מה לחפש ב- WordPress Hosting

מה לחפש ב- WordPress Hosting

ישנן הרבה אפשרויות אירוח עבור וורדפרס מ אירוח משותף בסיסי ל VPS ואפילו שרתים ייעודיים אך עבור הרוב המכריע, אירוח אתר וורדפרס ושימוש בלינוקס הוא עבודה רבה מדי שניתן יהיה להקדיש לעיצוב אתרים טובים יותר ועבודה עם לקוחות רבים יותר. למשתמשים מסוג זה יש בעיקרון שתי אפשרויות


  • גנרל משותף שירות אירוח
  • אירוח וורדפרס מנוהל או אירוח ייעודי וורדפרס

אבל שניהם משותפים!

כן, זה נכון אבל יש כמה תפיסות שגויות שיש לטפל בהן כדי להבין טוב יותר את כל אחת מהן.

שירות אירוח משותף כללי הוא מאוד לא יקר והבסיס הוא לארח מספר לקוחות לשרת ולהקצות מעט משאבים לכל אחד מהם. שירותים אלה נמצאים בכל האינטרנט וקלים להשגה. הבעיה העיקרית היא ששירותים אלה לא יאפשרו לך טונות ענק של ביקורים ולא יתקבלו עם דפוסי שימוש גבוהים של מעבד. שירותי האירוח הכלליים הבסיסיים מוגבלים אז לאתרים קטנים, בלוגים, מיקרו-אתרים ואתרים בעלי מעט מאוד ביקורים בחודש ואינם זקוקים לדרישות גבוהות יותר..

אבל מה עם אתרים בינוניים עד גדולים? מה לגבי מנהלי אתרים שרוצים ביצועים מהירים? שירותי האירוח המשותפים הכלליים לא יעזרו בעניין זה, זה היה אירוח וורדפרס שירותים נכנסים.

שירותי אירוח וורדפרס מאפשרים יותר הקצאת משאבים ללקוח, פחות לקוחות לשרת, כמויות גדולות של ביקורים ודפוסי שימוש גבוהים יותר של מעבד מאשר אירוח כללי ויעשו זאת על ידי מתן לוח בקרה וגיבויים קלים לשימוש. אבל הם יקרים יותר.

מכיוון שאתה קורא מאמר בבלוג ממוקד של וורדפרס ואני בטוח שאתה רוצה שהבלוג שלך יצליח, אני לא מתכוון להמליץ ​​להשתמש בשירות אירוח זול והמאמר הזה לא יהיה כסה את אלה, היום אני הולך להראות לך אילו תכונות תרצו בספק שירותי אירוח וורדפרס.

לוח בקרה קל לשימוש

השימוש בשירות אירוח וורדפרס לא אומר שאתה לא “תשתף” משאבים עם משתמשים אחרים, זה אומר שיש לך הרבה יותר זמן מעבד, משאבים מהירים יותר ואיחור נמוך. זו הסיבה שלפעמים הם חולקים לוחות בקרה נפוצים.

אחד הקלים לשימוש הוא cPanel וזה די מקובל למצוא את לוח הבקרה הזה בכל מקום. גם אם אתה קונה שירות אירוח של וורדפרס אתה עשוי לגלות שהם משתמשים ב- cPanel. זה לא רע מכיוון שלרוב יש להם ערימת שרת אינטרנט טובה בהרבה להתמודדות עם ופחות משתמשים שמשתפים בשרת כך שזמן התגובה יהיה טוב יותר גם אם הם משתמשים באותו לוח בקרה שאתה רואה בשירותי אירוח משותפים זולים אחרים.

cPanel היא נקודת התחלה טובה כפי שהיא תומכת כעת בואו להצפין ותעודות cPanel ויעניק לך שליטה מלאה על הקבצים, מסד הנתונים והדוא”ל שלך. ישנם מספר שירותי אירוח וורדפרס המשתמשים בממשקים בהתאמה אישית והרוב המכריע הם טובים מספיק. רק הקפידו לא לקנות שירות אירוח של וורדפרס המשתמש בלוחות בקרה מיושנים מכיוון שיש לכם בעיות אבטחה וביצועים פחות מהצפוי.

PHP7

PHP7 הוצג בשנה שעברה וצמיחה מהיר באימוץ בכל חודש. וורדפרס תואמת לחלוטין את PHP 7 ואני ממליץ לך לשדרג את ההתקנה שלך לגירסה האחרונה כדי לתמוך בה. אם אתם מחפשים אירוח וורדפרס טוב, וודאו שהם תומכים ב- PHP 7 מכיוון שזה יקטין ברצינות את השהיה ואת זמן התגובה של האתר שלכם.

