וורדפרס וסמינרים מקוונים: Whys and Hows

סמינרים מקוונים וורדפרס: Whys and Hows

שמתם לב שכל המתחרים שלכם והשמות הגדולים בענף שלכם משתמשים בסמינרים מקוונים? האם תרצה לדעת יותר על צורת תקשורת זו ואיך אתה יכול להשתמש בה כדי להרחיב את הקהל והעסק שלך? האם אתה רוצה לוודא שאתה לא נשאר מאחור?


במאמר זה תוכלו ללמוד על היתרונות של סמינרים מקוונים וכיצד תוכלו לשלב אותם בהצלחה באסטרטגיית השיווק שלכם. אנו נדון גם בכמה מהפתרונות הטובים ביותר לסמינרים מקוונים שיעזרו לכם למצוא את ההתאמה הטובה ביותר ליעדים שלכם.

היתרונות של סמינרים מקוונים וורדפרס

סמינרים מקוונים וורדפרס

יותר ויותר עסקים מארחים סמינרים מקוונים. אז מה היתרונות ומדוע כדאי לכם לשקול לרדת בדרך webinar?

אינטראקציה עם הקהל שלך

סמינר מקוון הוא דרך נהדרת להתקרב ולאישית עם הקהל שלכם. באמצעות סמינרים מקוונים אתה יכול ליצור אינטראקציה ולהתחבר לאנשים שם בחוץ ולקבל באמת תחושה של מה שהם חושבים ורוצים. זה יעזור לך להשיג הבנה טובה יותר של קהל היעד שלך ולהתחיל לבנות קהילה המבוססת סביב אתר האינטרנט שלך.

מכירת המוצרים שלך

בין אם אתם מוכרים קורסים, חברות לאתר, סחורה או שירות, סמינר מקוון הוא דרך יעילה לקידום פריטי פרימיום. במקום פשוט לרשום את הסחורה באתר האינטרנט שלך ולקוות שאנשים מעוניינים בכך, קבל את המבקרים שלך להירשם לסמינר מקוון. באמצעות הסמינר המקוון תוכלו להדגים את המוצר שלכם, להראות אותו בפעולה, להסביר כיצד הוא פותר בעיה, לענות על כל שאלה ובאמת לשכנע את הלקוחות שלכם שזה משהו שהם צריכים.

גידול רשימת התפוצה שלך

רשימות תפוצה הן דרך חיונית לשמור על קשר עם קהל היעד שלך, ובנוסף לבחור את התוסף הטוב ביותר לצורכי הצטרפות לניוזלטר, סמינרים מקוונים הם דרך נהדרת לגדל אותם.

כשאתה מפעיל סמינר מקוון תצבור כתובות דוא”ל כשאנשים נרשמים. לאחר מכן ניתן להוסיף כתובות דוא”ל אלה לרשימת התפוצה שלך (בתנאי שתקבל אישור במהלך תהליך ההרשמה) ולהשתמש בהן כדי לקדם סמינרים מקוונים נוספים לצד קידום תכנים ומוצרים חדשים..

הוספת תוכן נהדר לאתר שלך

ברגע שתתחיל להשתמש בסמינרים מקוונים הם צריכים להיות מייד חלק מאסטרטגיית שיווק התוכן שלך. לאחר שתסיים, ניתן לארכוב ולפרסם סמינרים מקוונים באתר שלך, ומספק מידע שימושי המוצג בדרך אחרת.

שימוש בשאלות מהוובינר

כולם נאבקים מעת לעת עם רעיונות מעניינים ורלוונטיים לכותרות בבלוג. אתה רוצה לכתוב מאמרים שיעזרו לאנשים עם בעיה שיש להם אבל לעיתים קרובות קשה לחשוב מה הבעיות הללו יכולות להיות ביחס לגומחה שלך.

זה המקום בו סמינרים מקוונים יכולים להועיל במיוחד. בחר לפתוח את הצ’אט לשאלות בסוף הסמינר המקוון. לאחר מכן תוכל להשתמש בשאלות אלה כדי ליצור פוסטים בבלוגים כמו גם לנושאים עתידיים של סמינר מקוון.

