שיווק בדוא”ל עבור תוספים קלים של WordPress Plus כדי להתחיל

שיווק בדוא

אם אתה פשוט מחפש את שירותי שיווק הדוא”ל הטובים ביותר עבור וורדפרס, אנו קוראים לך לגלול הלאה ונענה לצורך שלך. אבל אם ברצונך ללמוד עוד אודות שיווק בדוא”ל וכיצד תוכל לגרום לו לעבוד באתר וורדפרס שלך, אנו ממליצים לך לטרוף את הפוסט הזה קטע אחר קטע..


היום נלמד כמה דברים. אנו ניגע בשאלה מדוע שיווק בדוא”ל מתנדנד, כיצד תוכל להכפיל את מאמציך ולגלות סוף סוף את שירותי שיווק הדוא”ל הפופולריים ביותר עבור הפלטפורמה האהובה ביותר שלנו, וורדפרס טובה. במילים אחרות, אתה מקבל את הטיפים, השירותים והתוספים הטובים ביותר לשיווק בדוא”ל, שהם okey dokey.

מוכנים? נהדר, בואו לטנגו.

מדוע שיווק בדוא”ל?

שיווק בדוא”ל פשוט כרוך בקוראים המנויים לרשימת התפוצה שלך לקבלת עדכונים שוטפים. כשאתה מפרסם פוסט או שיש לך מוצר או משהו טוב לשתף, אתה שולח פיצוץ לקוראים שלך. אין בזה הרבה דברים, רק לשלוח חבורה של מיילים לקונים הפוטנציאליים שלך. קל יותר להגיד מאשר לעשות.

בכל אופן, מדוע בכלל כדאי לכם לשקול להשתמש בשיווק בדוא”ל? מה גורם לשיווק במייל לתקתק? תשכח משירותי שיווק במיילים לרגע, האם שיווק בדוא”ל שווה את זמנך וכספך? מהם המקצוענים? והאם יש חסרונות?

יתרונות של שיווק בדוא”ל

ראשית, נסתכל על החיוביות של שיווק בדוא”ל.

זה אישי

קל יותר ליצור חיבור ואמון באמצעות דואר אלקטרוני מאשר בכל צורה אחרת של שיווק, ולא צריך שמדע הרקטות מפענח זאת. בתור התחלה, דוא”ל נוחת בתיבת הדואר הנכנס של הלקוח הפוטנציאלי, שם תוכל ליצור קשר ישיר עם קהל היעד שלך.

מיקוד מדויק

יש לך שיחה אחד על אחד עם מישהו שנהנה למלא את הטופס שלך ולאשר את המינוי שלו. אדם מסוג זה מגלה עניין רציני בזה שאתה מציע. סביר להניח כי אדם זה יקנה ממך ואתה יכול להגיע אליו כלאחר יד באמצעות דואר אלקטרוני.

פילוח משתמשים

אימייל מאפשר לך לפלח את קהל היעד שלך. מכיוון שמנויי אימיילים הם כמובן אנשים עם אינטרס אינטנסיבי בעסק שלך, אתה יודע בדיוק מה אוהבת כל קבוצת משתמשים. בעזרת מידע מסוג זה תוכלו ליצור תוכן ומוצרים רלוונטיים ביותר לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

בבעלותך רשימת התפוצה שלך

אתה הבעלים של רשימת התפוצה שלך בדרכים שאינך יכול להיות בבעלותך, נגיד, אהבתי בדף הפייסבוק שלך. ההשפעה שלך על פלטפורמות אלה של צדדים שלישיים מוגבלת למדיניות שלהם, כלומר שינוי קל במדיניות האמורה יכול להוביל להפסדים עצומים בסוף שלך. בבעלותך רשימת התפוצה שלך, ואת הנכס האחד הגדול שלה אני אומר לך. בנוסף אתרי מדיה חברתית באים והולכים, אך הדוא”ל ממשיך להתקיים.

שפע אפשרויות

חלק משירותי שיווק בדוא”ל נשלחים עם אפשרויות מדהימות, כמו תכונת ה- Exit-Intent המפורסמת ב- OptinMonster, המאפשרת לך לתפוס לקוחות פוטנציאליים בדיוק כפי שהם עומדים לנטוש את האתר שלך. זכור, רוב האנשים שעוזבים את האתר שלך לעולם לא חוזרים, אך שיווק בדוא”ל פותר את הבעיה הזו.

שיווק בדוא”ל זול

שירותי שיווק בדוא”ל הם זולים למדי בימינו, כאשר מרביתם מציעים תוכניות בחינם העוזרות לך לפגוע בקרקע. MailChimp, למשל, מציעה תוכנית ללא נצח המאפשרת לך לשלוח מיילים של 12k בחודש למנויים של 2k. אם אתה מתחיל בעמותה או מתקציב מצומצם, אלה חדשות נהדרות. אחרי הכל, זה לא הגודל אלא האיכות של רשימת התפוצה שלך שחשובה.

