וורדפרס עם PHP 7 – מדוע לשדרג את השרת שלך

PHP 7 הושק בדצמבר 2015 ואפילו אחרי שנה שלמה מהפרסום הראשוני ישנם אתרים שעדיין פועלים תחת גרסאות ישנות יותר. PHP 7 הוא שינוי גדול לטובה. זוהי גרסה משופרת בהרבה של אחת משפות הסקריפטים הנפוצות ביותר ובסיס הליבה של וורדפרס. במאמר זה אני הולך לסקור מדוע חשוב כל כך לשדרג לאירוח שמספק תמיכה כראוי עבורו ומדוע זה יועיל לאתר שלך.


היתרונות של PHP 7 עבור וורדפרס

PHP 7 נמצא בגרסה 7.1.4 כעת אך עיקרי הליבה עדיין נותרו, זהו ההיבטים החשובים ביותר שהשתנו מ- PHP 5.6 וגירסאות ישנות יותר ל 7

 • מנוע זנד חדש בשם PHP Next Generation (NG)
 • הפחתה חשובה בשימוש בזיכרון
 • עץ תחביר מופשט
 • תמיכה עקבית של 64 ביט
 • מספר טוב של טעויות קטלניות הופך כעת לחריגים
 • מחולל מספרים טוב יותר ומאובטח יותר
 • סגורות אנונימיות
 • תאימות עם OpenSSL 1.0.2e ואילך.

אז, עדיין לא יודע מה פירוש כל הג’מבו של המומבו הזה ?, הרשו לי להסביר את כל זה בפירוט.

חכה – מה קרה ל -6?!?! מחזור הפיתוח של PHP 6 אכן היה קיים אבל הניסיון הקודם מעולם לא הגיע לציבור (אל דאגה – איכשהו לא פספסת את זה). כדי למנוע בלבול, הוחלט ש 6 ידלגו. זה שימש את המטרה לשפר עוד יותר את פיתוח PHP 7 ולהשיק גרסה מלוטשת יותר עם הרבה יותר תכונות ויתרונות.

מנוע הזנד החדש

לאלו מכם שלא יודעים, זנד אינו חדש ב- PHP מכיוון שהוא היה שם מאז 1999. זנד הוא מנוע הביצוע שעושה את הפרשנות האמיתית של שפת PHP. זה נכתב ב- C והיו לו כמה שדרוגים לאורך זמן. הגרסה בה PHP 5.x משתמשת נקראת Zend Engine II ומוסיפה את מודל האובייקט הניתן להרחבה ושיפורי ביצועים בהשוואה לגרסאות ישנות יותר אך Zend Engine החדש ב- PHP7, שנקרא כעת הדור הבא הוא הגרעין למעשה עלייה במהירות של PHP7.

בכל פעם שאתה שומע את הביטוי פעמיים מהמהירות וההפחתה המשמעותית של צריכת הזיכרון של PHP7, תדע שהוא למעשה שיפורי Zend Next Generation.

הדור הבא משיג זאת על ידי שינוי התנהגותה של פעולה עם מצביעים (כגוןנו Zend Engine II הקודם) לפעולה עם מבנים. שינוי זה מקטין את צריכת הזיכרון, איסוף האשפה והביצועים הכוללים.  הסבר מעמיק יותר המומלץ רק ללוחמים קידוד זמין באתר PHP wiki.

PHP 7 הוא דרך מהירה יותר

השינויים במנוע הדור הבא של Next Zend הם האחראים העיקריים לעלייה במהירות, על ידי הפחתת צריכת הזיכרון הם גם צמצמו את הזמן שלוקח לשפת הסקריפטים לעיבוד המידע והתוצאה היא PHP 7 יזדקק לשרתים פחות בכדי לספק את אותו תוכן. זה מדהים עבורך כי מי לא רוצה להאיץ את וורדפרס.

זהו גרף שנלקח ישירות מ- PDF PHP:

מספר הבקשות בשנייה הוא מדד טוב לביצועים מכיוון שהוא בעצם אומר לך כמה משתמשים יוכלו לראות את האתר שלך בכל זמן נתון בהתבסס על השרת והתוכנה שלך. ככל שהשרת יכול לשרת יותר בקשות האתר שלך יהיה מהיר יותר. PHP 7 מסוגל לשכפל את הביצועים של PHP 5.6 ולהתמודד ישירות עם HHVM, מתורגמן נוסף לשפת תסריט שנעשה על ידי פייסבוק.

מדוע מהיר יותר? מכיוון שהוא משתמש בפחות זמן מעבד לעיבוד כל בקשה, מכאן שהוא יכול להכפיל את כמות הבקשות שיכולות להגיש בכל זמן נתון.

