התאם אישית את נושא הוורדפרס שלך בעזרת כלים מועילים אלה

כלים להתאמה אישית של נושא הוורדפרס שלך

יש לך ארבע שניות – פרק הזמן המדויק שאתה צריך כדי ליצור רושם ראשוני מתמשך אצל מבקרי האינטרנט שלך – כדי לענות על השאלה הבאה. מה היית יכול לעשות כדי להבדיל את העסק המקוון שלך משלל העסקים האחרים שם? טיק טיק … שלוש, שתיים, אחת. הזמן עבר.


מן הסתם הגעת לתשובות אלה בין היתר:

  • יש את המוצרים המדהימים ביותר
  • ספר סיפור אישי נהדר מדוע אתה עושה מה שאתה עושה
  • בנה נוכחות מקוונת אימתנית
  • שוחח עם מישהו בסופו של דבר Famous, Inc, שהיא חברה פיקטיבית לחלוטין

בצד הבדיוני, נחזור לכדור מספר שלוש ברשימה שלנו; בניית נוכחות מקוונת אדירה. קל יותר לומר מאשר לעשות, בניית נוכחות מקוונת המאפשרת לך להתבלט מהקהל כרוכה בכמה גורמים שקשורים לאתר אינטרנט נהדר.

אתר נהדר אתה אומר? זה נכון; האתר שלך הוא, בין היתר, הפנים של העסק המקוון שלך – הסיכוי האחד והיחיד שלך להרשים רושם ראשוני על הסיכויים שלך. בפוסט של היום נחשוף 20 כלים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להתאים אישית את נושא הוורדפרס שלכם כך שיתאים לצרכים העסקיים שלכם, ולפתות לקוחות בלהט. לפני רשימת הכלים, להלן מספר אמיתות אודות התאמה אישית של וורדפרס שעליך לזכור כשאתה מבצע שינויים בעיצובים שלך.

כיצד להתאים אישית ערכות נושא של וורדפרס

אם מעולם לא התאמת אישית נושא של וורדפרס, אתה יכול להאמין שזה תהליך כה מסובך הדורש את מוחו של מדען טילים ואת החוסן של נוירוכירורג. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. לשנות את מראה הוורדפרס שלך ומתפקד הוא קל מאי פעם בזכות מגוון רחב של נושאי וורדפרס מובחרים שמגיעים עם אפשרויות נושא מתקדמות. ונושאים רבים, כמו סה”כ, כוללים בוני דפים ואפשרויות התאמה אישית מובנית כך שתוכל ליצור אתר אחד מסוגו מבלי להשתמש בקוד.

עם זאת, אפילו עם שפע של אפשרויות העומדות לרשותך, חלק מהתכונות והסגנונות פשוט אינם מובנים, כלומר עליך להוסיף אותם ידנית. אבל הניסיון לגרום לכל מי שיש לו מעט זמן או ניסיון לכתוב קוד באופן ידני לא מביא את מיטב הרגשות, אז מה הן האפשרויות שלך בדיוק בהתאמה אישית של ערכות נושא של WordPress?

כשאתה מחפש את הנושא המושלם של וורדפרס, אתה יכול ללכת עם נושא פרימיום (כמו סה”כ), נושא בחינם או מסגרת נושא בהתאם לדרישות העסק שלך וכן להעדפות אישיות. עם נושא חינמי, אינך מניח את כרטיס האשראי שלך אך חוסר היכולת של תכונות ואפשרויות יגרום לך לאחל לך. בטח, תמיד תוכלו להשיג תוספים לכל פונקציונליות שמתקיימת תחת השמש, אבל כולנו יודעים איך זה הולך.

עם נושאי וורדפרס מובחרים, אתה מקבל את התכונות, המראה, העדכונים ותמיכה מדהימה במחיר. די אם נאמר, ייתכן שבנושא הפרימיום שבחרת אין את כל התכונות והאפשרויות הדרושות לך כדי להחזיר אותך לכיכר אחת. מסגרת של נושא מסחרי מציעה לך גמישות, את סטנדרטי האינטרנט הטובים ביותר, קוד נקי, תמיכה וכו ‘, אבל אם אתה לא יודע מה אתה עושה או לפחות מה נושא של ילד, אתה תקוע ולא תשיג הרבה בתחום התאמה אישית של נושא או אפילו פיתוח.

