דרכים דמיוניות להוסיף מפות לוורדפרס

דרכים דמיוניות להוסיף מפות לוורדפרס

רובנו חושבים על מפות פשוט ככלי עזר להגיע מנקודה A לנקודה B. או כאל משהו שנאלצנו לשים לב אליו בשיעור הגיאוגרפיה ולשכוח לנצח אחר כך. אבל עבור מעצבי אתרים, מפות יכולות להיות הרבה יותר. מעצבים יכולים להוסיף מפות לוורדפרס בדרכים רבות ומעוררות דמיון להכנת אתרים מדהימים.


מפות עברו מלהיות ציורים משעממים בשיעור הגיאוגרפיה שלך להיות חלק מעזרים מהנים ואינטראקטיביים. ניתן לחפש, למיין ולסנן מפות. מיקום גיאוגרפי, תצוגות רחוב, טיפים לכלים, חלונות קופצים, הוראות וסימון אשכולים מועילים בכל הוספת תכונות לאתר שלך..

מפות Google נמצא בשימוש נרחב באינטרנט, כשלעצמו, הוא מגיע עם מלא תכונות. עם זאת, במקום להוריד את מפות Google ולהוסיף אותו לאתר שלך ככזה, אתה יכול להתאים אותו באופן אישי לטובת המבקרים שלך. ישנם משאבים חיצוניים כמו מפות Snazzy שתוכלו לפנות אליהם לצורך עיצוב המפות. אתה יכול גם להשתמש בכל מפה אחרת שאתה אוהב.

תוספים רבים זמינים לאתרי וורדפרס כדי להוסיף ערך למפות גוגל. לחלק מהם מופנים במאמר זה כדי להדגים את הדרכים האפשריות בהן מפות יכולות להוסיף ערך לאתר האינטרנט שלך. כדי לדעת יותר על תוספים בודדים, עיין בפוסט הקודם שלנו בנושא התוספים למיפוי הטוב ביותר עבור וורדפרס.

כאן מוצגים כמה רעיונות שבהם תוכלו להשתמש. אף אחד מהם אינם מחליפי משחק בפועל – הם פשוט דרכים שונות להצגת מידע. אך כאשר הם מאומצים על ידי אתר, הם יכולים להשיג חסד עם המשתמשים ואולי אפילו להגביר מעט את ההמרות. בואו נראה כמה דרכים בהן תוכלו להיות חדשניים באמצעות מפות באתר האינטרנט שלכם!

1. הוסף מפה לדף הבית שלך

ערוך מפות למרכז האתר שלך וארגן את כל המידע הקשור לאתר שלך סביבו. תאגידים חו”ל, ארגונים פילנתרופיים, רשת שרתים, כמעט כל מי שיש לו נוכחות או אינטרסים ברחבי העולם יכול לאמץ גישה זו.

בכל מיקום, הצג את הישגי אותו מרכז וצוות שעומד מאחוריו. ניתן להדגיש תוספות מיוחדות או מידע חשוב באגדות המלוות.

מפת עזרה

בתמונה תוכלו לראות את הפעילויות וההתקדמות של מפת עזרה לא ממשלתית מוצג בפורמט מפה בדף הבית. מפת הסיוע הלא ממשלתית היא יוזמה של אינטראקציה, ברית של ארגונים לא ממשלתיים בוושינגטון, D.C. ניתן לגשת למידע הקשור לכל פרויקטים של הארגון על ידי לחיצה על הסמנים במפה..

באמצעות תמונה בודדת תשיג שתי מטרות – להתהדר בהישג יד ברחבי העולם של התלבושת שלך מצד אחד, ולעזור למשתמשים להבין את האופי הגלובלי של הארגון שלך מצד שני.

MapSVG וקטור אינטראקטיבי, מפות Google ותמונות

תוסף MapSVG: צור מפות אינטראקטיביות בוורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה רוצה להוסיף מפות לוורדפרס בדף הבית שלך, באמת כל תוסף מיפוי יעבוד. אנו אוהבים את MapSVG מכיוון שהיא מציעה טונות של אפשרויות מדהימות ארוזות בתוסף אחד חזק (למידע נוסף בסקירתנו). משוך מפות מגוגל, התאם אישית את הצבעים שלך, כלול פילטרים, הוסף מפות תמונות ועוד. קל להוסיף מפות בדף הבית שלך באמצעות קוד ה- MapSVG הפשוט.

