Найкращий хостинг WordPress

Найкращий хостинг WordPress
У цьому порівнянні хостингу ми порівнюємо ефективність хостингу WordPress порівняно з функціями та вартістю.

Вибір правильного хостингу для вашого веб-сайту WordPress є дуже важливий. Здоров’я вашого веб-сайту покладається на постачальника хостингу, якого ви використовуєте.


Але як ви знаєте, хто з них найкращий хост WordPress?

Є так багато, що вибрати: BluehostSiteGroundХостГатор… Тощо.

Незалежно від того, який хост ви оберете, пам’ятайте про 3 найважливіші фактори хостингу WordPress:

 • Швидкість – також відомий як “час завантаження”
 • Час роботи – має бути не менше 99,94%
 • Підтримка клієнтів – вони повинні допомогти вам у питаннях, пов’язаних із WordPress.

Ми не можемо гарантувати, що у вас будуть подібні результати роботи в режимі безперервного часу або швидкості на вашому веб-сайті, оскільки це залежить від кількох різних факторів, таких як обраний план хостингу, розмір вашого веб-сайту та кількість відвідувачів, які отримує ваш веб-сайт..

Повне розкриття: Ми заробляємо комісію, якщо ви придбали будь-яку з веб-служб хостингу, перелічених на цій сторінці, через наші реферальні посилання. Це допомагає нам оновлювати наші відгуки. Дякую за твою підтримку.

10 найкращих хостингових послуг WordPress

Спершу перейдемо до найкращих хостинг-провайдерів, а потім перейдемо до списку, щоб побачити, яких слід уникати. Без додаткових помилок, ось 10 найкращих веб-хостів для WordPress:

1. Bluehost (www.Bluehost.com)


Bluehost WordPress хостинг
 • Пробіг: 99,99%
 • Час завантаження: 390 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: Встановлення одним кліком для безкоштовного домену WordPress, https (SSL) протягом 1 року
 • Веб-сайт: www.Bluehost.com

Bluehost – популярний хостинг-сервіс серед багатьох власників малого бізнесу та блогерів, які використовують WordPress. Причина проста – у них дешеві вступні ціни ($ 2,75 / місяць), їх просто використовувати (встановити одним клацанням для WordPress), і вони зазвичай не мають проблем із продуктивністю.

Насправді ми виявили, що Bluehost має найкраще співвідношення ціни та вартості. Наш інструмент моніторингу часу та швидкості Pingdom показав нам середній час роботи 99,99% з 24 відключеннями (всі менше години) та середньою швидкістю завантаження сторінки 390 мс за останні 12 місяців.

Статистика за 12 місяців Bluehost

Вони також є одним з небагатьох веб-хостів, офіційно рекомендованих спільнотою WordPress.org. Усі їх плани оснащені безкоштовним SSL (https: //), середовищем постановки WordPress та легкою функцією встановлення WordPress. Вони також мають велику базу даних навчальних посібників WordPress, і всі плани оснащені цілодобовою підтримкою клієнтів.

Однак вони не дешеві. Ціни починаються від $ 2,75 на місяць, але вони скидають безкоштовне доменне ім’я з SSL протягом року.

 • ПРО: Інтенсивний час роботи та завантаження, безкоштовна передача сайту, безкоштовне доменне ім’я, рекомендовані WordPress.org
 • КОНС: Немає можливості платити щомісяця.

Клацніть, щоб побачити, чи діє знижка 2,75 дол. / Місяць

2. WordPress, керований HostGator (www.HostGator.com)


Веб-хостинг WordPress, керований HostGator
 • Пробіг: 99,99%
 • Час завантаження: 369 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: Безкоштовна передача та резервне копіювання сайту. WordPress оптимізовані сервери
 • Веб-сайт: www.HostGator.com

HostGator розміщує понад 10 мільйонів доменів, що робить їх одним з найпопулярніших веб-провайдерів на ринку.

