כיצד ליצור ולהוסיף פודיקון של WordPress או סמל אתר

מה זה פייקיקון? וכיצד להוסיף פיקסיקים ל- WordPress

Favicon, שהוא קיצור של ‘אייקון מועדף’, יכול להתייחס גם לסמל אתר. אם אתה מסתכל כעת בדף הדפדפן שלך, קרוב לוודאי שיוצגו מספר favicons. עם זאת, יתכן שמעולם לא שמת לב במודע לפאביונים, היה מודע למה שהם או מה שהם עושים. אז מה זה favicon ולמה אתר וורדפרס שלך צריך אתר כזה?


במאמר זה, אנו הולכים להסביר מה בדיוק favicon וכיצד הוא יכול להועיל לעסק או לבלוג שלך. לאחר מכן נבחן כיצד תוכלו להוסיף במהירות ובקלות אחת לבלוג הוורדפרס שלכם.

מהו אייקון Favicon / אתר?

דוגמת מסך של Favicon לדוגמה

Favicon הוא אייקון שמוצג בכרטיסיית הדפדפן שליד כותרת העמוד של האתר. ניתן לראות פייקונים לצד שם אתר ברשימה של אתרים המסומנים, כמו גם לשמש כסמלי אפליקציות ובוורדפרס עשויים להתייחס אליהם כאל “סמל האתר”..

פיקסיקים בדרך כלל מצלמים את לוגו האתר שהוא מייצג. עם זאת, הם יכולים גם להיות תמונה המקושרת למיתוג או לסגנון של אתר, אם זה מתאים יותר. לאחר בחירת favicon, אין לשנות אותו, אלא אם העסק שלך עובר מותג מחדש. באופן זה, צופי האתר שלך מתוודעים לפייביקון שלך ומזהים אותו בשורה של כרטיסיות דפדפן.

חשיבות השימוש בפייקיקון

חשיבות השימוש בפייקיקון

חובבי הפיקוד כוללים שיווק ויזואלי למבקרים באתר שלך והתחברות אליו. הוספת favicon תאפשר לקהל שלכם לזהות באופן מודע ומיידי את אתר הוורדפרס שלכם בים של אפליקציות או דפי אינטרנט..

היכרות זו עם favicon שלך תעזור לקהל שלך למצוא אותך במהירות ובקלות. זה גם יזכיר למשתמשים את קיום האתר שלך, וכתוצאה מכך עלייה בתנועה ובמספר המבקרים יחזיר. לבסוף, favicon יסייע לאתר שלך להתבלט מהתחרות שלך ולהקים את האתר שלך כמקור בעל מוניטין.

כפי שאתה יכול לראות, היתרונות של שימוש בפייביקון הם עצומים. אז בואו נגלה כעת כיצד תוכלו ליצור favicon ולהוסיף אותו לאתר WordPress…

יצירת פייקיקון

השלב הראשון בתהליך ה- favicon הוא יצירת תמונה מתאימה. כאמור, עדיף ש- favicon יהיה אותה תמונה כמו הלוגו של האתר שלך, כך שהמבקרים יוכלו לזהות אותו מייד.

עם זאת, לפעמים עם סמלי לוגו מסובכים זה יכול לגרום לפייביקון לא ברור או לבלבל. במקרה כזה תצטרך לפשט את הלוגו שלך או להשתמש בתמונה אחרת. וודא לבחור משהו שמייצג את העסק שלך וכמובן שמשקף את המותג שלך.

תכנון או עריכת תמונת Favicon

לפי וורדפרס קודקס, תמונות favicon צריכות להיות מרובעות בצורה ולפחות 512 x 512 פיקסלים בממד. למרות שניתן לחתוך תמונות בוורדפרס, הייתי ממליץ לערוך את התמונה מראש באמצעות תוכנת עריכה.

אם אתם מחפשים לעצב תמונה חדשה מאפס, או שהלוגו שלכם זקוק לכמה התאמות רציניות, עדיף להשתמש בתוכנית עריכה מקצועית.. פוטושופ או GIMP הן אפשרויות נהדרות.

באמצעות Canva

Canva Icon Creator

עם זאת, פתרון קל יותר, לבעלי ניסיון פחות עיצובי, הוא להשתמש קנבה. אתר כלי גרפי חינמי זה בחינם יאפשר לכם לערוך תמונה בקלות ולהפוך אותה למוכנה favicon. שנה את גודל הלוגו שלך, או שנה את הצבע או השקיפות, כדי ליצור תמונת favicon שתפעל עבור האתר שלך.

ברגע שאתה מרוצה מהתמונה שאתה מתכוון להשתמש בהם כ- favicon שלך, עליה לשמור אותה בפורמט gif, png או jpeg. אתה מוכן כעת להעלות את favicon לאתר WordPress שלך …

כיצד להוסיף פייקיקון לאתר / בלוג וורדפרס שלך?

