המעצבים הגרועים ביותר עושים מעצבי וורדפרס פרילנס

המעצבים הגרועים ביותר עושים מעצבי וורדפרס פרילנס

אתה שונא לעשות טעויות, גם אם זה בלתי נמנע. ולעיתים טעויות זה טוב שכן זו הזדמנות ללמוד ולהשתפר. אבל אם אתה כל הזמן עושה את אותן הטעויות כמו כל מעצב וורדפרס עצמאי אחר, אתה בסופו של דבר משאיר הרבה כסף על השולחן. עכשיו אתה בהחלט לא רוצה את זה.


גם אנחנו לא וזו הסיבה שאנחנו מדגישים כמה טעויות מעצבן וורדפרס עצמאיות. מטרתנו היא לעזור לך לזהות את הטעויות החוסמות את דרכך להצלחה. בכך, תתרגש להימנע מהטעויות, ואם יהיה מאוחר מדי, בצע את השינויים הדרושים.

ההצלחה אינה מורכבת בכך שאף פעם לא מבצעים טעויות, אלא בכך שאף פעם לא עושים את אותה פעם שנייה. – ג’ורג ‘בנארד שו

עם זאת, הודע לנו על הטעויות שביצעת בבניית קריירה כמעצב וורדפרס עצמאי. בכל דרך, שתפו גם את השיעורים שלמדתם וכיצד ניתן להימנע מהטעויות. איך? אל תהסס להשתמש בסעיף התגובות בסוף. אבל בינתיים, בואו נתחיל!

1. לנשוך יותר ממה שאתה יכול ללעוס

טעות בפרילנסר: נשך יותר ממה שאתה יכול ללעוס

לא כולנו אשמים בזה? לוקח פרויקט אחר הפרויקט עד שהצלחת עולה על גדותיה, ואז בום, תאריך יעד החמיץ. ובכן, פרילנסרים והמהר של הרגע האחרון אינם זרים. אבל כולם נכשלים כשאתה לוקח יותר מדי עבודה – עבודה שכנראה לא משפיעה מלכתחילה על השורה התחתונה שלך.

לא משנה כמה מפתה את הבירורים, פשוט אל תעשו זאת. לחדד עם הלקוחות / ות הטובים ביותר שלך, וגבה בדיוק את מה שאתה שווה. כמובן שאתה חייב לספק ערך, אבל אני לא חושב שזה אפשרי כשאתה נחנק תחת הר של עבודה. יש להשתמש בטכניקה קטנה המכונה עקרון פארטו 80/20.

במילים אחרות, התרכזו בבניית תיק ההשקעות שלכם ואז התמקדו ב 20% מהלקוחות שמביאים לכם 80% מהעסק. לוקח יותר מדי העבודה היא יחסית יחסית תלוי איך אתה עובד. אבל לקחת יותר מדי מכדי שלא תוכל לספק ערך זה פשוט לירות בעצמך ברגל.

כך גם לגבי הגדלות בהיקף העבודה. נניח שהלקוח רוצה חנות מקוונת פשוטה, וזה בסדר מאחר שאתה יודע את הדרך שלך ב- WooCommerce. ואז משום מקום הלקוח מבקש מכם להוסיף בלוג במספר שפות. אז אתה כל הזמן מסכים לעוד עבודה אבל המועד האחרון (וכנראה שהשכר) נותר זהה. ראה לאן אני הולך עם זה?

לסיכום, אל תנסה לרצות כל לקוח שנקרה בדרכך. אם אתה פוגש לקוח רעיל (אתה יכול לאתר בקלות מיליון מיילים משם), דחה את ההצעה בנימוס. אם לקוח ממשיך להגדיל את היקף הפרויקט הנוכחי, תבהיר שהוא יעלה יותר זמן וכסף. אני יודע שקל לומר יותר מאשר לעשות, יותר מכך אם גבתם מחיר קבוע.

עם זאת, לבקש יותר זמן וכסף עדיף על היקף הסבל מתגנב בשתיקה ואת הוויברציות הנמוכות שמגיעות מחסירת תאריך יעד. כמו כן, המוניטין שלך – המטבע המקוון הגדול ביותר שלך – תלוי על הקו, אז פשוט אל תעשו את זה.

