השתמש ב- Snapchat כדי להרחיב את וורדפרס שלך בעקבות

השתמש ב- Snapchat כדי להרחיב את וורדפרס שלך בעקבות

בכל יום, נגמר Snapchat 150 מיליון איש שימוש, שליחה וקבלת מצליפים. ביניהם נצפים 2.5 מיליארד תמונות וצפו 10 מיליארד סרטונים. זה כל יום! אז הגיע הזמן שנמצא עוד מידע על פלטפורמת המדיה החברתית העולה במהירות בעולם, וכיצד ניתן להשתמש בה כדי לעזור לאתר WordPress שלך להשיג את יעדיו..


מאמר זה בוחן לעומק מהו Snapchat, מי משתמש בו וכיצד הוא יכול לעזור לגדול את וורדפרס שלך בעקבותיו. לאחר מכן אנו דנים בטיפים וטריקים ליצירת קהילה של Snapchat ונשקול שיטות עבודה מומלצות בעת הוספת מצליפים שיעזרו לקידום העסק שלך.

מה זה סנאפצ’אט?

עדשות

סנאפצ’אט היא אפליקציה סלולרית פופולרית המאפשרת לשלוח ולהציג תמונות וסרטונים לחברים ולעוקבים. התכונה הייחודית שלה, המאפשרת לו להתבלט בקרב קהל ערוצי המדיה החברתית, היא שהתמונות, או הצמדות כידוע, הן בעלות אורך חיים קצר, שנע בין שנייה לשעה -24 שעות, לאחר מכן הן מוחקות אוטומטית.

אחת האטרקציות העיקריות בשימוש בסנאפצ’אט היא שזה כיף. אתה יכול להוסיף טקסט, הערות, ואמוג’י לתמונות לפני שליחתן, כמו גם עדשות סנאפצ’אט. עדשות מוסיפות אוזני כלב לפנים, מחליפים פנים עם אלה של האחרות על המסך והרבה יותר. זה אולי נשמע קצת מטורף, אבל נסה את זה, זה כיף!

מי משתמש בסנאפצ’אט?

Snapchat כבר זמן רב ידוע כמושך קהל צעיר יותר, בעיקר נע בין בני נוער לאלה בשנות השלושים המוקדמות לחייהם. במקור, Snapchat שימש בעיקר את הקצה הצעיר של אותה דמוגרפיה, במיוחד בני נוער צעירים. עם זאת, בשנה האחרונה הקבוצה האחרונה הצומחת ביותר הייתה מעל גיל 24. אז אם קהל היעד שלך נמצא בסביבות 30 או מתחת לו, זה הזמן לשקול ברצינות את Snapchat כערוץ מדיה חברתית חשוב עבור העסק שלך.

מדוע אתה צריך להשתמש בסנאפצ’אט

סנאפצ'אט

Snapchat הופכת לפלטפורמת שיווק יעילה במיוחד. כל עסק שכבר מבלה זמן רב בהפקת ופרסום תמונות ומדיה וידיאו ימצא את סנאפצ’ט בהתאמה טבעית. האובססיה של Snapchat לתמונות ולסיפורי סיפורים הופכת אותו לערוץ המושלם לקידום כל עסק בתחום המזון, הנסיעות, המדיה, הכושר, המוזיקה או האופנה, אם נזכיר רק כמה. כך זה יכול לעזור …

משוך עוקבים חדשים

כדי להגדיל את הווידפרס שלך בעקבותיו, חשוב לוודא שאתה נוכח ומקדם את העסק שלך באותם מקומות כמו קהל היעד שלך. אם הקהל הפוטנציאלי שלך מסתובב בסנאפצ’אט, אך אינך, קשה ליצור קשר עם מי שעשוי להתעניין בנישה שלך. הפיכה לשחקן מפתח בסנאפצ’ט עשויה לעזור לך ליצור קשר עם אנשים חדשים, שהם אולי דמוגרפיים צעירים יותר, מה שיוביל להגדלת הבאים שלך.

שפר את מודעות המותג

לא רק שתוכלו להתחבר לקהל חדש בסנאפצ’ט, אלא תוכלו גם להעלות את המודעות למותג. הימצאות מתמדת בסנאפצ’אט תשמור אותך רעננה במוחך של עוקבך, ותעודד אותם לחזור לאתר WordPress שלך ולהיות מבקרים קבועים.

אינטראקציה עם הקהל שלך

בשל אופיו של סנאפצ’ט, עם תמונותיו הנעלמות המתוזמנות, ערוץ המדיה החברתית הזה עולה בקצב מהיר ומתרחש בזמן אמת. כשאתה נוכח ב- Snapchat, אתה יכול לראות את הטרנדים שהקהל שלך מגיב להם ואינטראקציה איתם באמצעות מצליפים ותכנים רלוונטיים. אינטראקציה זו מסייעת לעקוב אחר העוקבים שלך ומעוניינים בעסק שלך.

