שווק את חנות ה- WooCommerce שלך ​​באמצעות Google Merchant Center

שווק את חנות ה- WooCommerce שלך ​​באמצעות Google Merchant Center

כל בעל חנות מקוונת יחפש דרכים חדשניות לשווק את המוצרים שלהם. אחד הערוצים המועדפים לשיווק במרחב הדיגיטלי הוא מודעות קניות בגוגל. מודעות המוצר שלך עם תמונות יוצגו כאשר משתמש מחפש עם שאילתה רלוונטית בגוגל. מכיוון שהם מושכים חזותית ומציעים מידע מעודכן, מודעות הקניות של גוגל יעילות מאוד גם לשיפור ההמרות. אחד ההיבטים המהותיים בשיווק באמצעות מודעות קניות של גוגל הוא ליצור עדכון מוצר עבור Google Merchant Center. במאמר זה נדון ביסודות השיווק של חנות WooCommerce שלך ​​עם Google Merchant Center.


מה זה Google Merchant Center?

מרכז הסוחרים של גוגל

מרכז הסוחרים של גוגל היא פלטפורמה שמציעה גוגל, שבעליה יכולים בעלי חנויות מקוונות להשתמש בכדי להעלות ולשמור על פרטי המוצר שלהם. זה גם מספק אפשרויות לקישור נתוני המוצר שלך עם שירותי Google אחרים כמו מודעות Google. באמצעות Google Merchant Center תהיה לך שליטה טובה יותר על מאמצי השיווק שלך באמצעות שירותי Google.

היתרונות של Google Merchant Center

הקמת חשבון Google Merchant Center מציעה מספר יתרונות לבעלי חנויות מקוונות. חשוב להבין את היתרונות הללו כדי שתוכלו להשתמש בהם באופן מלא.

עוזר להנגיש את המוצרים שלך למודעות קניות בגוגל

אחד היתרונות הבולטים ביותר ביצירת עדכון מוצרים עבור Google Merchant Center הוא שתוכל להפוך את המוצרים שלך לזמינים עבור מודעות קניות של Google. מודעות אלה שונות ממודעות טקסט של גוגל המחייבות אותך לבחור קבוצה של מילות מפתח עבור המוצרים שלך. כדי להציג את המוצרים שלך במודעות קניות, עליך ליצור עדכון של המוצרים שלך בפורמט שצוין העלה אותו ל- Google Merchant Center. לאחר מכן תוכל לקשר את חשבון Merchant Center שלך עם מודעות Google ולהגדיר הצעות מחיר מתאימות. בהתבסס על שאילתת החיפוש והרלוונטיות של העדכון שלך, Google תציג את מודעות המוצר שלך למשתמשים שלה. זה ישפר מאוד את הנראות של החנות והמוצרים שלך ויעזור לך לרכוש לקוחות חדשים.

שילוב עם שירותי גוגל אחרים

Google Merchant Center משמש כפלטפורמה מושלמת כדי לעזור לך להנגיש את פרטי המוצר שלך לשירותים אחרים של גוגל כמו מודעות Google. תוכל גם לקבל תובנות ספציפיות מ- Google Analytics ליצירת אסטרטגיות שיווק טובות יותר.

קישור ביקורות על מוצרים

עדכון המוצרים ב- Google Merchant Center מאפשר נתונים עשירים כולל ביקורות על מוצרים כך שלמשתמשים תהיה ידע טוב יותר על מודעות המוצר שהם רואים. היכולת לראות בקלות נתונים על סקירת מוצרים יכולה לעזור למשתמשים לקבל החלטות רכישה. תוכל גם לאסוף משוב קבוע מלקוחות על ידי הפיכת תהליך הבדיקה לאוטומטי.

עוזר בהצגת מוצרים מקומיים

לפעמים, כשיש לך מיקום פיזי לחנות שלך, אתה יכול אפילו ליצור עדכון מוצר ספציפי למודעות מלאי מקומי של Google. יש לזה פוטנציאל לשווק את המוצרים הזמינים רק במיקום החנות.

פעולות קניות

בארה”ב ובצרפת המשתמשים יוכלו לבצע ישירות רכישה מ- Google באמצעות מכשירים ספציפיים. אתה יכול להגיש את העדכון שלך ב- Merchant Center לפעולות קניות אם זה רלוונטי לחנות שלך.

