פס מול PayPal – מה מתאים לחנות ה- WooCommerce שלך?

אם אתה מסתכל על שערים לתשלום הנתמכים על ידי WooCommerce, תראה 95 תוצאות. תוצאות אלה כוללות אפשרויות כמו PayPal, Stripe, Square, Amazon Pay, Authorize.net ו- First Data. כמו כן, קיימים מספר שערים נוספים לטשטוש, אך שני הפופולריים ביותר הם PayPal ו- Stripe.


חלק מזה נובע מכך שתוספי ה- WooCommerce ו- Stripe הם בחינם לחלוטין, אבל זה בעיקר קשור לתעריפים סבירים, עסקאות חלקות ונהלים עסקיים מכובדים..

בקיצור, שניהם פופולריים, כך שהחברות מרוויחות כסף טוב ומגנות על המשתמשים בגלל זה. אך כמו בכל שיחות שערי התשלום, זה יכול להיות משעמם ביותר לנסות להבין את התשובה הנכונה. וזה לא קל יותר.

אז כשאתה בור PayPal לעומת פס, איזה מהם יוצא קדימה? המשך לקרוא כדי ללמוד על היתרונות והחסרונות, יחד עם התשובה למי מתאים העסק שלך.

היתרונות של PayPal לעסקים מקוונים

ל- PayPal יתרונות רבים בהרבה ממה שהיא עושה חסרונות, וחלק גדול מכך קשור לגודל החברה. יהיה לך קשה למצוא מדינה או בנק שלא עובדים עם PayPal. שלא לדבר, יש לך כמעט שליטה מיידית על המזומנים שלך.

שילוב קל עם WooCommerce

הרחבת WooCommerce של PayPal Express Checkout

כאחת מאפשרויות התשלום המובניות של WooCommerce המשלבות PayPal עם החנות המקוונת שלך היא פשוטה – פשוט אמת את חשבונך ואתה מוכן לקבל תשלומים. אבל אם אתה רוצה להקל על הלקוחות שלך אפילו יותר, ישנם מספר תוספי WooCommerce בחינם, כמו למשל תשלום אקספרס PayPal, תוכל להשתמש בכדי להפוך את חווית הקנייה של הלקוחות שלך למהירה וקלה.

התמחור קל להבנה

נדבר על איך ל- PayPal יש עמלות רבות יותר מפס (בסעיף החסרונות). אבל דבר אחד בטוח: PayPal שקופה בכל התמחור שלה.

עמלה של 2.9% + 30 ¢ מכסה את מרבית העסקאות. אתה יכול גם למצוא כמה מהעמלות האחרות כאן. בקיצור, נראה כי PayPal לא מנסה להסתיר דבר.

בנוסף, PayPal לא גובה דבר בגין ביטול או שדרוג לאחור. כנ”ל לגבי דמי ההתקנה.

אתה יכול להשיג שירותים רבים ממקום אחד

להלן רשימה קצרה של רק חלק מהשירותים והמוצרים המוצעים באמצעות PayPal:

 • חיוב חוזר
 • תשלומי מיקרו
 • מסופים וירטואליים
 • טפסי תשלום
 • שערים לתשלום
 • חשבוניות

לא כל חברת עיבוד תשלומים מספקת כל דבר כזה תחת קורת גג אחת.

PayPal משלמת במהירות

PayPal מכניסה כסף לחשבונך כמעט מייד לאחר ביצוע עסקה. תצטרך לחכות מספר ימים כדי להעביר לחשבון בנק אחר, אך יש גם את היתרון בשימוש בכרטיס החיוב PayPal.

PayPal מתקבלת כמעט בכל מקום

רוב הקונים והמוכרים מכירים את שם המותג PayPal. זהו שם מכובד, מהימן בעסק, כך שתוכלו לצפות שהוא יתקבל כמעט בכל מקום בעולם. מסיבה זו זוהי בחירה נפלאה לעסקים קטנים שרק מתחילים ברשת.

קל להגדיר את התצורה

בין אם אתה משתמש בחשבון PayPal אישי או בתקן PayPal Paypal, לא תהיה לך בעיות כשמדובר בהתקנה. אם יש דבר אחד שלא תשמע שסוחרים מתלוננים עליו זה קלות השימוש עם PayPal. מרבית המצטרפים החדשים יכולים להגיע לתצורה עם חשבון תוך עשר דקות ולהתחיל לגבות תשלומים עוד יותר מהר.