שיפור בטיפול בשגיאות ותמיכה של 64 ביט

אחד הדברים שנמתחו ביקורת רבה ב- PHP היה טיפול בשגיאות. מדוע אתה יכול לשאול ?, מכיוון שלפני PHP7, שגיאה קטלנית הייתה משהו כמעט בלתי אפשרי לטפל כראוי מכיוון שהוא לא יפעיל שום מטפל בשגיאות ויעצור את ביצוע הסקריפט.

הטיפול בשגיאות PHP 7 המשופר משתמש בחריגים הניתנים לזריקה, דבר המאפשר למפתחים מנגנון טיפול טוב בהרבה להתמודד עם שגיאות שהיו בעבר לא זמינות. על ידי יצירת חריגים מפתחים מסוגלים לקבל מידע טוב יותר על השגיאה בפועל והם מסוגלים לטפל בה כראוי.

טיפ: הרבה יותר קל לקוד עכשיו ופחות כאב ראש.

מצד שני ה- תמיכה עקבית של 64 סיביות פירושו ש- PHP7 מאפשר כעת מספרים שלמים של 64 ביט ותומך בפלטפורמות אחרות, כמו מיקרוסופט Windows הפועלת באופן טבעי ב- 64 סיביות.

PHP 7 תומך בשיעורים אנונימיים

ישנה תרגול בכל השפות העיקריות המכוונות לאובייקטים לשימוש סגירות אנונימיות.  ל- Java ו- C # יש שפע כאלה. כיתות אנונימיות לא רק שימושיות במיוחד אלא מקודדות כראוי יכולות להאיץ את ביצוע הקוד, הוספת כיתות אנונימיות הייתה הכרחית כדי ש- PHP7 יוכל להדביק את כל השפות העיקריות המכוונות לאובייקטים..

פונקציות PHP מיושנות

הייתה שמירת בתים ראשית ב- PHP7 עם פונקציות שהוצאו משימוש. פונקציה שהוצאה משימוש למי שלא מכיר היא חלק מהקוד שנחשב ישן מדי או בלתי שמיש וקורא לפחת. כאשר פונקציה מופחתת ב- PHP היא כבר לא עובדת.

מפתחי PHP7 שקלו בזהירות הרבה פונקציות שכבר לא נעשה בהן שימוש. חשוב לדעת שפונקציה שהוצאה משימוש יכולה ועלולה לשבור את הקוד שלך. כשאתה שומע על בעיות תאימות עם שדרוג ה- WordPress ל- PHP7 זו הנקודה המדויקת שבה האתר שלך יכול לבלום.

הפונקציות שהוצאו משימוש ב- PHP 7 הן הנקודה החשובה ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​שדרוג האתר שלך לאירוח המספק PHP 7

תוספים ותבניות ישנים יותר הקוראים לאותם פונקציות שהוצאו משימוש יכולים להפסיק לפעול אם הם פועלים תחת PHP7. זו הסיבה שאתה בהחלט חייבים לשדרג את כל התוספים והנושא שלך לפני המעבר לאירוח התומך ב- PHP7.

הסרת כל הקוד שהוצא משימוש אחראית בחלקו לביצועים של PHP7 הפועל כעת בסביבה הרבה יותר נקייה מאשר PHP 5.x

מה כל זה אומר

PHP7 מהיר וקל יותר, פועל עם פחות שימוש בזיכרון, מבצע כפול מכמות הקוד בכל זמן נתון מאשר PHP 5.x והוא מטפל בשגיאות בצורה הרבה יותר נקייה. כל זה מתורגם ל אתר מהיר יותר, קידוד טוב יותר וחוויית משתמש טובה בהרבה.

אם אכפת לך מהביצועים באתר שלך ההזמנה הראשונה שלך ביום צריכה להיות לשדרג את כל התוספים והנושא שלך ולעבור לאירוח שמספק PHP7. ויש לך מזל – חברות האירוח הפופולריות ביותר מציעות PHP 7 לכל התוכניות שלהם (או שהן מציעות את השדרוג). להלן מספר חברות אירוח תואמות PHP 7 שאנו ממליצים לה:

 • Bluehost אופטימיזציה של וורדפרס
 • אירוח וורדפרס מנוהל על ידי WP Engine (שמארח גם את WPExplorer)
 • מקדש מדיה מנוהל על אירוח וורדפרס
 • פלוס אחרים! ואם אתה אוהב את המארח הנוכחי שלך, פשוט שאל על שדרוג.

כמובן שיש גורמים אחרים שתורמים לביצועים עוד יותר, כמו שימוש ב- nginx ושירותי אירוח התומכים במטמון שרת אינטרנט כלשהו, ​​אך אנו נדון בכל הנושאים הללו במאמר מאוחר יותר.. לעת עתה, אם יש לך מה להוסיף או שאלות, יידע אותנו בתגובות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map