Як і Bluehost, HostGator також пропонує спеціалізовані хостингові рішення для WordPress, наприклад “WordPress хостинг”.

Вони є найкращим варіантом для веб-сайтів з високим трафіком, які потребують більш швидкого завантаження. План HostGator WordPress повинен зробити ваш сайт швидшим у різних регіонах, особливо для мобільних користувачів.

Середній час завантаження за останні 12 місяців 369 мс і тривалість роботи >99,99%. Їх загальний щорічний простой становив лише 22 хвилини, що досить непогано.

12-місячна статистика HostGator

Вони також пропонують безкоштовну міграцію сайту з усіма своїми планами. Усі їх плани надходять з необмеженими обліковими записами пропускної здатності, зберігання та електронної пошти.

Хоча їхні вступні ціни дешеві, починаючи з $ 5,95 на місяць, їх плата за оновлення вища на рівні 9,95 долара на місяць. Однак якщо ви застосуєте наш купонний код (WEBSITESETUP), ви зможете отримати його за $ 3,99 / місяць.

 • ПРОС: Хороший час завантаження, надійний, установка одним кліком для WordPress, 1 безкоштовна передача сайту
 • КОНС: Вища плата за оновлення.

Натисніть, щоб побачити, чи знижка їх 3,99 дол. / Міс

3. Хостингер (www.Hostinger.com)


WordPress хостинг
 • Пробіг: 99,93%
 • Час завантаження: 339 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: Безкоштовний електронний рахунок, цілодобова підтримка клієнтів, безкоштовний SSL (https)
 • Веб-сайт: www.Hostinger.com

Хостінгер родом з Європи, але має центри обробки даних у США, Азії та Європі. Вони не пропонують можливість вибрати центр обробки даних одразу, але після реєстрації ви можете попросити їх підтримку змінити місце розташування вашого сервера зі США на Азію чи Європу. Дуже приємна функція, яку багато інших веб-хостинг-компаній не пропонують.

Вони також містять розробник веб-сайтів WordPress, який не є ідеальним, але може допомогти новачкам багато. Також хостингер пропонує 24/7 чату в реальному часі і має велику бібліотеку посібників та навчальних посібників WordPress.

Незважаючи на те, що вони є найдешевшими господарями WordPress, їх продуктивність насправді є гарною стороною. У перерахунку на час завантаження (339 мс), їх тільки побили А2 хостинг. Час роботи нормально – за останні 12 місяців прибув 99,93%.

12-місячна статистика хостингу

Їх найдешевший план хостингу WordPress починається з 2,15 / місяць і поновлює $ 3,49. Цей план включає пропускну здатність 100 Гб, що оптимально для меншого веб-сайту WordPress. Крім того, у всі їх плани включено 1 обліковий запис електронної пошти, а також сертифікат SSL. Якщо ви не задоволені їх послугою, ви можете отримати повне відшкодування протягом 30 днів після реєстрації.

 • ПРО: Дешеве ціноутворення, установка WordPress одним клацанням миші, швидка швидкість
 • Мінуси: Середній час роботи.

Клацніть, щоб побачити, чи діє знижка в розмірі 2,15 дол. / Місяць

4. SiteGround (www.SiteGround.com)


SiteGround WordPress хостинг
 • Пробіг: 99,98%
 • Час завантаження: 629 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: Хмарні сервери Google, безкоштовний https (SSL), безкоштовна електронна пошта
 • Веб-сайт: www.SiteGround.com

SiteGround – це ще одна популярна та законна хостингова служба WordPress, рекомендована спільнотою WordPress.org. З 2004 року SiteGround перетворився на велику мережу з понад 800 000 доменних імен по всьому світу.

Вони є одним із менших хостів, де ви також можете змінити місця свого центру обробки даних – від Європи до США. Тож якщо ваші відвідувачі в основному з Європи, це, мабуть, хороший варіант для вас.