עיקרי עיקרי: חיוב מה שאתה שווה. אל תסתפק בבוטנים כדי להרוויח פסים / חוויה. כמובן, עבדו על כישוריכם ובנו תיק עבודות חזק. אז אל תעסיק את כל הלקוחות – עבור לכלל 80/20. בנוסף, שווקו את העסק שלכם בצורה חכמה כמו דון דרייפר איש עצבני. לא כל אדם הוא הלקוח שלך.

2. שכחה על נושא הילד

טעויות פרילנסר: שכחה על נושא הילד

ביני לביני יש לי חבר – מעצב וורדפרס בתשלום ששוכר אותי למשימות קטנות בכמה אתרים שהוא עובד עליהם. כצפוי, אני מקבל גישה למנהלים מכיוון שמשימות מסוימות כוללות שינוי ערכת נושא והגדרת אתרי הדגמה. סיפור ארוך קצר, חבר שלי לא משתמש בנושאים של ילד וורדפרס וזה שובר לי את הלב.

לכן, כשהוא שכר אותי לאחרונה כדי לשנות נושא, יצרתי נושא לילד לנושא החדש והוא לא היה החכם יותר. אבל אמרתי לו הכל על זה, ועכשיו הוא לא יכול להשיג מספיק נושאים של ילדים. אבל לא זו הסיבה שאנחנו כאן ברגע זה בזמן. אני בונה את כל האתרים בנושאים של ילדים, וגם אתם צריכים.

הודות לנושאים לילדים, אתה יכול להתאים אישית את האתר שלך בהרחבה. אתה יכול “… ליצור קבצי תבנית חדשים שלא היו חלק מהנושא של האב. אתה יכול להוסיף פונקציות חדשות, סגנונות ועוד כל כך הרבה. ” אני צריך לומר יותר? כן?

התאמה אישית של נושא לילד לא משנה את נושא ההורה בצורה אחת. בנוסף, לעריכת נושא ההורה יש חיסרון מרכזי אחד. ללא ספק, תאבד את כל השינויים המותאמים אישית שלך כאשר (או גרוע מכך, הלקוח שלך) מעדכן את נושא ההורה. ערכת נושא לילד מגנה על הסגנונות המותאמים אישית שלך גם כאשר אתה מעדכן את נושא ההורה.

יצירת נושא לילד היא כה קלה, ואינני מצפה שתתאים אישית נושא הורים מהיום והלאה. אתה יכול אפילו להשתמש בתוסף נושא חמצן לילד כגון ילד אמפי או תצורת נושא הילד. אם תרצה חוויה מעשית, הנה מדריך הנושאים המלא של WordPress לילדים שלנו.

מילת זהירות מיוחדת למעצבי וורדפרס פרילנסרים שעורכים קבצי ליבה של וורדפרס. פשוט עצור. למה אתה אפילו עושה את זה? יתרה מכך כאשר וורדפרס מלאה במסננים ניתנים לחלוקה תוכלו להשתמש בכדי להוסיף שינויים שלא ייעלמו בעת עדכון פלטפורמת וורדפרס. עריכת קבצי ליבה של וורדפרס ונושא ההורה מציגה בעיות.

עיקרי עיקרי: השתמש בהומבה של נושא ילדים, או שאתה מגדיר את הלקוח שלך לכישלון לאורך הקו, במיוחד אם הם חדשים. אנא אל תערוך קבצי ליבה של WordPress.

3. אין לך מערכת

טעות בפרילנסר: אין לך מערכת

“מערכת” היא כנראה מילה חזקה, והיא ככל הנראה עושה לך חשק לנקוס. זה גורם לך להרגיש שאתה תקוע בטחון 9 עד 5 או המטריקס. עם זאת, אתה יודע לגרום לך לגלישה מעולם לא היה המטרה שלנו. אנחנו מדברים עלייך שאתה מתנהג כמו פרילנסר במקום אדם עסקי.

ואתה יודע, זה עולה לך עסק שמאלי, ימין ומרכז – לשרוף חור בכיס שלך כמו סיגריה דולקת. אבל אתה לא יודע איך לגרום לזה להפסיק – את כל הפסולת הכספית הזו – וזה מושך למחרוזות הלב שלך. כבד הוא המשקל שבלב שלך, אך כרגיל, לא ניתן לך לשרוט את הראש יותר.

אתה זקוק לתכנית עסקית (נשמע טוב יותר ממערכת). אני אומר את זה מכיוון שאתה צריך לתעל את כל העצמי שלך לעסק שלך, אבל איך תעשה את זה אם אתה לא יודע לאן אתה הולך? אתה אפילו לא יודע כמה לגבות, פשוט מכיוון שאתה לא מתייחס אל עצמך כעסק. בנוסף, אפילו לא הקצבת מספיק זמן לעבוד מכיוון – אין תוכנית.

