כיצד להגדיל את קהל היעד שלך ולקדם את המוצרים שלך בתחרויות עבור WordPress

הגדל את הקהל שלך עם תחרויות עבור WordPress

הפעלת תחרות באתר וורדפרס יכולה להיות כדאית מאוד, אך זו יכולה להיות גם עבודה קשה. אם מתוכננים ומבוצעים בצורה נכונה זה יכול לעזור לצמיח את הקהל שלכם, להעלות את מודעות המותג ולעזור לקדם ולמכור את המוצרים שלכם.


אבל מה אתה צריך לקחת בחשבון לפני שאתה מנהל תחרות ואיזה סוג של תחרות מתאים ביותר לפרויקט שלך? במאמר זה, נסקור כמה מהסוגים השונים של תחרויות שתוכלו להריץ, כמו גם את התוספים הטובים ביותר לתחרות בוורדפרס שהופכים את הצמיחה של הקהל שלכם לרוח.

היתרונות של הפעלת תחרות וורדפרס

תחרות וורדפרס

הפעלת תחרות יוצרת התרגשות ואינטראקציה בקרב קהילת האתר שלך. הפרסים אינם חייבים להיות גדולים אך, נכון, התגמולים עבור העסק שלך יכולים להיות.

איסוף כתובות דוא”ל

תחרויות הן דרך נהדרת לאסוף כתובות דוא”ל ואחת הפעמים הבודדות בהן אנשים שמחים להיפרד מהם. אנשים אוהבים תחרויות מהנות ויותר מכך הם אוהבים חינמי חינם. מתן כתובת דוא”ל לגישה לאפשרות לזכות בפרס הוא מחיר נמוך לשלם. בינתיים, רשימת התפוצה של האתר שלך גדלה וגדלה.

הגדל את הקהל שלך

תוצאה ברורה של תחרות היא שאתה יכול להגיע לקהל רחב יותר, במיוחד אם אתה מפיק את המרב מערוצי המדיה החברתית שלך. ככל שאנשים יעלו בתחרות שלכם, ידונו וישתפו אותה באופן מקוון עם חבריהם, כך האתר שלכם יתחיל לטפח ולהגיע לקהל חדש..

שיפור הנוכחות שלך במדיה החברתית

תחרויות הן דרך פופולרית לשיפור הנוכחות שלך במדיה החברתית. שתף או הפעל את התחרויות שלך דרך חשבונות המדיה החברתית שלך והשיתופים שלך, לייקים ועוקבים שלך יגדלו במהירות. זה יגדיל את הקהל שלך במדיה החברתית, ואם אתה מתחכם בזה, עזור להגדיל את התנועה לאתר שלך.

העלאת מודעות המותג

שיווק במדיה חברתית, כמו גם הגעה לקהל רחב יותר באמצעות ניהול תחרות תורמים רבות להעלאת המודעות למותג. ההתרגשות סביב התחרות שלך וההגעה כתוצאה מכך לצרכנים חדשים שיכולים להופיע יעזרו להעלות את המודעות הכללית למותג שלך. בשילוב עם זה, התחרות עצמה והאינטראקציה סביבו יעזרו למצב אותך כמותג רציני, וסמכות אמיתית בענף שלך..

קידום המוצרים שלך

תחרויות הן גם דרך מרשימה לקדם את המוצרים שלך, במיוחד אם אתה מבסס תחרות סביב אחד המוצרים שלך. זה יכול להיות שימוש במוצר שלך כפרס, בקשת אנשים להגיב על מוצר מסוים, או לשתף תמונות המציגות אחד מהמוצרים שלך. תן למבקרים ולקוחות שלך לשווק את המוצרים שלך עבורך באמצעות תחרויות, שיתוף תמונות ודיאלוג עליהם עם קהל רחב יותר.

כל הנקודות שלעיל צריכות בסופו של דבר להוביל לעלייה בתעבורה לאתר שלך ולמכירות או לידים נוספים. עם זאת, הדבר יהיה נכון רק אם חשבתם על התחרות ובחרתם בסוג המתאים של האתר עבור הקהל שלכם.

דברים שיש לקחת בחשבון לפני שתתחיל בתחרות

WordPress-Winner-Dollarphotoclub_105863212

לאחר שהחלטתם לנהל תחרות של אתר וורדפרס שלכם, אל תמהרו לתוכו ללא תוכנית או אסטרטגיה ברורה. יש כמה נקודות מפתח שיש לקחת בחשבון לפני שתתחיל.