היתרונות של פס לעסקים מקוונים

עם עיבוד תשלומים, תאימות ל- PCI, מנויים, כלי שוק, קופונים, ניסויים בחינם, כפתורי קנייה ועוד, Stripe ידוע במערך הפיצ’רים הגדול שלו. PayPal עושה עבודה נפלאה לספק תוספות מעבר לעיבוד התשלומים שלה, אך נראה כי Stripe מנצח אותה.

מגוון רחב של מוצרים ושירותים נוספים

שירותי PayPal הם די מרשימים, אך Stripe משלים את שער התשלומים שלה עם כמה שירותים ייחודיים כמו הבאים:

 • קנו כפתורים לאפליקציות לנייד
 • כלי דיווח מדהימים
 • אפשרויות שוק
 • קופה להתאמה אישית
 • דף תשלום מתארח
 • מנויים
 • משפטים וקופונים חינם

וזו רק רשימה קצרה של מעל 100 הפיצ’רים המסופקים על ידי Stripe.

שילוב מהיר של WooCommerce

הרחבת WooCommerce של פס

בתוספת חינם סיומת Gateway Payment עבור WooCommerce החנות המקוונת שלך תהיה מוכנה לקבל כרטיסי אשראי, ביטקוין, Apple Pay ועוד. ההתקנה היא פשוטה וצריכה לדרוש זמן רב לתצורת הגדרות התשלום המועדפות עליך.

כלים למפתחים בחינם

אחת הסיבות העיקריות שתלכו עם Stripe דרך PayPal היא בגלל הסט החזק של כלי המפתחים החינמיים שלה. זה מאפשר למפתחים אפשרות לשלב במהירות את מערכת התשלומים של Stripe באפליקציות, תוכניות ואתרי אינטרנט אחרים. כל העניין הוא להקים בסיס איתן ולפתוח אפשרויות להרחבת העסק שלך.

עם זאת, פס זה בסדר לגמרי אם אין לך כישורי פיתוח. עם זאת, זה נראה מושך יותר עבור מפתחים.

מחיר שטוח אחד

שני השירותים כוללים את דמי העסקה הסטנדרטיים של 2.9% + 30 ¢, אך פס אינו גובה תשלום נוסף עבור אישור כרטיס, כרטיסים בינלאומיים או חיוב כרטיסים מהאתר שלך. בהמשך נתאר את העמלות הנוספות המיושמות על ידי PayPal, אך לעסקים שרוצים לקבל כרטיסים בינלאומיים או לבצע מעין חיוב חוזר, יהיו פחות תשלומים עם Stripe.

לא רק זה, אלא שסטייפ מקבלת את תשלומי Apple Pay בחינם, ואילו PayPal אינה מקבלת כלל תשלום מ- Apple Pay.

חסרונות פייפאל לעסקים מקוונים

בהיותה חברה גדולה, PayPal רואה כל מיני תלונות. רובם קשורים לנקודה הראשונה בה אנו מטפלים בנושא חשבונות קפואים.

חשבונות קפואים והעמדת כספים

למרות שברור ש- PayPal פועלת בחשבונות מסוימים מסיבות אבטחה, ידוע שמשתמשים מדווחים על בעיות בחשבונות קפואים ובכספים מנוכים, אפילו עבור חשבונות לגיטימיים. הסיבה לכך ש- PayPal בדרך כלל מקפיאה (או מכבה) חשבונות היא בגלל חשד להונאה.

PayPal טיפלה בכמה מקרי הונאה בפרופיל, ולכן הגיוני שהיא קצת נזהרת מחשבונות בעייתיים. בנוסף, ידוע כי סטריפ וחברות גדולות אחרות לעיבוד תשלומים מקפיאות או מכבות חשבונות. נראה שפייפאל כבר בחדשות יותר.

בסך הכל, עדיף שתמנע מפייפאל אם אינך מתכנן לעקוב אחר התנאים וההגבלות שלה. לדוגמה, חברות מסוימות ראו חשבונות קפואים כאשר הם מנסים להשתמש בחשבונות PayPal אישיים למטרות עסקיות.

