מדריך וורדפרס אולטימטיבי לניהול נכסים דיגיטלי

מדריך וורדפרס אולטימטיבי לניהול נכסים דיגיטלי

ניהול נכסים דיגיטליים הוא הארגון השיטתי של כל הנכסים הדיגיטליים שלך במקום ריכוזי. מהם ‘נכסים דיגיטליים’ אתם שואלים? ובכן, הם כוללים את כל קבצי המדיה שלך כמו תמונות, סרטונים, מסמכים, וקטורים, קבצי פוטושופ, נכסי שמע וכו ‘. אם אתה מתכנת, חשוב על ניהול נכסים דיגיטליים כ-‘ git ‘למשווקים..


אם אתה תוהה מדוע תצטרך מערכת ניהול נכסים דיגיטלית בעידן של Dropbox ו- Google Drive, וכאשר וורדפרס מציעה ניהול תמונות משלה והגדרות פשוטות של מנהל מדיה, הרשה לי לספר לך סיפור.

סיפור של פרודוקטיביות

הסיפור שלנו מתחיל במגזין טק גדול שמייצר מאות פוסטים מדי יום כולל פוסטים בבלוגים, סיפורי אינסטגרם, קטעי וידאו, תמונות, ציוצים, מצליפים ועוד רבים וטובים. צוות התוכן שלהם גדול ומגוון. יתכן ואף מפוזר על פני מספר משרדים.

סם, סופר טק שכיר לאחרונה עובד על מאמר שנקרא בנושא מצב מחשוב ענן בשנת 2017. כידוע לכולנו, קישור פנימי הוא נוהג טוב, לא משנה גודל הבלוג. כמו כל עיתונאי דיגיטלי טוב, סם בודק אם הצוות הכין אינפוגרפיק על מחשוב ענן בעבר – משהו שהוא יכול להשתמש במאמרו. עמית הודיע ​​לו בביטחון שאכן יש אינפוגרפיה כזו, שהוכנה לפני מספר חודשים בלבד. וזה היה אי שם בתיקיית Dropbox של החברה שלהם.

לאחר 27 דקות של חיפוש נרחב בכל התיקיות בהן היה האינפוגרפיק אמור להיות, סם מוצא את קובץ ה- PSD של האינפוגרפיקה. אבל זו אינה הגרסה הנכונה – בגלל העובדה שהיא נקראה ‘לבדיקה’. 12 דקות נוספות של חיפוש, וסם סוף סוף מחליט לחפש את המאמר שפורסם מגוגל, ולהוריד את האינפוגרפיקה. אבל אבוי! האינפוגרפיקה הזו הייתה זקוקה לכמה שינויים. סם פותח באי רצון את פוטושופ, מתפלל שהוא עדיין זוכר את היסודות.

למה אנחנו מדברים על סם?

סם בילה שלושת רבעי שעה (זה כמעט שני פרקים וחצי של תיאוריית המפץ הגדול), בניסיון למצוא את הגרסה הנכונה של אינפוגרפיקה. הפעם, האם יכול היה לשמש למשהו הרבה יותר פרודוקטיבי – כמו – אני לא יודע – עובד על המאמר? אנחנו באמת לא יודעים אם סם סיים את המאמר באותו יום.

אבל עכשיו, בטח תהיתם מה הטעם בסיפור הזה? בכל ארגון, ניהול נכסים דיגיטליים הוא א מכריעה רכיב לפריון. כאשר עובד מבלה כמעט שעה בחיפוש אחר קבצים שאותם צריך היו זמינים, זה זמן מבוזבז. החברה מפסידה כסף.

לאלו מכם העומדים לסגור את החלון (או לחצו על כפתור הבית), נשאו איתי זמן מה. יש לי כמה נתונים סטטיסטיים נחמדים עבורך. גם אם אינך אוהב את שאר המאמר, הסטטיסטיקות לבדן צריכות להספיק עבור אותן שיחות על קירור המים בעבודה.

סטטיסטיקה מעניינת על ניהול נכסים דיגיטליים

היעדר יישום שיטתי של ניהול נכסים דיגיטליים בארגונים גדולים גורם לאובדן אדיר בפריון. השווה בעקיפין לאובדן כסף.