Крім того, вони пропонують безкоштовні передачі WordPress на сайті, включають безкоштовний CDN (для кешування) та оптимізацію зображень, які все разом мають зробити ваш веб-сайт WP швидшим, ніж раніше.

Ми також перевірили службу підтримки, зв’язавшись із їхнім чатом у прямому ефірі та задали кілька питань, щоб оцінити їхню команду підтримки. Вони були доброзичливими та корисними, швидко відповідаючи на запитання.

З точки зору тривалості роботи, SiteGround підтримував середній час роботи 99,98% (з 34 відключеннями) з подальшим сильним часом завантаження 629 мс. Згідно з нашим тестом, це не так швидко, як Bluehost або HostGator, і саме тому вони приземляються на третьому місці.

Статистика за 12 місяців

Плани SiteGround починаються від $ 3,95 / місяць, але поновіть більш високою швидкістю (аналогічно багатьом хостинг-провайдерам). Усі їхні керовані плани WordPress поновлюються на рівні 9,95 дол. США на місяць (після завершення початкового плану). Домен не входить, але вони пропонують безкоштовні акаунти електронної пошти.

 • ПРО: Хороший час роботи, стабільна швидкість, найкраща підтримка WordPress, безкоштовна передача сайту, офіційно рекомендована WordPress, безкоштовний SSL.
 • КОНС: Більш високі плати за оновлення

Натисніть тут, щоб побачити поточні ціни на SiteGround

5. Хостинг A2 (www.A2Hosting.com)


A2Hosting WordPress хостинг
 • Пробіг: 99,93%
 • Час завантаження: 295 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: Швидкі сервери, безкоштовний SSL, безкоштовний CDN, підтримка в реальному режимі 24/7
 • Веб-сайт: www.A2Hosting.com

Хостинг A2 – це ще один недорогий хостинг WordPress. На своїй домашній сторінці вони заявляють про сміливу заяву на 20 разів швидше, ніж ваш поточний хостинг. Але це правда?

Усі їх плани мають SSL (Let’s Encrypt), безкоштовний Cloudflare CDN та необмежений об’єм зберігання та пропускну здатність SSD. Як і на SiteGround, ви також можете змінити розташування серверів на хостингу A2. В даний час вони пропонують набір даних у США, Нідерландах та Сінгапурі.

Хоча чат із підтримкою клієнтів не є ідеальним (нам знадобилося ~ 8 хвилин, щоб зв’язатися з ними), він доступний 24/7. Крім того, ви також можете зв’язатися з ними по телефону.

Згідно з тестами на ефективність, A2 хостинг дійсно був найшвидшим спільним сервером WordPress 295 мс. Незважаючи на те, що з A2 хостингом було багато хороших аспектів, їх останній 12-місячний час роботи не був ідеальним для нас. Приходьте о 99,94% із загальним 5 годин простою на рік.

A2 Хостинг 12-місячна статистика

Їх найдешевший план WordPress починається від $ 3,92 / місяць мінімум на 36 місяців, а потім поновлює на рівні 7,99 дол. США / місяць. Ви також отримуєте 25 облікових записів електронної пошти та необмежений переказ веб-сайтів. A2 може бути зручним хостом для тих, хто володіє багатьма веб-сайтами WordPress. Нарешті, хостинг A2 пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

 • ПРОС: Найшвидший хостинг WordPress, сервери, оптимізовані WordPress
 • КОНС: Середній час роботи – лише 99,94%.

Клацніть тут, щоб побачити поточну ціну A2Hosting

6. GreenGeeks (www.GreenGeeks.com)


GreenGeeks WordPress хостинг
 • Пробіг: 99,99%
 • Час завантаження: 375 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: Необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність, автоматичні оновлення, безкоштовний SSL
 • Веб-сайт: www.GreenGeeks.com

GreenGeeks – це швидкий, безпечний та масштабований хостинг для користувачів WordPress. Їх назва походить від того, що вони застосовують екологічно чистий підхід до розміщення веб-сайтів.