באופן מפתיע, השימוש בערכת נושא לילד הוא הדרך הטובה ביותר להתאים אישית את נושא הוורדפרס שלך. סיקרנו בעבר נושאי ילדות של וורדפרס כאן, כך שלא אכנס לפרטים, אך לעולם אסור להתאים אישית את קבצי הנושא ישירות כדי למנוע אובדן של כל השינויים בכל פעם שאתה מעדכן את הנושא. במקום זאת עליך להשתמש בנושא של ילד. ערכות נושא לילדים מאפשרות לך לבנות את אתר חלומותיך על סמך נושא ההורה מבלי להסתכן באובדן ההתאמה האישית שלך בעת העדכון.

באמצעות קובץ הגליון הסגנונות של נושא הילד שלך (style.css), אתה יכול לשנות את מראה האתר כולו שלך באמצעות כמה שורות קוד. עם קובץ PHP מיוחד המכונה features.php, אתה יכול להוסיף תכונות או לשנות את האתר באופן מבני. אתה יכול ללכת צעד אחד קדימה וליצור קבצי תבניות עבור נושא ילדך, מה שנותן לך שליטה מוחלטת על העיצוב והמבנה של הנושא שלך.

ברגע שנושא הילד שלך יהיה במקום, אתה יכול להפוך את הנושא שלך לא משנה איך תרצה, ונחש מה, תוכל לערוך את ה- CSS במידה מסוימת מתוך לוח המחוונים הניהולי של וורדפרס. עם זאת, השינויים שתוכלו לבצע בדרך זו מוגבלים, ומכאן הצורך בכלים נוספים.

כלים להתאמה אישית של נושא הוורדפרס שלך

הכלים שאנו מכסים בחלק זה נעים בין עורכי קוד, לקוחות FTP, פקחי קוד, מניפולציות תמונה, וכנראה כל השאר הנמצא בשימורם של מפתחי אתרים, מעצבי אתרים ובעלי אתרים מנוסים בתחום הטכנולוגיה. אם אתה המתחיל המושלם, תמצאו גם כמה אבני חן, אבל זה האינטרס שלך להכיר עובדות עם HTML, CSS ו- PHP – הדברים שוורדפרס עשויה מהם. עם זאת, הנה רשימת הכלים הדרושים לך להתאמה אישית של נושא הוורדפרס שלך.

TemplateToaster

TemplateToaster

אחת האפשרויות הקלות ביותר היא להשתמש בכלי ליצירת נושא מותאם אישית, כגון בונה ערכות TemplateToaster. תוכנה. כאשר הוא מותקן במחשב שלך יש לך את כל מה שאתה יכול להזדקק לעיצוב נושא משלך.

השתמש בבונה הגרור והשחרור המובנה של הכלי ליצירת תבנית משלך. יש טונות של אפשרויות לטורים, כותרות, תפריטים מותאמים אישית, גלריות, אזורי יישומונים ועוד. הכל ללא קידוד נדרש. אתה יכול אפילו להוסיף תוכן תוך כדי בניית הפריסות שלך כדי לחסוך זמן אחר כך כשאתה מעלה את הנושא לאתר החי שלך. בנוסף הכל בתגובה מלאה (כך שאין צורך לדאוג לעיצוב עיצוב האתר שלך למכשירים שונים), ו- RTL ומולטי לשון מוכנים. וכשסיימתם ליצור את הנושא המותאם אישית שלכם באמצעות TemplateToaster כל שעליכם לעשות הוא לייצא אותו!

כלי המפתחים של Chrome

יש לך נושא WordPress שלך מותקן ומוכן לשימוש, אבל איך אתה יודע בדיוק איזה אלמנט להתאים אישית? אם אתה מסתכל על הנושא שלך מקצה הקצה, אתה לא יכול לדעת איזה אלמנט הוא איזה. הצד האחורי אינו טוב יותר, אך בזכות כלי המפתחים של Chrome, תוכל להציג תצוגה מקדימה של שינויים במבנה העיצוב שלך וב- CSS, כך שתוכל לראות כיצד הם נראים לפני קידודם. אתה יכול לבדוק חזותית כל אלמנט באמצעות גישה של נקודה ולחץ שמקל על העבודה שלך. ב- Google Chrome אתה יכול לפתוח את כלי המפתחים על ידי לחיצה ימנית על האתר שלך ובחירה ב “Inspect Element”.