קל להתקנה

הגדרת שיווק בדוא”ל היא קלה יחסית, אמא שלך לא צריכה לעזור לך. מרבית שירותי שיווק הדוא”ל מציעים את מיטב הסביבות ליצירה, ניהול ושליחה של מספר עצום של הודעות דוא”ל בכל זמן נתון. הם מציעים בוני טופס ושחרור ובוני ידיעונים שמניחים כל כך הרבה כוח בידיים שלך.

ניתוח

אתה יכול לאסוף מידע רב על הסיכויים שלך באמצעות טפסים וסקרים. אינך זקוק לנו כדי לומר לך כמה מידע זה חשוב. בנוסף, אתה יכול לעקוב אחר הדוא”ל שלך בקלות, כלומר אתה יודע בדיוק מה עובד ומה לא מצליח. אתה יכול אפילו להוריד דוחות בכל פעם וכדומה.

לחסוך זמן

ראשית, הגדרת שירותי שיווק בדוא”ל מהירה. פשוט מלא טופס קצר ולחץ על כפתור ההגשה, ואתה טוב. שנית, אתה יכול ליצור הודעת שיווק בדוא”ל תוך שעה ולשלוח אותה לכל העולם תוך דקות. התחרות שלך לא תראה אותך מגיע.

בדיקת A / B

רוב שירותי שיווק הדוא”ל מציעים לך מבחני A / B, שפשוט כרוך בשליחת שתי גרסאות של דואר אלקטרוני ללקוחותיך ומדידת האופן שבו הם מגיבים לכל אחת מהן. קבלת משוב באמצעות דואר אלקטרוני היא מיידית, כלומר אתה יכול לבצע שינויים בזמן אמת בהודעה השיווקית שלך כדי להשפיע בצורה מקסימאלית.

חסרונות של שיווק בדוא”ל

עכשיו לחיסרון. מדהים ככל שיווק בדוא”ל יכול להיות שיש כמה חששות שיש לך.

מהימנות

בעוד שלדוא”ל יש שיעורי המרה נהדרים, ישנם, למרבה הצער, נמענים שמוחקים את הדוא”ל לפני הקריאה. יאללה, אתם בטח גם עושים את אותו הדבר, מה עם חברות שיווק שמציפות את תיבת הדואר הנכנס על בסיס קבוע. ובכן, אל תדאגו לשקול הדוא”ל כולל שיעור פתוח ממוצע של 25%.

ספאם

השימוש בשירות שיווק דוא”ל בכמויות גדולות פירושו שהדוא”ל שלך בעל הכוונה הטובה והלגיטימית עלול להסתיים בתיקיית הספאם, שם הוא מתכווץ ומת. אם אתה מתמודד עם בעיה זו, אתה יכול לייעץ ללקוחות פוטנציאליים להוסיף את הדוא”ל לספר הכתובות שלהם.

כיצד לחייב את קמפיין השיווק באמצעות הדואר האלקטרוני שלך

קורה שאנחנו די הרבה עסוקים. כלומר, אנו שולחים יותר מדי מיילים בכל יום מתרחש. על פי Mashable, אזרחים ברחבי העולם שלח יותר מ -145 מיליארד דוא”ל ליום! זו דמות מדהימה מהמקום שאני עומד בו. באמת, זה מסחרר מספר בהתחשב בכך שיש בערך 7 מיליארד מאיתנו.

145 מיליארד מיילים ליום ?! אם אתה תוהה כיצד תבלוט בתחרות הגרעינים הזו, החלק הבא מוקדש אך ורק עבורך.

קבל את שירות השיווק הנכון בדוא”ל

למותר לציין שאם אתה צריך להתבלט, אתה זקוק למיטב שירותי שיווק בדוא”ל. שירות שיווק הדוא”ל שתבחר תלוי בהעדפותיך האישיות, אך הנה כמה עצות ללא קשר.

הדברים שאפשר לצפות בהם כוללים את איכות התמיכה, התכונות, התמחור, רקורד טוב וקלות השימוש. כמו שאמרנו, גם הצרכים שלך חשובים. לדוגמה, אם יש לכם רשימה קטנה, אולי כמה מאות מנויים, מוטב לכם שירות שמציע תוכנית חינם.

כתוב כותרות נהדרות

לא משנה למה התרגלתם, כותרות על כל פרסום, לא רק דוא”ל, מילאו תפקיד אחד ותפקיד אחד בלבד. משווקים משתמשים בכותרות כדי לתפוס את תשומת הלב, והתרגול נמצא בשימוש מאז ומעולם. קח למשל דוכן עיתונים, זה הכותרות שמושכות את תשומת לבם של העוברים והשבים.

בשיחות שיווק, צור כותרות המשפרות את שיעור הדואר האלקטרוני שלך. צור כותרות שהלקוחות אינם יכולים לחכות להיפתח, בדיוק כמו שנתת לפוסטים הפופולריים ביותר שלך את הכותרות הטובות ביותר. שמור את הכותרת ברורה, תמציתית ומעורפלת – סוג העמום שמעורר סקרנות.