אמנם מערכת ניהול נכסים דיגיטלית אינה מיועדת כל אחד, להלן כמה מחקרים המראים עד כמה חשוב ניהול נכסים דיגיטליים יכול להיות בארגון גדול.

זמן שהושק בחיפוש אחר מסמכים

2012 מחקר על ידי המרכז הבינתחומי הציעו לאנשים לבלות 9 שעות בשבוע בשבוע “הגשת וארגון מסמכים” ו “חיפוש מסמכים”.

משך הזמן בניהול מסמכים: סקר של 840 עובדי מידע, המפוצלים באופן שווה בין ארה”ב, בריטניה, צרפת, גרמניה, אוסטרליה ויפן. מקור: סקר עובדי המידע של IDC, 2012.

שיעור ההצלחה בחיפוש בקבצי מדיה

חברת מחקרי השוק GISTICS מצאה כי 62% מהמקצועי השיווקי והיצירתי מקדיש בין שעה ל 6 שעות בשבוע בניהול קבצים. בנוסף, GISTICS מצא כי האדם היצירתי הממוצע מחפש מדיה 83 פעמים בשבוע, ולא מצליח למצוא אותו 35% מהזמן ללא ניהול נכסים דיגיטלי במקום..

פיתרון: הם העריכו שמערכת ניהול נכסים דיגיטליים תסייע לקצץ את משך הזמן בחיפוש אחר נכסים ביותר מ- 85%, ושיעור אי כשל באיתור המדיה יירד ל -5%.

על פי מחקר GISTICS, מערכת לניהול נכסים דיגיטלי תעזור לקצץ את משך הזמן בחיפוש אחר נכסים במעל 85%.!

מערכת ניהול נכסים דיגיטלית ROI

קבוצת אברדין מצאה כי חברות “מהשכבה הטובות ביותר” במגוון רחב של תעשיות, נוטות פי שניים במערכת ניהול נכסים דיגיטליים לצורך פונקציות שיווק לעומת החברה הממוצעת בענף שלהן. אותן חברות “מהשכבה הטובות ביותר” דיווחו על ירידה של 23% משנה לשנה בזמן השוק ועלייה של 18% בתשואה הממוצעת על השקעות השיווק. כשנשאלו, “איך ההשקעה בניהול נכסים דיגיטליים השפיעו על הביצועים?”, 69% דיווחו על קיצור זמן מחזור יצירת הנכסים, 40% אמרו שהם בילו פחות זמן בהעברת קבצים, ו 63% ציינו כי דמי סוכנות הופחתו..

מקור: איאן מייקלס, “מדריך המשווקים להצדקת השקעות בניהול נכסים דיגיטליים, דוח המחקר של קבוצת אברדין

בארגונים גדולים, מערכת ניהול נכסים דיגיטליים מקטינה בדרך כלל את זמן הזמן לשוק ב- 23% ומגדילה את החזר ה- ROI השיווקי הממוצע ב- 18%.

שיעור אימוץ מערכת ניהול נכסים דיגיטלית

כדי לאסוף את זה, פרוסט וסאליבן אומרים את זה, “ככל שחברות מוסיפות מדיה דיגיטלית עשירה יותר לאסטרטגיית המותג שלהן, גדלי הקבצים מתפוצצים. בעלי עניין בנכסים אלה מפוזרים פעמים רבות מבחינה גיאוגרפית, אך עדיין צריכים לגשת ולשתף פעולה על אותם נכסים ממקומות שונים. באמצעות אינטגרציה עם מערכות צד ג ‘המשתמשות בשירותי אינטרנט ומתן בקרת גישה מותנית, מערכות ניהול נכסים דיגיטליים הפכו כעת לפלטפורמה אידיאלית המאפשרת שיתוף פעולה כזה בזרימת עבודה חלקה. “

עוד הם חוזים כי שוק ניהול הנכסים הדיגיטליים צפוי לצמוח בקצב צמיחה שנתי מורכב של מעל 30% ולהשיג הכנסות של יותר ממיליארד דולר עד 2013..

מקור: מוקול קרישנה, ​​”מימוש הצעת הערך של פתרונות ניהול נכסים דיגיטליים מתארחים”, 2009 ו- “שוק ניהול נכסים דיגיטלי עולמי, 2010

מדוע אתה זקוק למערכת ניהול נכסים דיגיטלית?