מה מטרת התחרות?

חשבו היטב מה אתם רוצים להשיג מפעלת תחרות וורדפרס. למי אתה מכוון וכתוצאה מכך לאיזה סוג תחרות אתה צריך לנהל? האם אתה רוצה להגדיל את הקהל שלך, להגדיל את רשימת התפוצה שלך, לקדם את המוצרים שלך, או משהו אחר? זכור, בטווח הארוך, אתה יכול לרוץ יותר מתחרות וורדפרס אחת, אז פשוט בחר יעד אחד או שניים לתחרות הראשונה לאתר שלך..

מיהו קהל היעד?

אתה צריך לזהות את קהל היעד שלך אם אתה רוצה שהתחרות שלך תשיג את יעדיה. אתה רוצה שהתחרות תמשוך את סוג האנשים שעשויים להפוך ללקוחות, לקוחות או מנויים, לא אנשים שאוהבים תחרויות אך אין להם עניין בנישה שלך.

הפרס עבור התחרות שלך חשוב כאן. זה לא צריך להיות יקר, אבל חשוב שזה צריך להדהד את קהל היעד שלך ולהיות קשור למוצרים או לתעשייה שלך. זה יעזור למשוך את קהל הלקוחות הנכון.

איזה סוג תחרות וורדפרס תרוץ?

סוג התחרות שאתה בוחר לרוץ אמור לעזור לסמן את התיבות כדי למשוך את הקהל הנכון ולהגשים את מטרות התחרות. חשוב על סוג התחרות שקהל היעד שלך יעניין בה להיכנס. לדוגמה, ברמה הבסיסית ביותר, צלמים, מנהלים תחרות צילום. אבל אם המטרה שלך היא לאסוף כתובת דוא”ל, וודא שזו תנאי הכרחי לכניסה לתחרות.

סוגים שונים של תחרויות שאתה יכול לרוץ

להלן כמה סוגים שונים של תחרויות שאתה יכול לרוץ, כמו גם כמה מהתוספים הטובים ביותר לתחרות בוורדפרס שיכולים לעזור לך לנהל אותם.

פתק: הקפד לחקור את החוקים הנוגעים למסירות והגרלות הגרלות במדינתך, במדינתך, השגחה, מחוז, עיר וכו ‘. במקרים מסוימים יתכנו מגבלות גיל, צורות מס או כללים ודרישות אחרות אשר באחריותך לבצע..

תחרות צילום

תחרות תמונות תוסף וורדפרס

ידוע שאנשים עוסקים יותר בתמונות באופן מקוון מאשר בטקסט. אז למה לא לנצל זאת ולהריץ תחרות תמונות? שיתוף תמונות בתחרות יכול להיות דרך נהדרת לקדם את המוצרים שלך, שכן התחרות יכולה להיות לפרסם תמונה של אחד המוצרים שלך שמשמש או נהנה ממנו. כדי להגביר את המעורבות באתר שלך אתה יכול לבקש מאנשים להצביע בתמונות כדי לקבוע את הזוכה.

תוסף תמונות לתחרות הוא תוסף וורדפרס מובחר לתחרות. זה מאפשר לך להקים תחרות צילום באתר וורדפרס שלך ומציע מגוון אפשרויות כך שתוכל להתאים את התחרות בהתאם לצרכים שלך. זה מגבה את הקולות ומזהה את הזוכה עבורך, מוציא את כל הקושי לארגן ולהריץ תחרות ברשת עם וורדפרס..

תחרות הערות וורדפרס

בחר תוסף זוכה בגידה

אם אתה רוצה ליצור תחרות שמעודדת התרגשות, דיון ומעורבות בקרב קהילת האתר שלך, עליך להתקין ולהפעיל את התוסף WordPress בחינם. בחר זוכה בגידה. תוסף זה מאפשר לך לנהל תחרות באתר שלך שמבוססת על אנשים שמגיבים על פוסט בבלוג.

כל שעליך לעשות הוא לבחור באיזה פוסט בבלוג אתה רוצה שאנשים ידונו ואז יש סיכוי לזכות, שנבחר באקראי על ידי התוסף, לכל מי שבוחר להגיב. תחרות מסוג זה מעודדת את השיח באתרכם ויוצרת קהילה אינטראקטיבית חזקה.

