מדוע עליכם לקנות נושא (ושקרים אחרים אודות WordPress)

נראה שכולם מגיעים לשולחן עם רעיונות מראש לגבי וורדפרס. ונכון או לא נכון, זה יכול להיות קשה לשנות דעות לאחר התגבשותם.


ישנן תפיסות שגויות מסוימות העולות לראש שוב ושוב. הם חודרים ומפסיקים ללא הרף אנשי עסקים חכמים שיודעים שוורדפרס הוא CMS טוב אבל ניזונו מספיק מידע רע בכדי לתת להם הפסקה. זו ממש בושה מכיוון שהיא יכולה למנוע מאנשים פרטיים ועסקים להתקדם בבניית נוכחות באינטרנט. וכפי שכולנו יודעים, יצירת נוכחות אינטרנטית ברת קיימא היא אחד הדברים החשובים ביותר שעסק יכול לעשות בימינו.

היום אנו מתכוונים להציב את הרשומה ישר על 5 השקרים הנפוצים ביותר בנושא וורדפרס ונעשה כמיטב יכולתנו בכדי להפיל אותם לתמיד..

שקר מס ‘1: עליכם לקנות נושא וורדפרס

כשאתה מנהל אתר וורדפרס לעסק שלך, חשוב שיהיה לך סגנון ועיצוב ייחודי. אתה רוצה שהאתר שלך יבלוט מאחרים, במיוחד מהמתחרים שלך. אנשים רבים משיגים זאת על ידי רכישת נושא פרימיום. בראשם זה מבטיח את האינדיבידואליות של האתר שלהם.

לרוע המזל המהלך שלהם מוטעה. בתור התחלה, אנשים רבים יכולים לרכוש את אותם נושאי פרימיום. ואם הם ישמרו על הנושא עם כל הגדרות ברירת המחדל שלו, סביר להניח שיהיו שם כמה אתרים אחרים עם אותו מראה ותחושה בדיוק.

כל מה שאני אומר זה שקניית נושא פרימיום לא תבטיח לך אתר מקורי של 100%. זה פשוט לא יקרה. בנוסף, הרבה אנשים מתרשמים שעיצובי פרמיה מגיעים אוטומטית עם תמיכה במפתחים, אך זה לא תמיד המקרה. אני לא רוצה להרתיע מכם לקנות נושא פרימיום (מכיוון שהם בדרך כלל טובים יותר מאופציות בחינם – פשוט תסתכלו על כמה מנושאי וורדפרס המובחרים שנעשו כאן ב- WPExplorer), אך עליכם לעשות זאת מתוך הבנה שזהו לא מבטיח אינדיבידואליות.

נושא WPExplorer

היא בטוחה שהיא סקסית למראה (הנושא, לא פרנק), אך בהחלט יכולה ליהנות ממגע אישי.

בין אם אתה הולך לפרמיה או תיצמד לאפשרות נושא בחינם, דע זאת: ההתאמה האישית היא החבר שלך. ערכות נושא בחינם לא מציעות אפשרויות התאמה אישית רבות ככל שתוכניות הפרימיום, אך עדיין ניתן ליצור אותן למראה ולהרגיש איך שאתה רוצה. לכן, אם כל מה שאתה צריך זה אתר פשוט מאוד, אתה פשוט צריך להשקיע בגרפיקה בהתאמה אישית ואתה צריך להיות מסודר.

שקר מס ‘2: רק תעשיות מסוימות יכולות להשתמש בוורדפרס

אני בטוח ששמעת את זה בעבר: וורדפרס מיועד רק לבלוגרים. ועל ידי בלוגרים, מי שאומר את הביטוי החוזר ונשנה מתכוון לכך באופן גנאי למחצה. זה מזלזל. ובעוד וורדפרס בהחלט הוא פלטפורמת בלוגים, היא גם יכולה להרבה יותר. למעשה, ניתן להתאים (ואף הותאם) להתאמה לצרכים של כמעט כל ענף (למעשה, פרדי בדיוק כתב פוסט על כמה ממותגי השם הגדולים המשתמשים בוורדפרס).

אתה יכול להוסיף דפי הצטרפות ודפי מכירה ישירות מתוך התקנה בודדת של וורדפרס, להוסיף חנות מלאה ובחר מתוך מגוון רחב של נושאים. אתה יכול לשכור מישהו שיעצב עבורך אתר מאפס או להשתמש בנושא שנעשה מראש ולהתאים אותו אישית למטרותיך. השמיים הם הגבול.

זה מביא אותי לנקודה אחרת: נראה כי אנשים רבים חושבים שנושאים זמינים מתאימים רק לסגנון הבלוגים של הצגת תוכן, אך זה לא נכון. אתה יכול למצוא נושא מושלם עבור כל חברה בכל ענף, החל מייצור עד נדל”ן וכלה בבגדים. אם אינך מצליח למצוא נושא שנעשה מראש, אתה יכול גם ליצור נושא המותאם אישית לחלוטין או שיוצר עבורך עבורך. אין מגבלות.

