15 кращих БЕЗКОШТОВНИХ Виробників логотипів та генераторів

Кращі-безкоштовно-виробники логотипів та генераторівДизайн логотипу для веб-сайту вашого бізнесу може бути дорогим (від 500 до 5000 доларів).


Мало того – команда з невеликим бюджетом може не мати програмних програм або навичок самостійно розробляти логотип. Одне певне: дизайн логотипу важливий. Він визначає візуальну ідентичність вашого бренду і виступає пам’ятним символом того, ким ви є.

Куди ви звертаєтесь, коли у вас немає ресурсів для професійного дизайну логотипів? На щастя для 9 кращих платформ електронної комерції – в Інтернеті є багато безкоштовних виробників логотипів та генераторів.

Деякі пропонують програмне забезпечення безкоштовно, а інші також безкоштовно завантажують логотип. Вивчивши кольори та стиль логотипу, які ви хочете представляти ваш бізнес, зверніться до одного з цих 15 безкоштовних виробників та генераторів логотипів, перелічених у жодному конкретному порядку.

Навіщо використовувати виробники логотипів та генератори?

  1. Ви запускаєте новий веб-сайт, але не маєте бюджету, щоб найняти професійного дизайнера логотипів.
  2. Ви не маєте навичок чи програмного забезпечення, щоб самостійно створити логотип.
  3. Ви шукаєте натхнення та ідеї для дизайну логотипу.

Нижче наведено 15 БЕЗКОШТОВНИХ ЛОКІВ

Повне розкриття: WebsiteSetup заробляє комісію, якщо ви закінчили покупку через наші реферальні посилання в цьому списку. Це допомагає нам оновлювати все. Спасибі вам за вашу підтримку.

№1. Виробник логотипів Wix

Домашня сторінка виробника логотипів Wix
www.Wix.com

Виробник логотипів Wix пропонує найкраще з обох світів: дайте відповіді на кілька простих питань, і він автоматично створить шаблон логотипу для вас. Тоді ви можете налаштувати майже кожен аспект залежно від ваших особистих уподобань – від кольорів до шрифту, тексту та розміру.

Найкраща частина? Ви не тільки отримуєте логотип на замовлення безкоштовно, але і отримуєте повні комерційні права на нього (це означає, що ви можете використовувати його для бізнесу та прибутку, не турбуючись про те, хто має ліцензію). Ви навіть можете завантажити вихідні файли (у форматі SVG) вашого логотипу, щоб ви могли розмістити його на всьому, від візиток до футболок.

Вам потрібно буде створити обліковий запис у Wix, щоб отримати доступ до виробника логотипів. Але срібна підкладка полягає в тому, що вона також надасть вам доступ до генератора їхніх імен компанії та повного інструменту створення веб-сайтів. Тож це ідеальний «єдиний осередок» для абсолютно нового бізнесу.

№2. Пошиття брендів

TailorBrands виробник логотипів
www.TailorBrands.com

“Пошиття брендів” – це потужний інструмент графічного дизайну “все в одному”, який допоможе вам створити індивідуальний та унікальний логотип для вашого бізнесу. Процес створення логотипу ґрунтується на вікторині, де потрібно відповісти на запитання щодо вашого бренду, галузі та переваг. Завершивши вікторину, ви швидко зробите свій логотип. Brailo Brands надасть вам кілька альтернативних варіантів, щоб ви могли вибрати те, що вам найбільше подобається, або налаштувати свій логотип, поки ви не будете задоволені цим.

Більше того, ви отримаєте готову до використання графіку для соціальних медіа та реклами. Нарешті, як тільки ви закінчите, ви можете завантажити якісні, векторні, SVG або EPS файли, які ви можете використовувати для свого веб-сайту, візитних карток чи товарів із включеними повними комерційними правами.

№3. Canva

Canva виробник логотипів
www.Canva.com

Canva вже деякий час працює на ринку вільного дизайну, пропонуючи безкоштовні та платні шаблони для зображень у соціальних мережах, флаєрів, запрошень, візиток тощо. У їх вражаючої лінійці шаблонів представлена ​​велика кількість безкоштовних та платних варіантів логотипу. Почніть з одного з їх безкоштовних шаблонів, а потім змініть текст, кольори, шрифти та інше, щоб вони відповідали вашому бренду.

Вам не подобається те, що ви бачите? Завантажте власну графіку або виберіть із величезної бібліотеки безкоштовних елементів Canva, яку потрібно додати до шаблону логотипу за допомогою простої у використанні функції перетягування. Завантажте дизайн у форматі PNG, JPG або PDF. Використовуйте сайт, щоб створити бланки, візитні картки тощо, використовуючи безкоштовний логотип.