פלטפורמה שממנה ניתן לקדם את אתר הוורדפרס שלך

כמו בכל ערוץ מדיה חברתית, Snapchat מספקת פלטפורמה מרשימה שממנה ניתן לקדם את האתר שלך. בין אם אתה מנסה להגדיל את התנועה לאתר שלך, לייצר לידים, לפרסם מוצרים ושירותים, או משהו אחר, Snapchat נותן לך פורקן לעשות זאת.

אז עכשיו אתה יודע קצת על Snapchat ועל היתרונות של השימוש בו. אבל איך מתחילים?

בניית המשך בסנאפצ’אט

הורד

Snapchat הוא מהיר וקל להתקנה, לוקח כמה דקות. הורד אותו מחנות Apple או מ- Google Play, ואחרי הרשמה מהירה, אתה מוכן לצאת לדרך. עם זאת, לפני שתוכל להתחיל להשתמש ב- Snapchat לקידום העסק שלך, תחילה עליך לבנות Snapchat הבא.

כמו לבנות עוקבים אחר בפייסבוק, טוויטר או כל פלטפורמה אחרת של מדיה חברתית, זה יכול לקחת זמן רב. אז מה תוכלו לעשות בכדי לגרום לכדור להתגלגל במהירות?

הוסף את Snapchat Snapcode לאתר וורדפרס שלך

עודדו את העוקבים הקיימים שלכם ב- WordPress ומבקרים להוסיף אתכם ב- Snapchat. זוהי דרך יעילה לשמור על קשר עם קהל הוורדפרס שלך, לעודד אותם לבקר באתר שלך או לקנות את המוצרים שלך.

Snapcode

ה יישומון Snapchat Snapcode מאפשר לך להציג את Snapcode האישי שלך באתר האינטרנט שלך. קוד Snap פועל באותו אופן כמו לחצן ‘עקוב אחריי’. הקהל שלך פשוט סורק את הקוד בטלפון שלו ואז הוא יכול להוסיף אותך מייד כחבר בסנאפצ’אט. ניתן להוריד את ה- Snapcode שלך ​​מה- חשבון Snapchat. ואז פשוט העלה אותו לווידג’ט Snapchat Snapchat והוסף אותו לאתר WordPress שלך.

הציגו גלריית מצליפים באתר וורדפרס שלכם

רק בגלל שהוספת את ה- Snapcode לאתר WordPress שלך, זה לא אומר שהקהל שלך יוסיף אותך מיד כחבר. קדם את חשבון Snapchat שלך באמצעות גלריית מצליפים באתר שלך ששיתפת בעבר ב- Snapchat. זוהי דרך נהדרת להראות לעוקבי וורדפרס שלך את מה שהם מפסידים, וזה עלול רק לדחוף אותם להצטרף אליך בסנאפצ’אט.

צלב קדם את Snapchat בפלטפורמות אחרות במדיה חברתית

חשוב לקדם את Snapchat בערוצי המדיה החברתית האחרים שלך. פרסם הצמדות מחשבון הסנאפצ’אט שלך לפייסבוק או לטוויטר כדי להראות לאנשים שאתה נוכח ופעיל וכדאי לעקוב אחריהם. והצג את ה- Snapcode שלך ​​כדי לעזור לאנשים למצוא אותך בקלות ב- Snapchat.

אתה יכול גם להציג את כתובת ה- Snapchat שלך בכל ערוץ מדיה חברתית אחר שאתה משתמש בו. כדי למצוא את כתובת ה- Snapchat שלך, פשוט פתח את Snapchat ובחר ‘הוסף חברים> שתף שם משתמש’. זה יעזור לעוקבי המדיה החברתית שלך לחפש ולמצוא אותך בקלות ב- Snapchat.

מציעים תמריץ

בזמן שאתה מקדם את חשבון Snapchat באתר וורדפרס שלך, או במדיה החברתית, מציעים תמריץ לעודד מבקרים להוסיף אותך כחבר של Snapchat. אם אנשים מוסיפים אותך, שלח להם הצמד של קוד שובר הנחה או כתובת אתר לדף סודי של האתר שלך. הפוך את זה למשהו רלוונטי לגומחה שלך כך שתמשוך את האדם הנכון.

השתמש ב- GhostCodes

קודקי רוח

קוד רפאים הוא מקום נהדר למצוא אנשים שמתעניינים בענף שלך, ולמצוא אותם. אפליקציה זו היא בעצם בסיס נתונים של משתמשי סנאפצ’ט שהביעו אינטרסים בנישות שונות. פרסם את עצמך ב- GhostCodes כדי שאנשים יוכלו למצוא אותך ואז חפש גם את המתעניינים בתחום ההתמחות שלך. זוהי דרך נהדרת לחשוף את העסק שלך בפני אלו שנמצאים בסנאפצ’ט, שמחפשים באופן פעיל מותגים ועסקים בתחום שלך..