Всі їх плани WordPress поставляються з безкоштовним SSL, власним / безкоштовним CDN, необмеженими обліковими записами електронної пошти, необмеженою пропускною здатністю та необмеженим сховищем SSD. Після реєстрації у вас є можливість вибору з різних серверів між США, Канадою та Європою. Трансфер на сайт WordPress безкоштовний.

З боку підтримки вони мають 24-годинний чат, підтримку електронної пошти та телефону, а також багато навчальних посібників та посібників, пов’язаних із WordPress. Їх підтримка, як правило, швидка і точна.

Продуктивність GreenGeek, особливо швидкість (375 мс) це добре, і тривалість роботи виглядає дуже надійно (99,99%) теж – лише 36 відключень, загалом лише 1 година простою на рік.

Статистика статистики GreenGeeks за 12 місяців

Єдиним недоліком є ​​їх вища плата за оновлення. Найдешевший план на $ 2,95 / місяць поновлюється на рівні 9,95 долара / місяць. Їх гарантія повернення грошей становить 30 днів, але якщо ви взяли пропозицію про “безкоштовне” доменне ім’я, відшкодування буде відраховано 13,95 дол. США за плату за реєстрацію доменного імені..

 • ПРОС: Сильний час роботи, зелений хостинг-провайдер, безкоштовна передача сайту
 • КОНС: Більш високі плати за оновлення

Клацніть, щоб побачити, чи діє знижка 2,95 дол. / Міс

7. DreamHost (www.DreamHost.com)


DreamHost WordPress хостинг
 • Пробіг: 99,92%
 • Час завантаження: 569 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: WordPress попередньо встановлений, конструктор перетягування, необмежена пропускна здатність / зберігання
 • Веб-сайт: www.DreamHost.com

DreamHost – популярний, добре утверджений хостинговий сервіс із США з понад 340 000 клієнтів. Як і Bluehost та SiteGround, вони також перераховані як рекомендований хост WordPress веб-сайту WordPress.org.

Мета DreamHost проста – бути швидким, надійним та оптимізованим для користувачів WordPress.

Усі їхні плани WordPress (Спільний, Керований та VPS) пропонують WordPress для створення веб-сайтів, безкоштовний SSL та SSD-пам’ять з необмеженою пропускною здатністю..

Трансфер на сайт не є безкоштовним (коштує 99 доларів США, але є безкоштовним з їх планом DreamPress, який становить 16,95 дол. / Місяць), і немає можливості підтримки 24/7. У них є чат підтримки, але він доступний лише о 5:30 ранку до 9: 30 вечора в тихоокеанський час, але принаймні 7 днів на тиждень.

Вони не здаються ідеальним хостом для веб-сайту, який обслуговує відвідувачів за межами США чи Азії, але, безумовно, забезпечує стабільну швидкість сторінки (569 мс) та “ОК” тривалість роботи 99,92%. Не можна також вибрати місця розташування сервера за межами США.

Статистика за 12 місяців DreamHost

Їх найдешевший план починається з 2,59 долара на місяць або 4,95 долара на місяць. DreamHost має “високопродуктивні” керовані плани WordPress, які дорожчі, ціною $ 16,95 на місяць. На відміну від інших, DreamHost дає гарантію повернення грошей на 97 днів. Облікові записи електронної пошти коштують додатково 19,99 дол. На рік, а безкоштовний домен на рік поновлює 15,99 дол. США на рік.

 • ПРОС: Ви можете платити щомісяця, хорошу підтримку, можливість масштабування
 • КОНС: Перебіг міг бути кращим

Клацніть, щоб побачити, чи 2,59 дол. США / місяць все ще діє

8. InMotion (www.InMotionHosting.com)


InMotion WordPress хостинг
 • Пробіг: 99,95%
 • Час завантаження: 767 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: WordPress заздалегідь встановлений, необмежений пропускну здатність / зберігання, необмежений облік електронної пошти
 • Веб-сайт: www.InMotionHosting.com

InMotion – ще один хостинг WordPress у США, що містить понад 350 000 доменних імен.