כמו כן, אם אתה מחשיב את המוצר, השירות או התעשייה שלך בסיכון גבוה (או שעלולים להיות בלתי חוקיים במדינות מסוימות), עדיף לך לחפש במקום אחר.

דמי שירות נוספים

מכיוון של- PayPal וגם לסטריפ יש דמי עסקה סטנדרטיים של 2.9% + 30 ¢, אין סיבה להשוות בין השניים לאותה מדד.

Strip שומר על דברים פשוטים על ידי היצמדות לדמי העסקה השטוחים של 2.9% + 30 ¢. זהו זה. PayPal, לעומת זאת, מוסיפה כמה עמלות אחרות, תלוי במה שקורה בחשבונך. הנה כמה דוגמאות:

 • חיובים חוזרים – 20 $ (לעומת 15 $ לפסים)
 • טען כרטיסים מהאתר שלך – 30 דולר לחודש
 • חיוב חוזר – 10 דולר לחודש
 • הגנה מתקדמת מהונאה – 10 דולר לחודש
 • דמי אישור כרטיס – 30 ¢
 • עמלה עבור כרטיסים בינלאומיים – 1%
 • תשלום עבור תשלומים פחות מ- $ 10 – 5% + .05 ¢
 • עמלות עבור כרטיסי אמריקן אקספרס – 3.5%

מרבית העמלות הללו מפסים הן בחינם לחלוטין או דבוקות באותו שיעור קבוע של 2.9% + 30 ¢.

הגנת המוכר

PayPal מפורסמת בהגנת הקונים שלה, אך זה לא בהכרח המקרה של המוכרים. אתה יכול להסתכל על הצעות להגנת המוכרים כאן, אך רק זכור כי סוחרים רבים מדווחים כי הגנת המוכרים רחוקה מלהיות יעילה.

חסרונות הפס לעסקים מקוונים

פס אינו בלעדיו האתגרים. הנה אלה שעליכם להיות מודעים אליהם.

חשבונות והפסקות קפוא

פייפאל וסטריפ הן שתיהן חברות ענק שמתקלות בהונאה בכל פינה. לכן, אין זה פלא שסוחרים נוטים להתלונן גם על חשבונות קפואים עם סטייפ. אז, PayPal ו- Stripe נמצאים באותה רמה בקטגוריה זו, מכיוון שכל הסוחרים צריכים לפחות להיות מודעים לפוטנציאל של חשבונות קפואים. שוב, הדרך הטובה ביותר להימנע מכך היא על ידי צמצום ההונאה באתר שלך ושימוש בחשבון Stripe בהתאם לתנאיו ושירותיו..

זה לא תמיד ידידותי למשתמש

פס אורז לא מעט תכונות לפלטפורמה שלו, אך לפעמים זה גורם לבעיות רבות יותר ממה שהוא פותר. ראשית, Stripe נבנה בעיקר עבור מפתחים, כך שלא ניתן להתקין אותו כמעט כמו PayPal. בנוסף, כלי הונאה כלולים ב- Stripe, אולם נראה כי הלקוחות מתקשים למצוא אותם ולהפעיל אותם. לדוגמה, Stripe ידוע שאינו מגן על זה היטב מפני הונאות וחיובים חוזרים. לפס בהחלט יש תכונות להילחם במצבים אלה, אך סוחרים מתקשים להפעיל אותם ולהבין אותם.

PayPal לעומת פס: איזה רצוי לבחור?

לא כל כך קל להסיק מסקנה מלאה לגבי מעבד התשלומים שעליך לבחור, אך אנו יכולים להצהיר בכמה הצהרות מוצקות:

 • פס עדיף למפתחים.
 • PayPal עדיף בדרך כלל למצטרפים חדשים שרוצים פיתרון Plug and Play.
 • ל- PayPal שיעורים טובים יותר למלכ”רים.
 • לפסים יש פחות עמלות עבור דברים כמו חיובים חוזרים, תשלומי מיקרו וחיובים חוזרים.
 • למרות שסטריפ הוא פופולרי, ל- PayPal יש הכרה חזקה בהרבה של המותג.

הנה לך! אם יש לך שאלות לגבי בחירה בין סטייפ לפייפאל, יידע אותנו בקטע התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me