תוסף וורדפרס בחינם למפות גוגל

תוספי המיפוי הטובים ביותר: מפות Google WP

מחפש אפשרות בחינם למפה מדהימה? נסה את WP מפות Google (אשר כיום נותנים אמון על ידי 400,000+ משתמשים) מציע אפשרויות קלות ליצור מפות Google משלך עם נושא מותאם אישית, סמנים, אפשרות למסך מלא, גודל מוגדר (רוחב, גובה, זום), מסלולים, מצולעים ועוד. כשתהיה מוכן, קל להכניס את WP Google Map שלך לכל דף באמצעות הווידג’ט או הקיצור המצורף.

2. הצגת מסעות באתר או בבלוג שלך

אתרי נסיעות ובלוגים אינם יכולים להסתדר בלי מפות. השתמש במפות בדרכים חדשניות כדי לקחת את המבקרים לסיור וירטואלי באתרים כדי לעזור להם להחליט על טיול. או לשדל אותם למסע על ידי מזימה של אטרקציות מקומיות עם אגדות גדוש מידע. שתף מידע על מקומות או מקומות מועדפים. אולי מעבר לונדון, מדריך לטיולים בלונדון יכול להעניק לך השראה.

לונדון-תיירות-אטרקציות

במהלך טיול, בלוגר תיירים / נסיעות יכול להשתמש במפה כדי להוסיף תמונות למיקומים בהם הם מבקרים. על ידי קישור תמונות למקומות ספציפיים, קל לשתף את הטיול שלך עם חברים ובני משפחה. הם יכולים פשוט ללחוץ על סמן כדי להציג תמונות שצולמו במקום זה.

אתה יכול גם להוסיף את התמונות לפי תאריך כדי לעקוב אחר מסלול כרונולוגי של הטיול שלך – סוג של איפה הייתי, איפה אהיה תקליט.

בלוגרים של נסיעות יכולים לתייג את הפוסטים שלהם, וניתן לתכנן פוסטים לאורך המסלול שצולם. זה ישמש יומן נסיעות פנטסטי לטיול. פוסטים קבועים בבלוג יכולים לעדכן את העוקבים אחר ההתקדמות שאתה עושה בהרפתקאות שלך. זהו רק אחד מהטיפים הרבים ליצירת בלוג טיולים מדהים. אבל אם אתם מחפשים תוסף טוב עם סיכות תמונה, חפש עד מספר 1 – מפות Google MapSVG ו- WP הן שתי אפשרויות פנטסטיות.

3. חנות איתור

אם יש לך מספר חנויות ברחבי הארץ או העולם, אתה יכול לאתר אותם על גבי מפה עם סמן ולהשתמש בו כאתר חנות. הוסף פרטים לכל מיקום בטיפ כלים או קופץ, אפשר סינון לפי קטגוריות או מחירים או מרחק ועזור ללקוחות למצוא את החנות שהם צריכים.

אם התוסף מאפשר הוספת אשכולות למקומות שבהם הסמנים צפופים, זה יעביר לצופה שיש לו בחירה של חנויות העומדות לרשותו באותו אזור..

levis-store-locator

האמור לעיל הוא תמונה של איתור החנות של לוי. ניתן למצוא את החנות הקרובה למשתמש על ידי יישום המסננים.

Finder Super Store עבור וורדפרס

סופר חנות Finder

מידע והורדה צפה בהדגמה

אחד התוספים המיפויים המובילים בקטגוריה זו הוא ללא ספק Finder Super Store עבור וורדפרס. מפות מגיבות ומקלות על הלקוחות למצוא את המיקומים הסמוכים שלך. תכונות הניהול מקלות על ניהול מיקומי חנויות, הודעות והגדרות. ובניית מפות היא משב רוח עם עורך הגרירה והשחרור הכלול ואפשרויות התאמה אישית אינטואיטיביות.

חנות WP לאיתור תוסף וורדפרס בחינם

חנות Locator פלוס פלאגין וורדפרס בחינם

Locator WP Locator כולל הגדרות התאמה אישית, מסנני רדיוס ותאימות לתוספים פופולריים לתרגומים כדי להתאים את המפות למקום שלך. מחפש אפשרויות נוספות? עיין ברשימת התוספים הטובים ביותר לאיתור החנות לקבלת רשימה מקיפה של תוספי המיפוי המועדפים עלינו בגומחה זו.