פנקס רשימות++

התאמה אישית של נושא ה- WordPress שלך כרוכה (או תערוך) כתיבת המון קוד. לשם כך, אתה זקוק לעורך טקסטים רב עוצמה שיאפשר לך להישאר מעודכן. פנקס רשימות++ זה ההימור הטוב ביותר שלך מכיוון שהוא קל לשימוש, נראה נהדר ומגיע עם שפע של תכונות מדהימות שיהפכו את כתיבת קוד להרבה כיף.

טקסט נשגב

פנקס הרשימות ++ עובד עם Windows, אך אם אתה זקוק לעורך טקסט יחיד מסוגו למחשב ה- Mac שלך, טקסט נשגב זו בחירה מצוינת (זה מה שאנחנו משתמשים כאן ב- WPExplorer בעת קידוד כל הנושאים שלנו). זה מגיע עם מצב חופשי הסחת דעת, תמיכה בעריכה מפוצלת ומאפשר לך להתאים אישית כל דבר תוך מעבר בין פרויקטים באופן מיידי.

שרת מקומי (WAMP, XAMPP, MAMP, LAMP)

הסביבה הטובה והקלה ביותר להתאמה אישית (או לפיתוח) של נושאי וורדפרס היא שרת מקומי. זה מבטל את תהליך הכניסה וההעלאה לשרת חי וחוסך לך זמן ומאמץ. זה גם אומר שיש לך שליטה מלאה על השרת שלך כדי להתאים אותו אישית בהתאם לצרכים שלך. אינך צריך לקנות שטח אירוח או לרשום דומיינים / ליצור תחומי משנה כדי להתאים אישית או לפתח נושאים, וזה נהדר עבור הארנק שלך. אין שעות פעילות או כובעי שימוש פלוס כל שאר הדברים שאתה שונא עם מארח הוורדפרס הנוכחי שלך.

כדי ליצור שרת מקומי משלך, אתה זקוק לתוכניות כמו WAMP ו- XAMPP עבור Windows, MAMP עבור Mac OS X או LAMP עבור Linux. אני משתמש ב- WAMP וזה היה מדהים עד כה כל כך טוב. האם תרצה ללמוד להתקין את WordPress? בדוק את המדריך שלנו!

אדוב פוטושופ

רגע, אני לא מעצב גרפי. אני רק רוצה להתאים אישית את ערכי הנושא של וורדפרס שלי. אתה יכול להגיד לי למה אני צריך אדוב פוטושופ? להלן הצעת מחיר קטנה ונחמדה להנאתך:

[פוטושופ] היא התוכנה הסטנדרטית של defacto לתמרון תמונות. אני משתמש בו לעריכת סמלי לוגו, שינוי צבעים על מעבר צבע ברקע, ולהגדרת [כמעט] כל אלמנט תמונה באתר. – כריס קרי, שיווק מתמצא באינטרנט.

עכשיו אתה רואה מדוע אתה זקוק ל- Adobe Photoshop כדי להתאים אישית את ערכות הנושא שלך ב- WordPress? ישנם כל כך הרבה דברים אחרים שאתה יכול לעשות עם פוטושופ, כולל יצירת עליז, בחירת צבעי רשת, שמירת תמונות לרשת וכו ‘. פוטושופ עולה בערך 20 דולר בכל חודש, וזה קצת יקר בעולמי אבל שווה את זה.

GIMP

אם אתה רק מתחיל ובתקציב מצומצם, הפגזת 20 דולר לחודש עבור פוטושופ זה משהו שאתה בטח לא רוצה לעשות. נכנס GIMP והיום שלך ו- 240 $ לשנה נחסך. אמנם מאתגר להקמה, GIMP הוא אלטרנטיבה ראויה לאדובי פוטושופ.

GenerateWP

כשאתה מתחיל להתאים אישית ערכות נושא, תזדקק לקטעי קוד עבור רכיבים שונים כמו טקסונומיות, סרגל צידי, סוגי פוסטים מותאמים אישית, תפריטים, קודי קיצור וסרגלי כלים רק כדי להזכיר כמה. אמנם אתה יכול לבחור לבלות שעות על גבי שעות גוגל הקודים, GenerateWP מציע לך את הדרך הקלה והמהירה ביותר ליצור קוד בהתאמה אישית לפרויקט שלך באמצעות תקני ה- API והקידוד האחרונים של וורדפרס. צור קוד שאתה רוצה בלחיצת כפתור.