הוסף קריאה לפעולה (CTA)

אם כבר מדברים על בהירות, כדאי גם לשקול להוסיף CTAs ברורים ורלוונטיים להודעות הדוא”ל שלך, להעלות את הסיכוי בהמשך משפך המכירות שלך. בין אם אתה זקוק למנוי כדי לחזור לאתר שלך, להשתתף בתחרות, לקנות כמה דברים מדהימים שלך או לעשות כל דבר אחר, CTA הוא הסיכוי הטוב ביותר שלך לחתום את העסקה.

אתה יכול אפילו לקשר את ה- CTA שלך לדף נחיתה מיוחד רק מכיוון שהאפשרויות אינן נגמרות כאן. לדברי מאט קרטר מ- התנתק, “ככל שה- CTA ברור יותר, כך סביר יותר שהמנוי שלך יונע עוד יותר לאורך משפך המכירות שלך.”

מקם את טפסי ההצטרפות שלך באופן אסטרטגי

רוב המתחילים אשמים בזה. אם לא תמקם את טפסי ההרשמה שלך בצורה אסטרטגית, תתקשה ללכוד את אווז הזהב בכל הנוגע לשיווק בדוא”ל. עם אינספור שיטות אינטגרציה, כולל שלל תוספים לשיווק בדוא”ל עבור וורדפרס, יש לך את הכלים הדרושים לך.

מפורסמים הם טפסי הרשמה מוקפצים שמפעילים כמעט את האורח עוזב את האתר שלך. זה פולשני אך יעיל למדי כאשר משתמשים המדווחים על עלייה של עד 469% בשיעורי ההמרות בדוא”ל. OptinMonster הוא אחד משירותי השיווק המיילים המובילים המציעים תכונה זו של יציאה-כוונה בין אפשרויות הצטרפות אחרות.

התאם אישית את הדוא”ל שלך

אינך בוט וגם אינך המנויים שלך. אתה יכול להגביר את מאמצי השיווק בדוא”ל שלך פשוט על ידי התאמה אישית של ההודעות שלך. לדברי רוברט סיאלדיני, הבחור שמאחור ששת עקרונות ההשפעה, אנשים נוטים יותר לקנות ממך אם הם אוהבים אותך.

ממש כמו שאתה משתמש בעיצוב אתרים מדהים ותוכן ממוקד כדי לדבר ישירות עם מבקרי האינטרנט שלך, השתדל להתאים אישית את כל ההודעות שאתה שולח למנויים שלך. מכיוון שאתה יודע מיהם המנויים שלך, ואת הדברים שהם אוהבים, אתה יכול לכתוב מיילים בהתאמה אישית שיש להם את ההשפעה הרבה ביותר.

מקרה לעניין: פעם ביקשתי מהמנויים להזכיר את הכאב הגדול ביותר שלהם בזמן שנרשמו, והופתעתי לטובה עם התגובות, ועוד יותר מהמשוב שאספתי בקלות. לאחר מכן כתבתי מיילים שהתייחסו לאותם נקודות כאב ותוכלו לנחש מה קרה לשיעורים הפתוחים שלי ��

השתמש באותו משוב כדי לעצב מחדש את האתר שלי כמו גם את התוכן, והגביר את ההמרות שלי פי עשרה.

ערבב תוכן דוא”ל

אינך יכול להסתכן בכך שהבחור הספאם מעוניין להרוויח כסף ככל שיהיה הכרחי, גם אם פירוש הדבר הפגזת מנויים באמצעות הצעות, הצעות ועוד הצעות. זה מה שחשוב שתהיה אסטרטגיה שיווקית מחושבת בדוא”ל שתיידע את כל תהליך השיווק שלך.

אם זה לא הגיוני, פשוט נסו לכתוב דוא”ל מידע רב, עם אזכור המוצר מדי פעם. הדוא”ל שלך צריך להיות הרחבה של התוכן באתר שלך, אבל טוב יותר. הצעת ערך נהדר באמצעות הדוא”ל שלך תגדיל את שיעורי הפתיחה שלך ובסופו של דבר את שיעורי ההמרה שלך. יהיה לך גם סיכוי טוב יותר להימנע מתיקיית הספאם.

בדוק, שוטף וחזור

בסופו של יום, זכור תמיד לבדוק את השיטות שלך לשים אצבע על מה עובד ומה לא. בדרך זו, תוכלו לגהץ בעיות המונעות את החיים מהמאמצים השיווקיים בדוא”ל שלכם. ברור שאתה רוצה להישאר עם הדברים שעובדים, ולקבור כל מה שלא.

כעת, לאחר שיש לך את הטיפים הדרושים לך בכדי לדחוף את אסטרטגיית השיווק בדוא”ל שלך, מה דעתך על שירותי השיווק הטובים ביותר בדואר אלקטרוני עבור WordPress?