4. אתר חניונים

אם אתה מבוסס במקום עמוס בו התנועה מטורפת וכבדה וחניה קשה למצוא, נסה להשתמש במפות באתר שלך כדי לעזור למשתמשים למצוא משבצות חניה ביתר קלות. אם אתה מתכנן טיול ל דיסנילנד, המפה שלהלן אמורה לעזור לכם למצוא מקום חניה בקלות.

חניה באוניברסיטת דיסני

הוסף תכונה זו לדף אנשי הקשר שלך, ורשום את אפשרויות החניה הזמינות סביב מיקומך. עבור חנות קמעונאית, בית חולים גדול, מרכז בידור, מחלקת תובלה או אוניברסיטה, הוספת תכונה זו תהיה מגע מהורהר באמת. אם בחנות יש מקום חניה שמור בקרבת מקום, זה יכול להיות מודגש גם במפה.

מצאתי תוסף אחד – תוסף Parkopedia – במאגר וורדפרס שיכול לעזור לך בכך, אם כי הוא לא עודכן במשך כמה שנים כך שלא אעיד על תפקודו. במקום זאת עדיף להשתמש בתוסף כללי יותר כמו Mapplic.

מפה אינטראקטיבית מותאמת אישית תוסף WordPress

תוסף וורדפרס למפה אינטראקטיבית בהתאמה אישית

מידע והורדה צפה בהדגמה

אתה יכול להשתמש ב- Mapplic כדי לבנות מפה לכל דבר – מדריך עיר, בתי ספר מקומיים ואפילו חניונים או קניונים. בחר מבין 15 מפות גאוגרפיות מובנות, או העלה גרפיקה משלך. תוסף מתקדם זה מציע אפשרויות לכאורה בלתי מוגבלות לבניית והתאמה אישית של המפות שלך באמצעות סיכות, הדגשות, תמונות, קישורים עמוקים, צבעים ועוד.

5. בנה מדריך

הפיכת מפות לחלק המרכזי של אתר האינטרנט שלך עובדת טוב גם לספריית רישומים מבוססת מיקום. רשימות עסק, רישומי נדל”ן, כמעט כל פעילות מסווגת יכולה לאמץ עיצוב זה. הנושא המשמש אמור לאפשר לך לשלוט על הרישומים שלך ועל פרטי המפה שלך באמצעות פונקציות מותאמות אישית של סוג הודעה.

ספרייה

תוספים כמו מדריך Sabai מגיעים עם מפות אינטראקטיביות לחלוטין. אתה יכול להוסיף פרטי רישום שמופיעים בריחוף מעל הסמן. ניתן לרענן תוצאות חיפוש כאשר המשתמש גורר את המפה ותכונת ההשלמה האוטומטית פירושה פחות הקלדה על ידי המשתמש. למשתמש תמיד יש אפשרות לחזור לתצוגת רשימה.

תוספים רבים מאפשרים לך להציג רשימות בתצוגת מפה. הוסף תמונות תצוגה 360 מעלות כדי להציג רשימות נדל”ן. ניתן להתאים את המפות כך שתתאים לספריות עסקיות מקומיות מונעות על ידי הקהילה.

תוסף מדריך GeoDirectory עבור וורדפרס (חינם ופרמיום)

תוסף מדריך GeoDirectory עבור וורדפרס

כשמדובר ביצירת ספרייה מבוססת מפה עם וורדפרס אינך יכול להשתבש עם GeoDirectory. אתה יכול לתפוס את התוסף בחינם ממאגר התוספים של וורדפרס, שלם עם תכונות ליצירת מדריך עסקים תואם רב אתרים עם בונה גרירה ושחרור, הגשות חזיתיות, יישומוני 15+, חיפוש מתקדם, קודי קיצור קלים ותמיכה עבור הרבה מיקומים שתרצה להוסיף. רוצה יותר? שדרג למקצוענים וקבלו תמיכה פרימיום בנוסף לאירועים, תמיכה עולמית מרובת מיקומים, רשימות בתשלום, מיקום גיאוגרפי, שילוב BuddyPress, קישור לפייסבוק ועוד.

6. הראו אירועים קרובים

מפות יכולות להיות ברכה לאתר אינטרנט המנהל אירועים על פני מספר מקומות ומקומות שונים – בין אם זה גאלה באירוע בית ספר מקומי או משהו מסיבי כמו האולימפיאדה. המשתתפים יכולים להציג את האירועים בתצוגת מפה.