מבצעים ושיווק מחדש

אתה יכול להציג מבצעים והצעות הקשורים למוצרים שלך כדי להבטיח שיעור המרה טוב יותר. Google Merchant Center מציע אפשרות בשם Merchant Promotions כדי לעזור לך להציג את ההנחות הזמינות במוצרים שלך. תוכלו למצוא גם אסטרטגיות שיווק מחדש רלוונטיות של Google שימושיות במיוחד לשיפור המרות כמו גם נאמנות לקוחות.

כיצד לקשר את מוצרי חנות WooCommerce שלך ​​ל- Google Merchant Center?

כאמור, מודעות הקניות של גוגל אינן פועלות על סמך מילות מפתח ספציפיות שאליהן אתה ממקד. במקום זאת, Google תציג את המוצרים שלך כאשר היא מקבלת שאילתות רלוונטיות. לכן עליכם לוודא כי עדכון המוצר שלכם רלוונטי ומעודכן. לגוגל יש הנחיות מאוד מחמירות המפרטות כיצד יש לארגן מידע על המוצר בעדכון. זאת כדי להבטיח שגוגל תוכל להבין היטב את המוצרים שלך כדי להציג אותם כאשר היא מקבלת שאילתות חיפוש רלוונטיות.

לכן, אחד הצעדים הראשונים בשיווק החנות שלך באמצעות Google Merchant Center הוא יצירת עדכון מוצר. אתה יכול ליצור אותו באופן ידני באמצעות תבנית Google Sheets שתמצא בחשבון Merchant Center שלך. לחלופין ניתן להשתמש בכלי ליצירת עדכון מדויק בתבנית קובץ חובה ואז להעלות אותו.

תוספי עדכון המוצר של WooCommerce של גוגל

ישנם כלים שיעזרו לך ליצור עדכון מוצרים מדויק של המוצרים שלך בפורמט הקובץ הרצוי. אם אתה משתמש בפלטפורמת WooCommerce עבור החנות המקוונת שלך, ישנם מספר תוספים שבהם תוכל להשתמש כדי ליצור ולעדכן באופן קבוע עדכוני מוצרים לחשבון Merchant Center שלך..

1. תוסף עדכוני המוצר של ELEX של גוגל

תוסף עדכוני המוצר של ELEX של גוגל

בעזרת תוסף זה תוכל להעלות עדכון מוצר של Google לחשבון Merchant Center שלך. התוסף מספק אפשרות למפות קטגוריות ותכונות מוצר של Google בקטגוריות ותכונות בהתאמה בחנות WooCommerce שלך. אתה יכול אפילו לקבוע כללים ותנאים למיפוי מאפיינים בעת השימוש בתוסף זה. זה גם עוזר לך לקבוע לוחות זמנים לרענון עבור עדכון המוצרים שלך, כך שכל שינוי בחנות שלך ישקף גם בעדכון המוצר.

עדכון מוצרי ELEX של גוגל

להלן מבט מהיר על תכונות התוסף ELEX של עדכוני המוצר של גוגל:

 • צור עדכון מוצר אחד או יותר בפורמטים של XML, TSV או CSV, שתוכל להעלות לחשבון Google Merchant Center שלך..
 • צור לוח זמנים לרענון יומי, שבועי או חודשי שיעזור לך להבטיח כי עדכון המוצרים שלך מסונכרן עם נתוני החנות שלך.
 • כלול וריאציות של מוצרים בעדכון שלך כדי לעזור למשתמשים למצוא את המוצרים שלך כאשר הם משתמשים בשאילתות חיפוש עם ערכי התכונות האלה.
 • מפה את קטגוריות החנות שלך ב- WooCommerce בקטגוריות של Google.
 • הוסף שדות נוספים של תכונות מוצר כדי להפוך את עדכון המוצר שלך לעשיר יותר.
 • הרחקה סלקטיבית של מוצרים מהעדכון.
 • נהל עדכוני מוצרים מרובים בקלות בעזרת אפשרויות קלות למחוק או להוריד אותם.
 • צוות תמיכה אמין.

אם אינך רוצה לכלול מוצרים משתנים בעדכון שלך, אתה יכול לנסות את ה- גרסה חינמית לתוסף עדכוני המוצר של ELEX של גוגל.

