שיטות עבודה מומלצות ל- UX עבור וורדפרס והעסק המקוון שלך

שיטות עבודה מומלצות ל- UX עבור וורדפרס והעסק המקוון שלך

אתם בטח כבר יודעים כמה קל להקים אתר עם וורדפרס. אבל ברגע שאתה מוסיף תכונות ותוכן, הדברים מסתבכים במהירות. אחד ההיבטים החשובים שעליכם לזכור הוא שיטות העבודה המומלצות של UX עבור וורדפרס. חווית משתמש (UX) מחזיקה במפתח להצלחה העסקית שלך. המשתמשים הם שקונים את המוצרים והשירותים שלך, לא את מנועי החיפוש.


מקובל למצוא בעלי אתרים או אפילו מפתחים ומעצבים שמבלבלים בין UX לבין ממשק המשתמש (UI). גם UX וגם UI קשורים זה לזה, אך הם מספיק שונים כדי להצדיק הסבר.

ההבדל בין UX לממשק המשתמש

כדי להבין טוב יותר, נגדיר להם את המונחים הבאים:

שימושיות באינטרנטזה קלות השימוש באתר.

ממשק משתמש (ממשק משתמש): מקום בו בני האדם מתקשרים עם המכונות. לדוגמה, כפתור הוא חלק מממשק המשתמש. מפתחים משתמשים בכלים כדי לפתח ממשק משתמש אשר אמור להתאים לדרישה העסקית.

חווית משתמש (UX): זה נוגע למשתמשים ואיך הם מרגישים לגבי האתר שלך. מעצבים צריכים להבטיח שחווית המשתמש תהיה תמיד מהשורה הראשונה ואינטראקציה של משתמשים נעימה.

לדוגמה, נושא וורדפרס עם חווית משתמש מעולה יכול להיות בעל ממשקי משתמש רבים (כמו ערכת הנושא Total), אך כל אחד מהם חייב לספק את חווית המשתמש הטובה ביותר האפשרית לגומחה הספציפית שלכם..

אם יש לך אתר תאגידי, דף הבית צריך להבהיר על מה העסק שלך עוסק, מהן הפילוסופיה / ערכי הליבה שלך, ואולי להציג את המוצרים שלך או לספק דרך לקבל הצעת מחיר. אתרי אינטרנט ארגוניים רבים משתמשים בתמונה גדולה “מעל לקפל” או בסרטון רקע של המשרדים שלהם. אולי הם מציגים את המוצרים העיקריים שלהם, איך הם עשו ואילו יתרונות הם מציעים. אם אתה מנהל אתר תאגידי, חשוב למסור את המקרה שלך מייד.

עיצוב אתר של סוכנות תאגידית

ה וניל עיצוב אתר סוכנויות באמצעות נושא ה- Total WordPress הוא דוגמה נהדרת כיצד להציג על מה העסק שלך מעל לקפל.

בגומחות אחרות גורמים שונים עשויים להופיע. אם אתה בלוגר, אנשים רוצים לדעת יותר עלייך באופן אישי, על הרקע שלך ועל יכולתך, כך שתתמקד בלהפוך את עצמך לשקוף ואפשר ליצור אמון. אם אתה מוזיקאי מכפי שהיית עדיף להדגיש את המוסיקה שלך ואת האלבום האחרון או אמנות EP שלך.

שימושיות < User Interface < User Experience

שימושיות טובה היא חלק בלתי נפרד מ- גדול ממשק משתמש. ממשק משתמש הוא חזית נוכחותו המקוונת של המותג שלך מכיוון שהוא משפיע ישירות על חווית המשתמש. כעת אנו יודעים מה ההבדל, נעבור לשיטות העבודה המומלצות ביותר ל- UX עבור וורדפרס.

שיטות עבודה מומלצות ל- UX עבור וורדפרס

וורדפרס היא CMS שמצטיינת באספקת הכלים לבניית אתר האינטרנט שלך, אך היא אינה מתחייבת שהיא תהיה מושלמת מכל הבחינות. אתה זקוק לשיטות עבודה מומלצות ב- UX כדי שיהיה שווה את זמן המבקרים שלך ולבנות אמון מהאינטראקציה הראשונה שלהם עם המותג שלך.

