Zľava na obnovenie lokalityGround 2020 (obnovovacia cena 70% ZĽAVA)

Kupón na zľavy za obnovenie stránok za cenu (2020)

Ako nováčik v blogeri sa chcete zaregistrovať u webového hostiteľa s výnimočnou kvalitou a tiež sa vám naozaj nechce utrácať výdavky najmä za prvý alebo dva roky webhostingu. To je dôvod, prečo mnohí hľadajú lacného hostiteľa, zatiaľ čo server SiteGround je lacný hostiteľ plus vynikajúci zákaznícky servis a výkon. Súhlasím s tým, že cena za obnovenie stránok SiteGround je pomerne drahá v porovnaní s pôvodnou špeciálnou propagačnou cenou.


Ak sa vám podarí zaregistrovať sa na serveri SiteGround na niekoľko rokov, získate maximálnu zľavu na nákup kvalitného hostingu. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli viac o kódoch zľavy so zľavovým kupónom na obnovenie stránok, propagačných akciách a ďalšie informácie.

Zvýšenie ceny za obnovenie stránky

Áno, služba SiteGround zvýšila ceny za obnovenie svojej služby zdieľaného hostingu vrátane služby Hostingové plány WordPress ktoré by, bohužiaľ, mohli zvýšiť náklady na webový hosting s programom SiteGround, najmä pri obnovovaní!

SiteGround Web Hosting Zvýšenie ceny obnovenia

Predtým boli náklady na obnovenie programu StartUp, GrowBig a GoGeek programu SiteGround také $ 9,95, $ 14,95, a $ 29,95 v tomto poradí! V dôsledku zvýšenia poplatkov za obnovenie programu SiteGround boli nedávno obnovené nové sadzby obnovenia pre program StartGup pre program SiteGround, GrowBig a GoGeek. $ 11,95 (zvýšené o $ 2), $ 19.95 amerických (zvýšené o $ 5), a $ 34,95 (zvýšené o $ 5) príslušne!

Je obnova webhostingového plánu za cenu?

Takmer každý webový hostiteľ (vrátane SiteGround) sleduje trik s vyššou obnovovacou cenou, aby získal viac zákazníkov tým, že predstaví počiatočnú lacnejšiu zľavnenú cenu a neskôr si účtuje bežnú cenu bez zľavy (po obnovení). Môžete skontrolovať jeden taký príklad, keď je bloger v populárnej skupine Facebook zmätený z obnovenia jeho Hostingový účet SiteUround StartUp.

Môžete tiež vidieť niekoľko ďalších používateľov, ktorí mu radia, aby sa držal SiteGround napriek vyššej miere obnovenia, pretože sa domnievajú, že SiteGround je jednoducho najlepší v hosťovaní..

Ako získať SiteGround obnovovací zľavový kupónový kód pre ich webhostingové plány?

Môžete jednoducho ušetriť až 192 dolárov na zdieľanom pláne spustenia servera SiteGround pri spustení, 336 dolárov na pláne Growbig lokality Siteground a 552 dolárov na pláne programu GoGeek spoločnosti SiteGround registráciou s ich 36-mesačný plán predplatného.

36-mesačná zľava SiteGround GrowBig pri nákupe programu

POZNÁMKA: SiteGround neponúka žiadne zľavové kupónové kódy / propagačné kódy, pokiaľ ide o ich ceny za obnovenie hostenia, ale stále môžete využívať výhody obnovovania cien SiteGround pomocou 24 mesiacov alebo 36-mesačný plán predplatné.

Ako môžete získať lacné obnovenia SiteGround, keď sú ich obnovovacie ceny drahé?

Predtým, ako začneme hovoriť o zľavách na obnovenie systému SiteGround a cenách, zistíme, prečo je služba SiteGround taká populárna a prečo ju ľudia milujú a pri obnovovaní služby hostovania webov nedostanú žiadne druhé myšlienky..

Ak zabudnete na cenu obnovenia, služba SiteGround sa hodnotí ako hostiteľ číslo 1!

Teraz sa dozvieme, ako presne môžete ušetriť peniaze bez obnovovania hostiteľských obchodov alebo zliav kódy.

�� SPÔSOB-1: Kúpte si ročný plán hostingu stránok a obnovte ho na 24 mesiacov

SiteGround StartUp 12-mesačná zľava z ceny za program

Ak si zakúpite hostingový balíček StartUp na 12 mesiacov zdieľaný / WordPress, bude vás to stáť …
3,95 x 12 mesiacov = 47,40 dolárov
(Počiatočná cena pri spustení účtu za zníženú cenu)

Neskôr, ak obnovíte rovnaký hostingový plán o ďalších 24 mesiacov, bude vás to stáť …
11,95 x 24 mesiacov = 286,80 dolárov
(Bežná cena spúšťacieho účtu na webe bez zľavy)

CELKOVÉ NÁKLADY: (47,40 dolárov + 286,80 dolárov) = 334,20 dolárov
(Na 36 mesiacov plánu hostenia programu StartUp)

POZNÁMKA: Poplatky za registráciu domén $ 15,95 / rok s podobnými obnovovacími cenami.