קוראים העובדים בסביבות ארגוניות טיפוסיות היו נתקלים לפחות באחת מהנקודות שהוזכרו להלן. אנשים במחלקות היצירה והשיווק יסכימו לרובם. מתחילים להיות שונים? אל תשאיר את מחשבותיך בקטע התגובות!

1. שמירה על קבצים עדכניים: תבזבזו זמן אדיר בשמירה על גרסאות עדכניות של הנכסים הדיגיטליים שלכם. בעיה זו מוגברת באופן אקספוננציאלי, עם גודל הצוות.

בעוד שהרבה חברות קטנות ובינוניות מעדיפות את Dropbox (בזכות הפופולריות והעלות הנמוכה שלה), העובדים לא שומרים באופן קבוע את עבודתם ב- Dropbox. כתוצאה מכך הצוות בסופו של דבר משתמש בגרסאות מיושנות או שגויות של הקבצים.

2. שיתוף קבצים ותיקיות: למרות שאני אוהבת להשתמש ב- Dropbox, ישנם פונקציות מסוימות של בקרת גישה למשתמשים של Dropbox אין עדיין. אתה יכול לשתף תיקיית משנה של תיקיה שכבר משותפת. בזמן שעבודת הצוות שלי נשמרת בתיקיית אב, אני לא יכול לשתף תיקיית משנה לפרילנסר שזקוק לספר המותגים ולקבצי הנכס הדיגיטלי. בנוסף, זה ממש מסורבל להקצות / לעדכן בנפרד הרשאה לכל משתמש.

פיתרון: מערכת ניהול נכסים דיגיטלית בנויה לשם כך. אתה יכול ליצור מספר רמות גישה למשתמשים שונים, בין אם מדובר במנהל פרויקטים בכיר, מפתח חוזי או מעצב עצמאי. התיאום עם סוכנויות מרובות הופך להרבה יותר קל עם ניהול נכסים מרכזי, תפקידי משתמשים מרובים והרשאות קטנות.

3. צוותים מרוחקים: בארגונים עם משרדים מרובים, תיאום בין הצוות המרוחק שלך הוא כאב וכרוך בכמויות אדירות של תקורה. ללא מערכת ניהול נכסים דיגיטליים (או תוספים לניהול פרויקטים), אין מקום ריכוזי בו נשמרים כל הנכסים הדיגיטליים. זה מוביל גם לבעיות עם בקרת גרסאות, ומשווקים לא מבינים git.

הצגת מערכת ניהול נכסים דיגיטליים היא ברכה לצוותים מרוחקים ומבוזרים, בזכות ניהול נכסים מרכזי.

4. עלות: בעוד שהיישום של מערכת ניהול נכסים דיגיטלית יקר בתחילה, העלות מתגלה לעתים קרובות כאשר מוסיפים מספר רב של משתמשים. בפתרון אחסון ענן טיפוסי כמו Dropbox, העלות השנתית עשויה להיות גבוהה יותר מזו של מערכת ניהול נכסים דיגיטליים, ככל שמספר המשתמשים גדל. אפילו לא הזכרנו את כמות הזמן והכסף שחסכת בעלויות הפריון!

ניהול נכסים דיגיטלי 101

עכשיו כשסקרנו למה ייתכן שיהיה צורך במערכת ניהול נכסים דיגיטלית, נעבור לסוגים של מערכות ניהול נכסים דיגיטליים.

סוגים של פתרונות ניהול נכסים דיגיטליים

ניתן ליישם מערכת ניהול נכסים דיגיטלית בארגון בשלושה דרכים. הגורם המבדיל הוא הנחת יסוד של מערכת ניהול הנכסים הדיגיטליים. במילים אחרות, ה- מקום של תוכנת ניהול הנכסים הדיגיטליים, ומיקום הנכסים הדיגיטליים בפועל הם הגורמים המכריעים.

פתרונות ניהול נכסים דיגיטליים של SaaS

ידוע גם כפתרון ניהול נכסים דיגיטלי המוצע בפלטפורמת “תוכנה כשירות” הקלאסית, בדרך כלל זו הצורה הפשוטה ביותר של פריסת מערכת ניהול נכסים דיגיטליים..