5 שירותי שיווק דוא”ל פופולריים עבור וורדפרס

שירותי שיווק הדוא”ל הבאים עובדים עם וורדפרס. זה פשוט אומר שיש אינספור תוספים של וורדפרס המאפשרים לך לשלב כל אחד מהשירותים האלה באתר שלך תוך דקות ספורות. אנו מתחילים במועדף האישי שלי.

MailChimp

שירותי שיווק הדוא

MailChimp הוא המוביל בין שירותי שיווק הדוא”ל הטובים ביותר שכסף יכול לקנות. מהדו”ח השנתי שלהם לשנת 2016, לקוחות MailChimp שלחו באותה השנה לבדה יותר מ -245 מיליארד מיילים. MailChimp משרת את כל העולם ומקל על מיליוני משתמשי WordPress לשלוח דוא”ל בכמויות גדולות עם חבילת כלים נרחבת..

כלים אמריים עוזרים לך לבנות את מסע הפרסום השיווקי שלך באמצעות הדוא”ל מהיסוד. יצירת רשימת תפוצה היא קלה כמו עוגה, ועיצובים מרובים בטפסים נמצאים במרחק של קליק אחד משם. הם מציעים המון תכונות כמו גם שילובים. לדוגמה, אתה יכול לשלוח הודעות אוטומטיות למבקרים שנטשים עגלות וכו ‘.

ויש עוד …

לרשותך דוחות מפורטים בכדי למדוד את ההשפעה של מסעות הפרסום שלך על המנויים. יש כל כך הרבה מה שתוכל ללמוד מהדוחות האלה, ואפילו לייצא או להוריד אותם לצורך עיון ודורות הבאים. לדוגמה, אתה רואה פעילות במדיה חברתית, עוקב אחר קישורים, בודק שיחות וכל כך הרבה יותר.

רק דעו כי נצטרך לכתוב פוסט בעומק ובאורך זה כדי לבדוק את כל מה שמציע MailChimp במחירים זורקים. אם MailChimp נשמע כמו שירות שיווק הדוא”ל שאתה זקוק לו, החברה מציעה שלוש תוכניות מחיר:

 • תוכנית Forever Free עם עד 2,000 מנויים ו -12 אלף מיילים בחודש
 • תוכנית עסקית צומחת החל מ- $ 10 דולר לחודש
 • תוכנית ה- Super Marketer סופר עוצמתית החל מ -199 דולר לחודש עבור שולח הדוא”ל הכבד

בחר תמיד תוכנית שמתאימה לעסק שלך. MailChimp מאפשר לך לשלוח דוא”ל מ”שרתים משלך “על ידי עריכת רשומות ה- DNS שלך, תהליך שצוות התמיכה מפרט בצורה ברורה. במילים אחרות, נראה כי כתובות דוא”ל מגיעות מהדומיין שלך במקום מהשרתים של MailChimp.

אתה תמיד יכול לשלב את MailChimp באתר וורדפרס שלך באמצעות אחת מהשיטות המוצעות בלוח המחוונים שלך, אך המשמעות היא שאתה צריך לגעת בקוד. כדי להימנע מכך, נשלב את MailChimp עם WordPress באמצעות תוסף.

קבל MailChimp

MailChimp עבור וורדפרס

MailChimp עבור וורדפרס

רק כדי להוציא אותו לשם, ברצוני להצהיר כי MailChimp עבור WordPress אינו קשור לשירות MailChimp. תוסף MailChimp עבור וורדפרס הוא פרי המוח של דני ואן קוטן, איבריקוד, Lap והריש צ’והן.

זה מאפשר לך לקשר את אתר הוורדפרס שלך לרשימת התפוצה של MailChimp. בנוסף, זה נשלח עם בונה טפסים שתוכל להשתמש בו בצורה הטובה ביותר אם אתה בקיא למדי ב- HTML ו- CSS. עם זאת, עם מספר ציוצים אתה יכול ליצור כל צורה שאתה יכול לדמיין.

יתר על כן קל להתקין את התוסף, מכיוון שכל מה שצריך הוא מפתח API, שהוא די קל לרכישה. MailChimp עבור וורדפרס משתלב בצורה חלקה עם תוספים ותוספים מדהימים כמו MailChimp reCAPTCHA, WPBruiser, WooCommerce, טופס יצירת קשר 7, BuddyPress, MemberPress והורדות דיגיטליות נוחות רק כדי להזכיר כמה. תוכלו לשלב עוד יותר את התוסף עם הערות WP וטופסי הרשמה.

אתה יכול לחבר את התוסף MailChimp לחינם בוורדפרס באמצעות תוכנית MailChimp החינמית ולקבל פיתרון שיווקי מלא בדוא”ל תוך פחות מעשר דקות..

הורד את MailChimp עבור WordPress

קשר קבוע

קשר קבוע

קשר קבוע מתחיל אתכם בניסיון חינם של 60 יום המאפשר לכם לשלוח הודעות ללא הגבלה ל 100 מנויים. זה אידיאלי עבור קהל מדגם קטן אולי, כמו בודקי אפליקציות לנייד או קבוצות מיקוד קטנות. זה גם הקל ביותר להתקנה ולהפעלה – שלחתי את הדוא”ל הראשון שלי בשלושה שלבים לדעתי. זה היה כל כך קל.

