Ціноутворення на сайті (2020) Скільки коштує кожен план?

Огляд ціноутворення на SiteGround (2020), який є найкращим планом веб-хостингу?

Схоже, вам дуже цікаво підписатися на SiteGround, саме тому ви хочете дізнатися більше про його ціноутворення та функції. Але, можливо, ви трохи розгублені і хочете порадити щодо вибору найкращого плану SiteGround для свого веб-сайту чи блогу.


Не хвилюйся! У цьому огляді я ознайомлю вас із детальними цінами SiteGround та основами їх веб-хостингу. Ми також порівнюємо кожен план веб-хостингу SiteGround ретельно один з одним, щоб переконатися, що ви отримаєте найкращий план для свого сайту.

Contents

Скільки коштує сайт Ground?

SiteGround – це набагато більше, ніж традиційна компанія, що займається веб-хостингом, і ціна їх планів на веб-хостинг починається від $ 3,95 на місяць. Більше того, вони пропонують широкий спектр хостинг-планів та пакетів, спеціально оптимізованих та добре розроблених для WordPress, Magento, WooCommerce, Drupal, і Платформа Joomla.

У кожного клієнта будуть різні вимоги до хостингу та бюджет, через що SiteGround придумав різні цінові плити, плани та можливості своїх веб-хостингових продуктів та послуг. Це гарантує, що вони не розчарують жодного зі своїх користувачів, що є основною причиною того, що SiteGround вважається багатоцільовим хостом із доступними цінами на веб-хостинг. Отже, давайте докладно висвітлимо модель ціноутворення всіх їхніх веб-хостинг-планів, щоб ми могли допомогти вам вибрати правильний план для ваших спеціальних вимог, навіть враховуючи ваш бюджет.

Price Ціна спільних хостинг-планів для веб-сайтів [StartUp, GrowBig & GoGeek]

SiteGround має 3 спільних плани хостингу, які є найдешевшими та основними веб-хостинговими рішеннями, які може отримати ваш веб-сайт або блог. Їх плани варіюються від $ 3,95 до $ 11,95 / місяць яка є зниженою ціною за ваш перший термін купівлі, оскільки пізніше застосовуються звичайні ціни! Це означає, що для того, щоб скористатися ціновою моделлю SiteGround, вам потрібно взяти на себе зобов’язання Один, Два, або Трирічні умови оплати для використання Максимальна економія.

Що стосується спільного хостингу, модель ціноутворення SiteGround включає 3 різні пакети з різною оплатою підписки умови:

План запуску SiteGround = Ціна пропозиції $ 3,95 / місяць
(За ціною регулярно $ 11,95 / місяць)
SiteGround План GrowBig = Ціна пропозиції $ 5,95 / місяць
(За ціною регулярно $ 19,95 / місяць)
План GoGeek SiteGround = Ціна пропозиції $ 11,95 / місяць
(За ціною регулярно $ 34,95 / місяць)

Ціна спільних хостинг-пакетів SiteGround може дещо відрізнятися залежно від тривалості підписки на веб-хостинг, оскільки відразу після закінчення вашого початкового терміну будуть застосовані звичайні тарифи до вищезгаданих планів веб-хостингу SiteGround. Отже, ціна підписки на загальну службу хостингу на SiteGround збільшується після поновлення до $ 11,95 / місяць для Стартап, $ 19,95 / місяць для GrowBig, і $ 34,95 / місяць для GoGeek план. Тоді як регулярне ціноутворення хмарного хостингу SiteGround залишається незмінним після поновлення, і ви також можете користуватися опцією щомісячної підписки з цим сервіс.

Вартість оновлення SiteGround та детальна інформація про ціни

Ось узагальнений огляд та порівняння моделі ціноутворення на SiteGround, включаючи їх витрати на оновлення для кожного із запропонованих ними планів веб-хостингу:

Порівняння цін на спільний хостинг сайту (2020)
StartUp vs GrowBig vs GoGeek
Цінові плани сайтуСтартапGrowBigGoGeek
Початкові ціни зі знижкою
(На 12 місяців контракту)
47,40 дол
(12 х 3,95 дол. США)
$ 71,40
(12 х 5,95 дол. США)
$ 143,40
(12 х 11,95 дол. США)
Початкові ціни зі знижкою
(На контракт на 24 місяці)
94,80 дол
(24 х 3,95 дол. США)
$ 142,80
(24 х 5,95 дол. США)
286,80 дол
(24 х 11,95 дол. США)
Початкові ціни зі знижкою
(На 36 місяців контракту)
$ 102,20
(36 х 3,95 дол. США)
214,20 дол
(36 х 5,95 дол. США)
430,20 дол
(36 х 11,95 дол. США)
1-місячна пробна ціна
(Перший контракт)
3,95 дол
(+ 14,95 дол. США одноразова плата за установку)
5,95 дол
(+ 24,95 дол. США одноразова плата за установку)
11,95 дол
(+ 24,95 дол. США одноразова плата за установку)
Щомісячні ціни на оновлення11,95 дол19,95 дол34,95 дол
Щомісячна знижка
(План 12, 24 або 36 місяців)
8,00 дол$ 14,00$ 23,00
Щорічна ціна реєстрації домену15,95 дол15,95 дол15,95 дол
Політика повернення коштівГарантія повернення цін на 30 днів на сайті
СИТЕГРУД ЦІНА І БІЛЬШЕ ДЕТАЛІ

ПРИМІТКА: Ціна поновлення вищих планів хостингу SiteGround, таких як хмарний хостинг та корпоративний хостинг, залишається такою ж, як початкова знижена ціна пропозиції лише для цільових планів хостингу SiteGround.!

�� SiteGround Ціна хмарних хостингових планів

Масштабованість та ефективність є основними достоїнствами хмарного хостингового облікового запису SiteGround, оскільки ви можете додати додаткові ресурси та покращити можливості та конфігурацію вашого Cloud Server за додаткову ціну (коли потрібно).

Вартість хмарного хостингу SiteGround із можливістю використання ресурсу автоматичного масштабування сервера

SiteGround пропонує 4 основних хостинг-пакети хмарних серверів, ціна яких варіюється від Від 80 до 240 доларів на місяць а також надає вам можливість створити власний власний хмарний хостинговий пакет з найвищими спеціальними специфікаціями та конфігураціями, які навіть можуть коштувати вам до колосальних 2100 доларів США / місяць (насправді не потрібно). Однак у більшості випадків основні плани хмарного хостингу SiteGround будуть більш ніж достатніми для обробки будь-якого великого веб-сайту, що зростає.

. Ціна хостингових планів хостингу для сервера SiteGround

Кілька великих веб-сайтів можуть вимагати індивідуальних хостинг-рішень для сервера, який планується вибирати для виділеного хостингу сервера SiteGround. З ціною, починаючи з $ 269 / місяць, Спеціалізований сервер хостингу SiteGround може легко обробляти навантаження, надаючи вам високоефективне рішення для веб-хостингу для вашого надзвичайно популярного веб-сайту.

ПРИМІТКА: SiteGround нещодавно припинив свої плани хостингу для виділених серверів!

Price Ціна хостингових планів хостингу WordPress SiteGround (керована)

SiteGround пропонує хостингові плани, розроблені та розроблені для ваших проектів WordPress. Ціни планів хостингу WordPress на SiteGround (StartUp, GrowBig & GoGeek) такі ж, як і ціни на їх спільний хостинг-план. Крім основних функцій спільного сервера, вони матимуть ряд функцій, орієнтованих на WordPress, на ваших сайтах, розміщених на платформі WordPress CMS SiteGround, і вони будуть спеціально оптимізовані для кращої для швидкої та надшвидкої підтримки WordPress.

�� Хостинг Плани хостингу WooCommerce SiteGround Ціна для веб-сайтів електронної комерції

SiteGround також пропонує хостингові плани, розроблені відповідно до ваших проектів електронної комерції, при цьому ціни будуть такими ж, як у цін на спільний хостинг-план. Однак план GoGeek SiteGround найкраще підходить та спеціально розроблений для розміщення веб-сайтів, пов’язаних із електронною комерцією, оскільки він включає додаткові функції, пов’язані з електронною комерцією, із наявністю серверів, сумісних з PCI.

�� Ціна хостингових планів посередницьких посередників SiteGround

Раніше хостинг-сервіс для посередників SiteGround раніше працював по-іншому, де ви повинні були придбати Кредити (більш-менш еквівалентно річному вартості їх спільного хостинг-плану) який також міг бути перепроданий іншим клієнтам за щомісячну плату.