Багато причин роблять InMotion добре підходящим для користувачів WordPress. Кожен план постачається з безкоштовними SSL, CDN (безкоштовно), необмеженими обліковими записами електронної пошти та 200 безкоштовними темами WordPress. Єдине, що вони обмежують – це кількість сайтів, які ви можете мати, простір на диску та пропускну здатність.

Вони мають цілодобовий чат та підтримку по телефону в США. На додаток до цього, перекази на сайті безкоштовні (приємна вигода), і ви можете спробувати їх попередньо встановлений веб-сайт для створення BoldGrid.

Одним з недоліків хостингу InMotion є те, що немає миттєвого доступу до акаунта. Це означає, що якщо ви є міжнародним клієнтом, наприклад, за межами Північної Америки, може виникнути затримка та клопоти при спробі підтвердити новий обліковий запис.

Їх час роботи та швидкості є середніми, але досить надійними. Вхід в о 99,95% тривалість роботи і середня швидкість руху 767 мс протягом останніх 12 місяців.

Статистика 12 місяців InMotion

InMotion має кілька планів WordPress, VPS WordPress та виділених планів WordPress від $ 4,99 (поновлення 8,99 дол. США) до 248,99 дол. Вони також є одним з небагатьох хостів, які пропонують спеціальні рішення WordPress.

 • ПРОС: Надійна, швидка, хороша підтримка клієнтів
 • КОНС: Немає миттєвої активації для людей за межами США. Швидкість може бути кращою

9. Site5 (www.Site5.com)

Хостинг Word5 WordPress

 • Пробіг: 99,99%
 • Час завантаження: 575 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: безкоштовний перекладач сайтів, установка одним кліком для WordPress, експертна підтримка WordPress
 • Веб-сайт: www.Site5.com

Site5 – не найдешевший хостинг-провайдер WordPress. При цьому вони заявляють, що вони є найкращим варіантом для дизайнерів та розробників, оскільки у них є гнучка панель управління, хороше обслуговування клієнтів та стабільний хостинг.

Подібно до інших хостинг-провайдерів, Site5 пропонує безкоштовний Cloudflare CDN, чат 24/7 в реальному часі та передачу сайтів. Вони також забезпечують і гарантію безперебійного використання 99,9%. Варто також зазначити, що план хостингу найдешевших сайтів WP Site5 не має можливості вибору між центрами обробки даних. Місце за замовчуванням встановлено у США (центральний).

Їх «фактичний» середній час роботи протягом останнього року був 99,99% і середня швидкість 575 мс. Це не так швидко, як Bluehost або A2 хостинг, але перемагає багатьох інших у нетривалий час.

Статистика5 за 12 місяців

Сайт5 дорогий. Їх найдешевший план коштує $ 6,95 / місяць протягом 24 місяців; він поновлюється пізніше трохи вище за $ 8,95 / місяць. Що нам не подобається в процесі оплати, це те, що, хоча вони пропонують 30-денний повернення грошей, ваш хостинг автоматично поновиться за п’ятнадцять (15) днів до закінчення поточного терміну.

 • ПРОС: Хороший час роботи, гаразд
 • КОНС: Висока вартість

10. iPage (www.iPage.com)


Хостинг для iPage WordPress
 • Пробіг: 99,94%
 • Час завантаження: 709 мс
 • Підтримка: 24/7 живий чат
 • Особливості: Безкоштовний домен, необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність
 • Веб-сайт: www.iPage.com

iPage також пропонує хостинг “WordPress”. У них є два плани WordPress, які коштують $ 3,75 / місяць та $ 6,95 / місяць (поновлення на $ 7,49 та $ 10,49 / місяць відповідно), обидва плани мають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік. Основна мета iPage – забезпечити найкращий досвід, починаючи від реєстрації до підтримки клієнтів.

iPage пропонує підтримку через 24/7 прямого чату та телефону. Обидва плани передбачені встановленням для WordPress одним натисканням кнопки, а також безкоштовним сертифікатом SSL. Пропускна здатність і зберігання не обмежені.

