מדוע ביקורות מאומתות ואיך להוסיף אותם ל- WooCommerce

מדוע ביקורות מאומתות ואיך להוסיף אותם ל- WooCommerce

האם שמעת פעם את הביטוי “בארץ העיוורים, העין האחת היא מלך”? יש רעיון דומה בתחום המסחר האלקטרוני.


בארץ הביקורות המזויפות, הביקורת המאומתת היא המלך.

בעיקרון זה אומר שיש כל כך הרבה מוצרים בחוץ עם ביקורות מזויפות – מותרות על ידי פלטפורמות ביקורת חסרי מצפון – שלקוחות נוהרים לעבר מוצרים עם ביקורות שהם יודעים שהם אמיתיים.

ואיך הם יודעים? מכיוון שהם מחפשים ביקורות מאומתות.

מהי ביקורת מאומתת?

ביקורת מאומתת היא ביקורת שנאספת ומוערכת על ידי צד ג ‘. בדרך כלל, כאשר לקוח מבצע רכישה, אתר הצד השלישי ישלח להם אימייל ושואל כיצד התנהלה החוויה שלהם.

עבור לקוחות, הדבר מבטיח שהסקירה שהם קוראים היא של לקוח בפועל שביצע רכישה בפועל באתר שלך. זהו תעודת הוכחה שרוב הלקוחות זקוקים להם לפני שהם קונים באתר.

מדוע ביקורות מאומתות?

מדוע ביקורות מאומתות

כידוע, ישנם טונות של אתרי מסחר אלקטרוני שם בחוץ. לעזאזל, יש טונות של אתרי WooCommerce שם בחוץ!

והדרך הטובה ביותר להבדיל את עצמך מהתחרות היא לקבל מוצרים מעולים וביקורות נהדרות עבור אותם מוצרים – שלקוחותיך יודעים שהם אמיתיים.

למה? מכיוון שלקוחות רוצים אותנטיות. לפי מקומי מואר, “האותנטיות של ביקורות היא הגורם החשוב ביותר עבור הצרכנים לסמוך על הביקורות שהם קראו.”

כל השאר הוא משני. אנשים יודעים בימינו שאפשר יהיה להערים על פלטפורמות סקירה על ידי בוטים ותסריטים. מה שלא איבדו את אמונם הוא פלטפורמות צד ג ‘מהימנות שאומרות, “סקירה זו היא אמיתית.”

הפעלת ביקורות לקונה של WooCommerce בלבד

WooCommerce למעשה כוללת אפשרות בסיסית “בעלים מאומתים” מובנית. זה לא מיוחד, אבל זה יגביל את הביקורת שלך רק למשתמשים שהשלימו את הרכישה של הפריט. כדי להפעיל תכונה זו היכנס ללוח המחוונים של וורדפרס ונווט אל WooCommerce> הגדרות> מוצרים:

הגדרות סקירת WooCommerce

מכאן פשוט סמן את התיבה “ביקורות יכולים להשאיר רק בעלים מאומתים” ולשמור. כעת כאשר אתה מציג מוצרים באתר האינטרנט שלך, צפיות המחזור צריכות להציג את ההודעה הבאה:

ביקורות לקוחות של WooCommerce

ביקורות “בעלים מאומתים” של WooCommerce בלבד

אבל כפי שציינו, זה בסיסי למדי.

כיצד לקבל ביקורות מאומתות

כמו כל דבר בוורדפרס, הפיתרון הקל ביותר הוא לעיתים קרובות בהישג ידך. פשוט התקן תוסף!

1. קבל פלטפורמה של צד שלישי מהימן באתר WooCommerce שלך

TrustedSite הוא תוסף חדש בחינם המאפשר לך לאסוף ולהציג ללא הגבלה ביקורות מאומתות.

התקן את Trustedsite

עבור אל ספריית התוספים של WordPress והתקן את TrustedSite ביקורות. הוא פותח על ידי האנשים שהביאו לך את McAfee SECURE, כך שאתה יודע שזה ארגון שהציבור בוטח בו.

לאחר התקנת התוסף, לחץ לנווט לדף הראשי של TrustedSite.

דף ראשי של TrustedSite

מכאן לחץ על כפתור “צור חשבון” הכחול.

צור חשבון TrustedSite

פעולה זו תעביר אותך לאתר TrustedSite הראשי בו תוכל להשלים את ההרשמה שלך. מכאן תוכל לנהל את כל התכונות של חשבון TrustedSite שלך.

2. שלח בקשות ביקורת ללקוחות הוותיקים שלך

באמצעות TrustedSite תוכלו להגדיר דוא”ל לבקשת ביקורות שיוצא אוטומטית ללקוחות כאשר הם מבצעים רכישה, אך הדרך הטובה ביותר לקבל ביקורות בהקדם האפשרי היא לשלוח דוא”ל הישנים שלך..

פשוט ייבא את כתובות הדואר האלקטרוני של לקוחות ישנים לחשבון TrustedSite שלך:

דוא

… וכולם יקבלו דוא”ל שמבקש לבדוק את החנות שלך.

אם אתה חושש שזה נשמע פשוט מדי, אל תהיה: Bright Local מצא כי “50% מהצרכנים התבקשו להשאיר ביקורת על עסק ולמעשה השאירו ביקורת.”

3. הגדר את דוא”ל בקשת הביקורות שלך

לאחר שתקבל ביקורות מאומתות מלקוחות ותיקים, הגיע הזמן לוודא שיש לך זרם קבוע של חדשות.

כפי שצייננו לעיל, TrustedSite מאפשר לך להגדיר דוא”ל לבקשת ביקורת שיוצא אוטומטית לאחר שלקוח רוכש משהו מאתר WooCommerce שלך. זו דרך נטולת מאמץ לאסוף כל העת ביקורות חדשות לאתר שלך.

בקשת ביקורות של TrustedSite

הגדרת דוא”ל הבקשה היא עניין של בחירה כמה זמן לאחר הרכישה הלקוחות שלך יקבלו את הדוא”ל, ואז להוסיף את הלוגו שלך לדוא”ל. הכל אינטואיטיבי, ונמצא שם במרכז השליטה שלך.

שדרג את Trustedsite

רוצים אפשרויות נוספות? אתה יכול לשדרג את חשבון TrustedSite לגישה לתג TrustSite, כמות אדירה של ווידג’טים לתצוגה (כפתורים, גלריה, תג, קרוסלה, כוכבי סיכום ומוצרים) ועוד.

מחשבות אחרונות

ביקורות מאומתות הן סלע הצמיחה עבור כל עסק מקוון חדש. הם נותנים למבקרים סקפטיים או מודאגים את הביטחון להפוך ללקוחות שלכם, ומתנהגים כסוג מפה לאוזן שאי אפשר לקנות באמצעות פרסום. ומכיוון שתוספים בוורדפרס מקלים עליהם מאוד לאסוף ולהציג, אין ממש סיבה שלא יהיה להם באתר שלך.

מה אתה חושב? האם הפעלת ביקורות של לקוחות לחנות WordPress שלך בלבד? אתה חושב שאולי? נשמח לשמוע את מחשבותיך לגבי ביקורות מוצרים מאומתות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map