אתה משלם אגרה חודשית בתמורה לשימוש בתוכנה. אתה מעלה ומנהל את הנכסים שלך מממשק אינטרנט או מאפליקציה לנייד. כל הנכסים הדיגיטליים שלך מאוחסנים בבטחה בענן. רוחב הפס מועבר ומנוהל על ידי חברת SaaS, יחד עם תחזוקה, שדרוגי אבטחה ובקרת גישה למשתמשים.

קבצי הארגון שלך מאוחסנים למעשה בענן הציבורי (או ההיברידי), מחוץ לחומות האש של הארגון. עלות ההטמעה של פיתרון ניהול נכסים דיגיטלי של SaaS נמוכה והיא בדרך כלל המהירה ביותר לפריסה.

פתרון ניהול נכסים דיגיטלי מקומי

חשוב על פריסת תוכנה ברמת הארגון לפני עידן הענן. התוכנה תותקן ידנית בשרתי החברה והתשלום יהיה ברובו חד פעמי באמצעות עדכוני תוכנה / אבטחה וחוזי תחזוקה שנתיים..

זו תהיה דוגמא למערכת ניהול נכסים דיגיטליים על בסיס ההנחה. הנכסים הדיגיטליים כן לא עזוב את שרתי החברה. בדרך כלל משתמשים בהם בארגונים עם נכסי מדיה יקרי ערך כמו תמונות, קטעי וידאו, שמע וכו ‘. חשוב על ווג או על חברת מגזינים רולינג סטון – הם יהיו אלה שמפיקים ערך מקסימאלי ממערכת ניהול נכסים דיגיטלית..

פתרון ניהול נכסים דיגיטלי היברידי

אנו חיים בזמן שנחשב לשנות הזהב של חברות סטארט-אפ קטנות ובינוניות. הנה החלק המסובך – מרבית העסקים מעדיפים לשמור על שליטה קפדנית על הנתונים שלהם, תמיד להישאר מאחורי חומת האש שלהם. מה אם SMB וסטארט-אפים זקוקים לפיתרון ניהול נכסים דיגיטלי, אך אינם יכולים להרשות לעצמם לעמוד בעלות הפריסה במקום?

פשוט. אתה בונה עבורם פיתרון היברידי לניהול נכסים דיגיטלי!

שקול את הדוגמה הבאה:

חשבו על חברת מגזינים פופולרית. מגזין Elle? בסדר!

במגזין Elle יש צילומי תמונות שניתן לסווג תחת שתי קטגוריות רחבות.

 • קטגוריה ראשונה – צילומי תמונות חסויים במיוחד שלא ישוחררו בעוד 6 חודשים.
 • קטגוריה שנייה – פוטושוטים שיצאו בגיליון הקודם של המגזין.

זה יהיה לטובת מגזין Elle לאחסן את הפוטושוטים בקטגוריה אחת בשרתים שלהם מאחורי חומת האש של החברה, לא לאפשר לאחסן אותם בענן הציבורי.

פוטושוטים בקטגוריה שנייה כבר שוחררו לציבור. כך ניתן לאחסן אותם בענן הציבורי מחוץ לחומת האש של החברה. זה גם יתרון מכיוון שזה יחסוך מצוות ה- IT של מגזין Elle מלהצטרך לנהל את רוחב הפס ואת בעיות האבטחה.

כעת, פתרון היברידי לניהול נכסים דיגיטלי הוא שילוב של הנחת יסוד ו פריסת ענן. קבצים פרטיים מאוחסנים ונגישים מההיערכות במקום ובקבצים ציבוריים מאוחסנים בענן כדי לראות את כל העולם..

במילים אחרות, מגזין Elle יכול היה לאחסן את הפוטושוטים שלהם שלא פורסמו בפריסה במקום, ואת הציבוריים בפריסת הענן. ניהול נכסים דיגיטלי היברידי מאגד את הטוב שבשני העולמות. במילים פשוטות, זה יכול לעזור להרבה חברות לשמור על תקני האבטחה שלהן, ולאפשר גישה למידע ציבורי ממקור מותאם לנגישות..

