Pravidlá vrátenia platby za web a záruka vrátenia peňazí (Sprievodca 2020): Ako zrušiť svoj hostingový účet SiteGround?

Contents

O čom sú zásady vrátenia platby SiteGround?


SiteGround ponúka svojim hosťujúcim zákazníkom pravidlá vrátenia platby, čo je 30-dňová záruka vrátenia peňazí (so všetkými ich zdieľanými hostingovými plánmi) a 14-dňová záruka vrátenia peňazí (so všetkými ich cloudovými hostingovými plánmi). Záruka vrátenia peňazí od spoločnosti SiteGround vám poskytuje dokonalý pokoj pri poskytovaní služieb súvisiacich s webhostingom, ktoré vám ponúkajú, pretože slúži ako exkluzívny prostriedok nápravy a poistenia, ktorý zaisťuje, že ich služby spĺňajú vaše očakávania..

Záruka vrátenia peňazí spoločnosti SiteGround pokrýva počiatočné objednávky ich zdieľaných plánov hostenia a služieb hostenia cloudu. Zahŕňa tiež väčšinu ďalších funkcií, ktoré svojim zákazníkom ponúkajú. Pre počiatočné obdobie (akonáhle je hostiteľský účet s vytvoril a aktivovaný), vydajú svojich zákazníkov a plná náhrada na ich účty zdieľaného hostingu a zrušenie služieb (do 30 dní od dátumu aktivácie hostiteľského účtu). To isté platí aj pre účty Cloud Hosting spoločnosti SiteGround, ktoré je potrebné zrušiť do 14 dní od aktivácie hostiteľského účtu, aby sme dostali úplnú náhradu..

Výnimky, zmluvné podmienky platné pre pravidlá vrátenia platby SiteGround

Tu sú nasledujúce zmluvné podmienky, výnimky a kľúčové body, ktoré sa vzťahujú na záruku vrátenia peňazí SiteGround:

1. SiteGround aplikuje rovnaká možnosť platby na vrátenie platby (používané zákazníkom). Toto nemá nič spoločné s oneskorením procesu vrátenia platby SiteGround.
2. Žiadosti o zrušenie hostiteľského účtu by mali byť zverejnené prostredníctvom Používateľská oblasť SiteGround.
3. Počiatočné objednávky pre služby súvisiace s webhostingom sa krytie vzťahuje iba na 30 dní odo dňa aktivácie služby SiteGround. kdežto, obnovenie objednávok na hosťovanie nie sú zahrnuté do ich politiky vrátenia platby.
 4. Neschopnosť zákazníka údržbu jeho hostingový účet v súlad so Zmluvnými podmienkami SiteGround môže tiež viesť k pozastavenie služby, obmedzenia použitia alebo nevratné ukončenie účtu.
 5. Suma zahrnutá do Peňaženka SiteGround je opäť nenávratné. Môžete ho však použiť na nákup služieb alebo obnovenia webhostingu. SiteGround môže prostredníctvom predplatenej peňaženky vrátiť zákazníkovi nejaké predplatené poplatky ako kredit a čiastka dostupná v peňaženke vyprší o rok.
 6. Predajné balíčky sú kvalifikovaní na vrátenie peňazí iba v prípade, že úplne zrušíte zakúpený predajný balíček, a preto sa naň záruka na vrátenie peňazí SiteGround nevzťahuje ukončenie individuálneho účtu.
 7. SiteGround môže odmietnuť prevádzať webovú stránku svojho zákazníka, ak proces prenosu lokality vyžaduje určitú konfiguráciu zo svojej časti, ktorá nie je kompatibilná s ich servermi, alebo ak si uvedomí, že na jej vykonanie je potrebných viac zdrojov ako obvykle. V takom prípade bude služba SiteGround vrátenie poplatkov za prenos stránok keď to je webovú stránku nemožno preniesť jeho zákazníka.
 8. Poplatky zaplatené Doménové meno vrátane Ochrana súkromia domény (Chrániť ID domény) zákazníkom sú nevrátiteľné a môžu byť splatné po zrušení hostiteľského účtu (aj keď sa na začiatku upustí od niektorých špeciálnych propagácií SiteGround, ktoré sa v tomto období uskutočňujú).
 9. Ich záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje Dedikovaný server hosting plány (teraz ukončené), platená podpora alebo akékoľvek iné služby tretích strán.