הוספת אייקון אתרים שימש כטוב ביותר למפתחי אתרים ובעלי ידע קידוד מעמיק. עם זאת, למרבה המזל, לאחר שחרורו של וורדפרס 4.3, הוספת favicon הפכה לקלה וישר במיוחד.

קישור להתאמה אישית של WordPress Live

פתח את לוח המחוונים של וורדפרס ובחר בתפריט מראה> התאמה אישית. זה יפתח את ההתאמה האישית של וורדפרס בשידור חי עם תצוגה מקדימה של דף הבית של אתר האינטרנט שלך.

בחר זהות אתר. כאן תוכלו לראות כותרת האתר וסמל האתר המוצגים.

זהות אתר וורדפרס

תחת סמל האתר אתה יכול להוסיף, לשנות או להסיר את ה- favicon שלך. לחץ על בחר תמונה.

בחר בתמונת אייקון האתר של וורדפרס

ספריית המדיה של וורדפרס תופיע כעת על המסך. בחר את העלה קבצים לחץ על הכרטיסיה ואז שחרר את תמונת ה- favicon שלך לתיבה, או בחר אותה מהמחשב שלך.

חזרה בספריית המדיה שלך, בדוק שהתמונה שלך מסומנת ולחץ על בחר בפינה הימנית התחתונה. וורדפרס תשאל אותך כעת אם תרצה לחתוך את התמונה שלך. אם כבר ערכת את התמונה שלך בתוכנית עריכה, בחר דלג על חיתוך. אחרת, לחתוך משם.

תצוגה מקדימה של אייקון אתר בהתאמה אישית

בהתאמה אישית, תחת סמל האתר, תראה את התמונה שהעלית. בחר שמור ופרסם בראש ההתאמה האישית ואז רענן את הדף. כעת אתה אמור להיות מסוגל להציג את favicon שלך בכרטיסיית הדפדפן של דפי האינטרנט שלך.

תצוגת Favicon URL

אם בשלב מסוים תרצה לשנות את favicon שלך, תחת סמל האתר פשוט בחר שנה תמונה. עם זאת, כאמור, זה לא מומלץ אלא אם כן אתה מיתוג מחדש. אם תשנה ללא הרף את favicon שלך הקהל שלך לא יוכל לזהות איזו תמונה מייצגת את האתר שלך כשהוא צופה בכרטיסיות או באפליקציות של הדפדפן שלהם..

דרכים אחרות להוספת פייקיקון לאתר וורדפרס שלך

יש כמובן מספר דרכים נוספות להוסיף favicon לאתר WordPress שלך. בואו נסתכל על כמה אפשרויות שונות …

Favicon מאת RealFaviconGenerator

באנר RealFaviconGenerator

אנשים רבים מעדיפים להשתמש בתוספים כדי להוסיף פונקציונליות לאתר שלהם במקום להסתמך על נושא. Favicon מאת RealFaviconGenerator הוא תוסף וורדפרס המהווה אפשרות נהדרת אם אתם מחפשים להוסיף favicon לאתר שלכם..

התקן את התוסף לאתר וורדפרס שלך ואז פשוט הצבע ולחץ כדי להעלות תמונה ולהוסיף אותה כ- favicon. לאחר מכן ייצר RealFaviconGenerator את כל הסמלים הדרושים לכם לדפדפנים ומכשירים שונים. זהו תוסף פשוט, והוא בחינם להורדה ושימוש.

העלאה דרך דף האפשרויות של הנושא שלך

אפשרויות Favicon הכוללות נושא

רבים מהנושאים החדשים כוללים תכונות ופונקציונליות רבות, מה שמקל על אנשים להקים אתרים חדשים של וורדפרס. חלק מהנושאים הללו מגיעים כעת עם אפשרות להוסיף favicon עבורך. עיין בדף האפשרויות של העיצוב שלך כדי לראות אם זו תכונה שהיא מציעה. לדוגמה, ערכת הנושא הכולל של וורדפרס כוללת אפשרויות עבור ה- Favicon שלך (וגדלי המכשירים השונים) בלוח העיצוב המובנה..

באמצעות קוד

אם אתה מישהו שמעדיף לקודד את האתר שלו, אתה יכול להעלות את תמונת ה- favicon שלך לספריית השורש של האתר שלך. לאחר מכן יש להוסיף קוד לקובץ header.php שלך. למידע נוסף על תהליך זה, כמו גם פרטים על גודל התמונה וסוג הקובץ בו אתה צריך לשמור אותו, עיין בסעיף תיעוד של וורדפרס.

מחשבות אחרונות

כפי שניתן לראות, העלאת favicon לאתר וורדפרס היא תהליך קל מאוד. היתרונות של הפייקיקון הם מרשימים, טקטיקה שיווקית שתאפשר למשתמשים שלך לזהות את האתר שלך רק על ידי הבחנת התמונה שלך. אז קדימה למצוא חצי שעה פנויה ביום ולהגדיר את האתר שלך עם favicon.

האם הפייקיקון שלך פועל עדיין? בבקשה שתפו איך הגעתם בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map