Політика повернення коштів на сайті та гарантія повернення грошей (Керівництво до 2020 року): Як скасувати свій обліковий запис хостингу SiteGround?

Contents

Про що йдеться у політиці повернення коштів на SiteGround?


SiteGround пропонує своїм клієнтам хостингу політику повернення грошей, яка є 30-денною гарантією повернення грошей (з усіма їх спільними планами на хостинг) та 14-денною гарантією повернення грошей (з усіма їх хмарними хостинг-планами). Гарантія повернення грошей SiteGround дає вам повний спокій із запропонованими вам веб-хостинговими послугами, оскільки це діє як ексклюзивний засіб захисту та страхове покриття, гарантуючи, що їхні послуги відповідають вашим очікуванням.

Гарантія повернення грошей SiteGround охоплює початкові замовлення на їх спільні плани хостингу та хмарні послуги хостингу. Крім того, він охоплює більшість додаткових функцій, які вони пропонують своїм клієнтам. Для початковий період (як тільки буде обліковий запис хостингу з SiteGround створено і активовано), вони видадуть своїм клієнтам a повне відшкодування на їхні рахунки для спільного хостингу та скасування послуг (протягом 30 днів з дати активації хостинг-рахунку). Також те саме стосується облікових записів хмарного хостингу SiteGround, які потрібно скасувати протягом 14 днів після активації облікового запису хостингу, щоб отримати повне відшкодування..

Винятки, умови та умови, застосовані до політики повернення сайту

Ось такі умови, винятки та ключові моменти, що застосовуються до гарантії повернення грошей SiteGround:

1. SiteGround застосовує той же варіант оплати щоб повернути гроші (використовується його клієнтом). Це не має нічого спільного із затримкою в процесі оплати повернення SiteGround.
2. Запити на скасування облікового запису хостингу має бути розміщено через Область користувача SiteGround.
3. Початкові замовлення для веб-хостингу пов’язані послуги охоплюються лише в межах 30 днів від дня, коли SiteGround активує вашу послугу. Тоді як, поновлення замовлень на хостинг не поширюються на їх політику повернення коштів.
 4. Відмова клієнта в обслуговуванні його хостинг-акаунт в відповідність Загальним положенням та умовам SiteGround може також призвести до призупинення обслуговування, обмеження використання або не повернення рахунку.
 5. Сума, що входить до складу SiteGround Wallet знову не підлягає поверненню. Однак ви можете використовувати його для придбання пов’язаних із веб-хостингом послуг або оновлення. SiteGround може повернути деяку попередньо сплачену плату як кредит своєму клієнту через їх гаманець, і сума, наявна в гаманці, закінчиться через рік.
 6. Реселлерські пакети є кваліфікованими для повернення грошей лише в тому випадку, якщо ви повністю скасуєте придбаний пакет реселерів, і таким чином гарантія повернення грошей SiteGround не поширюється на припинення індивідуального рахунку.
 7. SiteGround може відмовитись від передачі веб-сайту свого клієнта, якщо процес передачі сайту потребує певної конфігурації зі своєї частини, яка не сумісна з їх серверами, або якщо він розуміє, що для його проведення потрібно більше ресурсів, ніж зазвичай. У такому випадку SiteGround буде відшкодовує плату за переказ сайту якщо це не вдається перенести веб-сайт свого замовника.
 8. Сплачені збори Доменне ім’я включаючи Захист конфіденційності домену (Захист ідентифікатора домену) замовником є не повертається і може виникнути внаслідок скасування облікового запису хостингу (навіть якщо спочатку від неї відмовляються через деякі спеціальні акції SiteGround, які проводяться в цей період).
 9. Їх гарантія повернення грошей не покриває Виділені плани хостингу серверів (зараз припинено), платна служба підтримки або будь-який інший послуги сторонніх.

Як я можу скасувати свій хостинг-акаунт SiteGround та отримати повернення грошей за 30-денну гарантію повернення грошей?

Запити на скасування акаунта обробляє команда підтримки SiteGround безпосередньо через Вашу область користувача. Ви можете слідувати за нашими Покрокове керівництво про скасування облікового запису хостингу на SiteGround та їх політику відшкодування нижче:

�� Крок 1: Увійдіть у зону користувача SiteGround та натисніть на вкладку Платежі

Крок 2: Потім натисніть Скасувати послуги в розділі Навігація по платежах

SiteGround незабаром видалити файли облікового запису веб-хостингу клієнта з їх сервера протягом тижня після скасування рахунку. Ось чому я настійно рекомендую вам отримати резервне копіювання облікового запису хостингу SiteGround і зберігайте його копію при собі перш ніж дати остаточне підтвердження щоб ви усунули ризик втрати файлів.

�� Крок 3: Поставте прапорець біля підписки на послугу та натисніть кнопку «Продовжити зі скасуванням»

Ви перейдете на сторінку, де відображаються послуги, які ви замовили за допомогою свого облікового запису SiteGround (ваша підписка або список підписок). Якщо ви підписалися на декілька пов’язаних з веб-хостингом послуг, вони будуть перераховані на цій сторінці (один під іншим). Вам потрібно просто вибрати підписану послугу, яку ви хочете скасувати, а потім натиснути на Продовжуйте скасування кнопка.