מה

שינוי פרטי דקות (למשל גופנים) בנושא שלך יכול להשפיע רבות על העיצוב וחוויית המשתמש. אבל בחירת הגופן המושלם לאתר וורדפרס שלך יכולה להיות מאתגרת מה עם אלפי הגופנים שם בחוץ. אך אל דאגה, בעזרת הכלי WhatFont תוכלו לגלות בקלות את הגופנים המשמשים בכל דף אינטרנט. פשוט התקן את תוסף הדפדפן WhatFont, הפעל אותו ורחף על כל גוש טקסט. פשוט כמו 1, 2, 3.

CSSViewer

הכלי “בדוק אלמנט” עובד מצוין אך האם הוא מרשים כמו הכלי CSSViewer? זה לא מהדהד. אמנם אינך יכול לערוך חזותית את ה- CSS (כמו בסעיף “בדוק אלמנט”), CSSViewer הוא מציג CSS פשוט ואינטואיטיבי שיהפוך את ההתאמה האישית של וורדפרס לרוח. כל שעליך לעשות הוא להתקין את התוסף והריחוף על אלמנטים כדי לראות מגוון של מאפייני CSS.

תוכן דמה

ברוב המקרים, כשאתה רוכש נושא וורדפרס, אתה מקבל בדיוק את זה – בד נושא ריק ללא כל תוכן. אתה עדיין יכול להתאים אישית את הצבע ומה לא, אבל ללא תוכן דמה, זה מאתגר לראות אם משהו לא בסדר. אבל מאיפה אני אשיג לי תוכן דמה מגניב? יש לנו גב מכוסה; אתה יכול להוריד תוכן לדוגמא מ- מבחן יחידת נושא בקודקס או WordPress לדוגמה של תוכן ב- WPCandy.

WPBakery (לשעבר מלחין חזותי)

פריט מגמה ב- CodeCanyon בעת הכתיבה, בונה ה- WPBakery הוא בונה גרירה ושחרור דפים ושחרור מאוד ידידותי למשתמש ומגיב שמגיע עם עורכים חזותיים בין תכונות מתוק אחרות. במונחים פשוטים יותר, אתה יכול להשתמש ב- Visual Composer כדי לבנות כל דף וורדפרס שאפשר להעלות על הדעת. נשמע כמו הכלי שאתה רוצה לצידך בעת התאמה אישית של נושא הוורדפרס שלך, נכון?

עם עיצוב מגיב, מעל 45 אלמנטים של תוכן, תבניות, תמיכה מרובת שפות וקלות שימוש בין תכונות אחרות, Visual Composer הוא בדיוק מה שאתה צריך כדי לבנות את נושא הוורדפרס של החלומות שלך. יש לה מעל 388,000 מכירות, דירוג קונים מרשים של 4.65 / 5.00 ומחירו 64 דולר בלבד.

נסיעת מבחן נושא

כונן מבחן נושא הוא תוסף מדורגים של ולדימיר פרלבובץ ‘, מפתח מכובד עם יותר מ 25 תוספים תחת חגורתו. התוסף לא אוהב כלום – אתה פשוט מגיע ל” … בבטחה כונן כל נושא כמנהל, בעוד שהמבקרים משתמשים בברירת המחדל [נושא]. “

זה נכון, באמצעות כונן מבחן נושא תוכלו להריץ שני ערכות נושא באתר וורדפרס שלכם בו זמנית. כמובן, הקוראים שלך יראו רק אחד תוך התאמה אישית של האחר. כשאתה מחובר, תוכל לראות רק את הנושא שאתה מבצע התאמה אישית, ומאפשר לך לבצע שינויים בצורה שקופה מבלי שהמשתמשים יבחינו אי פעם שאתה מנהל נושא אחר לעצמך.

האם אני מגיב

כשאתה להתאים אישית את נושא הוורדפרס שלך עם תכונות וסגנונות חדשים, אתה רוצה לראות כיצד הנושא המותאם אישית נראה ומתפקד במכשירים שונים. אם אינך יודע מאיפה להתחיל, האם אני מגיב זו התשובה שלך. ברגע שאתה נמצא באתר האם אני מגיב, פשוט הוסף את כתובת האתר שלך ולחץ על GO! וזהו.

אלטרנטיבות מתאימות אחרות כוללות בודק עיצוב רספונסיבי, או בדיקת תכנון רספונסיבי נייד על ידי StudioPress. אינך רוצה שרכיבים מותאמים אישית יחפפו או יישרו מהתור כשאתה משנה את רוחב המסך, עכשיו אתה?

