Cena za lokalitu (2020) Koľko stojí každý plán?

Preskúmanie cien na základe lokality (2020), čo je najlepší webhostingový plán?

Zdá sa, že sa veľmi zaujímate o registráciu v službe SiteGround, a preto sa chcete dozvedieť viac o jej cenách a funkciách. Ale možno ste trochu zmätení a chcete radu ohľadom výberu najlepšieho plánu SiteGround pre svoj web alebo blog.


Nerobte si starosti! V tomto prehľade vás prevediem podrobnosťami o cenách lokality SiteGround a základmi ich plánu hostenia webov. Každý z plánov hostenia webov SiteGround tiež dôkladne porovnáme jeden s druhým, aby sme sa uistili, že pre svoj web získate najlepší plán..

Koľko stoja náklady na lokalitu?

SiteGround je oveľa viac ako tradičná webhostingová spoločnosť s cenovkou svojich plánov webhostingu od 3,95 dolárov mesačne. Okrem toho ponúkajú širokú škálu hostingových plánov a balíkov, ktoré sú špeciálne optimalizované a dobre navrhnuté pre WordPress, Magento, WooCommerce, Drupal., a Platforma Joomla.

Každý zákazník bude mať rôzne požiadavky na hosting a rozpočet, a preto SiteGround prišiel s rôznymi cenovými tabuľkami, plánmi a funkciami so svojimi produktmi a službami webhostingu. Tým sa zabezpečí, že nesklame žiadneho zo svojich používateľov, čo je hlavným dôvodom, prečo je služba SiteGround považovaná za viacúčelového hostiteľa s cenovo dostupnými plánmi webhostingu. Poďme teda podrobne pokryť cenový model všetkých svojich plánov webhostingu, aby sme vám mohli pomôcť pri výbere správneho plánu pre vaše špeciálne požiadavky, a to aj pri zohľadnení vášho rozpočtu..

�� Cena zdieľaných hostingových plánov SiteGround Cena [StartUp, GrowBig & GoGeek]

SiteGround má 3 zdieľané hostingové plány, ktoré sú najlacnejšie a najzákladnejšie webhostingové riešenia, ktoré vaše webové stránky alebo blog môžu získať. Ich plány siahajú od 3,95 až 11,95 dolárov mesačne čo je zľavnená cena za prvé nákupné obdobie, keď sa budú uplatňovať bežné ceny! To znamená, že na to, aby ste mohli využívať cenový model SiteGround, musíte sa zaviazať jeden, Dva, alebo Trojročné platobné podmienky za využitie Maximálne úspory.

Pokiaľ ide o službu zdieľaného hostenia, cenový model SiteGround obsahuje 3 rôzne balíčky s rôznymi platbami predplatného termíny:

Plán spustenia SiteGround = ponúkaná cena 3,95 $ mesačne
(Bežná cena v $ 11,95 / mesiac)
SiteGround GrowBig plán = ponúkaná cena 5,95 $ mesačne
(Bežná cena v $ 19.95 amerických / mesiac)
Plán GoGeek SiteGround = ponúkaná cena 11,95 $ mesačne
(Pravidelná cena na $ 34,95 / mesiac)

Cena zdieľaných hostingových balíkov SiteGround sa môže mierne líšiť v závislosti od trvania vášho predplatného webhostingu, pretože hneď po skončení pôvodného obdobia sa na vyššie uvedené plány hostenia webovských stránok uplatnia bežné sadzby. Z tohto dôvodu sa cena zdieľaného webhostingu služby SiteGround po obnovení zvýši $ 11,95 / mesiac pre Začiatok, $ 19.95 amerických / mesiac pre GrowBig, a $ 34,95 / mesiac pre GoGeek plan. Zatiaľ čo bežné ceny Cloud Hosting spoločnosti SiteGround zostávajú pri obnovení rovnaké, a vďaka tejto možnosti budete môcť používať aj možnosť mesačného predplatného. služba.