תוסף לוח השנה לאירועים של WordON WordON

אירוע

מידע והורדה צפה בהדגמה

EventON הוא תוסף די סטנדרטי לביצוע העבודה. השתמש בו כדי להציג מיקומי אירוע והוראות הגעה. משתמשים יכולים להקליד את הכתובת כדי לקבל הנחיות. הם יכולים לעקוב אחר אירוע והמיקום שלו. כאשר משתמשים לוחצים על סמן במפה הם יכולים לראות את הכותרת, המקום והשעה הקשורים לאירוע בחלון המידע. אתה יכול גם לספק קישור למבקרים לרכישת כרטיסים.

7. הצגת משתמשים מחוברים

אם אתה מנהל אתר מבוסס מנוי או מנויים, מדוע לא להשתמש במפות Google כדי להציג את מיקום וצפיפות המשתמשים הרשומים שלך. זה נהדר במיוחד באתרים חברתיים, כגון אתרים הפועלים ב- BuddyPress.

מפת משתמשים

זה יכול להיות רעיון טוב להציג גם את מספר המשתמשים המחוברים כרגע. ספירת מבקרים בזמן אמת מאזורים שונים הגלויים למשתמשים אחרים יכולים להניע רבים נוספים מאותם אזורים להירשם. למכירה קשה קשה זה יש פוטנציאל להגדיל את המנויים שלך עם חריץ או שניים.

GEO My WP בחינם

GEO My WP בחינם

התוסף החינמי הזה כולל טונות של תכונות מיקום גיאוגרפי עבור סוגי פוסטים, חיפוש קרבה, מיקום נוכחי ועוד. אבל הכי חשוב זה משתלב בצורה חלקה עם BuddyPress ומאפשר למשתמשים להוסיף את המיקום שלהם לפרופיל המשתמש שלהם. משתמשים יכולים לחפש חברים קרובים, מה שהופך את זה לתוספת נהדרת לאתרים חברתיים מבוססי חברות לקבוצות אמהות, מקורבי בוגרים, קבוצות ריצה ועוד.

8. רעיונות בונוס

השימוש הברור ביותר עבור מפה הוא הוספתו לדף יצירת הקשר כדי להציג את המיקום שלך ואת ההוראות להגיע אליך. אפשר למבקרים להשתמש במיקום המפה שלהם כנקודת התחלה או סיום עבור ההוראות.

אתרי נישה יכולים גם להשתמש במפות בדרכים מפוארות:

 • א לוגיסטיקה אתר אינטרנט או אתר שכור לרכב או אתר המדריך תיירים באטרקציות מקומיות יכולים להשתמש במפות כדי לקבוע מרחק בין שתי נקודות ולמפות את המסלול הקצר ביותר. סמן אזורים במפה בהם מתבצעת משלוח הדלתות. מעקפים, חיפוש אחר מקומות לאורך המסלול, נקודות בהן נהג יכול לקחת הפסקה, ניתן לשרטט את כל המשתמשים לטובת משתמשי האתר.
 • לעשות הודעות קרוב יותר לקוראים, בלוגרים יכולים לשייך אותם למקום במפה. ניתן לעשות זאת על ידי שיוך מיקומי מפה לקטגוריות והתגים הקיימים שלך.
 • קשורים סיפורים חדשים מצורף למקומות שונים על גבי מפה. אתרי עיתונים או כתבי עת משתמשים לעתים קרובות במפות כדי לספק הקשר לסיפור עליו הם מדווחים.
 • חברות מוניות יכולות לתת אפשרות ללקוחותיהן לחשב מחיר נסיעה ומסלול במפת גוגל.
 • אם מזג האוויר הוא העסק שלך, תחזית מזג האוויר ומפה של מזג אוויר שריר יכולה להופיע על גבי מפה.
 • אתר למשחקים יכול לשלב מבוסס מיקום מגרדים וסרטונים שיעניקו תחושה אמיתית למשחק לחובבי המשחקים.

לסיכום הדמיון שלנו היה להוסיף מפות לוורדפרס

אז אתה רואה שמפות לא צריכות להיות עניינים משעממים ומשעממים אליהם מתייחסים רק כשאתה אבוד. אתה יכול להשתמש בהם בדרכים יצירתיות ורבות תושייה רבות כדי להוסיף כלי שירות ואימות לאתרי האינטרנט שלך.

יש לך דוגמאות נוספות כיצד להוסיף מפות לוורדפרס? נשמח לשמוע על זה – פשוט השאירו לנו תגובה למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map