�� SPÔSOB-2: Kúpte si 3-ročný plán hostingu stránok za účelom maximálnej zľavy

SiteGround StartUp 36-mesačná zľava z ceny za program

Ak si zakúpite 36-mesačný hostingový program SiteGround StartUp naraz, stálo by vás to …
3,95 dolárov x 36 = 142,20 dolárov
(Počiatočná cena pri spustení účtu za zníženú cenu)

CELKOVÁ ZĽAVA: (334,20 USD – 142,20 USD) = 192,00 USD

POZNÁMKA: Poplatok za registráciu domény $ 15,95 / rok s podobnými obnovovacími cenami.

�� Zľava na obnovenie lokality GrowBig

SiteGround GrowBig 36-mesačná zľava z ceny za program
Cena za 1 rok na ceste GrowBig: 71,40 USD
(5,95 $ / mesiac so zľavou aplikovanou za prvých 12 mesiacov)
Cena na 2 roky Rastúca cena: 142,80 USD
(5,95 $ / mesiac so zľavou aplikovanou počas prvých 24 mesiacov)
3-ročná webová rezerva GrowBig Cena: 214,20 dolárov
(5,95 $ / mesiac so zľavou uplatňovanou počas prvých 36 mesiacov)
POZNÁMKA: Poplatky za registráciu domén $ 15,95 / rok s podobnými obnovovacími cenami.

�� Zľava na obnovenie lokality GoGeek

SiteGround GoGeek 36-mesačná zľava z ceny za program
Cena za 1 rok na GoGeek: 143.40 USD
(11,95 $ mesačne so zľavou uplatňovanou počas prvých 12 mesiacov)
Cena za 2 roky na GoGeek: 286,80 dolárov
(11,95 $ mesačne so zľavou uplatňovanou počas prvých 24 mesiacov)
Cena 3-ročného GoGeek na webe: 430,20 USD
(11,95 $ mesačne so zľavou uplatňovanou počas prvých 36 mesiacov)
POZNÁMKA: Poplatky za registráciu domén $ 15,95 / rok s podobnými obnovovacími cenami.

ZÁVER

Potvrdenie platby za obnovenie poplatkov za obnovenie stránok

Pred výberom lokality SiteGround alebo akejkoľvek inej webhostingovej spoločnosti musíte najprv skontrolovať ich politiku obnovenia cien a zľavy. Dôrazne vám odporúčame, aby ste predĺžili svoje obdobie prihlásenia na odber SiteGround 36 mesiacov s cieľom využiť maximálnu možnú zľavu z ich plánov webhostingu.

SITEGROUND ZľAVOVANÁ CENA A KÓDOVÝ KÓD (FAQ)

Koľko stojí obnovenie domény SiteGround?

Cena názvu domény SiteGround začína od 12,95 dolárov ročne náklady na doménu .com 15,95 dolárov ročne. Náklady na obnovu domén SiteGround sú viac-menej podobné pre populárne názvy domén a názvy domén. Náklady na obnovu špeciálnych domén SiteGround sú však o niečo drahšie.

Ako vypnúť možnosť fakturácie s automatickou obnovou pre moje predplatné služieb SiteGround?

V predvolenom nastavení sú všetky zdieľaný hosting a hosting cloudového servera účty SiteGround sú nastavené na režim fakturácie s automatickou obnovou. Účty zákazníkov SiteGround s hostingom dlhším ako 12 mesiacov sa automaticky obnovujú 15 dní pred dátumom exspirácie.

Vypnutie možnosti automatickej fakturácie za obnovenie stránok

Možnosť automatického obnovenia je Zapnutý v predvolenom nastavení iba preto, aby bol fakturačný proces SiteGround pohodlný, aby ste skutočne nestratili žiadny zo svojich splatných dátumov. Ďalej sa môžete vyhnúť akémukoľvek vypršaniu platnosti služby alebo možnému pozastaveniu služby (najmä kvôli zmeškaným / oneskoreným platbám poplatkov za obnovenie).

POZNÁMKA: Zrušenie fakturačného režimu automatického obnovenia SiteGround znamená, že vám nebudú môcť automaticky vyúčtovať faktúru, keď sa blíži vypršanie platnosti vašej služby, a preto sa neobnoví (pokiaľ to sami neurobíte manuálne).