יהיה עליכם לשדרג לתכנית דוא”ל או דוא”ל פלוס במחיר של בין 20 ל- 295 דולר לחודש, תלוי במספר המנויים שיש לכם. 295 דולר מיועדים ל 50,000 אנשי קשר עם אחסון אינטרנטי של 2 ג’יגה-בייט, קמפיינים ללא הגבלה, קופונים, סקרים, קידום אירועים, דיווח והגדרות אוטומטיות.

תכונות בולטות אחרות …

… כוללים כלים לבניית רשימה, ניהול אנשי קשר, אימון חינם, תמיכה מדהימה, ארכיונים וכן הלאה. ואז ראיתי את התבניות שהוכנו מראש! איזו אוסף ענק של תבניות אימייל יפות. ברצינות, אתר יצירת הקשר הקבוע מיועד לאדם העסקים הקטנים.

קשר קבוע הוא פיתרון אידיאלי אם ברצונך להתרחק מהגזום והבלתי פוסק לטובת המינימליזם. בניגוד לרוב שירותי השיווק בדוא”ל, קשר קבוע רגוע לחלוטין. נהנתי מהמתווה הנקי ומהתחושה הביתית. יש קידוד מותאם אישית אבל בונה הדואר האלקטרוני של Drag & Drop מנצח, אז כן.

בהתחלה כמעט הסרתי את הקשר הקבוע, אך חקירות נוספות המאפשרות כעת ששירותי שיווק בדוא”ל רבים יכולים לשאול דף מהחבר’ה האלה. שירות דוא”ל בגודל זה זקוק לתוסף WordPress מתאים.

קבל קשר קבוע

טפסי קשר קבועים על ידי MailMunch

טפסי קשר קבועים על ידי MailMunch - תוספי וורדפרס

… והיום נשמר. MailMunch, המחבר שעומד מאחורי תוסף זה, הוא חברה שמפשטת את שיווק הדוא”ל על ידי התמקדות ברכישת לקוחות ובייצור לידים. תוסף שיווק אימיילים זה הוא שיאן של שעות עבודה קשה, ליז גאן ותלבושת שיווקית בדוא”ל המציעה תכונות מרגשות במחירים נמוכים.

התוסף של וורדפרס זה, ממש כמו קשר קבוע, אינו מוערך. הייתי מוטה בעצמי עד שבדקתי את התכונות הזמינות. כדי להרגיע את התיאבון שלך ולהביא דברים, אתה יכול לבנות טפסים להצטרפות מהעולם הזה, עם 5 סוגים של טפסים, בערך 20 ערכות נושא מפתה, אינספור שדות טפסים ובונה טפסים שמקבל HTML מותאם אישית..

כמובן שהתכונות הטובות ביותר נעולות בתוכניות הפרימיום המתחילות ב -6.30 דולר לחודש. אתה זקוק לתוכנית הסוכנות כדי ליהנות מכל מערך הפיצ’רים, שעולה 34.30 דולר לחודש. התוכנית החינמית כוללת שני ערכות נושא הניתנות להתאמה אישית מלאה והתכונות הבסיסיות הדרושות לך בכדי להתחיל לאסוף מיילים.

הגדרת כל העניין היא פשוטה, תסיים תוך כמה דקות. כל הטפסים שאתה יוצר באמצעות תוסף זה פועלים (עלי לדעת, בדקתי) והם מנוי משתמשים לכל רשימת אנשי קשר קבועה שתחפץ בה. אם כבר קיים איש קשר, התוסף מעדכן את המנוי באופן אוטומטי.

באמת, היינו זקוקים לבדיקה שלמה בכדי לכסות את כל התכונות האחרות שלא הזכרנו, כולל ממשק משתמש אדיב, ניתוחים מפורטים, תשובות אוטומטיות ובונה דוא”ל אינטואיטיבי בין היתר. במילים פשוטות, קשר קבוע והתוסף הזה של דור ההובלה מסתדרים היטב כמו לחם וחמאה.

קשורים: יש להם תוסף שני, ה- תוסף MailMunch וורדפרס שמשתלב עם קשר קבוע באופן דומה.

הורד טפסי קשר קבועים על ידי MailMunch

אוובר

שירותי שיווק הדוא

El numero dos ברשימה שלנו כיום הוא AWeber, שירות שיווק דוא”ל פופולרי שקיים מאז 1998. המשימה העיקרית שלהם היא ועדיין לעזור ל” … עסקים קטנים ויזמים ליצור ולשלוח דוא”ל שאנשים אוהבים … “כדי” … ליצור קשר עם [אנשים אמרו] בדרכים שמגדילות את העסק שלהם. “

בכל הנוגע לשירותי שיווק בדוא”ל, ל- AWeber יש מוניטין רב שנים במתן שירות ברמה העולמית בנקודת מחיר המתאימה לכל מי שנמצא בכל רחבי העולם. הם משרתים מאות אלפי משווקים מכל תחומי החיים, כלומר אתה בחברה נהדרת.