З іншого боку, iPage не пропонує жодної мережі доставки вмісту (CDN), ви не можете змінювати центри обробки даних (лише для США), а також немає безкоштовних передач сайтів (вартість 150 доларів додатково). У той час, коли їх тривалість роботи99,94%) та час завантаження (709 мс) не погані, продуктивність, як правило, не така хороша, як інші веб-хости, орієнтовані на WordPress.

Статистика за 12 місяців iPage

Найдешевший план коштує 3,75 долара за 1212/24/36 місяців. Щомісячні та щорічні пакети поновлюються на $ 9,49 / місяць, 24-місячний план поновлюється на $ 8,49, а 36-місячний план поновлюється на $ 7,49. 30-денна гарантія повернення грошей включена у всі плани. Резервне копіювання коштує 1,00 долара на місяць, а адреси електронної пошти – через пакет Google 6 доларів на місяць.

 • ПРОС: Хороші характеристики
 • КОНС: Не дуже обізнана підтримка клієнтів, висока вартість оновлення.

Підсумок хостингу WordPress:

Детальний огляд 10 найкращих хостинг-провайдерів WordPress.

Кожен огляд ґрунтувався на швидкості, режимі роботи та вартості нашого тестового сайту. Сторонні джерела, такі як Pingdom, використовувались для моніторингу та аналізу ефективності.

Коротше кажучи, ми рекомендуємо використовувати провайдера веб-хостингу, який забезпечує гідний час роботи 99,94% і вище, зберігаючи час завантаження менше 700 мс..

 ВЕБ ХОСТИНГ СТАРТНА ВАРТІСТЬ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ВРЕМЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ НАШ РЕЙТИНГ
 1. Bluehost WordPress 2,75 дол. / Міс30 днів390 мс >99,99%★★★★★
2. WordPress, керований HostGator 3,99 дол. / Міс45 днів369 мс > 99,99%★★★★★
3. Хостинг WordPress хостинг 2,15 дол. / Міс30 днів339 мс > 99,93%★★★★★
 4. SiteGround WordPress хостинг 3,95 дол. / Міс30 днів629 мс > 99,98% ★★★★
 5. A2 Хостинг WordPress хостинг 3,92 дол. / МісУ будь-який час295 мс > 99,94%★★★★
 6. GreenGeeks WordPress хостинг $ 2,95 / міс30 днів375 мс > 99,99%★★★★
 7. DreamHost WordPress хостинг 2,59 дол. / Міс97 днів569 мс > 99,92%★★★★
 8. InMotion WordPress хостинг $ 4,99 / міс90 днів767 мс > 99,95%★★★
 9. Сайт5 WordPress хостинг 6,95 дол. / Міс45 днів575 мс > 99,99%★★★
 10. Хостинг для iPage WordPress 3,75 дол. / Міс30 днів709 мс > 99,94%★★★

Ми дійшли висновку, що ви не можете помилитися з HostGator WP Managed, Hostinger або Bluehost. Всі вони пропонують тривалий час роботи, швидкий час завантаження сторінки, чудову підтримку клієнтів та низькі вступні ціни.

Якщо у вас вже є веб-хост, але ви хочете переключити хостів, прочитавши цю публікацію, дивіться цей посібник тут. Однак будьте впевнені, що деякі з перелічених веб-хостів пропонують безкоштовну міграцію веб-сайтів.

Якщо ви хочете порівняти керований хостинг WordPress, ознайомтесь HostingFacts.com.

Відгуки та відгуки про різних хостинг-провайдерів (WordPress) більш ніж вітаються в розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map