2. עדכון המוצר של WooCommerce של גוגל

עדכון המוצר של WooCommerce של גוגל

תוסף זה עוזר לך ליצור ולעדכן עדכון מוצרים ל- Google Merchant Center מחנות WooCommerce שלך. בנוסף לעדכון המוצר של Google, באפשרותך גם ליצור עדכון לבינג כמו גם לביקורות מוצרים של גוגל באמצעות סיומת זו. הוא תומך ביותר מ- 50 שדות תכונות ומבטיח שהמוצרים שלך יציגו נתונים עשירים בפני גוגל. אתה יכול ליצור שדות נוספים בהתאמה אישית לפי הדרישה שלך. התוסף תואם למספר תוספים פופולריים כמו חבילות מוצרים, מותגים, מוצרים מורכבים וכו ‘.

עדכון המוצר של WooCommerce של גוגל

התכונות של תוסף זה כוללות:

 • צור עדכוני מוצרים בזמן אמת כדי לספק את המידע העדכני ביותר על המוצר ל- Google Merchant Center.
 • אפשרויות מיפוי קלות לקישור נתוני מוצר WooCommerce לשדות הנדרשים של גוגל.
 • צור שדות מותאמים אישית כדי ללכוד נתונים נוספים הדרושים על ידי Google שאינם זמינים כברירת מחדל ב- WooCommerce.
 • תומך ביבוא בכמויות גדולות באמצעות יבואן WooCommerce.
 • גמיש להתאמה אישית עם פילטרים ופעולות של וורדפרס.
 • תיעוד נרחב.

3. WooCommerce מנהל העדכונים של גוגל

מנהל העדכונים של גוגל WooCommerce

אם אתה רוצה ליצור עדכון מוצרים של Google של פחות ממאה מוצרים, מוצר בחינם זה יכול להיות אופציה נהדרת עבורך. התוסף ייצר עדכון מוצר באופן אוטומטי על ידי הכללת כל השדות שגוגל חייבה. בנוסף, באפשרותך לשנות את העדכון לפי כל דרישה ספציפית של העסק או המיקום שלך. התוסף די פשוט להתקנה ולהגדרה כך שגם משתמשי וורדפרס חדשים יוכלו לעבוד איתו. יתר על כן, זה יעזור לך לבצע אופטימיזציה של העדכון כך שהמוצרים שלך יראו נראות טובה יותר באמצעות מודעות קניות בגוגל. כמו כן, הוא מבטיח כי העדכון יעודכן בזמן אמת כאשר יבוצעו שינויים במידע המוצר שלך.

עדכון המוצר של WP Pro של גוגל

ה גרסת הפרימיום של התוסף של מנהל ההזנה של גוגל יתאים לחנות שלך אם יש לך מספר גדול של מוצרים.

התוסף החינמי כולל תכונות ל:

 • ממפה בקלות קטגוריות מוצרים של WooCommerce בקטגוריות גוגל בעזרת תבניות.
 • בצע אופטימיזציה לעדכון שלך על ידי ביצוע שיפורים מתאימים כדי להפוך את העדכון שלך לעשיר יותר.
 • עדכן אוטומטית את העדכון שלך על ידי ציון לוחות הזמנים לרענון.
 • מסננים מתקדמים כדי להחריג באופן סלקטיבי מוצרים מסוימים מהעדכון שאתה מייצר.
 • תהליך התקנה פשוט ותמיכה אמינה.

השג נראות טובה יותר עבור המוצרים שלך באמצעות Google Merchant Center

כפי שדיברנו, Google Merchant Center מספק פלטפורמה נהדרת לוודא שהמוצרים שלך יגיעו ליותר לקוחות ושווקים. זה יעזור לך להשתלב עם שירותי גוגל אחרים כמו מודעות גוגל כמו גם גוגל אנליטיקס. אחד הצעדים החיוניים להפצת המוצרים שלך במודעות קניות של גוגל הוא יצירת עדכון מוצרים מדויק של גוגל.

כאשר יש לך חנות WooCommerce עם מספר רב של מוצרים, אתה יכול להשתמש באחד מהתוספים שהוזכרו לעיל כדי ליצור באופן אוטומטי עדכון מוצר. תוספים אלה יעזרו לכם לוודא כי העדכון מתעדכן בפרקי זמן קבועים כדי למנוע אי התאמה בין החנות שלכם לעדכון. אני מקווה שהיסודות של שיווק חנות WooCommerce שלך ​​באמצעות Google Merchant Center ברורים במאמר זה. השאירו לנו תגובה אם יש לכם שאלות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me