במחלקת התכונות AWeber פירושו עסק רציני. זה מלא בחביבות כמו תגיות אוטומטיות, טונות של תבניות אימייל, ניתוחים מפורטות, תמיכת לקוחות מדהימה, בונה טפסים קל לשימוש, שילוב מדיה חברתית, אפליקציה לנייד, עורך גרירה ושחרור, פילוח מנויים והרשימה נמשכת ונמשכת..

שילוב AWeber קל ביותר לסופר-דופר, ובזכות תוסף חינני המכונה Hustle, תוכלו לעשות זאת תוך פחות מחמש דקות. זה נכון כי אינך צריך לדאוג לדבר; הם מציעים לך ניסיון חינם למשך 30 יום. התוכניות נעות בין 19 דולר ל 149 $ לחודש, אם כי אתה יכול לקבל תוכנית מותאמת אישית בדיוק לצרכים שלך.

קבל AWeber

המולה

Hustle - Pop Ups שקופיות ותוספות אימייל לדוא

תוסף שיווק בדוא”ל מהדרגה העליונה של וורדפרס. Hustle עוזר לך לשלב לא רק את AWeber, אלא גם את MailChimp ושמונה שירותי שיווק בדוא”ל אחרים. כל זאת באמצעות לוח מחוונים ניהול קל לשימוש שמלא באפשרויות הטובות ביותר. שוב, אתה רק צריך מפתח API, וזה קל … אתה יודע איך זה הולך.

עם שילוב שירות דוא”ל בעבר, אתה חופשי לעצב טפסים להצטרפות לפי רצונך מה עם ארבעה סגנונות שהוגדרו מראש, צבעים בלתי מוגבלים, שדות נוספים, גבולות, צורות וסמלים מונפשים. אם ברצונך לבדוק את צלעות העיצוב שלך, ל- Hustle קיימת גם אפשרות ל CSS מותאם אישית.

השלב האחרון כולל התאמה אישית של אופן הצגת טפסי ההצטרפות לאתר שלך. אתה יכול להוסיף טופס בכל מקום באתר שלך באמצעות קיצור. נוסף על כך, אתה יכול להוסיף טפסים לאחר התוכן שלך או ליצור טפסים מוקפצים ושקופיות כדי לשפר את המנויים. האינטראקטיביות בדבר הזה!

עם יותר מ -70,000 התקנות פעילות, Hustle by WPMU DEV מצליח בסטנדרטים רבים. הירשם ב- AWeber והשתלב עם Hustle כדי להתחיל את הקמפיין השיווקי שלך בדואר אלקטרוני עוד היום. ככל שתתחיל מוקדם יותר ייטב.

הורד את המולת

מימי המשוגעת

שיווק בדוא

Mad Mimi הוא ESP יפהפה עם גישה ייחודית לחלוטין לשיווק בדוא”ל. אבל אפילו עם שלל תכונות, החבר’ה האלה מצליחים להקל על כל החבר שלך. ניהלתי רשימת תפוצה אצל Mad Mimi ואני לא יכול להתלונן. לשירות זה בעל עוצמה גבוהה יש משיכה של אפליקציה לנייד.

כל דבר מההרשמה, יצירת טפסים ומיילים כמו גם חיבור למנויים שלך קל כמו A, B, C. בונה הטפסים מדהים, עם כל התכונות הדרושות לך בכדי ליצור עלוני מידע יפהפיים לא משנה לאירוע או לעונה. אתה יכול אפילו להוסיף טפסים לדף הפייסבוק שלך בחינם!

כמובן שיש להם תוכנית ללא תשלום, המאפשרת לך לאחסן 100 אנשי קשר ולשלוח אימיילים ללא הגבלה. תוכניות מקצוענות עולות בין $ 10 ל- 369 דולר לחודש, תלוי בצרכים שלך. לכל תכנית יש רשימת תכונות מדהימה שתביא אותך לרוץ בג’יפי.

לוח המחוונים של מנהל המערכת משמח לעבוד איתו. פנקו את עצמכם בחוויה עיצובית מהעולם הזה עם בונה הגרור וההפעלה המדהים, שלבו את המבצעים שלכם במדיה החברתית, צרו עדכוני RSS וניהלו את הקהל שלכם כמו בוס עם Mad Mimi. ייצא את הרשימות שלך בקלות אם ברצונך להזיז דברים וכן הלאה.

מימי המשוגע, שהוא אחד משירותי שיווק הדוא”ל הגדולים ביותר, עלינו לקשר אותו לאחד מהתוספים הטובים ביותר לבניית רשימה עבור וורדפרס..