התאמה אישית של נושא וורדפרס

הכלי הזה היה צריך להיות הראשון ברשימה זו אבל היי, בכל מקרה שומר ספירה. מטרף הצידה, התאמה אישית של נושא וורדפרס הוא כלי וורדפרס קל לשימוש המאפשר להתאים אישית כל נושא בתצוגה מקדימה חיה. אתה יכול להתאים אישית כל דבר, החל מהכותרת העליונה לתפריטים, לצבעים ועד יישומונים והרבה יותר מכך תלוי באפשרויות הקיימות בנושא שלך. כדי להשתמש בהתאמה אישית של WordPress Theme, פשוט נווט אל מראה חיצוני התאמה אישית בלוח המחוונים של וורדפרס.

גיבור CSS

זהו כלי לעיצוב אתרים הכולל אחד, המסייע לך להתאים אישית את נושא הוורדפרס שלך בקלות. פשוט הצבע ולחץ כדי לערוך שוליים, ריפוד, צבעים, רקעים, גופנים ולהוסיף אפקטים חזותיים כמו צללים וריחוף בין השאר. מ- CSSHero.org, כלי זה “… הוא התוסף הוורדפרס הסופי להתאמה אישית של כל מאפיין של הנושאים שלך באמצעות ממשק נקודה ולחץ קל ואינטואיטיבי.”

Evernote

בין אם אתה מתאים אישית את נושא משלך או נושא לקוח, אתה צריך כלי לרשום הערות ולעקוב אחר ההתקדמות שלך. אתה יכול לבחור ללכת לבית הספר הישן ולרשום פתקים על נייר שתאבד בהמשך, או לקפוץ על Evernote העגלה ושמר את ההערות שלך מסודרות ומסונכרנות בין המכשירים שלך. הבחירה שלך כולה. החלק הכי טוב? Evernote הוא בחינם!

FileZilla

במהלך ההתאמה האישית של נושא הוורדפרס שלך ואחריו, עליך להעלות קבצים לשרת האינטרנט שלך. אתה יכול להשתמש בתכונה של מנהל הקבצים שמצורפת לחשבון האירוח שלך, או ללכת איתו FileZilla, לקוח ה- FTP של המשתמש עבור רבים מהמשתמשים. זה בחינם ותואם ל- Windows ו- Mac OS X, בין היתר.

FireFTP

זוהי הרחבת דפדפן נהדרת לחובבי וורדפרס עם דבר לפיירפוקס. FireFTP משחק היטב עם פיירפוקס, כך שתוכלו להעלות / להוריד קבצים ישירות מתוך הדפדפן המועדף עליכם מבלי להוריד אף פעם לקוח FTP עצמאי. נוסף על כך, FireFTP הוא בחינם, עובד כפי שמפורסם ומתוך המספרים, הכלי הפופולרי למדי. למעשה, זהו הכלי הטוב ביותר מבוסס ה- FTP!

Basecamp

אם תתאים אישית ערכות נושא למחייתך, ברור שיש לך פרויקטים שרצים ראש בראש. אם לא תצליחו לעקוב אחר עבודותיך, בסופו של דבר העניינים יגיעו לחציר, משהו שאתה בהחלט לא רוצה. Basecamp עולה בין 25 ל -150 דולר לחודש, והוא הכלי הטוב ביותר ל” … להקצות משימות, לבדוק תאריכי יעד, לשתף פעולה בפרויקטים, לשתף קבצים ולקיים דיונים. ” Basecamp מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 60 יום, אז אל תפחדו לנסות זאת – הם לא יבקשו את כרטיס האשראי שלכם.

ActiveCollab

אם Basecamp אינו לפי טעמכם, ActiveCollab היא אלטרנטיבה מרשימה. עם שלל תכונות מדהימות ומתחילות בסכום של $ 25 לחודש, ActiveCollab מציעה לך את כל הכלים הדרושים לך כדי להישאר בראש כל פרויקט, ולא רק בהתאמה אישית של נושא..

אליך…

אם טרם התחלת להתאים אישית נושאי וורדפרס, זה קל במיוחד עכשיו שיש לך יותר מ 20 כלים מדהימים להקל על העבודה שלך ומהנה. אם אינך מרגיש בנוח עם קידוד, אנו ממליצים להשתמש בערך נושא עשיר כמו תכונות הכולל כדי לבצע התאמות אישיות. אם אתה מבצע התאמה אישית של ערכות נושא של וורדפרס, באילו כלים אחרים אתה משתמש? אם אהבת את הפוסט הזה, אנא שתף ​​אותנו גם במחשבות שלך, אנו תמיד מצפים למשוב שלך. אסטרה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me