עיצוב נקי ופשוט

האם אתה יודע מה הכי מושך אנשים? עיצוב נקי ופשוט. מקובל למצוא מפתחים שעובדים תמיד להשיג אתר אינטרנט מלא בתכונות. אך לעיתים קרובות הם שוכחים מהי הסיבה האמיתית שהם בונים את האתר. למשתמשים לא אכפת מהפונקציונליות אלא אם כן הם יכולים להשתמש באתר בקלות.

שיטות העבודה המומלצות של UX עבור וורדפרס: עיצוב נקי ופשוט

כדאי להמשיך לשאול את עצמך “האם המבקרים או מנהלי האתר יוכלו להשתמש בו ללא קושי או בלבול?” זה יבטיח כי העיצוב הסופי שלך יעמוד בתקני העיצוב הנוכחיים. אם בכל שלב שהתשובה היא “לא”, עליכם לחזור ללוח השרטוט ולחשוב כיצד להפוך אותו לאינטואיטיבי יותר.

כאשר המשתמשים שלך נוחתים על דפים ממוקדים ולא מסודרים, זה נותן לך יותר סיכויים להמיר אותם למנויים ו / או ללקוחות. אנשים לא אוהבים לחשוב קשה בזמן הגלישה. התפקיד שלך לעשות את זה בשבילם. החדשות הטובות הן שרוב הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס מציעים עיצוב פשוט ונטול עומס שניתן בקלות להתאים אישית. אם אתם מחפשים לעצב את אתר וורדפרס שלכם וודאו שאתם דבקים בפשטות. זה נותן לך יותר גמישות וחלקים פחות נעים שיכולים להישבר.

עיצוב אתרים מגיב

אחד ההיבטים המכריעים בחוויית משתמש מודרנית (UX) הוא עיצוב אתרים מגיב. מכשירים ניידים השתלטו על האינטרנט. שמעתי שאנשים מנהלים את כל עסקיהם בסמארטפונים, במיוחד עם עליית מכשירים בגודל 5.5 אינץ ‘וגדולים יותר. זה גורם לאתרי וורדפרס להיות חשובים ולהתאים עצמם לכל גדלי המסך, אך גם לכל רזולוציות המסך ומסכי הרשתית..

שיטות העבודה המומלצות של UX עבור WordPress: עיצוב רספונסיבי

לא רק בעל עיצוב מגיב משפר את חוויית המשתמש, אלא שהוא גם משפר את התנועה שלך. זמן השהיה זה משהו שגוגל משתמשת בימינו כדי למדוד כמה משתמשים מרוצים כאשר הם לוחצים על האתר שלך ב- SERPs (דפי תוצאות חיפוש). אם הם מבזבזים פחות זמן מאשר על התוצאות האחרות בקרבתך, פירוש הדבר שמשהו אינו תקין באתר שלך והם מעבירים אותו הלאה במטה ב- SERPs.

שני דברים עיקריים שתמיד תוכלו לשפר באתרכם:

 • איכות מידע
 • אופן הצגת המידע

חווית משתמש טובה פירושה שהאתר מספק מידע שמיש בכל המסכים.

ניווט קל לשימוש

כמעט לכל אתר אחר שאני רואה היום יש בו ארכיטקטורת מידע מורכבת הקשורה אליו. יש להם דפים או פוסטים ברמת רמה. מעצב צריך לעבוד עם מפתח כדי לוודא שהמבקר יכול לנווט בקלות באתר באמצעות ניווט נכון. וורדפרס מגיעה עם כל הכלים הדרושים לך כדי להוסיף תפריט ניווט, אך אתה תמיד יכול להוסיף תוסף לתפריט מגה כמו Uber Menu אם יש לך הרבה קישורים לכלול.

שיטות העבודה המומלצות של UX עבור וורדפרס: ניווט קל

עליך לבחור גם במבנה פרמלינק רגיל במידת האפשר. אלא אם כן אתה מפעיל אתר חדשות או מפרסם כמה מאמרים ביום, אני מציע שתעבור עם מבנה “שם הודעה” (אתה יכול להשתמש במדריך זה כדי לשנות את הפרמלינקס שלך כדי לבצע גם את המעבר).

רוב האנשים אינם מסתמכים רק על ניווט בעת הגלישה. אתר עם שמישות טובה אמור לכלול:

 • תיבת חיפוש
 • פרורי לחם
 • קטגוריות
 • ארכיונים

אחד התוספים הפופולריים ביותר לוורדפרס, Yoast SEO, נותן לך אפשרות להוסיף פירורי לחם לנושא הוורדפרס שלך. הנושא הכולל של וורדפרס תואם ל- Yoast SEO וקל להוסיף פירורי לחם.