Однак, Siteground нещодавно переглянув хостинг-сервіс для посередників і наразі пропонує лише план GoGeek (ціна на $ 11,95 / місяць) як їх посередницькі хостингові рішення для своїх клієнтів.

Price Ціна хостинг плану хостингу на сайті SiteGround

Служба хостингу для Enterprise Site хости розроблена вами (як замовник) де ви можете вирішити, як потрібно розміщувати ваш сайт і які серверні ресурси вам потрібні для вашого веб-сайту, за допомогою SiteGround керуйте всім для вас! Через ваші спеціальні вимоги для планів EnterpriseGround Enterprise немає встановленої ціни, оскільки вона змінюється залежно від кількості ресурсів, які ваш сайт використовує, та складних складностей.

Чи пропонує SiteGround щомісячний план?

Щомісячний план хостингу сайту SiteGround + одноразова плата за налаштування

На жаль, SiteGround не пропонує щомісячний варіант виставлення рахунків для своїх служб хостингу Shared / WordPress, але щомісячна виставлення рахунків доступна для їх хмарних серверів хостингу.

Конфіденційність домену, сертифікат SSL, сканер веб-сайту SG, виділений IP, передача домену, CDN та багато іншого
Ціни на додаткові послуги SiteGround

Додаткові послуги SiteGround посилаються на додаткові функції покращення для вашого поточного облікового запису веб-хостингу. Їх можна додати будь-коли! Можливо, підписуючись на SiteGround або навіть пізніше (при необхідності). Ось короткий підсумок цін на деякі популярні додаткові сервіси, пропоновані SiteGround, на додаток до планів веб-хостингу.

Перелік цін на додаткові послуги веб-хостингу SiteGround
Послуги SiteGround AddonЦіноутворення на сайті
Захист конфіденційності домену$ 1,00 на місяць ($ 12,00 на рік)
Сканер сайту SG$ 1,65 на місяць ($ 19,80 на рік)
Дозволяє шифрувати Wildcard SSL-сертифікат$ 0,00 на рік (безкоштовно)
ОПЦІЙНО: Сертифікат Premium SSL від SiteGround може коштувати вам приблизно 90,00 доларів на рік і більше
Перетягніть і перетягніть веб-сайт$ 0,00 на рік (безкоштовно)
ОПЦІЙНО: Професія Builder веб-сайтів SiteGround може коштувати вам приблизно $ 7,42 на рік і більше
Виділений IP4,50 долара на місяць
Ви можете замовити стільки 10 виділених IP-адрес для хмарного плану хостингу SiteGround
SiteGround Private DNS$ 99,00 на рік
Хмарний простір CDN$ 0,00 на рік (безкоштовно)
ОПЦІЙНО: План CloudGlare Plus на веб-сайті SiteGround може коштувати вам приблизно 11,95 дол. США на місяць, що все-таки менше, ніж профільний рахунок Cloudflare вартістю 20 доларів на місяць
Передача домену15,95 дол. США (разова плата)
ОПЦІЙНО: Ви можете швидко перенести своє Доменне ім’я від інших провайдерів веб-хостингу на SiteGround, щоб ви могли керувати своїм доменом та веб-хостингом з одного місця. З вас буде стягнуто разову плату в розмірі 15,95 дол
Міграція веб-сайтів$ 0,00 (безкоштовно)
ОПЦІЙНО: Ви можете безкоштовно перенести свій веб-сайт із усіма планами хостингу SiteGround, за винятком плану запуску SiteGround, який не включає функцію БЕЗКОШТОВНОЇ передачі сайту. Однак ви все ще можете користуватися плагіном Free Migrator SiteGround під час оплати послуг з перенесення на сайт 30 доларів.

Чи цінові плани веб-хостингу SiteGround доцільно?

Практично кожен провайдер веб-хостингу рекламує нижчу щомісячну ціну (розумний маркетинговий трюк), але більшість з них насправді не платять за вас щомісяця. Зазвичай вони показують вам знижену пропозиційну ціну, яка значно нижча від їх фактичної ціни. Крім того, у деяких випадках вони можуть виставляти рахунки щорічно або навіть протягом декількох років одночасно. Якщо чесно, я теж вважаю цю практику досить дратівливою! Але тоді така стратегія передового ціноутворення занадто поширена в галузі веб-хостингу, за яку навіть не варто боротися!