Podrobnosti o cene za obnovenie stránky a o cenách

Tu je súhrnný prehľad a porovnanie cenového modelu SiteGround vrátane nákladov na obnovenie každého z ponúkaných webhostingových plánov:

Porovnanie cien za zdieľaný hosting na webe (2020)
StartUp vs GrowBig vs GoGeek
Stanovenie cien plánov lokalityZačiatokGrowBigGoGeek
Počiatočná zľavnená cena
(Na 12 mesačnú zmluvu)
$ 47.40
(12 x 3,95 dolárov)
$ 71,40
(12 x 5,95 dolárov)
$ 143,40
(12 x 11,95 dolárov)
Počiatočná zľavnená cena
(Pre zmluvu na 24 mesiacov)
$ 94,80
(24 x 3,95 dolárov)
$ 142,80
(24 x 5,95 dolárov)
$ 286,80
(24 x 11,95 dolárov)
Počiatočná zľavnená cena
(Pre zmluvu na 36 mesiacov)
$ 142,20
(36 x $ 3,95)
$ 214,20
(36 x 5,95 dolárov)
$ 430,20
(36 x 11,95 dolárov)
1-mesačná skúšobná cena
(Prvá zmluva)
$ 3,95
(+ Jednorazový poplatok za nastavenie 14,95 USD)
$ 5,95
(+ 24,95 $ jednorazový nastavovací poplatok)
$ 11,95
(+ 24,95 $ jednorazový nastavovací poplatok)
Mesačná cena za obnovenie$ 11,95$ 19.95 amerických$ 34,95
Zľava na mesačnú cenu
(Na plán 12, 24 alebo 36 mesiacov)
$ 8,00$ Od 14.00$ 23,00
Ročná cena registrácie domény$ 15,95$ 15,95$ 15,95
Pravidlá vrátenia platby30-denná záruka vrátenia ceny na webe
SiteGround CENY A VIAC PODROBNOSTI

POZNÁMKA: Cena za obnovenie vyšších hostingových plánov SiteGround, ako sú Cloud hosting a Enterprise hosting, zostáva rovnaká ako pôvodná zľavnená ponuková cena, ktorá sa ponúka iba pre zdieľané hostingové plány SiteGround.!

�� SiteGround Cena cloudových hostingových plánov

Škálovateľnosť a výkon sú základnými výhodami hostingového účtu Cloud spoločnosti SiteGround, pretože môžete pridávať ďalšie zdroje a vylepšovať možnosti a konfiguráciu svojho cloudového servera za ďalšiu cenu. (podľa potreby).

Cloudová cena za umiestnenie na serveri SiteGround s možnosťou automatickej škálovateľnosti zdrojov servera

SiteGround ponúka 4 základné balíčky hosting serverov Cloud s cenou od 80 až 240 dolárov za mesiac a tiež vám poskytuje možnosť vytvoriť si svoj vlastný hostingový balík prispôsobeného cloudu so špičkovými vlastnými špecifikáciami a konfiguráciami, ktoré by vás dokonca mohli stáť až neuveriteľných $ 2,100 / mesiac (hoci sa to naozaj nevyžaduje). Vo väčšine prípadov však budú základné plány hostingu Cloudu lokality SiteGround viac ako postačujúce pri manipulácii s akýmkoľvek veľkým rastúcim webom..

�� Cena za hostingové plány vyhradeného servera SiteGround

Niekoľko veľkých stránok môže vyžadovať individuálne riešenia hostenia serverov, čo je v čase, keď je v pláne zvoliť vyhradený server SiteGround. S cenou od $ 269 / mesiac, SiteGround Dedikovaný server hosting služba môže zvládnuť veľa prevádzky s ľahkosťou poskytuje vám vysoko výkonné webhostingové riešenie pre vaše veľmi populárne webové stránky.

POZNÁMKA: SiteGround nedávno ukončil svoje plány dedikovaného servera!