יצירת הרבה דרכים שונות למשתמשים לנווט באתר שלך מבטיחה שימושיות טובה יותר וחווית משתמש נעימה יותר עבורם.

עיצוב סביב תוכן

ללא תוכן אף אתר אינו שלם. עיצוב נהדר יכול להיות אטרקטיבי אך זה התוכן שיעזור לכם למכור את העסק שלכם לקהל היעד. הפריסה הממוקדת בתוכן לא רק נעימה לעיניים, היא מאפשרת למשתמשים לעכל את התוכן שלך בקלות. ככל שמשתמשים מעכלים יותר תוכן, הם יודעים עליכם יותר וסומכים עליכם, כך אתם מקבלים יותר לידים.

עיצוב UX המבוסס על שיטות עבודה מומלצות תמיד ישקול את הטקסט קודם. בחר את הטיפוגרפיה המתאימה לגומחה שלך וצור UX סביב תוכן.

הדגש חלקים חשובים מהתוכן שלך כדי לשבור את קו הטקסט ולהפוך את הכתיבה שלך למעניינת יותר.

התוכן שלך צריך להיראות טוב. סוג הגופן, הגודל והצבע הנכונים יכולים לגרום לתוכן שלך לזרוח ולגרום למשתמשים להתעניין במה שיש לך לומר. עיצוב צריך גם להשלים את זרימת התוכן שלך. פירוש נכון של פירושו שאתה משתמש בכותרות וכותרות משנה, רשימות תבליטים, אורך משפט שונה, השתמש במילים מודגשות או נטוי כדי להדגיש מילים, תמונות, רשימות וכו ‘. כל זה הופך את התוכן שלך למעניין יותר לקרוא.

השתמש במיקרו-אינטראקציות

אינטראקציות מיקרו הן דרך פשוטה בה מבקר מתקשר עם אתר האינטרנט שלך. הם כוללים אפקטים עדינים כשאתה לוחץ על כותרת מאמר או על הסבר כלים, מרחיק וגלול אפקטים או על אנימציית סמל בזמן שההורדה שלך מתבצעת וכו ‘..

שיטות העבודה המומלצות של UX עבור וורדפרס: מיקרו-אינטראקציות הורד אנימציה

למיקרו-אינטראקציות שני יתרונות עיקריים:

 • עודדו אינטראקציות
 • תן משוב

זה לא נראה הרבה אבל במציאות זה ממלא תפקיד מכריע בשיטות העבודה המומלצות של UX עבור וורדפרס. אינטראקציות מיקרו הן תגמולים קטנים למשתמשים שלך. שפר את חוויית המשתמש על ידי הטמעתם.

סיכום

יצירת אתר מושך אינה משימה פשוטה. וורדפרס מקל על כל אחד ליצור אתר תוך דקות, אך הוא דורש חשיבה רבה על מנת ליצור ממשק משתמש שמיש מספיק עם UX מעולה. עליכם לנסות תמיד לשקול כיצד מבקרים ישתמשו בדף או בקטע ואז יבצעו את התכונות והפונקציונליות. חשוב גם להפוך את אתר האינטרנט שלך לתקלות בסובלנות, וודא שיש לך תבנית מותאמת אישית של 404 עמודים. דפים שאינם קיימים או שגיאות יכולים להיות נקודות התחלה, ולא רק מבוי סתום.

אם אתה חסר סבלנות או שאין לך זמן ומאמץ להתמקד בשיטות העבודה המומלצות של UX עבור וורדפרס, אתה יכול פשוט לקבל אחד מנושאי WPExplorer המיוצרים בעבודת יד. כולם משתמשים בשיטות מומלצות ל- UX ומהוות נקודת התחלה נהדרת לעיצוב של כל אתר חדש.

חוויית משתמש היא ענף מורכב ולא ניתן להקיף את כל המושגים בפוסט בלוג יחיד. יש לקוות, המאמר מציע מבוא לשיטות המומלצות העיקריות של UX עבור וורדפרס ועל מה לחשוב עליו כשאתה יוצר או קונה את נושא הוורדפרס הבא שלך..

מה אתה חושב על שיטות העבודה המומלצות של UX עבור וורדפרס? האם נושא הוורדפרס הנוכחי שלך מציע חווית משתמש טובה למשתמשים שלך ומדוע? אני מקשיב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map