לא אכפת לי אם אתה עובד בשום מקום אחר או משלך הוא פעולה של איש אחד, אבל אתה לא יכול להמשיך לחשוב כפרילנסר. הגיע הזמן להתחיל לחשוב כמו עסק. אתה צריך תוכנית עסקית בתור התחלה. נוסף על כך, אתה צריך מערכות כדי עקוב אחר הזמן והמשאבים אתה משתמש בעבודה שלך.

אתה זקוק לאפליקציות לניהול לקוחות ולניהול פרויקטים. ואם אתה נאבק תחת הר של עבודה, סביר להניח שאתה צריך לשקול מיקור חוץ אם יש לך את ההכנסות, וזה לא תמיד המקרה. במילים פשוטות, הפוך מפרילנסר לבעל עסק. קנו קורס עסקי ולמדו.

עיקרי עיקרי: הופעת העיצוב הפרילנסרית שלך וורדפרס צריכה להשתנות מתחביב לעסק גדל אם אתה נהנה מכל הדברים המתוקים שמגיעים עם יזמות. קבל תוכנית עסקית, למד קצת מימון והירשם כבר לעסק שלך. כמו כן, אל תשכח את איש המס.

4. אינך יוצר גיבויים

טעות בפרילנסר: אינך יוצר גיבויים

אני מעריך כאן, אבל העבודה שלך כמעצבת וורדפרס לא הסתיימה כשנתת ללקוח אתר. מדי פעם הם קוראים לך שינויים. חזור על התינוק העסקי – האווז הזהוב שחומק ממעצבי וורדפרס עצמאיים רבים. כן, אני יודע שאתה מקבל את הכישופים היבשים האלה, כך שעסק חוזר פירושו דברים טובים בכל עת.

עם זאת, מה קורה כאשר הלקוח פורץ את האתר? האם תבנה את כל העסק מאפס, או שיש לך פיתרון fallback במקום. לדוגמה, אם הלקוח פישל כמה דברים בכל אתר שאני מכין, פשוט לחץ על כפתור השחזור והיום נשמר.

אבל זה בגלל שאני משתמש ב- ManageWP בכל אתר לקוח שאני מנהל, והחבר’ה האלה (ManageWP) מטפלים בגיבויים מצטברים עבורכם באמת. אם זה לא מספיק, אני יוצר גיבויים בתוך ה- cPanel וגיבוי ידני שלישי בכל פעם שאני עומד לבצע שינויים באתר כלשהו..

נשמע כמו הרבה עבודה, אבל זה לא וכל זה שווה את זה. אני יכול לשחזר אתר בזמן שיא וחוסך לי המון זמן. הלקוח שמח שהאתר חוזר באופן מקוון באופן מיידי, כלומר לא יהיה לו שום כישלון לגבי תשלום עבור שחזור האתר שלו. האין זה עסק חוזר? לדעתי, הכסף הזה הרוויח היטב – הכל מללחוץ על כפתור השחזור.

לעזאזל, אני לא מבין למה להכביד על הלקוח שלך בכל עסק הגיבוי הזה כשיש מיליון ואחת דרכים ליצור גיבויים אוטומטיים. לאמיתו של דבר, אני מעודד את הלקוחות החדשים להסתובב עם האתר ולפרוץ ככל שהם יכולים, מכיוון שיש לי גיבויים במקום. חה חה. כן, חלק מהלקוחות לא ילמדו מכיוון שהם מפחדים לשבור דברים באזור הניהול של WordPress!

אה, אגב, כמה זמן איבדתי שישה אתרים להאקר. הייתי צריך לבנות מחדש את אתרי האינטרנט מאפס כי לא היו לי גיבויים. אתה יכול לדמיין את משך הזמן שאיבדתי דברים מהבנייה מחדש שפשוט הייתי משחזר מגיבויים. בבקשה, אל תסתמך על פתרונות הגיבוי שהמארח שלך מציע.

עיקרי עיקרי: צור גיבויים כבר חבר או שתשלם את המחיר למקרה שהדבר הגרוע ביותר יקרה. גיבוי יעזור לך לפתור את מרבית הבעיות של הלקוח שלך תוך זמן קצר. ישנם הרבה פתרונות אוטומטיים לגיבוי שאני חושב שאתה לא רציני אם אין לך גיבויים. אפשרות נהדרת, סבירה ואמינה VaultPress – שפותחה על ידי יוצרי וורדפרס.