Єдиним недоліком є ​​те, що інші люди можуть використовувати ті самі шаблони, тож ви можете побачити подібні конструкції, що плавають по Інтернету. Маючи трохи креативності, не потрібно багато, щоб надати цим безкоштовним дизайнам логотипів свій власний унікальний штрих та отримати логотип професійного вигляду безкоштовно.

№4. Безкоштовний дизайн логотипу

Виробник логотипу FreeLogoDesing.com
www.FreeLogoDesign.com

Безкоштовний дизайн логотипу полегшує створення вашого безкоштовного логотипу. Просто введіть назву вашої компанії, виберіть із 20 різних категорій, програма буде переглядати тисячі безкоштовних шаблонів логотипів. Внесіть власні зміни кольору, форми та шрифту та завантажте дизайн безкоштовно. Якщо ви вирішите пізніше трохи інвестувати у ваш логотип, ви можете завантажити версію свого логотипу з високою роздільною здатністю за 59 доларів.

№5. Графічні пружини

Графічний джерело логотипу виробник
www.GraphicSprings.com

Як і інші виробники логотипів у списку, Graphic Springs пропонує різноманітні шаблони на вибір у кількох категоріях. Введіть назву та мітку компанії, виберіть категорію зображення, виберіть логотип та легко редагуйте його. Фільтруйте свої параметри за допомогою нових або популярних логотипів.

Якщо ви хочете трохи більше творчої свободи з дизайном вашого логотипу, почніть з форм і символів, або використовуйте їх, щоб надати вашому логотипу трохи декоративного штриху. Хоча програмне забезпечення є безкоштовним у використанні, для завантаження остаточного дизайну у вигляді PNG, SVG або JPG коштує $ 19,99. Однак це стосується необмежених змін та завантажень, якщо ви вирішите робити перетворення в майбутньому.

№6. LogoMakr

LogoMakr
www.LogoMakr.com

LogoMakr пропонує просту у використанні програмну програму, яка спрощує перетягування ваших форм і тексту там, де ви хочете. Почніть з пошуку фігур та значків, потім відредагуйте свої кольори, розмір тощо. Додайте текст і впорядковуйте його будь-яким способом, під час налаштування типу шрифту, розміру та кольору. Розумна кнопка обрізання легко прекрасно обробляє ваш логотип.

Коли ви готові, просто збережіть дизайн на своєму комп’ютері. Опція безкоштовного завантаження доступна, але має обмеження, наприклад, низькоякісні файли та угода про надання сайту кредиту вашому логотипу. Всього за 19 доларів ви можете завантажити якісну версію для свого веб-сайту, візиток, футболок тощо без кредитів.

№7. UCraft

Виробник логотипу Ucraft
www.uCraft.com/free-logo-maker

Якщо ви зробили це так далеко в списку і досі не знайшли сайт, який відповідає вашим потребам дизайну логотипів, спробуйте UCraft. UCraft – це веб-сайт, що пропонує веб-шаблони, безкоштовний хмарний хостинг тощо. Як бонус вони також пропонують безкоштовний виробник логотипів. Як і інші безкоштовні інструменти у списку, безкоштовний виробник логотипів UCraft такий же простий, як вибрати піктограму, додати назву вашої компанії та налаштувати шрифти та кольори.

UCraft оснащений понад 220 000 піктограм, які можна використовувати у дизайні. Експортуйте прозорий файл PNG з високою роздільною здатністю повністю безкоштовно!

№8. Інтернет-виробник логотипів

Інтернет-виробник логотипів
www.OnlineLogoMaker.com

Інтернет-виробник логотипів має подібний інтерфейс до безкоштовного генератора логотипів Graphic Spring. Швидко та легко розпочати подорож вашого дизайну логотипу за допомогою безлічі шаблонів та вибору шрифту. Виберіть їх заздалегідь розроблені символи у сотнях категорій або завантажте власне зображення.

За допомогою безкоштовного акаунта ви можете зберегти свій дизайн та повернутися до нього пізніше. Насолоджуйтесь необмеженими завантаженнями, щоб ви могли налаштувати свій логотип у будь-який час. Інтернет-виробник логотипів пропонує як безкоштовний, так і преміальний сервіс. Пакет Premium пропонує завантаження з більшою роздільною здатністю та дозволяє експортувати дизайн як прозорий (.PNG) або як векторний (.SVG), щоб вам було зручніше використовувати ваш логотип куди завгодно.

№9. Дизайнерський

Виробник логотипів DesignMatic
www.DesignMatic.com

Почніть з створення безкоштовного генератора логотипів Designmantic, вибравши бажаний стиль логотипу, тип шрифту та кольори. Потім введіть назву своєї компанії та виберіть із понад 30 категорій галузі. Знайшовши вподобаний вам логотип, ви можете налаштувати кольори та шрифт.