אם אתה מנהל סדרת סמינרים מקוונים, חפש היטב שאלות או נושאים חוזרים שבהם אנשים נאבקים להבין או לפתור. זה יכול בהחלט אומר שאין מספיק מידע שם בחוץ שמסמן פער בשוק שאתה יכול להשתמש בו.

לחסוך זמן

התמודדות עם שאלות ודרישות הקהל שלך יכולה להיות זמן רב ביותר ולענות על מיילים בכל שעות היממה. סמינר מקוון הוא דרך יעילה מאוד לחסוך זמן ולהתמודד עם מספר שאילתות לקוחות בבת אחת.

על ידי אינטראקציה עם הקהל שלכם כולם יחד אתם מעמידים את עצמכם זמינים, מתקשרים עם הלקוחות שלכם ומתמודדים עם הבעיות שלהם. לאחר סיום הסמינר המקוון יהיה לך יותר זמן לשאר העסק שלך.

מרוויחים מסמינרים מקוונים

סמינרים מקוונים כמובן לא חייבים להיות חופשיים ויש אנשים שמרוויחים הרבה כסף מניהולם. עם זאת, אם אתה הולך לגבות עבור סמינר מקוון אתה באמת צריך להציע תמורה טובה לכסף, במיוחד מכיוון שיש כל כך הרבה סמינרים מקוונים שאתה לא צריך לשלם כדי להציג.

אחת הדרכים לעקוף את זה היא להתחבר עם שחקנים גדולים אחרים בנישה או בתעשייה שלך. על ידי הצעת סמינר מקוון עם שיחות ממגוון שמות גדולים אתה תהיה מוצדק לבקש תשלום.

סמינרים מקוונים לתוכן פרימיום

דרך נוספת להשתמש בסמינרים מקוונים היא להציע אותם כחלק מאתר החברות שלך ב- WordPress. על ידי הוספת סמינרים מקוונים חודשיים כתוכן פרימיום, החברים ירגישו שהם מקבלים את הכסף שלהם.

זוהי גם דרך טובה לשתף מידע במתכונת אחרת, שיכולה לעזור לאנשים להתעניין ולעודד אותם להמשיך ולשלם עבור מנוי חודשי לאתרכם. שוב ניתן לארכוב את הסמינרים המקוונים ולהפוך אותם למשאב, מה שיוסיף לנפח התוכן שאתה מציע.

רכישת לקוח

אם אתה מציע שירות, סמינרים מקוונים הם דרך נהדרת להשיג לקוחות רבים יותר. הציע סמינר מקוון, או סדרת סמינרים מקוונים, שילמדו את קהל היעד שלכם כיצד לבצע את השירות שאתם מציעים בעצמם.

לדוגמה, אם אתה מפתח אתרים, הפעל סמינר מקוון שמלמד אנשים כיצד ליצור אתר בסיסי. על ידי מעקב אחר הסמינר המקוון שלך, הצופים יזכו באמון בך ויכירו במומחיותך. בסוף הסמינר המקוון, רבים יוכלו לבנות אתרים משלהם, אך אחרים עדיין לא יהיו בטוחים מספיק לשם כך. זה כאשר אתה מציע את השירותים שלך.

איך להתחיל בעבודה עם סמינרים מקוונים וורדפרס

ישנם מספר פתרונות מקצועיים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לארח סמינרים מקוונים משלך. להלן כמה מהאפשרויות הטובות ביותר שקיימות שם.

WebinarJam

WebinarJam

WebinarJam הוא, ברמה הבסיסית ביותר שלו, תוסף ל- Hangouts של גוגל, אך עם כמה מאפייני שיווק מרשימים ומשתלמים במיוחד. יתכן שהתיקו הגדול ביותר לעסקים גדולים הוא המספר הבלתי מוגבל של המשתתפים בסמינרים המקוונים שלך הנתמכים.