שיתוף תחרות במדיה החברתית

תחרויות חברתיות Wishpond

דרך מרשימה לעודד אנשים ליצור מודעות למותג ולצבור עוקבים חדשים היא לנהל תחרות שיתוף במדיה החברתית. זה כרוך ביצירת סוג של תמונה או טקסט ובקשה מאנשים לשתף אותם ואוהבים אותם, להיות עם סיכוי לנצח.

תחרויות חברתיות Wishpond הוא תוסף נהדר לתחרות WordPress בחינם המאפשר לך להקים תחרות שיתוף בפייסבוק ובטוויטר. זה מפעיל ועוקב אחר התחרות עבורך ואפילו בוחר את המנצח באקראי.

הפנו לתחרות חברים

תוסף Invitebox וורדפרס לתחרות

InviteBox הוא תוסף תחרות וורדפרס מסוג ‘הפניה לחבר’ מסוג premium המאפשר להריץ תחרויות הפניה. אבל זה בא עם תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום (שתוכלו להשתמש בהן כדי לעזור בהשקת אתר חדש ואז להשתמש בתוספי תחרות שונים בהמשך)..

על ידי הגדרת קמפיין הפניה עם InviteBox אתה יכול לנהל את התחרות שלך על ידי תגמול מי שמפנה את חבריהם. בדרך כלל אנשים שמחים להפנות חבר אם יש להם סיכוי לזכות בפרס. בינתיים האתר שלך נהנה מקידום ושיתוף העסק שלך עם קהל חדש.

תחרות וידיאו

תחרות וידאו וורדפרס פוגין

סרטונים ברשת הם הדבר שכולם מעוניינים בו כרגע, אז נסה להקיש עליו. תחרות וידאו תוסף וורדפרס הוא תוסף פרמיום לתחרות שיסייע בהגדרת וניהול תחרות וידיאו עבורך. באמצעות תחרויות וידיאו תוכלו לקדם את המותג והמוצרים שלכם. יש לקוות שאנשים ישתפו גם בתחרות ובסרטונים במדיה החברתית, ויסייעו בהגדלת הקהל שלכם.

הגרלת WooCommerce

הגרלת WooCommerce

או שאתה יכול לנהל הגרלה מיושנת. הגרלת WooCommerce מאפשרת לך להפעיל הגרלות וורדפרס משלך על ידי ניצול הכוח של WooCommerce.

לאחר ההתקנה, תוכל ליצור הגרלה באותה דרך שתיצור דף מוצר אחר של WooCommerce. אתה יכול להגדיר תג מחיר עבור כל כרטיס, שמשתמשים משלמים עבור שימוש בכל אחד משערי התשלומים שאושרו על ידי WooCommerce שהתקנת באתר שלך..

אתה יכול גם לשלוט בכל הפרטים החשובים עבור כל הגרלה. זה כולל זמני התחלה / סיום, מספר הכרטיסים המרבי למשתמש, ומספר הזוכים. ניתן גם לציין את מספר הכרטיסים המקסימאלי המוחלט. כדי לתופף התרגשות נוספת, יש אפילו מגוון ווידג’טים מונפשים, אשר נספרים עד לתיקו הבא.

כשזמן סיום ההגרלה ייפגע, התוסף ידאג לכל הדברים מאחורי הקלעים, כולל בחירת הכרטיסים הזוכים באקראי. לאחר ההגרלה, WooCommerce Lottery תשלח גם התראות דוא”ל לזוכה / ים – ואם תרצה, למי שלא זכה.

אמנם אינך יכול להשתמש בפלאגין למשיכת מזומנים, אך ניתן להשתמש בו כדי להעניק פרסים מדליקים – למשל, מוצרים המצויים בחנות eCommerce שלך..


כמובן שישנם הרבה יותר סוגים של שירותי תחרות ותוספים שתוכלו להשתמש בהם, אך אלה המוזכרים במאמר זה הם בהחלט מקום טוב להתחיל בו. חשבו היטב על סוג האתר או העסק שלכם, הקהל שאתם רוצים למשוך, והכי חשוב מה אתם רוצים להשיג באמצעות התחרות שלכם. ואז בחר את סוג התחרות בהתאם. בהצלחה!

כיצד תשתמש בתחרויות כדי לקדם ולהגדיל את האתר שלך? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map