�� Cena za hostingové plány pre WordPress (spravované)

SiteGround ponúka plány hostenia navrhnuté a šité na mieru pre vaše projekty WordPress. Ceny hostingových plánov programu WordGround spoločnosti SiteGround (StartUp, GrowBig & GoGeek) sú rovnaké ako ceny ich zdieľaného plánu hosťovania. Okrem základných funkcií zdieľaného servera budú mať na vašich serveroch hostovaných na platforme WordPress CMS systému SiteGround niekoľko funkcií zameraných na WordPress a dostanú špeciálne optimalizované pre lepšiu rýchlosť a super rýchlu podporu súvisiacu s WordPress..

Hosting SiteGround Hostingové plány spoločnosti WooCommerce Cena za webové stránky elektronického obchodu

SiteGround tiež ponúka plány hosťovania navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim projektom elektronického obchodu, pričom ceny sú rovnaké ako ceny ich zdieľaných plánov hostingu. Plán GoGeek spoločnosti SiteGround je však najvhodnejší a špeciálne navrhnutý na hosťovanie webových stránok súvisiacich s elektronickým obchodom, pretože obsahuje ďalšie funkcie bohaté na elektronický obchod s dostupnosťou serverov kompatibilných s PCI..

Hosting Cena hostingových plánov distribútora stránok

V minulosti hostovacia služba distribútora SiteGround fungovala inak, ako ste mali nakupovať Credits (viac-menej zodpovedá ročnému plánu zdieľaného hostenia) ktorý by sa mohol predať aj ďalším klientom za mesačný poplatok.

Spoločnosť Siteground však nedávno prehodnotila svoju hostingovú službu pre predajcu a momentálne ponúka iba plán GoGeek (cena na $ 11,95 / mesiac) ako ich hostingové riešenia pre svojich zákazníkov.

Price Cena plánu hostingu spoločnosti EnterpriseGround Enterprise

Hostiteľskú službu EnterpriseGround Enterprise ste navrhli vy (ako zákazník) kde sa môžete rozhodnúť, ako bude potrebné hostovať vaše stránky a aké serverové prostriedky potrebujete pre svoje webové stránky. SiteGround spravuje všetko za vás! Kvôli vašim vlastným požiadavkám neexistuje žiadna nastavená cena pre podnikové plány SiteGround, pretože sa líši v závislosti od počtu zdrojov, ktoré váš web použije, a od zložitosti, ktorá s tým súvisí..

Poskytuje program SiteGround mesačný plán?

SiteGround Hosting Mesačná cena za program + jednorazový poplatok za nastavenie

Služba SiteGround bohužiaľ neponúka možnosť mesačnej fakturácie pre svoje zdieľané / WordPress hostingové služby, ale mesačná fakturácia je k dispozícii pre ich hostingové servery Cloud.

Súkromie domény, certifikát SSL, skener stránok SG, vyhradená adresa IP, prenos domén, CDN a ďalšie
Ceny doplnkových služieb SiteGround

Služby doplnku SiteGround sa vzťahujú na voliteľné funkcie vylepšenia vášho aktuálneho účtu webhostingu. Môžu byť pridané kedykoľvek! Možno pri registrácii s programom SiteGround alebo dokonca neskôr (V prípade potreby). Tu je rýchle zhrnutie cien niektorých populárnych doplnkových služieb, ktoré ponúka SiteGround popri svojich plánoch webhostingu.