תיוג משאבים וניהול מטא נתונים

אחת המטרות הבסיסיות של מערכת ניהול נכסים דיגיטליים היא לארגן ולנהל את משאבי המדיה של הארגון בו הוא פרוס. ישנן דרכים שונות להשיג זאת. כמה מערכות ניהול נכסים דיגיטליות עשויות להשתמש בטקסונומיה פשוטה לארגון המידע. בעוד שאחרים יכולים להשתמש בלימוד מכונות ובינה מלאכותית מתקדמת בכדי להבין את תוכן התמונות ולתייג / לסווג אותן, ללא התערבות אנושית. בפסקאות הבאות, אנו נבחן כמה מהדרכים הבסיסיות בהן מערכת ניהול נכסים דיגיטליים מנהלת משאבים, המכונה נכסים דיגיטליים.

טקסונומיה

מה זה טקסונומיה? ובכן, אין זה אלא לסווג נתונים. רמה בסיסית של הטקסונומיה יכולה להיות סוג קובץ. למשאב יכול להיות מספר רב של קבצים הכוללים תמונות, קטעי וידאו, PDF, קבצי שמע וכו ‘. ניתן לסווג תמונות נוספות ל: png, ai, eps, jpg וכו’..

סוג אחר של טקסונומיה יכול להיות נראות (ציבורי פרטי). קבצים שמותרים להיות גלויים באינטרנט הציבורי יכולים להיות מסווגים כציבוריים. ואת אלה שעומדים להיות נעולים מאחורי חומות אש של החברה ניתן לסווג כפרטיים.

מערכת לניהול נכסים דיגיטלי יכולה להשתמש בטקסונומיות פשוטות כמו קטגוריות ותגים רב-דרגיים כדי לארגן משאבי מדיה קיימים. משמעות הדבר היא שתוכלו למצוא במהירות את הקבצים הדרושים לכם, פשוט לבדוק את הקטגוריות שהוגדרו.

ניהול מטא נתונים

במילים פשוטות, מטא נתונים הם נתונים על נתונים. חשוב על מידע EXIF ​​של תמונה. פרטים כמו נתונים / זמן לכידת תמונות, קואורדינטות ה- GPS, מידע ISO וכו ‘, כוללים מטא נתונים של לכידת תמונות של תמונה. באופן דומה, עבור קובץ PDF, מטא נתונים טיפוסיים יכולים להכיל את המחבר, התגים, הקטגוריות, תאריך הפרסום וכו ‘.

מערכת לניהול נכסים דיגיטלי מסוגלת לקרוא מטא נתונים אלה ולחפש ולסנן תוצאות חיפוש על פי בקשתך.

תחילת העבודה עם ניהול נכסים דיגיטלי עבור וורדפרס

וורדפרס מציעה צורה בסיסית מאוד של פיתרון ניהול נכסים דיגיטלי. וזה זמין בכל התקנת וורדפרס – אפילו התקנה ריקה. אתה יכול לנחש מה זה?

זה נכון – זה לא אחר מאשר ספריית המדיה של וורדפרס. אתה יכול להעלות תמונות, קטעי וידאו, קבצי PDF, מסמכים, ארכיונים דחוסים, ומה לא – הכל באמצעות ספריית המדיה של וורדפרס.

עם זאת, אם תרצה לקטלג את כל המידע שלך למקור נגיש יחיד – אתה זקוק למערכת ניהול נכסים דיגיטלית. עם פיתרון ניהול נכסים דיגיטלי המשולב בוורדפרס, אתה יכול לקטלג, לשתף ולנהל את כל הנכסים שלך – החל מימי צילומי מסך שצולמו בשנת 2005 ועד למסמכי ה- PDF האחרונים בשנת 2017..

ריכזנו רשימה של מיטב התוספים לניהול נכסים דיגיטליים עבור WordPress שיכולים לעזור לך להתחיל תוך זמן קצר.

ספריית מדיה משופרת – הוסף טקסונומיות לספריית המדיה של וורדפרס

תוסף WordPress משופר לספריית המדיה לניהול נכסים דיגיטליים של סכר

נתחיל בשדרוג ספריית המדיה המוגדרת כברירת מחדל של וורדפרס עם כמה כוחות נוספים. באמצעות ספריית המדיה המשופרת, באפשרותך לסווג את תמונות המסך, התמונות, ה- PDF והקבצים שלך על ידי הוספת ריבוי טקסונומיות..

אתה יכול גם לסנן את קבצי המדיה שלך על פי פרמטרים שונים, ולמיין אותם בהזמנות שונות – הכל נועד לעזור לך למצוא ולארגן את קבצי המדיה שלך בצורה היעילה ביותר האפשרית..

