Zásady vrátenia peňazí spoločnosti Kinsta a záruka vrátenia peňazí (2020): Ako zrušiť váš hostingový účet WordPress pre spoločnosť Kinsta a získať vrátenie peňazí?

O čom sú zásady vrátenia platby spoločnosti Kinsta?


Spoločnosť Kinsta s hrdosťou ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez dlhodobých zmlúv o webhostingu, pretože ich hlavným cieľom je poskytovať služby svojim zákazníkom, vďaka ktorým môžu byť spokojní a plne spokojní. Ak zrušíte svoj webový hostingový účet Kinsta počas prvých 30 dní od aktivácie služby, bude vám vyplatená plná náhrada v súlade s pravidlami pre vrátenie platby spoločnosti Kinsta. To znamená, že si môžete vyskúšať hostingové plány spoločnosti Kinsta bez rizika až 30 dní!

Záruka vrátenia peňazí od spoločnosti Kinsta pokrýva náklady na akýkoľvek z ich vopred zostavených hostingových plánov WordPress (z veľmi základného Kinsta STARTER na PRE na BUSINESS na špičkovú úroveň PODNIK 4 hostingový balíček). Okrem toho, ak sa užívateľ Kinsta rozhodne použiť niektorý zo svojich doplnkov hostingu počas počiatočných 30 dní a potom požiada o vrátenie, spoločnosť tiež uhradí náklady na všetkých hostiteľov doplnkov..

Existuje nejaká dlhodobá webová zmluva so spoločnosťou Kinsta?

Žiaden používateľ nemá rád dlhodobú zmluvu o webhostingu a spoločnosť Kinsta túto skutočnosť pozná veľmi dobre! Neexistujú teda žiadne také dlhodobé zmluvy, že budete môcť kedykoľvek zrušiť svoje predplatné webhostingu a spoločnosť Kinsta vám ponúkne náhradu za nevyužitú časť vášho plánu hostenia. Viac informácií nájdete na stránke Zásady vrátenia platby spoločnosti Kinsta.

Výnimky zo záruky spoločnosti Kinsta na vrátenie peňazí

Z politiky vrátenia peňazí spoločnosti Kinsta, ktorá sa vzťahuje na ich záruku vrátenia peňazí, existuje niekoľko výnimiek:

1. Táto 30-dňová záruka vrátenia peňazí je k dispozícii iba pre začínajúcich zákazníkov. Keďže vracajúci sa zákazníci spoločnosti Kinsta majú nárok iba na čiastočné vrátenie nevyužitých hostiteľských poplatkov;.
2. Záruka vrátenia peňazí spoločnosti Kinsta sa vzťahuje na hostingový účet zákazníka počas prvých 30 dní od registrácie na úplne nový webový hostingový účet s nimi. Medzitým môžete svoj webhostingový program inovovať alebo downgrade a ich záruka vrátenia peňazí zostane v platnosti. Obdobie vrátenia platby však trvá 30 dní od dátumu prvotnej registrácie a nezačína sa, keď zmeníte plány.
3. Na doplnky zakúpené od spoločnosti Kinsta sa vzťahuje táto záruka vrátenia peňazí, iba ak zrušíte svoj webhostingový účet, ako aj všetky doplnkové služby počas prvých 30 dní od aktivácie služby. Záruka vrátenia peňazí spoločnosti Kinsta sa vzťahuje iba na ich štandardné plány hostenia webov a ak sa rozhodnete pre akýkoľvek vlastný plán hostenia, uplatňujú sa bežné zásady spoločnosti Kinsta týkajúce sa vrátenia peňazí..
4. Ak zákazníkovi vzniknú počas prvých 30 dní vrátenia platby nejaké poplatky za prekročenie, tieto poplatky za prekročenie sa odpočítajú od sumy vrátenia platby. Ak poplatky za nadhodnotenie presiahnu hodnotu celkovej sumy vrátenej zákazníkom, budú zodpovedné aj za takéto dodatočné poplatky za nadhodnotenie, na ktoré sa náhrada nevzťahuje..
5. V niektorých prípadoch možno zákazníkom Kinsta stanoviť jednorazový poplatok a všetky takéto jednorazové poplatky, ktoré platia zákazníci, sa nevracajú. Medzi príklady takéhoto jednorazového poplatku patrí migrácia platených webových stránok alebo blogov, modernizácia infraštruktúry hostingu s cieľom zvládnuť veľký objem poplatkov za odstránenie prenosu alebo škodlivého softvéru..