קבל את מימי המשוגע

משגשגת הובלות

Thrive מוביל את התוסף לבניית הרשימה האולטימטיבית עבור וורדפרס

התוסף לבניית הרשימה האולטימטיבית עבור וורדפרס, Thrive Leads מגיע עם הבטחת ביצועים של 30 יום. משמעות הדבר היא שאם אתה לא אוהב את ה- Thrive Leads בעוד 30 יום, אתה חופשי לבקש את הכסף שלך בחזרה. זה נכון, הם לא מציעים גרסה חינמית. חברות Thrive עולה רק 19 דולר לחודש וכוללת רישיונות אתרים ללא הגבלה וכל מוצרי ThriveThemes.

הם מציעים שלוש תוכניות חד פעמיות אחרות. אתה יכול לקבל רישיון לאתר בודד שעולה 67 דולר, רישיון 5 אתרים ב 97 $ או חבילת רישיון ל -15 אתרים במחיר של 147 דולר. הבחירה כאן תלויה בצרכים שלך, למרות שהחברות המשגשגת נשמעת טוב יותר.

תוספת נהדרת נוספת ל- Leads Lead. זו בדיוק הסיבה שאני ממליץ על Thrive Themes לכולם כפתרון החד-פעמי לשיווק המקוון שלהם. שוב תודה שיין! גארי קמינסקי

רשימת התכונות נמתחת מכאן לירח ובחזרה. אנו מדברים על דברים כמו SmartExit +, SmartLinks, בדיקות A / B, אנימציות יפהפיות, מיקוד חד לייזר, טריגרים מבוססי אינטראקציה, כל סוג צורה של הצטרפות, דוחות מדהימים ואינספור שילובים עם שירותי שיווק דוא”ל פופולריים, כולל Mad מימי.

קישור Thrive מוביל אל Mad Mimi או כמעט לכל שירות שיווקי דוא”ל, ויש לך פיתרון רב עוצמה לבניית רשימה לעסק שלך, בין אם אתה מתחיל, מקצוען, סוכנות או תאגיד ענק. לא, באמת, לא תצטרך ללכת למקום אחר.

קבל הובלות משגשגות

קבל תגובה

תוכנת שיווק בדוא

העלאת האחורי היא GetResponse, אחרונה ברשימה שלנו, אך בהחלט לא פחות מבחינת התכונות והשימושיות. אתה יכול להתחיל מייד עם ניסיון חינם למשך 30 יום, ללא כרטיס אשראי. לאחר ההרשמה, הכרוכה באימות SMS, אתה מגיע ללוח מחוונים נעים.

כאן תוכלו לבחור להוסיף אנשי קשר, לבנות טופס או ליצור עלון. רק שלושה כפתורים, שהם רחוק מרשימת התכונות, העיצובים והאפשרויות הנרחבות ש- GetResponse ידועה בעיקר בזכותן. לדוגמה, באפשרותך להעתיק ולהדביק, להעלות או לייבא את אנשי הקשר שלך משירות צד שלישי כגון Google Docs, SalesForce וכן הלאה.

בונה הטפסים מפוצץ את כל שירותי שיווק הדוא”ל האחרים מהמים! המשכתי לגלול למטה מה שנראה כמו מספר בלתי אפשרי של נושאים מדהימים בכמה קטגוריות ופורמטים. אתה יכול ליצור טפסים למסע פרסום בפייסבוק באותה קלות שאתה יכול ליצור טופס הצטרפות בסרגל הצדדי.

getresponse-build-newsletter

בונה הידיעון של GetResponse ��

זה לא הסוף. בונה הטפסים כולל תכונה Color Magic שמייבאת את צבעי האתר שלך להתאמה אישית ולשימוש בטפסים שלך כמוך. לרשותכם עומדות לרשותכם 7 אפליקציות של Builder List עבור בר קבוע, הורדה, יציאה מוקפץ, גלילה, טלטול, תיבת תמונות וטפסים לתיבת הרשמה.

אתה יכול לבנות במהירות את הטפסים שלך באמצעות עורך ה- HTML הרגיל, ועם כל החבילות של GetResponse, ככל הנראה לא תזדקק לתוסף. תוכלו לקשר בין הטפסים לאתר וורדפרס שלכם, לחנות WooCommerce ולדף הפייסבוק בין היתר.

במחלקת הניוזלטר, אתה יכול להשתמש בביצוע גרירה ושחרור או בונה HTML רגיל כדי להצליף מיילים המספקים אגרוף לא קטן. בוני הגרירה והשחרור ספינות עם תבניות עלון של מיליון ואחד ותכונות רבות יותר ממה שתזדקק אי פעם.

קבל GetResponse

טפסים ליצירת קשר על ידי WPForms

טופס יצירת קשר על ידי WPForms - בונה טופס Drop Drop עבור וורדפרס - תוספי וורדפרס

אנו נקשר את GetResponse עם טפסים ליצירת קשר מאת WPForms, מכיוון שהאחרון הוא יצירת מופת פשוטה אך מלאה, ממש כמו הראשונה. במבט ראשון, אתה יכול לפטר את התוסף הזה כמו גם את GetResponse, אך ברגע שתעבור דרך הדלת, הטובים סוחפים אותך מהרגליים.

