Хоча Instagram, безумовно, є найсучаснішою мережею соціальних медіа сьогодні, це не означає, що це єдине місце, де ви повинні рекламувати свій магазин.

Насправді ви маєте бути присутніми в усіх місцях, де ваші клієнти, швидше за все, вішають. Це, на сьогодні, означає більшість популярних мереж соціальних медіа. Або, як мінімум, топ-сайти, такі як Facebook, Twitter та необов’язково Pinterest (якщо ваші клієнти цим користуються).

Ваш підхід до всіх цих мереж буде подібним, але цілі та спосіб побудови ваших повідомлень будуть різними.

Перше, що вам слід зробити – це вивчити, чим займається ваша конкуренція, і як вони просувають рекламу своїх магазинів. Візьміть на замітку їхні стратегії та тактику, і подивіться, що ви можете адаптувати до вашої ситуації. Головне, зверніть увагу на:

 • тип повідомлень, які вони публікують
 • частота розміщення повідомлень
 • як часто вони просувають свою продукцію безпосередньо
 • який їхній загальний голос і як їх повідомлення викликають почуття

Далі поставте власні цілі щодо того, чого ви хочете досягти за допомогою соціальних медіа.

Найчастіше ці цілі повинні бути підвищення поінформованості про бренд серед клієнтів і лише періодично просування вашої продукції та спроба генерувати прямі продажі. Якщо ви занадто сильно натискаєте на свої речі, ви швидко відчужите людей.

Наступним кроком є ​​встановлення календаря публікацій на місці та підготовка деяких публікацій у соціальних мережах заздалегідь. Потім ви можете публікувати ці повідомлення за допомогою таких інструментів Буфер.

Контент-маркетинг та SEO

На сьогодні контент-маркетинг та SEO – це найефективніші методи просування будь-якого веб-сайту (включаючи магазини електронної комерції).

Ідея контент-маркетингу проста: ви даєте людям уявлення про теми, пов’язані з вашим бізнесом, і таким чином викликаєте інтерес до того, що ви можете запропонувати..

Наприклад, якщо у вашому магазині продаються зимові шкарпетки, то ви можете запропонувати людям поради щодо речей, як підібрати лижні шкарпетки. Ви можете надати цю пораду у формі простої публікації в блозі. Коли люди читають ваш вміст, вони також знайомляться з вашим магазином та шкарпетками, які ви маєте у своєму каталозі.

Цей же принцип може бути адаптований до будь-якого ринку чи ніші. Дізнайтеся, що люди хочуть знати, а потім створіть вміст, який передає їм цю інформацію.

При цьому оптимізуйте свій вміст, щоб він був більш відкритим для пошуку через Google. Його повідомили що Google відповідає за 94% загального обсягу органічного трафіку в Інтернеті.

�� Ось додаткова інформація про те, як отримати більше трафіку до вашого інтернет-магазину чи веб-сайту за допомогою SEO.

Підсумок

Як бачите, запустити інтернет-магазин не так вже й складно з завданням. Все, що вам потрібно швидко запустити магазин, – це спланувати свої кроки та скористатися сучасними інструментами, такими як WordPress та WooCommerce.

Просто для того, щоб резюмувати, ось усі кроки ще раз:

 1. Вирішіть, що ви хочете продати
 2. Вибирайте між дропшипінгом і продажем власної продукції
 3. Виберіть точну продукцію для продажу
 4. Придумайте ім’я компанії та зареєструйте доменне ім’я
 5. Створіть веб-сайт інтернет-магазину самостійно
 6. Налаштування способів оплати
 7. Почніть продавати свій інтернет-магазин
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me