Хоча інструмент безкоштовний, завантаження вашого дизайну постачається за певну плату. Це означає, що ви отримаєте файл високої роздільної здатності та векторний файл для широкомасштабного друку. На жаль, цей сайт не пропонує необмежену кількість завантажень. Якщо ви не хочете платити плату за завантаження, це може стати чудовим інструментом для збору натхнення.

№10. Шопіруйте

shopify виробник логотипів
www.Shopify.com/tools/logo-maker

Shopify пропонує цілий спектр інструментів для інтернет-бізнесу, включаючи інструменти, необхідні для створення власного інтернет-магазину. Хоча деякі з цих послуг постачаються з щомісячною платою, Shopify також пропонує широкий спектр безкоштовних інструментів, таких як генератор імен компанії, генератор QR-кодів і, звичайно, безкоштовний виробник логотипів.

Введіть назву своєї компанії та виберіть піктограму та відредагуйте кольори та розміри. Виберіть один із чотирьох різних макетів тексту та значків, а потім надішліть логотип прямо на вашу електронну пошту.

№11. Логотип Maker

LogoTypeMaker виробник логотипів
www.LogoTypeMaker.com

Виробник логотипів має понад 200 шрифтів, понад 1000 професійних шаблонів та понад 600 000 векторних фігур, щоб зробити ваш дизайн логотипу вітерцем, навіть якщо ви не професійний дизайнер. Вони містять векторні завантаження SVG та необмежену кількість модифікацій, щоб ви могли будь-коли змінити кольори та шрифти. У вільній моделі ви зможете створити безкоштовний сучасний логотип, що не налаштовується. На відміну від інших безкоштовних виробників логотипів, ви зможете експортувати свій дизайн у форматі 300DPI у форматі JPG або PNG. Одноразова оплата в розмірі 24,99 дол. США або 39,99 дол. США забезпечує більше можливостей та вибору логотипу.

№12. Зіро

Виробник логотипу Zyro
zyro.com/logo-maker

Zyro – це безкоштовний виробник логотипів, який сприймає простоту серйозно. Вам не потрібно буде створювати обліковий запис або вживати будь-яких додаткових кроків, щоб розпочати роботу.

Спочатку введіть назву свого бренду та логотип. По-друге, виберіть форму, яку ви хочете скласти для основи вашого логотипу. Ви можете вибрати з тисяч варіантів; просто введіть ключове слово та продовжуйте роботу. Нарешті, ви можете налаштувати ваш логотип. Розташуйте своє ім’я та мітку, проте, як вам заманеться, залежно від форми, змініть шрифт, колір та розмір слів. Закінчивши, завантажте PNG і використовуйте його будь-де, зі свого веб-сайту, до своєї візитної картки.

№13. Design Hill

Дизайн логотипу виробника Hill
www.DesignHill.com/tools/logo-maker

Design Hill пропонує численні послуги, одним з яких є безкоштовний генератор логотипів. Переглядайте тисячі іконок, налаштовуйте текст та кольори та завантажуйте свій безкоштовний дизайн. Не забудьте ознайомитись і з іншими їхніми безкоштовними інструментами, включаючи виробники фотографій на обкладинці Facebook та Twitter, генератор QR-кодів тощо.

№14. Логотип

LogoMaker.com
www.LogoMaker.com

Виробник логотипів працює в галузі вже більше десяти років і завдяки своєму безкоштовному генератору логотипів обслуговує понад 3 мільйони підприємців та власників малого бізнесу. Виберіть із понад 10 000 іконок, а потім створюйте та зберігайте безлімітні логотипи у своєму акаунті безкоштовно.

Плата приходить, коли ви доопрацьовуєте дизайн та завантажуєте файл високої роздільної здатності. Тим часом ви можете використовувати інструмент для експерименту та залучення натхнення. Якщо ви шукаєте безкоштовний варіант, ви можете створити фрагмент HTML-коду для свого веб-сайту, а не завантажувати файл повного зображення.

№15. SquareSpace

Виробник логотипів SquareSpace
www.logo.squarespace.com

Squarespace пропонує різноманітні послуги для інтернет-бізнесу, включаючи все, що потрібно для створення власного веб-сайту. За допомогою їхнього безкоштовного онлайн-виробника логотипів ви можете переглядати піктограми та налаштовувати свій дизайн, будь то натхнення чи повністю налаштований логотип. Завантажте свій дизайн у низькій роздільній здатності безкоштовно або придбайте версію з високою роздільною здатністю за 10 доларів. Клієнти Squarespace можуть безкоштовно завантажити файл високої роздільної здатності зі своїм членством.


Завдяки цьому широкому спектру інструментів, що є у вас під рукою, ви можете експериментувати з дизайном логотипу незалежно від вашого бюджету.

Щось ми пропустили? Залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me