Cenník doplnkových služieb SiteGround Web Hosting
Služby doplnku SiteGroundStanovenie ceny na stránkach
Ochrana súkromia domény1,00 $ mesačne (12,00 $ ročne)
SG Site Scanner1,65 dolárov mesačne (19,80 dolárov ročne)
Umožňuje šifrovať certifikát SSL so zástupnými znakmi0,00 dolárov ročne (zadarmo)
voliteľné: Prémiový certifikát SSL od spoločnosti SiteGround vás môže stáť okolo 90,00 dolárov ročne a viac
Drag & Drop Tvorca webových stránok0,00 dolárov ročne (zadarmo)
voliteľné: Verzia pre tvorcov webových stránok SiteGround vás môže stáť okolo 7,42 dolárov ročne a viac
Vyhradené IP4,50 dolárov mesačne
Môžete si objednať až 10 vyhradených adries IP pre program hostingu Cloud spoločnosti SiteGround
SiteGround – súkromné ​​DNS99,00 dolárov ročne
Cloudflare CDN0,00 dolárov ročne (zadarmo)
voliteľné: Plán Cloudflare Plus spoločnosti SiteGround vás môže stáť približne 11,95 dolárov mesačne, čo je stále menej ako účet služby Cloudflare Pro, ktorý stojí 20 dolárov mesačne
Prenos domény15,95 USD (jednorazový poplatok)
voliteľné: Svoje doménové meno môžete rýchlo preniesť z iných poskytovateľov webhostingu na server SiteGround, aby ste mohli spravovať svoju doménu a webhosting z jedného miesta. Bude vám účtovaný jednorazový poplatok vo výške 15,95 USD
Migrácia webových stránok0,00 dolárov (zadarmo)
voliteľné: Svoju webovú stránku môžete migrovať zadarmo so všetkými plánmi hostenia programu SiteGround okrem plánu StartUp programu SiteGround, ktorý neobsahuje funkciu bezplatného prenosu stránok. Stále však môžete používať doplnok SiteGround’s Free Site Migrator, zatiaľ čo ich platené náklady na službu prenosu stránky $ 30.

Sú plány webového servera odôvodnené primerane?

Takmer každý poskytovateľ webhostingu inzeruje nižšiu mesačnú cenu (inteligentný marketingový trik), ale väčšina z nich vám nevyúčtuje faktúry za mesiac. Zvyčajne vám zobrazujú zľavnenú ponukovú cenu, ktorá je oveľa nižšia ako ich skutočná cena. V niektorých prípadoch vám tiež nakoniec vyúčtujú ročne alebo dokonca niekoľko rokov. Aby som bol úprimný, tiež považujem túto prax za dosť nepríjemnú! Potom je však tento druh počiatočnej cenovej stratégie v odvetví webhostingu príliš bežný, za čo sa nestojí ani bojovať!

Určil som túto cenovú štruktúru SiteGround alebo iného hostiteľa (z tohto dôvodu) iba preto, že moja cenová kontrola stránok SiteGround by bola neúplná a neobjektívna, keby som sa o tom nespomenul! Zaujímavé je, že tento druh cenového modelu SiteGround a ďalších webových hostiteľov je tiež veľmi užitočný, pretože znižuje vaše problémy s platením faktúry mesačne..

POZNÁMKA: Nesplatenie faktúry v termíne splatnosti vedie k ukončeniu služby. Vďaka ročnej platbe faktúry SiteGround ste teda dostali krytie proti neúmyselnému strate svojho hostingového účtu!

Plán spustenia programu SiteGround stojí iba 47 dolárov ročne

Ak plánujete hostiť iba jednu webovú stránku spustením programu SiteGround a nemáte istotu ani o kontinuite svojich stránok, môžete získať plán StartUp programu SiteGround (rovnako ako ja). S týmto plánom lokality SiteGround pre začiatočníkov vám budú účtované iba poplatky 47 dolárov ročne aby sa vaše stránky stali hostiteľmi tohto fenomenálneho hostiteľa. Teraz je to stále veľmi lacné! nie je to?