שיטת סנאפצ’ט הטובה ביותר

לאחר שיצרת בסיס מעריצים של Snapchat, עליך לתכנן בזהירות כיצד אתה הולך להשתמש ב- Snapchat כדי להרחיב את הוורדפרס שלך בעקבותיו ולקדם את העסק שלך. חשוב על היעדים שלך בסנאפצ’אט ועל מה שאתה רוצה להשיג. זה יעזור לך להחליט איזה סוג של ‘הצמדות’ יתאים ביותר לעסק ולקהל שלך.

הוסף מצליפות ל’סיפור שלי ‘

כפי שכבר הזכרנו, סנאפצ’ט עובד על ידך מצלם תמונה או וידאו ואז שולח אותה לחבר. לאחר מכן הוא מוצג למספר שניות לפני שנעלם.

עם זאת, והכי חשוב, ניתן להוסיף מצליפה ל’סיפור שלי ‘. זוהי תכונה זו שבאמת יכולה לשמש לקידום עסקים. לתמונות יש אורך חיים של 24 שעות וניתן לצפות בהן בכל אחד מהעוקבים שלך. המשמעות היא שאתה צריך זמן רב יותר להגיע לקהל רחב יותר, ולהשפיע עם הצמדים שלך.

השתמש בסרטונים ותכנים מהנים ומעניינים אחרים

מצליפה

זכרו, סנאפצ’ט כיף ומגניב. אז וודאו שגם התוכן שלכם! השתמש בכוח הווידיאו כדי ליצור קשר עם העוקבים שלך, להוסיף טקסט ומדבקות ולגרום לצלילי הציצים שלך! אם אתם בענף המזון, פרסמו תמונות אוכל מדהימות. אם אתה עוסק בכושר, הוסף קטעי אימונים. או אם אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני, הראה לך מוצרים בשימוש. זו ההזדמנות שלך באמת לשווק את העסק, השירות או המוצרים שלך, אז נצלו את המרב.

הוסף חדשות בזמן אמת, הכרזות, מבצעים והנחות

הצמדת תמונות על ‘הסיפור שלי’ מעניקה לכל תמונה או סרטון 24 שעות לצפייה. לאחר מכן הם נמחקים. זה הופך את Snapchat למרחב ‘עכשיו’ מאוד. משתמשים לא מתעניינים בעבר או בעתיד, אלא רק בהווה המיידי.

לכן, נסה תמיד לפרסם חדשות והודעות בזמן אמת. הוסף הצמד של מוצר חדש שהגיע לחנות באותו יום. שלח קוד הנחה, שמיש לשימוש רק במשך 24 השעות בהן הצמד גלוי. הצע מבצעים בחינם או מבצעים מתוזמנים עבור אתר וורדפרס שלך, שדוחף את הצופים להגיב מייד, מניע תנועה ומגדיל את העוקבים. השתמש בתוחלת החיים הקצרה של הצמדים לטובתך על ידי הפעלת לחץ על הקהל שלך לשים לב ולפעול במהירות.

צור GeoFilter משלך

גיאופילטר

לעסקי לבנים וטיט, יצירת משלך גיאופילטר היא דרך נהדרת לפרסם ב- Snapchat. פילטר גאוגרפי הוא פילטר שניתן להוסיף בחלקו העליון של תמונה, שהוא בדרך כלל טקסט או לוגו הקשור לעסק שלך. לכן כשאנשים נכנסים לחצרים שלך הם יכולים להוסיף את המסנן שלך לצמד שלהם כדי להסביר היכן הם נמצאים. זוהי דרך נהדרת להעלות את המודעות למותג ולגרום לקהל היעד שלך לקדם את העסק שלך עבורך.

הזדמנויות פרסום אחרות בסנאפצ’ט כוללות מודעות וידאו, או הצמד מודעות כידוע, ו יצירת עדשות משלך. עם זאת, אלה אפשרויות סופר יקרות, ובאמת נגישות רק לתאגידים גדולים כרגע.

מחשבות אחרונות

סנאפצ’ט הוא שוק שלא נוצל, ובכל זאת משתמשים בו מיליונים בכל יום. אם העסק שלך מכוון לצרכנים צעירים יותר, וכל הקשור לקידום המותג שלך באמצעות תמונות וסרטונים ויזואליים, אז זהו ערוץ מדיה חברתית שאיתו אתה מעוניין להגיע. ללא ספק, ההזדמנויות לאתר וורדפרס שלך עצומות.

מהן הרשמים הראשונים שלך מסנאפצ’אט? אנא שתפו את מחשבותיכם בערוץ המדיה החברתית הזו בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me