Zásady vrátenia platby pre spoločnosť Kinsta po 30 dňoch

Ak zrušíte svoje predplatné Kinsta po počiatočných 30 dňoch, vrátime vám nevyužitú časť predplatného vášho webhostingového programu, ktorá je platná ako pre mesačné, tak aj pre ročné poplatky za hosťovanie..

POZNÁMKA: Výpočty sú tu založené na dennej cene štandardných plánov a balíkov webhostingu spoločnosti Kinsta (a nie zľavnená 2-mesačná zľava z ročnej ceny).

Žiadosť o vrátenie platby od spoločnosti Kinsta pomocou ich 30-dňovej záruky vrátenia peňazí?

Ak chcete zrušiť svoj webový účet hostenia spoločnosti Kinsta, aby ste mohli požiadať o úplnú refundáciu počas počiatočného 30-dňového časového limitu alebo požiadať o čiastočnú refundáciu neskôr (kedykoľvek), musíte prejsť na informačný panel MyKinsta (pod fakturácia sekcii) a potom postupujte podľa pokynov uvedených nižšie:

Ako zrušiť môj účet hostenia Kinsta a požiadať o vrátenie platby od spoločnosti Kinsta?

Ak máte nejaké problémy s webovým serverom WordPress hosteným v Kinsta, vždy môžete otvoriť lístok so svojím tímom podpory, pretože je k dispozícii 24 × 7 a radi vám pomôžeme!

Ak však chcete zrušiť svoj hostingový plán Kinsta, môžete postupovať podľa týchto krokov:

❉ KROK 1 ❉

Akonáhle idete na svoje Informačný panel MyKinsta, a potom môžu prejsť na ich fakturácia časť, ktorá je k dispozícii na ľavej strane a potom kliknite na ikonu Zrušiť plán gombík.

❉ KROK 2 ❉

Teraz budete musieť vybrať všetky z nich zaškrtávacie políčka nižšie, aby ste sa uistili, že im rozumiete a potom môžete kliknúť na ikonu Ďalšie gombík.

POZNÁMKA: Je dôležité pochopiť, že všetky údaje sa natrvalo odstránia a nedajú sa obnoviť! Odstránené údaje zahŕňajú vaše aj živé a Prezentačné stránky hostil na Kinsta, všetky vaše Záznamy DNS Kinsta, a Konfigurácie a nastavenia CDN v Kinste.

❉ KROK 3 ❉

Po zrušení zruší Kinsta automaticky váš konečný účet, ktorý bude vrátený podľa ich 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Tento výpočet by mohol zahŕňať náhrady alebo nezaplatené poplatky (Ak nejaký) máte nárok. A tak kliknite na ikonu Ďalšie gombík.

❉ KROK 4 ❉

Teraz budete musieť potvrdiť zrušenie svojho účtu Kinsta zadaním svojho Heslo účtu MyKinsta a potom kliknite na ikonu Zrušiť plán gombík.

❉ KROK 5 ❉

Nakoniec bude váš hostingový plán Kinsta zrušený a budete požiadaní o spätnú väzbu alebo dôvod zrušenia svojho hostingového účtu Kinsta a potom budete HOTOVÝ! Spoločnosť Kinsta používa tieto spätné väzby na zlepšenie svojej platformy pre všetkých.

POZNÁMKA: Ak práve používate vlastný hostingový plán spoločnosti Kinsta alebo máte nejaké doplnkové služby, ako sú hodinové zálohy, Redis atď., V súčasnosti nebudete môcť zrušiť svoj účet hostenia webov Kinsta. Vývojový tím spoločnosti Kinsta pracuje na zlepšení tejto záležitosti. Stále však máte možnosť dokončiť vyššie uvedené kroky a tím Kinsta dostane vašu žiadosť o zrušenie hostiteľského účtu a váš plán ruší manuálne..

Dúfam, že táto revízia bude pokračovať 30-dňová záruka na vrátenie peňazí spoločnosti Kinsta a jej vrátenie (2020) bolo pre vás užitočné! Ak máte ďalšie otázky, môžete sa kedykoľvek skontaktovať s tímom podpory Kinsta 24 × 7 a vždy vám radi pomôžu.!

Tiež, ak hľadáte a Lacnejšie riadené riešenie WordPress Hosting po odstránení hostingu z plánu hosťovania, s výnimkou Kinsta, by som vám vrelo odporučil ísť s programom SiteGround, ktorý tiež prichádza s takmer podobnou kvalitnou podporou a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map