Ceny domén a ceny ochrany súkromia domén

Rozšírenie názvu doményRočné registračné náklady
.com populárne$ 15,95 / rok
(Cena za obnovenie $ 15,95 / rok)
.netto populárne$ 17,95 / rok
(Cena za obnovenie $ 17,95 / rok)
.org populárne$ 17,95 / rok
(Cena za obnovenie $ 17,95 / rok)
.ko$ 29,95 / rok
(Cena obnovenia 29,95 $ ročne)
.Info$ 17,95 / rok
(Cena za obnovenie $ 17,95 / rok)
.biz$ 17,95 / rok
(Cena za obnovenie $ 17,95 / rok)
.klub$ 14,95 / rok
(Cena obnovenia 14,95 $ ročne)
.xyz$ 12,95 / rok
(Cena za obnovenie 12,95 $ ročne)
.guru$ 25.95 / year
(Cena za obnovenie $ 25,95 / rok)
.nami Spojené štáty$ 17,95 / rok
(Cena za obnovenie $ 17,95 / rok)
.co.uk Spojene kralovstvo$ 19.95 amerických / rok
(Cena za obnovenie 19,95 USD / rok)
.EÚ Európa$ 14,95 / rok
(Cena obnovenia 14,95 $ ročne)
.ca Kanada$ 19.95 amerických / rok
(Cena za obnovenie 19,95 USD / rok)
.com.au Austrália$ 14,95 / rok
(Cena obnovenia 14,95 $ ročne)
.co.nz Nový Zéland$ 29,95 / rok
(Cena obnovenia 29,95 $ ročne)
.v India$ 14,95 / rok
(Cena obnovenia 14,95 $ ročne)
.co.za južná Afrika$ 14,95 / rok
(Cena obnovenia 14,95 $ ročne)

Povolenie ochrany osobných údajov domény SiteGround v prípade, že vaše údaje nie sú verejne prístupné, predstavuje iba dodatočné náklady 1 $ každý mesiac.

Prečo je program SiteGround tak drahý alebo je lacnejší ako iné webové hostitelia?

Niektorí používatelia si myslia, že SiteGround je dosť drahý a drahší ako jeho konkurenti. Faktom však je, že SiteGround nie je lacný hostiteľ ponúkajúci lacné produkty webhostingu, ale namiesto toho sú ich plány oceňované tak konkurencieschopne, že si jednoducho nebudete môcť nájsť lepšieho poskytovateľa spravovaného webhostingu za tak dobrú cenu..

Ich obnovovacie ceny sú však mierne vyššie a vy by ste nakoniec zaplatili viac ako obvykle. Z tohto dôvodu dôrazne odporúčam zákazníkom služby SiteGround, aby sa aspoň rozhodli pre svoj 1-ročný plán predplatného (Predplatné na 2 až 3 roky by bolo skvelým rozhodnutím) získať maximálnu zľavnenú cenu so zaručenými masívnymi úsporami vopred.

Existujú nejaké pravidlá pre vrátenie platby s plánmi hostenia stránok?

Iste, dostanete 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby ste mohli vyskúšať hosting SiteGround a skontrolovať, či sú dobré alebo nie. Ak sa rozhodnete nepokračovať v riešení SiteGround, môžete kedykoľvek požiadať o okamžité zrušenie v tomto časovom rámci 30 dní a peniaze zo služby SiteGround dostanete späť bez akýchkoľvek otázok. spýtal!

Ktorý plán SiteGround by ste si mali zvoliť na základe cien?

Závisí to najmä od vášho rozpočtu, typu podnikania a vašich požiadaviek, aby ste si mohli vybrať ten správny balík SiteGround, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Dovoľte mi, aby som vám veci zjednodušil kategorizáciou hostingovej služby SiteGround na základe ich ceny, aby sme vedeli, ktorý plán stojí za to ísť:

1. Pre začiatočníkov a začiatočníkov? Hostiteľský plán programu StartUp alebo GrowBig zdieľaného hostiteľa programu SiteGround bude skvelou voľbou každý deň.

2. Pre webové stránky Small Business? Plán StartUp, GrowBig alebo GoGeek programu SiteGround (čokoľvek by urobilo na základe vášho rozpočtu) pretože ceny týchto hostingových plánov sú lacné a skvelé pre vaše podnikanie.