טפסים ליצירת קשר של WPForms כוללים התקנות פעילות של למעלה מ- 90,000 בזמן הכתיבה. פשוט התקן והפעל את התוסף באתר שלך. בשלב הבא עליכם ליצור טופס. כאן מתחיל ההתרגשות. התוסף נשלח עם בונה גרירה ושחרור אינטואיטיבי שמייעל את כל תהליך העיצוב.

והאם בונה הטפסים עמוס בתכונות או מה? המספר העצום של האפשרויות הזמינות בגירסה החינמית יגרום לסיבוב הראש שלך. עם זאת, תזדקק לגירסת הפרו של $ 99 לשילוב עם רשימת GetResponse שלך. הגרסה החינמית מאפשרת לך ליצור קשר עם Constant Contact בלבד.

עם כל התכונות שתקבלו, כולל שילוב עם שערי תשלום, טפסים ליצירת קשר של גרסת WPForms Pro לא נשמעים כל כך רע. התוכניות מתחילות בסכום של 39 דולר בלבד לשנה, אך זכרו ש- GetResponse מגיע עם שילובים רבים אחרים.

הורד טפסים ליצירת קשר על ידי WPForms

בונוס: חלונות קופצים של נינג’ה לוורדפרס

חלונות קופצים של נינג'ה עבור וורדפרס

אם היית חלק מקהילת השיווק באינטרנט במשך תקופה מסוימת, ללא ספק שמעת אנשים מדברים על החשיבות של בניית רשימת שיווק בדוא”ל. לא רק זה מאפשר לך לפתח את הקשר שלך עם הקוראים מכיוון שיש לך דרך לתקשר איתם באופן ישיר, אלא שהוא גם מגן עליך מפני כל השפעה שלילית של עדכון אלגוריתם של גוגל – אם עדכון משאיר אותך להפיל את ה- SERP, אתה יכול עדיין למשוך תנועה לבלוג שלך באמצעות שליחת דוא”ל לרשימה שלך כשאתה מפרסם פוסט חדש. קהל ממוקד, פיתוח מערכות יחסים ותנועה יציבה יכולים רק להיות דבר טוב בשורה התחתונה.

אם אתה רוצה להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך, חלונות קופצים הם דרך מוכחת לתפוס את תשומת ליבו של מבקר, ולהבטיח שהם נוטים יותר להירשם. ישנם שיקולים אתיים אך לחלונות קופצים יש רקורד מוכח לגידול רשימות דוא”ל במהירות רבה יותר.

חלונות קופצים של נינג’ה עבור וורדפרס הם תוסף נהדר לכל מי שמחפש להגדיל את רשימת התפוצה שלו. התוסף תומך בשניים עשר שירותי שיווק דוא”ל שונים, כולל AWeber ו- MailChimp.

ישנם מספר עורות פנטסטיים הכלולים בתוסף, ומאפשרים לך ליצור חלונות קופצים יפים למראה. עם מספר אפשרויות התאמה אישית (עיין בתמונות המסך שלהלן לקבלת רעיון לאיכות הקופצים שהתוסף מסוגל ליצור) אתה יכול לעצב קופץ בתמונה שלך, ובהתאם למיתוג האתר שלך. אתה יכול גם ליצור חלונות קופצים מרובי עמודים, דבר שימושי אם הקהל שלך מפוצל לקבוצות עניין מאוד מובחנות.

חלונות קופצים יכולים להוות מטרד אם הם מרשימים מדי, אך התוסף קופצים של Ninja מאפשר לך לבחור מתי מוצג הקופץ שלך. זה יכול להיות לאחר שהמבקר הגיע לנקודה מסוימת במאמר, לאחר תקופה של חוסר פעילות, או כאשר האורח מראה כוונה לעזוב את אתר האינטרנט שלך. אתה יכול גם להגדיר מבחן A / B כדי לנתח מתי הקופצים שלך ממירים בצורה הטובה ביותר, וגם כדי להשוות בין שני עיצובים שונים, ומאפשרים לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. ואם תרצה לבחור עוד עורות, חבילת ערכות נושא לפופ-קופצים של Ninja זמינה.

קבל חלונות קופצים של נינג’ה


איזה מדריך ענק בעולם שיווק הדואר האלקטרוני, אבל יש כל כך הרבה שאנחנו לא יכולים לסחוט את כל הפוסט הזה. יש הרבה שירותי שיווק בדוא”ל עבור וורדפרס בחוץ, ואל תתחיל אותי ברשימת התוספים לבניית הרשימה. אולי אתה זוכה לעצות אחרות בנושא שיווק בדוא”ל שהשמטנו.

אני חובב ענק של MailChimp והתוסף MailChimp עבור WordPress, אבל זה רק אני. איזה שילוב אהוב עליכם? באיזה ספק שירותי דוא”ל אתה משתמש? אם יש לך שאלה או הצעה, יידע אותנו בתגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map