Ako môžem zrušiť svoj hostingový účet SiteGround a získať vrátenie platby so zárukou vrátenia peňazí za 30 dní?

Žiadosti o zrušenie účtu spracováva tím podpory SiteGround priamo prostredníctvom vašej používateľskej oblasti. Môžete sledovať naše Sprievodca krok za krokom o zrušení účtu hostiteľa SiteGround a jeho Pravidlách vrátenia platby uvedených nižšie:

�� Krok 1: Prihláste sa do používateľskej oblasti SiteGround a kliknite na kartu Fakturácia

�� Krok 2: Potom kliknite na tlačidlo Zrušiť služby v časti Fakturačná navigácia

SiteGround bude čoskoro odstrániť súbory účtu webového hostiteľa ich zákazníka zo servera do jedného týždňa od zrušenia účtu. To je dôvod, prečo by som vám dôrazne odporúčal získať záloha vášho hostingového účtu SiteGround a uschovajte si ich kópiu so sebou predtým, ako dáte konečné potvrdenie aby ste vylúčili riziko straty súborov.

�� Krok 3: Začiarknite políčko vedľa vášho predplatného služby a kliknite na tlačidlo Pokračovať so zrušením

Dostanete sa na stránku, ktorá zobrazuje služby, ktoré ste si objednali pomocou svojho účtu SiteGround (váš odber alebo zoznam odberov). Ak ste sa prihlásili na odber viacerých služieb súvisiacich s webhostingom, budú všetky uvedené na tejto stránke (jedna pod druhou). Musíte si len vybrať predplatenú službu, ktorú chcete zrušiť, a potom kliknite na Pokračujte zrušením gombík.

�� Krok 4: Na stránke so žiadosťou o zrušenie vyberte požadované polia uvedené nižšie a kliknite na tlačidlo Pokračovať so zrušením

Teraz musíte uviesť, kedy chcete zrušiť svoje služby. Ak ste ešte neskončili s zárukou vrátenia peňazí SiteGround, môžete si vybrať Po uplynutí platnosti možnosť, aby ste využili čakajúce fakturačné obdobie na vrátenie svojich peňazí.

Rozhodol som sa však ísť s internetom bezodkladne voľba (bezpečnejšie a rýchlejšie s minimálnym oneskorením). Keď vyberiete niektorú z týchto možností, zobrazí sa ďalšie pole s výzvou na skutočný dôvod zrušenia hostiteľského účtu. Po výbere týchto možností musíte kliknúť na Pokračujte zrušením gombík.

POZNÁMKA: Tesne pod Pokračujte zrušením môžete nájsť Pomocník pre SiteGround kde sa môžete spojiť Špecialisti podpory SiteGround (cez Live chat alebo volanie) ak potrebujete pomoc a nie ste si istí pokračovaním!

�� Krok 5: Zrušenie účtu SiteGround Vyžiadanie potvrdenia kliknutím na tlačidlo Pokračovať so zrušením

Áno, bolo to trochu nepríjemné, keď ma požiadali o opätovné potvrdenie, či chcem zrušiť svoj účet alebo nie. Stačí kliknúť na Pokračujte zrušením aj tu!

�� Krok 6: Zrušenie účtu SiteGround Vyžiadanie potvrdenia kliknutím na tlačidlo Pokračovať so zrušením

Nakoniec sa dostanete k poslednému kroku procesu zrušenia účtu SiteGround, kde môžete teraz vidieť celková suma ktorá vám bude vrátená. Tiež si budete môcť vybrať, či chcete, aby sa vám vrátil váš účet Peňaženka SiteGround (aby ste ju mohli používať v systéme Windows 7) nákup alebo obnovovanie Ďalšie služby súvisiace s webhostingom služby SiteGround) alebo chcete získať svoje peniaze späť ktokoľvek spôsob platby ktoré ste predtým použili.