3. Na hosťovanie viacerých domén / webových stránok? GrowGig alebo GoGeek zdieľané plány hostingu SiteGround sú dobré a najlepšie.

4. Pre VPS, ako je hostingová služba s pokročilými funkciami v rámci vášho rozpočtu? Spoločný hostingový plán spoločnosti GoGeek zdieľaný spoločnosťou SiteGround je lacný a za taký by ste mali ísť!

5. Pre používateľov systému WordPress? Stačí ísť s akýmkoľvek hosťovacím plánom programu WordGround spoločnosti WordGround (Plány StartUp, GrowBig alebo GoGeek pre platformu WordPress).

6. Pre podnikateľov poskytujúcich webhostingové služby, webových vývojárov a agentúry? Cloud hosting spoločnosti SiteGround alebo plán hostenia predajcu sa zdá byť v poriadku!

7. Pre úspešné podnikanie alebo web, ktorý je už populárny? Vyberte službu Cloud Hosting spoločnosti SiteGround.

8. Pre webové stránky s vysokou návštevnosťou alebo pre veľké podniky so ziskom? Hostiteľské servery Cloud Cloud spoločnosti SiteGround by boli skvelou voľbou vy!

Záver: Sú náklady na hostingové plány na mieste?

Podľa cenových a platobných podmienok pre program Plánovanie webového servera SiteGround je zrejmé, že nie sú príliš drahé, ale patria do kategórie prémiového poskytovateľa webhostingu za primeranú cenu s vynikajúcim zákazníckym servisom, ktorý môže ľahko vyhovovať najrôznejším rozpočtom a potrebám. Okrem toho je SiteGround jednou z najvzácnejších spoločností poskytujúcich webhosting, ktorá ponúka rozumné ceny a ktorá ponúka šialenú rýchlosť, spoľahlivú dostupnosť a nepretržitú 24-hodinovú zákaznícku podporu pri takej nízkej cene. Preto sú plány hostenia programu SiteGround perfektné a ideálne pre nasledujúce typy projektov:

Začiatočníci blogeri a webové stránky malých firiem
Weboví návrhári, weboví vývojári, SEO experti a agentúry
Webové stránky hostené a prevádzkované pomocou WordPress / Drupal / Joomla / Magento
Úspešné blogy a webové stránky s vysokou návštevnosťou
Spravovaná, bezpečná a primeraná cena hostingu
Firmy vyžadujúce profesionálneho poskytovateľa webhostingu
Hostiteľské potreby SSD s vysokým výkonom, rýchle, bez škytania
Internetové obchody a webové stránky elektronického obchodu s požiadavkou servera PCI kompatibilný
Profesionáli s potrebami hostiteľa distribútora

PREBYTOVANIE: Najlepšie na stránkach SiteGround je to, že ak váš projekt / web rastie ako blázon, potom sa nemusíte vôbec obávať zmeny hostiteľa, pretože server SiteGround už má širokú škálu väčších riešení webhostingu, ktoré môžu ľahko podporiť rastúce potreby vášho webu. Ich moderná hostiteľská infraštruktúra pohodlne podporí vaše stránky a bude ich prevádzkovať bez toho, aby ste sa osobne oddávali zbytočným problémom s prenosom svojich webových stránok / projektu inde. Mohli by ste použiť hosting Cloud spoločnosti SiteGround (počiatočná cena $ 80 / mesiac) alebo dokonca ich prispôsobené podnikové hostingové riešenie (s Vlastná ponuka).

Dúfame, že sa vám naša recenzia páčila Stanovenie ceny na stránkach (2020) a sme skutočne presvedčení, že všetky ich plány webhostingu sú za primeranú cenu, vďaka čomu sú určite výhercami víťazov, pretože môžu zodpovedať rastúcim potrebám ich zákazníkov a môžu pohodlne zodpovedať akémukoľvek rozpočtu alebo požiadavkám. Takže, začnite s programom SiteGround?

Alebo môžete vložiť …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map