דוגמא טיפוסית היא ארגון התמונות שלך בקטגוריות הבאות.

 • צילומי מסך
 • צילומי שער
 • ציטוטים
 • תמונות גיבור (של מוצרים שונים)

אם אתה אפילו רוצה לקטלג עמוק יותר, ניתן לשדרג את הטקסונומיה שלמעלה ל:

 • צילומי מסך
  • ערכות נושא
  • תוספים
  • שאלות נפוצות
  • הדרכות
 • צילומי שער
  • פוסטים של בלוג
  • דפי נושא
  • דפי פלאגין
 • ציטוטים
  • מספרים ניתנים לשיתוף
  • מנהיגים חשבו
 • תמונות גיבור
  • תוספים
  • קטעי קטע של מאמרים

ספריית מדיה משופרת היא התחלה טובה עבור אנשים המחפשים לשפר את ספריית המדיה שלהם באמצעות משאבי וורדפרס קיימים.

קטגוריות ספריית מדיה פרימיום

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה רק מחפש להוסיף קטגוריות לספריית המדיה שלך, אתה יכול לשקול את התוסף קטגוריות ספריית המדיה שעושה בדיוק את זה.

בעזרת פעולות בכמות גדולה, תוכלו לסווג במהירות את הספריה שלכם לפי טקסונומיה מוגדרת מראש. אם אינך בטוח לגבי מבנה הטקסונומיה שלך, אתה יכול להתחיל עם בסיס (כגון זה שתואר בתיאור התוסף הקודם) ולאלתר עליו. ואז אתה מתחיל להחיל את הקטגוריות על הטקסונומיה המוגדרת. כשאתה נתקל בתמונה או ב- PDF שאינם מתאימים לקטגוריות שהגדרת קודם, קדימה צור רשומה חדשה!

תיקיות ספריית מדיה מאת MaxFoundry

ספריית מדיה פלוס תיקיות פלאגין בחינם

תיקיות ספריית מדיה מאפשרות לך לבנות תיקיות מרובות רמות בספריית המדיה שלך ב- WordPress. בעזרת ממשק גרירה ושחרור אינטואיטיבי תוכלו להעביר את קבצי המדיה שלכם במינימום מהומה. אתה יכול גם להעביר תיקיות מסביב, ולארגן לפי קטגוריות לצורך ניהול קל יותר.

התוסף תיקיות ספריית מדיה מציע את התכונות הנהדרות הבאות, מלבד יכולת ההתאמה האישית.

 • גרור ושחרר ממשק קבצים, כך שתוכל לבצע את עבודתך במהירות.
 • אפשרות למיין ולסנן קבצים ותיקיות, כדי לעזור לך לחפש מהר יותר.
 • ודא שקבצים ותיקיות מוכנים ל- SEO עם העלאתם, תוך הוספת תכונות ALT וכותרת.
 • אפשרות לייבא, להעביר או לשכפל קבצים ותיקיות קיימים לתיקיות חדשות.

בנוסף, תיקיות ספריית מדיה משתלבות גם עם תוספים פופולריים של צד שלישי כמו WooCommerce, NextGEN, שדות מותאמים אישית מתקדמים ועוד.

אלה רק מעטים מהתוספים שלדעתנו הם בחירה טובה להתחיל עם פיתרון ניהול נכסים דיגיטלי בוורדפרס. לקבלת רשימה מפורטת, עיין במאמר זה ב- תוספי מנהל קבצי מדיה – – מאת ניק מטורנט.

לאחר מכן, נסקור שני תוספים שיעזרו לכם לעשות את הצעד הבא לעבר ניהול נכסים דיגיטלי. תוספים אלה אינם למעשה תוספים – אלא פתרונות מלאים לניהול נכסים דיגיטליים.

תיקיית מותג

Brandfolder הוא פיתרון ניהול נכסים דיגיטלי של SaaS אהוב על ידי כמה מהחברות הטובות בעולם, כולל Slack, Shazam, Under Armour ורבות נוספות. זה הופך את ניהול נכסי המותג שלך לפיסת עוגה. ולמען האמת, ככל הנראה ממשק המשתמש ה הכי טוב שנתקלתי בפתרון לניהול נכסים דיגיטלי.