אין אירוח או עלות נוספת עבור אירוח סמינר מקוון עם מספר מוגדר של אנשים, כך שככל שתצפו יותר צופים ייטב. תכונות אחרות כוללות:

 • אפשרות להוסיף 10 רמקולים סימולטניים לכל מפגש סמינר מקוון
 • משוחח בצ’אט בזמן אמת עם הקהל שלך
 • הזמן את חברי הקהל להצטרף באופן מיידי לשידור שלך
 • קריאה לפעולה בזמן אמת לרכישת מוצרים
 • שילוב שער מלא לתשלום אם אתה גובה תשלום עבור סמינרים מקוונים שלך
 • אינטגרציה עם כל תשובות הרשות

כפי שאתה יכול לראות, WebinarJam הוא כלי רב עוצמה. מבחינת החיסרון, הסמינרים המקוונים עצמם לא מתארחים באתר שלך, ובמחיר של 397 ליש”ט למנוי לשנה המחיר אינו מתאים לכולם!

EasyWebinar

EasyWebinar

EasyWebinar הוא פיתרון פופולרי לסמינרים מקוונים שמשתלב עם וורדפרס באמצעות תוסף. EasyWebinar רותם את העוצמה של YouTube Live ו- Hangouts של גוגל והופך אותו לאמין ביותר. תוכלו להזרים למספר בלתי מוגבל של צופים, ליצור כמה אירועים שתרצו ולהציע ישיבות פרטיות או ציבוריות. זה גם מספק מגוון מעולה של כלים שיווקיים. התכונות העיקריות כוללות:

 • אירועי וידיאו מוקלטים מראש מוזרמים במפגשי סמינרים מקוונים בזמן אמת
 • ניתן להמיר אירועים חיים לאירוע ירוק-עד או אוטומטי
 • עובד עם WordPress, OptimizePress 2, Leadpages ותוכנות רבות אחרות לבניית דפים
 • יוצר את כל הדפים הדרושים לשיווק (רישום, תודה, אירוע, משחק חוזר וספירה לאחור)
 • יוצר רצף דוא”ל אוטומטי
 • תבניות מותאמות להפליא

כדי לארח אירועים בדומיין שלכם עליכם לרכוש את הרישיון ולהתקין את התוסף WordPress. נמכר באותו מחיר כמו WebinarJam, EasyWebinar לא זול אבל הוא מציע שירות מרשים במחיר.

WebinarIgnition

WebinarIgnition

WebinarIgnition הוא פתרון מקצועי ועם זאת פשוט, ויכול להיות אפשרות הגיונית עבור אלו שרק מתחילים בתחום הסמינר המקוון. זמין כתוסף, WebinarIgnition משתלב בצורה חלקה עם כל נושא וורדפרס ופשוט יחסית להגדרה.

WebinarIgnition מאפשר לך ליצור סמינרים מקוונים חיה וגם אוטומטיים, כמו גם להציע את כל הכלים שהיית מצפה להם ביחס לשיווק סמינר מקוון. תכונות אחרות כוללות:

 • מאפשר לשלב כל זרם וידיאו (כמו Google Hangouts או LiveStream) בדף הסמינר המקוון שלך Live או אוטומטי.
 • מאפשר למבקרים להירשם באמצעות הכניסה לפייסבוק שלהם
 • רכזת Live Console פירושה שתוכל לנהל את הסמינר המקוון שלך בזמן שהוא קורה
 • אפשרות לבחור תיבת שאלה או אזור צ’אט חי בדף הסמינר החי שלך
 • תבניות עמוד הניתנות להתאמה אישית
 • מעקב אחר מכירות והמרות

זול בהרבה משני WebinarJam או EasyWebinar, WebinarIgnition יעלה תשלום חד פעמי של 97 דולר. זה הופך אותה לאופציה נהדרת למי שרוצה פיתרון אינטרנטי מקצועי בתקציב.

מחשבות אחרונות בסמינרים מקוונים וורדפרס

בין אם אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני, אתר חברות או בלוג, סמינרים מקוונים מציעים כל כך הרבה יתרונות לכל סוג של עסק שהגיע הזמן להתחיל לשקול ברצינות לנהל אותם. לאחר שבחרת בפתרון האינטרנט הסמינרי עבורך, זהה מה תרצה להרוויח מהסמינרים שלך והתאם כל אירוע בהתאם. ואז נשען והתבונן בעסק שלך משגשג.

האם אתה מציע סמינרים מקוונים באתר שלך? באיזה פיתרון וובינארי אתה משתמש ובאילו טיפים היית נותן למישהו רק מתחיל במשחק הסמינר המקוון?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map