�� Крок 4: На сторінці запиту на скасування Виберіть необхідні поля, згадані нижче, та натисніть кнопку «Продовжити зі скасуванням»

Тепер вам потрібно згадати, коли ви хочете скасувати свої послуги. Якщо ви ще не зробили з гарантією повернення грошей SiteGround, ви можете вибрати При закінченні терміну дії Ви можете використати очікуваний розрахунковий період, щоб повернути гроші.

Однак я вирішив поїхати з Відразу варіант (безпечніше і швидше з мінімальною затримкою). Щойно ви виберете будь-який із цих варіантів, нижче з’явиться інше вікно із запитом про фактичну причину скасування облікового запису хостингу. Вибравши ці параметри, вам потрібно натиснути на Продовжуйте скасування кнопка.

ПРИМІТКА: Трохи нижче Продовжуйте скасування кнопку, яку ви можете знайти Довідка SiteGround куди можна зв’язатися Фахівці служби SiteGround (через Чат в прямому ефірі або Дзвінок) якщо вам потрібна допомога, і ви не впевнені, що робити далі!

�� Крок 5: Скасування облікового запису SiteGround Попросіть підтвердження, натиснувши кнопку Продовжити зі скасуванням

Так, мені було трохи прикро, коли вони попросили мене ще раз підтвердити, хочу я скасувати свій рахунок чи ні. Просто натисніть на Продовжуйте скасування і тут!

�� Крок 6: Скасування облікового запису SiteGround Попросіть підтвердження, натиснувши кнопку Продовжити зі скасуванням

Нарешті, ви досягнете останнього кроку процесу скасування вашого облікового запису SiteGround, де тепер ви зможете побачити Загальна кількість які повернуть вам гроші. Крім того, ви зможете вибрати, чи хочете, щоб воно було повернене вашим SiteGround Wallet (щоб ви могли використовувати його в придбання або поновлення Інші пов’язані з веб-хостингом послуги SiteGround) або ви хочете повернути свої гроші в будь-який бік спосіб оплати ви раніше використовували.

Пам’ятайте! Ви зараз перебуваєте на місці, коли не хочете повертатися назад до SiteGround. Отже, просто переконайтеся, що ваш сума компенсації саме те, що ви очікували, а також вам потрібно вибрати Повернення коштів варіант під Виберіть метод компенсації. Потім встановіть прапорець, що говорить “Я розумію, що підтвердження скасування призведе до негайної дезактивації перелічених вище послуг” і тепер ви можете натиснути на Підтвердити скасування кнопка.

Крок 7: Отримайте підтвердження про скасування облікового запису від SiteGround

Тепер, а повідомлення підтвердження з сайту SiteGround відобразиться на вашому екрані, і ви отримаєте Підтвердження електронною поштою так само!

Ви можете знайти посилання для поновлення скасованого облікового запису (необов’язково) в Повідомлення про підтвердження зони користувача SiteGround а також їх Підтвердження електронною поштою.

І Зроблено! GOODBYE SITEGROUND!!!

Як відновити скасований обліковий запис хостингу SiteGround після процедури скасування облікового запису (необов’язковий крок)

Якщо ви хочете заново створити скасований обліковий запис за допомогою SiteGround, ви можете натиснути на посилання Мої рахунки. Звідти наступним вашим кроком буде натискання зеленого кольору Поновіть кнопки, і ви знову ввійшли.

ВІТАЙТЕ НАЗАД ДО СИТУГА!

Скільки часу займає SiteGround, щоб закрити мій обліковий запис хостингу після скасування? Це негайно чи потрібен час?

Це насправді залежить від того, чи вимагає клієнт SiteGround негайне скасування облікового запису хостингу або він вирішив скасувати рахунок після закінчення терміну дії.

�� 1. Якщо ви вибрали варіант негайного скасування зараз SiteGround:

Якщо ви виберете Відразу Опція, ваш обліковий запис хостингу SiteGround буде призупинено майже одразу після отримання підтвердження на ваш запит про скасування. Однак SiteGround все ще зберігає копію вашого облікового запису хостингу для них максимум 7 днів. Ваш обліковий запис хостингу буде припинено після цього періоду, а також резервна копія буде видалена разом з ним. Це означає, що SiteGround не буде зберігати жодну з ваших копій файлів на їх серверах, коли обліковий запис буде закрито.

If 2. Якщо ви вимагаєте SiteGround для скасування після закінчення терміну дії:

Якщо ви виберете Скасування після закінчення терміну дії варіант, ваш обліковий запис хостингу SiteGround отримає призупинено протягом 24 годин після дати закінчення терміну дії. Копія вашого облікового запису хостингу зберігатиметься на серверах SiteGround навіть у цьому випадку для максимум 7 днів і буде видалено відразу після закінчення облікового запису.

Остаточний процес автоматичного скасування облікового запису SiteGround та Політика повернення коштів

Процес скасування та повернення облікового запису хостингу SiteGround повністю автоматизований, зручний та найпростіший, через який я пройшов, незважаючи на кількість кроків. Весь процес скасування SiteGround обійде вас 10 хвилин завершити.

Я настійно рекомендую хостинг-сервіс SiteGround для їх справедливої ​​та прозорої політики повернення грошей за 30 днів. Я сподіваюся, що наш путівник далі Політика гарантії та повернення грошей SiteGround (огляд 2020 року) була вам корисною. Я також пропоную вам прочитати їх Умови використання, перш ніж зареєструватися, або ви навіть можете поспілкуватися з 24/7 командою підтримки SiteGround, щоб отримати більше корисної інформації про процес скасування облікового запису та політику повернення коштів.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map