5. התעלמות מהדרכת הלקוח

טעות בפרילנסר: התעלמות מהדרכת הלקוח

וורדפרס היא יצירה מקסימה שנמצאת לכם קלה לשימוש. אבל זה נכון רק מכיוון שעבדתם עם הפלטפורמה כבר זמן מה. הלקוח החדש שלך פשוט רוצה אתר, והם בטח אפילו לא יודעים שתבנה אותו בוורדפרס.

אז אתה הולך לעבודה מכיוון שיש לך תאריך יעד, ומגיש את האתר ללקוח. למרבה הצער, הלקוח אפילו לא יודע להתחבר למנהל WordPress. ואם אתה מראה להם כיצד להיכנס, לוח המחוונים נראה להם זר לחלוטין. נוסף על כך, הם לא יכולים לפרסם מאמר כדי להציל את חייהם.

באופן אישי, אני מאמין שמעצב הוורדפרס החכם יכול להרוג בתחום זה. היו לי לקוחות לשלם עבור אימונים הרבה לפני שהם ביקשו את האימון! אחד הלקוחות היה כמו, “היי, שלחתי לך קצת כסף מראש כדי שאוכל לקבל שעה מזמנך.” הרגשתי כמו הכנסה פסיבית אחי.

תאר לעצמך שאתה יכול להרוויח כסף בבניית אתרים, ולעשות אימונים נוספים לאותם בחורים ששכרו אותך מלכתחילה. ומה אתה מאמן אותם לעשות? משימות חשובות כמו פרסום מאמרים, יצירת דפים ואולי ניהול התגובות. ובכן, היה לי לקוח שלא ידע איך לשחזר את הסיסמה שלו, כך גם זה.

אם אתה מעוניין לבלוג אתה יכול לשתף נושאים אלה בבלוג שלך בעיצוב אתרים ולהרוויח לעצמך לקוחות רבים יותר מכיוון שהדרך המקוונת מוגדרת, שיתוף דברים כאלה בדרך כלל מרוויח לך לידים. אני לא יודע למה, אבל אני חושב שכשאתה משתף טיפים אתה סוג מרוויח את התג באופן אוטומטי.

אל תשכח לשאול את הלקוח אם הוא זקוק להכשרה כלשהי בכדי להשתמש באתר הוורדפרס החדש שלו שנוצר. תאמין לי, רוב האנשים אפילו לא יודעים שוורדפרס היא מערכת לניהול תוכן (טיפות פה). הם היו מחוברים ללוח המחוונים של הניהול של וורדפרס, ועדיין לא יודעים שהם בוהים בוורדפרס. זה כן לא תמיד מצחיק.

עיקרי עיקרי: אל תמהר להפיל את האתר על שולחן הלקוח ולהירגע כמו שאתה בדרך המהירה. מה השימוש בבניית משהו שהלקוח לא יעיל להשתמש בו? בטל את נעילת ההזדמנות הזו להרוויח על ידי הפיכתה לאחריותך להכשיר לקוחות. הם יאהבו אותך על זה, תודה לי אחר כך. מחפש דרך קלה? WP101 מציע קורסים עם תוויות לבנות שתוכלו לשתף עם לקוחות.

מילים אחרונות

ברור שיש עוד הרבה טעויות שאתה יכול לעשות כמפתחת וורדפרס עצמאית, אבל אני מאמין שכולן מתאימות לנקודות בהן דיברנו בפוסט זה. אבל נשמח להיות סובייקטיבים, אז שתפו את הטעויות שאתם אשמים בהן ואיך אתם נמנעים מהטעויות.

מלבד זאת, אנו מעודדים אותך לחשוב קודם על ערך ולא על הרווח הכספי. היזהר מלקוחות מגעילים שיצוצו אותך יבש. זכור שכל טפיל זקוק לארח, אז אל תיקח לקוח רעיל שמאמין שתעבוד את הקסם שלך ויהפוך אותם למדהים.

פרט לכך, היו מדהימים ולעולם לא תחול עליהם כי כל עסק זקוק לתזרים מזומנים כדי לשרוד. אחרי הכל, המזומן שולט בכל דבר, אז הרם את עצמך ולך להכין. אילו טעויות עשית כמעצבת וורדפרס עצמאית? ספר לנו את מחשבותיך בסעיף התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me