שקר מס ‘3: אינך יכול להפעיל אתר מסחר אלקטרוני בוורדפרס

זה פשוט כוזב לחלוטין. אתה בהחלט פחית להפעיל אתר מסחר אלקטרוני בוורדפרס וזה די קל לעשות זאת. ישנם כל כך הרבה תוספים זמינים שהופכים יצירת חנות חדשה לגמרי או שילוב הקיים שלך בפלטפורמת וורדפרס. ולרוב, ניהול מוצרים, כלי ניתוח ועוד יהיה נגיש מתוך לוח המחוונים של וורדפרס.

אתה צריך רק להתאים כמה הגדרות תצורה, וכדאי לך לעבור עם SSL מלא, תמיכה מרובה מטבעות, אפשרויות תשלום מרובות ועוד. יש הדרכה נהדרת ב- תאים+ בנושא זה ממש באמצעות התוסף WP למסחר אלקטרוני, אבל זה רחוק מהאפשרות היחידה שלך. עוד כמה אפשרויות נהדרות כוללות הורדות דיגיטליות נוחות ו- WooCommerce.

עליך תמיד לעשות את בדיקת הנאותות שלך לפני שתוריד ומתקין תוספים חדשים מכל סוג, ולא רק הקשורים למסחר אלקטרוני. ראשית וודא כי מה שבחרת הוא המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלך. ושימו לב מקרוב להגדרות האבטחה. מכיוון שאתה תהיה אחראי על שמירת המידע האישי והפיננסי של אנשים אחרים, אתה צריך הפוך את זה לעדיפות.

שקר מס ‘4: אינך יכול להתאים אישית את האתר שלך

אז זו קשורה לשני השקרים הראשונים אך היא עומדת בפני עצמה מסיבה אחת טובה מאוד: יש אנשים שחושבים שוורדפרס היא כה קלה ופשוטה עד כדי כך שהיא לא יכולה להתאים אישית לכל מטרה משמעותית באמת. זו פלטפורמת בלוגים סתמית, לא יותר מזה.

שוב, זה פשוט לא נכון. אתה יכול להתאים אישית אתר וורדפרס עד הפרט האחרון. תלוי במידת יכולותך באינטרנט, אתה יכול לצבוט ולגנוז לתוכן ליבך. אתה יכול לקוד נושא מאפס או להוסיף את כל הפעמונים והשריקות שאתה רוצה לנושא קיים. בעיקרון, אתה יכול פשוט להשתגע.

הדרך הטובה ביותר לעשות את האחרונה היא ליצור נושא ילד ולבנות את ההתאמה האישית שלו על גבי זה. אתה יכול אפילו לשנות את לוח המחוונים או להתאים אישית את ממשק המשתמש של וורדפרס כך שישקף את המותג של החברה שלך כך שכל מי שעוסק בארגון שלך יקבל חוויה ממותגת לחלוטין כאשר הם נכנסים..

כל מי שאומר שאי אפשר להתאים אישית את וורדפרס הוא לא הודיע ​​או שגוי. כך או כך, אסור לכם להקשיב להם.

שקר מס ‘5: אתה צריך להיות מפתח אתרים בכדי להשתמש בוורדפרס

בצד ההפוך, נראה שהרבה אנשים סובלים מתפיסה שגויה לגבי וורדפרס מסובכת מדי. מצחיק איך שתי הדעות הללו יכולות להתקיים יחד, הא? ועדיין, השקר הזה חודר כמו כל אחד ומעביר הרבה אנשים מה- CMS.

עובדת העניין היא שוורדפרס קלה מאוד לשימוש. זה רק קשה יותר – ומציע תכונות מתקדמות יותר – אם אתה רוצה שיהיה. אז מפתחי אתרים יכולים להפיק מזה הרבה וגם בלוגרים מתחילים יכולים לעשות זאת. זה היופי שבגלל זה אני כל כך אוונגליסט וורדפרס נוקשה – ניתן להשתמש בו כמעט לכל מטרה.

אם אתה חדש במערכת וורדפרס, אתה יכול להתקין אותו, לטעון נושא בחינם, לעבור על אפשרויות ההתאמה האישית הבסיסיות ולקרוא לזה יום. בעיקרון, אף אחד לא אומר אותך יש לעשות את זה מסובך. אלא אם כן אתה רוצה. הבנת?


וורדפרס מוקפת במידע שגוי והטיה אבל אני מקווה שעכשיו יש לך הבנה ברורה יותר של מה שיש ל- CMS זה להציע. זה ממש תכליתי וכל עוד אתה יודע מה אתה רוצה לצאת מזה, אתה יכול להשיג כל מה שתרצה. בנה בלוג פשוט כדי לספר על הרפתקאות החתול שלך או צור אתר מסחר אלקטרוני המותאם אישית לחלוטין. זה תלוי בך, וזה סוג של כל העניין, אתה לא חושב?

האם נמנעת משימוש בוורדפרס מאחת הסיבות לעיל? אם אתה משתמש בו כרגע, מה שכנע אותך לעשות את הצעד? אנו מעוניינים ללמוד אילו תפיסות שגויות אחרות אנשים שמעו גם על וורדפרס. אנא נשמע בתגובות. כמו תמיד, נשמח לשמוע מה אתה חושב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me