ישנם כמה שירותי אירוח וורדפרס אשר יאפשרו לך לבחור בקלות גרסת PHP לבחירתך ומומלץ לך להישאר עם PHP 7 ולוודא שהאתר שלך תומך בה. במאמר הבא שלי אני הולך לנתח מה מייצר ערימת שרת אינטרנט טובה ומדוע PHP7 כל כך חשוב.

ערימת שרת אינטרנט טובה

שירותי אירוח וורדפרס מכובדים בדרך כלל כוללים ערימת שרת אינטרנט טובה מאוד עם כל מיני מנגנוני מטמון המובנים בתוכה, זה כמו נשמת השירות. יש כאלה המשתמשים לכה ויש שימושים אחרים nginx כ- proxy עם אפאצ ‘י ואפילו REDIS. ככלל אצבע, חפש שירותי אירוח של וורדפרס שאינם מסתמכים רק על אפאצ’י שכן הם עלולים לפגוע בביצועי האתר שלך..

תכונות וגיבוי נוספים

קבלת גיבוי אוטומטי זה כמעט חובה וכמעט לכל מי שיש בחוץ יש את זה בצורה כלשהי והשירותים הטובים ביותר אפילו יציעו אתרי הבמה שהם כל טוב אם אתה מתפתח ברצינות עבור WordPress. זהו תצוגה אופיינית אופיינית לשירות אירוח וורדפרס וליתר דיוק, זה מה שמציע גלגל תנופה ללקוחותיהם.

ביצועים

אחרון חביב אחד התכונות הבסיסיות והחשובות ביותר בכל אירוח וורדפרס טוב הוא ביצועים.

זה טיפוסי אירוח משותף. אתה יכול לראות שהשרת לקח 4.39 כדי לענות לשאילתה הראשונה כך שהאתר יעבור לאט כמעט ואילך כל הנסיבות. זהו תוצר של שירות אירוח משותף צפוף מאוד. זה יהיה זול אבל הביצועים יסבלו בהתאם לכך. אתה פשוט לא יכול לקנות שירות אירוח זול ולצפות לביצועים טובים, זו המציאות עבורך.

לעומת זאת אתה יכול לראות שתי ערימות שונות, אחד לאתר שלי שמתארח בוורדפרס שלי עם nginx עם השאילתה הראשונה הגיבה בפחות מ- 700 מטר ואת אותו אתר פועל מאחור פרח ענן עם nginx. ככלל האצבע, כל אתר שמגיב לשאילתה הראשונה שלו בפחות מ- 700 מטר נחשב לאירוח בשירות טוב. אם אתה מתכנן לבצע אירוח בשירות אירוח של וורדפרס, הקפד לבקש אתר מבחן לפני שתמשיך.

אנו משתמשים ב- WP Engine כדי לארח את WPExplorer ובמקרה שלא תבחין שהאתר שלנו מבצע ביצועים מדהימים. יש לנו כמות אדירה של פוסטים, אתרי אינטרנט, הדגמות של נושאים, ויותר מכל המתארחים באותה תוכנית וזמני הטעינה שלנו הם עדיין מהירים במיוחד.

תמיכה טובה

אחרי תמיכה טובה מאחורי כל כרטיס חשוב יותר זמני תגובה מהירים מאוד. אני שומע יותר מדי מתלונן על זמני תגובה איטית לכרטיסים בשירותים מסוימים כאשר למעשה הדבר החשוב ביותר הוא לא אם הגיב על הכרטיס תוך פחות מ -5 דקות אלא אם מי שעומד מאחורי הכרטיס הוא בעל מקצוע שיודע מה הוא עושה.

מה המטרה לקבל תשובה לכרטיס שלך תוך פחות משתי דקות כאשר האדם באתר השני מבקש בירור ולא יתן תשובה קבילה? בעל מקצוע פיקח חשוב ביותר לפתרון בעיות. כשיש מישהו באתר אחר לא מתחייב שהבעיה שלך תתוקן בזמן.

תמיכה טובה תלויה בצוות המקצועי. הקדש זמן וקרא איזה סוג תמיכה מציעה חברה. ישנם כמה שירותי אירוח וורדפרס אשר יציעו עזרה חלקית אם האתר שלך נתקל בבעיות בעוד ישנם אחרים שלא יעזרו לך בכלל אם הבעיה שלך אינה קשורה לאירוח עצמו. כאן תוכלו לחפש אירוח וורדפרס מנוהל לעומת לא משתנה. קבלת שירות מנוהל מייצגת יותר שקט נפשי אך המחיר יעלה בהתאם. בחר בזהירות.

סיכום

ההחלטה איזה סוג שירות אירוח וורדפרס אתה רוצה אינה משימה קלה אך ככלל האצבע הגורמים החשובים ביותר צריכים להיות: ביצועים, תמיכה וקל להשתמש. רק תזכור, לעולם אל תחליט אך ורק על מחיר.

אם ניסית כבר כמה שירותי אירוח של וורדפרס, תן לי לדעת מה החוויות שלך איתם בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map