Pamätať! Momentálne ste v mieste, kde sa nechcete vrátiť späť do služby SiteGround. Len sa uistite, že váš výška náhrady je presne to, čo ste očakávali, a tiež musíte vybrať vrátenie možnosť pod Vyberte metódu kompenzácie. Potom začiarknite políčko, ktoré hovorí „Rozumiem, že potvrdenie zrušenia bude mať za následok okamžitú deaktiváciu vyššie uvedených služieb.“ a teraz môžete kliknúť na Potvrďte zrušenie gombík.

�� Krok 7: Prijatie potvrdenia o zrušení účtu z lokality SiteGround

Teraz, a potvrdzujúca správa z lokality sa zobrazí na obrazovke a mali by ste dostať Potvrdzujúci e-mail tiež!

Nájdete odkaz na obnovenie zrušeného účtu (Voliteľné) v Správa s potvrdením o používateľskej oblasti SiteGround ako aj ich E-mailové potvrdenie.

A VYPLATENÉ! GOODBYE SITEGROUND!!!

Ako obnoviť zrušený hostingový účet SiteGround po ukončení procesu zrušenia účtu (voliteľný krok)

Ak chcete znova vytvoriť zrušený účet pomocou funkcie SiteGround, môžete kliknúť na odkaz Moje účty. Odtiaľ by ďalším krokom bolo kliknúť na zelenú farbu obnoviť a ste späť.

VITAJTE SPÄŤ NA SITEGROUND!

Ako dlho trvá SiteGround na zrušenie môjho webhostingového účtu po zrušení? Je to okamžité alebo si vyžaduje čas?

Skutočne to závisí od toho, či zákazník SiteGround požaduje okamžité zrušenie účtu hostiteľa alebo sa rozhodne po zrušení platnosti účtu zrušiť.

�� 1. Ak vyberiete možnosť Okamžité zrušenie funkcie SiteGround okamžite:

Ak zvolíte bezodkladne váš hostingový účet SiteGround bude pozastavený takmer okamžite potom, čo dostanete potvrdenie o svojej žiadosti o zrušenie. Spoločnosť SiteGround si však stále ponecháva kópiu svojho hostingového účtu s nimi a maximálne 7 dní. Váš hostingový účet bude po tomto období zrušený a tiež sa z neho odstráni záložná kópia. To znamená, že server SiteGround nezachová na svojich serveroch žiadne kópie súborov ani po zrušení účtu.

�� 2. Ak požiadate o zrušenie SiteGround po uplynutí platnosti:

Ak zvolíte Zrušenie po uplynutí platnosti , váš hostingový účet SiteGround získa pozastavená do 24 hodín po dátume exspirácie. Kópia vášho hostingového účtu sa bude uchovávať na serveroch SiteGround aj v tomto prípade a maximálne 7 dní a budú odstránené okamžite po ukončení účtu.

Konečný proces automatizovaného zrušenia účtu a pravidlá vrátenia platby v rámci programu SiteGround

Proces zrušenia a vrátenia hostingu účtu SiteGround je úplne automatizovaný, pohodlný a najjednoduchší, ktorým som prešiel, napriek množstvu zúčastnených krokov. Celý proces zrušenia SiteGround vás prevedie 10 minút dokončiť.

Dôrazne odporúčam hostingové služby SiteGround pre ich spravodlivé a transparentné pravidlá vrátenia peňazí vrátené do 30 dní. Dúfam, že náš sprievodca Záruka vrátenia peňazí na webe a pravidlá vrátenia peňazí (prehľad 2020) bolo pre vás užitočné. Navrhujeme tiež, aby ste si pred registráciou prečítali ich Podmienky používania, alebo si môžete dokonca pohovoriť s tímom podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby ste získali ďalšie užitočné informácie o procese zrušenia účtu a pravidlách pre vrátenie platby.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me