Я чітко визначив цю структуру ціноутворення SiteGround або будь-якого іншого хоста (в цьому відношенні) тільки тому, що мій огляд цін на SiteGround був би неповним і необ’єктивним, якби я не сказав про це! Цікаво, що така модель ціноутворення SiteGround та інших веб-хостів також дуже корисна, оскільки зменшує ваші клопоти щомісяця сплачувати рахунок..

ПРИМІТКА: Якщо не сплатити рахунок у встановлений термін, це призводить до припинення послуги. Таким чином, щорічна оплата рахунку SiteGround дозволяє вам захиститись від ненавмисного втрати хостингового рахунку!

План запуску SiteGround коштує всього 47 доларів щорічно

Якщо ви просто плануєте розмістити один сайт, починаючи з SiteGround, і ви навіть не впевнені в його безперервності, тоді ви можете отримати план запуску SiteGround (як і я). Завдяки цьому плану для початківців SiteGround ви отримуватимете лише рахунок $ 47 щорічно щоб розмістити на своєму веб-сайті цей феноменальний хост. Тепер це все дуже дешево! Ні це?

Ціноутворення на домен SiteGround та вартість захисту конфіденційності домену

Розширення доменного іменіЩорічна вартість реєстрації
.ком Популярні$ 15,95 / рік
(Ціна поновлення 15,95 дол. США / рік)
.сітка Популярні$ 17,95 / рік
(Ціна поновлення 17,95 дол. США / рік)
.орг Популярні$ 17,95 / рік
(Ціна поновлення 17,95 дол. США / рік)
.ко$ 29,95 / рік
(Ціна поновлення 29,95 дол. США / рік)
.інформація$ 17,95 / рік
(Ціна поновлення 17,95 дол. США / рік)
.біз$ 17,95 / рік
(Ціна поновлення 17,95 дол. США / рік)
.клуб$ 14,95 / рік
(Ціна поновлення 14,95 дол. США / рік)
.ксиз$ 12,95 / рік
(Ціна поновлення 12,95 дол. США / рік)
.гуру$ 25,95 / рік
(Ціна поновлення $ 25,95 / рік)
.нас Сполучені Штати$ 17,95 / рік
(Ціна поновлення 17,95 дол. США / рік)
.co.uk Об’єднане Королівство$ 19,95 / рік
(Ціна поновлення 19,95 дол. США / рік)
.Європа Європа$ 14,95 / рік
(Ціна поновлення 14,95 дол. США / рік)
.ca Канада$ 19,95 / рік
(Ціна поновлення 19,95 дол. США / рік)
.com.au Австралія$ 14,95 / рік
(Ціна поновлення 14,95 дол. США / рік)
.co.nz Нова Зеландія$ 29,95 / рік
(Ціна поновлення 29,95 дол. США / рік)
Індія$ 14,95 / рік
(Ціна поновлення 14,95 дол. США / рік)
.co.za Південна Африка$ 14,95 / рік
(Ціна поновлення 14,95 дол. США / рік)

Увімкнення захисту конфіденційності домену SiteGround, коли ваші дані не є загальнодоступними, має додаткову вартість $ 1 кожен місяць.

Чому SiteGround настільки дорогий або він дешевший, ніж інші веб-хости?

Деякі користувачі вважають, що SiteGround є досить дорогим та цінним, ніж його конкуренти. Але факт полягає в тому, що SiteGround – це не найдешевший хост, який пропонує дешеві якісні веб-хостингові продукти, а натомість їхні ціни настільки конкурентоспроможні, що ви просто не зможете знайти кращого керованого постачальника веб-хостингу за такою вигідною ціною.

Однак ціни на їх поновлення дещо вищі, і ви в кінцевому підсумку заплатите більше, ніж зазвичай. Ось чому я настійно рекомендую клієнтам SiteGround хоча б піти на їх 1-річний план передплати (2 – трирічний план передплати буде чудовим рішенням) щоб отримати максимальну ціну зі знижкою із гарантованою масовою економією заздалегідь.

Чи є якась політика відшкодування з хостинг-планами SiteGround?

Звичайно, ви отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей на пробну версію хостингу SiteGround і перевіряєте, добре вони чи ні. Якщо ви вирішите не продовжувати роботу з SiteGround, ви завжди можете подати запит на негайне скасування протягом цього 30-денного періоду, і ви повернете гроші з SiteGround без запитань. запитав!

Який ґрунтовий план сайту слід вибрати на основі ціни?