פתרונות כמו Brandfolder מועילים לארגונים גדולים שצריכים לשמור על עקביות המותג על פני אנכיים ומוצרים מרובים.

למרבה הצער, תמחור ישר אינו זמין. אז בעוד התוסף לשילובו באתר וורדפרס שלך הוא בחינם, חשבון Brandfolder אינו בהכרח לא יקר. עם זאת, זהו משאב נהדר ללמוד הכל אודות ניהול נכסים דיגיטליים ולהישאר מעודכן עם כל הדברים האחרונים בענף ניהול הנכסים הדיגיטליים..

Phraseanet – פתרון קוד פתוח לניהול נכסים דיגיטליים

פיתרון נוסף לניהול נכסים דיגיטלי בקוד פתוח נקרא Phraseanet. תחילה עליך להוריד ולהתקין את התוכנה בשרת אחר. אם אתה משתמש ב- WordPress בשרת אירוח משותף עם cPanel, רוב הסיכויים שתוכל להתקין אותו במהירות. אני ממליץ להפנות הדרכה להתקנת Phraseanet.

לאחר שתסיים, תוכלו להוריד ולהתקין את התוסף Phraseanet WordPress ולהתחיל להוסיף תמונות וקבצי מדיה אחרים לפוסטים שלכם, מהפתרון הייעודי לניהול נכסים דיגיטלי שלכם..

לאלו מכם שקראו את ניהול נכסים דיגיטלי 101 בסעיף, ניתן לפרוס את Phraseanet כפתרון ניהול נכסים דיגיטלי מקומי.

מסקנה: היתרונות של שימוש במערכת ניהול נכסים דיגיטלית

היתרון מספר אחת של פתרון ניהול נכסים דיגיטלי הוא יכולתו לשפר את הפרודוקטיביות בארגון. המשמעות היא פחות זמן לחפש אחר הגרסה האחרונה של הקובץ, ויותר לבצע עבודה בפועל. פיתרון ניהול נכסים דיגיטלי מעניק לך גם שליטה ריכוזית – מקום בו תוכל לעדכן (להעלות) את הקובץ פעם אחת ואז פשוט לשכוח ממנו. כל שינוי שתבצע בקובץ יבוא לידי ביטוי בכל מקום, כולל קבצים נגישים לציבור.

חברי שנמצאים בצוות ההנדסה מדברים על בקרת גרסאות ועל גרסאות ו- CVS ומה לא. בכנות, זה גורם לי לתהות – מדוע לא למשווקים יהיה פיתרון דמוי git או CVS המותאם להם? זה מה פיתרון ניהול נכסים דיגיטלי!

תאר לעצמך כמה תהיה פרודוקטיבי אם היית יכול פשוט להתחבר לתחנת העבודה שלך (מחשב נייד, שולחן עבודה, אייפון – כל מה שעף) – ולהתחיל לעבוד ישירות על הפרויקט האחרון? שיתוף הפעולה הופך ללא תועלת.

האם פיתרון ניהול נכסים דיגיטלי יכול לפתור את הבעיה, לבד?

אני משתמש תמיד ב- Google Docs לצורך עבודתי. ואני עוקב אחר מערכת שמות קבצים קפדנית. באדיקות. אני מאמין שניתן להעלות באופן מסיבי את התפוקה הכוללת של צוות, אם אנו קובעים ועוקבים אחר כללי קרקע מסוימים. לדוגמה, אתה יודע איך אנחנו אמורים לצחצח שיניים לפני השינה? כמה מאיתנו באמת עושים את זה? זה אותו מקרה כאן.

אתה אמור לשמור את העבודה שלך. לא בתוך “המסמכים שלי” או “קבצי עבודה” או בשולחן העבודה הטוב. אבל ב נכון תיקיה. צוות ה- IT יועבר לרוב לתיקייה זו.

כל שעליך לעשות הוא לעשות את הצעד הנוסף (השלב ​​האחרון, באמת) ולשמור את העבודה שלך בתיקיה הנכונה. זה לבדו יספיק בכדי להגדיל את הפרודוקטיביות של הצוות שלך ושל הצוות שלך. זה גם ישפר את החזר ה- ROI השיווקי לטווח הארוך של הפתרון לניהול נכסים דיגיטליים.

מהן המחשבות שלך על מערכת ניהול נכסים דיגיטלית? האם זה שווה את זה? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me