Ak ste si istí zrušením fakturačného režimu automatického obnovenia SiteGround pre predplatné plánu hosťovania, môžete prejsť na svoju UserGround User Area »Fakturácia» Nastavenia fakturácie. Potom musíte vypnúť prepínač automatického obnovovania (nachádza sa hneď vedľa služby predplatné).

Ako obnovím svoj hostingový účet SiteGround?

Obnovenie účtu hostingového servera SiteGround

Akákoľvek služba SiteGround sa dá ľahko a rýchlo obnoviť prostredníctvom vašej užívateľskej oblasti fakturácia a nakoniec kliknutím na obnoviť tlačidlo, ktoré sa nachádza zodpovedajúce každej predplatenej službe SiteGround.

Ak je platba za obnovenie SiteGround úspešná, ihneď dostanete e-mail s potvrdením a ak zlyhá, bude vás kontaktovať prostredníctvom e-mailu s cieľom požiadať o ďalšiu pomoc pri obnovení platby na váš účet. časť.

Ak obnovím svoj webhostingový účet SiteGround ešte predtým, ako vyprší jeho platnosť, kedy sa počíta dátum obnovenia? Je to od dátumu obnovenia alebo od dátumu uplynutia platnosti?

Kedykoľvek obnovíte svoj hostingový účet SiteGround, nezáleží na tom kedy (aj keď ju obnovíte presne v deň exspirácie alebo niekoľko týždňov / mesiacov / dní pred dátumom exspirácie), obnovenie účtu sa vždy počíta od dátumu vypršania platnosti.

Príklad: Ak platnosť vášho účtu SiteGround vyprší 31. augusta 2020 a chcete ho obnoviť na jeden rok 5. augusta 2020, potom nový dátum vypršania platnosti vášho účtu SiteGround bude 31. augusta 2021 a nie 5. augusta 2021.

Kedy bude môj webhostingový účet SiteGround funkčný, keď zaplatím poplatky za obnovenie?

Ak sa po uplynutí platnosti pozastaví váš webhostingový účet SiteGround, okamžite ho obnoví, keď obnovíte SiteGround. platba.

Ako môžem obnoviť svoje doménové meno registrované spoločnosťou SiteGround?

Svoje doménové meno SiteGround registrované prostredníctvom SiteGround môžete obnoviť tak, že prejdete na svoju UserGround User Area »Moje účty» Názvy domén.

Obnovte svoju doménu zaregistrovanú na serveri SiteGround.com

Všetky služby webhostingu SiteGround vrátane domén sú predvolene nastavené na fakturáciu s automatickým obnovením, čo znamená, že služba SiteGround sa automaticky pokúsi fakturovať vám vždy, keď je potrebné obnoviť predplatné na zaplatenie..

Ak platnosť vášho doménového mena registrovaného v službe SiteGround vypršala, musíte povoliť aj iné ako vaše hosťovacie služby až 24 hodín aby sa proces šírenia dokončil skôr, ako sa znova aktivuje názov domény SiteGround a vaša stránka bude v prevádzke.

Vaše doménové mená zaregistrované v službe SiteGround, ktorých platnosť vypršala dlhšie ako 45 dní automaticky zadajte Doba splácania kde nebudete môcť automaticky obnovovať svoje domény. Môžete však poslať lístok zo svojho UserGround User Area, a potom choďte na podpora a nakoniec, fakturácia sekcia, kde bude pomáhať tím podpory SiteGround vy.

Ako sa dozviem, kedy je potrebné obnoviť predplatenie webového servera SiteGround?

Všetky účty webového servera SiteGround sú predvolene nastavené na režim automatického ročného obnovovania hlavne preto, že je to oveľa pohodlnejšia prax, keď zákazníci programu SiteGround dávajú prednosť tomu, aby sa ich plány webového hostenia obnovovali ročne. Preto sa nemusia starať o vypršanie platnosti svojho účtu a možné pozastavenie / ukončenie služby.

Existujúci zákazníci SiteGround dostanú zmrazenie ceny za svoje poplatky za obnovenie hostingu a tiež získajú až 30% zľavu z bežných cien počas obnovy. Viacročné obnovovanie (viac ako 1 rok) sú k dispozícii aj pre zdieľané hostingové účty SiteGround. Okrem toho zákazníci programu SiteGround dostanú včasné pripomienky o svojom nadchádzajúcom pláne webhostingu obnovovanie.

Je obnovenie pre moju primárnu doménu SiteGround zahrnuté do môjho obnovenia účtu hostiteľa SiteGround?

Poplatky za obnovenie doménových mien SiteGround nie sú súčasťou ich obnovenia webhostingu. Býval to prípad, keď predtým SiteGround používal na prevádzkovanie určitých špeciálnych propagačných predajov s bezplatnou doménou. V súčasnosti však takýto predaj zastavili, a preto sa vaše obnovenia pre doménu Siteground počítajú osobitne ako poplatky za váš webový hosting..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map