В основному це залежить від вашого бюджету, типу бізнесу та ваших вимог, щоб ви могли вибрати правильний пакет SiteGround, який найкраще відповідає вашим потребам. Дозвольте мені спростити речі для вас, класифікуючи хостинг-сервіс SiteGround виходячи з їх ціни, щоб ви могли знати, на який план варто звернутися:

1. Для веб-сайтів для початківців та початківців? План запуску SiteGround або Спільний хостинг для GrowBig стане відмінним вибором у будь-який день.

2. Для веб-сайтів малого бізнесу? План запуску, планування GrowBig або GoGeek SiteGround (все, що можна зробити на основі вашого бюджету) оскільки ціни на ці хостинг-плани є дешевими та чудовими для вашого бізнесу.

3. Для розміщення кількох доменів / веб-сайтів? Плани загального розміщення сайтів GrowBig або GoGeek для спільного розміщення SiteGround – хороші та найкращі.

4. Для таких VPS, як хостинг-сервіс із розширеними функціями в межах вашого бюджету? План спільного хостингу GoGeek для спільного використання GoGeek від SiteGround за доступними цінами, і це саме те, про що ви повинні піти!

5. Для користувачів WordPress? Просто перейдіть із будь-яким планом хостингу WordPress на SiteGround (Плани StartUp, GrowBig або GoGeek для платформи WordPress).

6. Для компаній, що займаються посередництвом веб-хостингу, веб-розробників та агентств? Хмарний хостинг або посередницький план хостингу SiteGround здаються правильними!

7. Для успішного ведення бізнесу або веб-сайту, який вже користується популярністю? Виберіть хмарний сервіс хостингу SiteGround.

8. Для веб-сайтів, що створюють високий трафік, або величезних прибуткових підприємств? Хмарні хостинг-сервери SiteGround були б чудовим вибором ви!

Висновок: чи варто розміщення планів хостингу на сайті, вартість?

Згідно із цінами та умовами оплати веб-хостингу SiteGround, зрозуміло, що вони не надто дорогі, але підпадають під категорію преміум-провайдерів веб-хостингу за доступними цінами з відмінним обслуговуванням клієнтів, який може легко задовольнити всілякі бюджети та потреби. Крім того, SiteGround – одна з найрідкісніших веб-хостингових компаній, яка пропонує Insane Speed, Solid Uptime та 24 × 7 чуйну підтримку клієнтів за такою низькою ціною. Тому плани хостингу SiteGround ідеальні та ідеальні для таких типів проектів:

Блоггери для початківців та веб-сайти для малого бізнесу
Веб-дизайнери, веб-розробники, SEO-експерти та агенції
Веб-сайти, розміщені та підтримувані WordPress / Drupal / Joomla / Magento
Вдалі блоги та веб-сайти з високим трафіком
Керована, безпечна та доступна хостинг
Компанії, які потребують професійного провайдера веб-хостингу
Високопродуктивні, швидкі потреби в хостингу без SSD-хостингу
Інтернет-магазини та сайти електронної комерції з вимогою сервера сумісного PCI
Професіонали з хостинг-продажами

ПІДВЕДЕННЮ: Найкраща частина SiteGround полягає в тому, що якщо ваш Проект / Веб-сайт росте як божевільний, то вам абсолютно не потрібно турбуватися про зміну свого хоста, оскільки SiteGround вже має широкий спектр більш великих веб-хостингових рішень, які легко підтримують зростаючі потреби вашого веб-сайту. Їх передова хостингова інфраструктура буде комфортно підтримувати ваш сайт і продовжувати його працювати без будь-якої необхідності, щоб ви особисто не потурали зайвим клопотам щодо перенесення вашого веб-сайту / проекту в інше місце. Ви можете використовувати хмарний хостинг SiteGround (стартова ціна $ 80 / місяць) або навіть їх індивідуальне рішення для розміщення підприємств Спеціальна пропозиція).

Сподіваюся, вам сподобався наш огляд на Ціноутворення на сайті (2020) і ми справді віримо, що всі їхні веб-хостингові плани за розумною ціною роблять їх переможцем, оскільки вони можуть відповідати зростаючим потребам своїх клієнтів і можуть комфортно відповідати будь-якому бюджету чи вимогам. Отже, готові розпочати роботу з SiteGround?

АЛЕ ВИ МОЖЕТЕ ВСТАВИТИ …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me