מתון תגובה של וורדפרס: מדריך למתחילים

קטע התגובות שמתחת לפוסט וורדפרס מאפשר לך ליצור קשר ישיר עם הקוראים שלך. אבל וורדפרס עולה ביחס גבוה יותר: זה נותן לך את היכולת למתן הערות משתמשים באמצעות תכונת ניהול ההערות. עם זאת, למתן או לא להתמתן זו השאלה הישנה שלכאורה אין לה תשובה מוגדרת. בסופו של דבר, ההחלטה תלויה בכם, אך עליכם לשקול בזהירות את היתרונות והחסרונות של אחת מהאפשרויות.


מכיוון שזה מדריך למתחילים למיתון הערות וורדפרס, ברצוני להדגיש כמה סיבות בעד ונגד התמתנות בתגובות לפני שאציע פתרון אידיאלי.

מדוע עליכם לתקן הערות

  • ללא מתינות וכלי סינון הספאם הנכונים, הבלוג שלך יכול בקלות להפוך לפסטיבל ספאם, במיוחד אם הוא פופולרי. מתינות מעניקה לך שליטה מלאה להציג תגובות רק ממשתמשים מהימנים, ובכך מבטלת ספאם ותגובות אחרות באיכות נמוכה. מעורבות משתמשים מהימנים בונה אמון והבלוג שלך במהירות יקבל סמכות בגומחה שבחרת.
  • הערות דואר זבל מכילות בדרך כלל קישורים, שחלקם עשויים להפנות לאתרים שעלולים להזיק. אם משתמש לוחץ על קישור שמפנה אותם למקום שהוא לא רוצה להיות בו, הוא יאבד אמון ויתר אמון בבלוג שלך – שזה בעצם זהה לאיבוד אמונה בך. במתינות אתה יכול לחסום קישורים שעלולים להיות זדוניים.
  • שרשור תגובה מנוהל היטב יכול להוסיף ערך לפוסט משעמם אחרת. יתכנו קוראים הבקיאים יותר בנושא והתרומה שלהם יכולה להעלות את הפוסט שלך. הערות באיכות טובה מושכות אנשים בקיאים שיוסיפו מידע חשוב וזה מה שאתה רוצה לתפקיד שלך. זכור, התגובות הופכות לחלק מתכני הבלוג שלך כל עוד הפוסט קיים בבלוג שלך.

מדוע אסור שתתייחס לתגובות

  • התמתנות בתגובות יכולה להיות זמן רב. באתרים גדולים יותר שיש להם קהל קוראים טוב, זה יכול להיות כאב אמיתי או אפילו לא מעשי (אלא אם כן אתה משתמש במערכת תגובות של צד שלישי).
  • מתינות מתסכלת משתמשים מקוריים רבים שרוצים לעסוק בדיון. בדרך כלל משתמשים רוצים לראות את התגובה שלהם מייד לאחר היכה הודעה. מה אם אתה לא בסביבה כדי לאשר את זה?
  • אתה יכול להתמודד עם ספאם בתגובות באמצעות תוסף. לדוגמה, התוסף Akismet שמגיע עם תוכנת וורדפרס הבסיסית עושה עבודה די טובה להפסיק דואר זבל בתנאי שהגדרת אותו כראוי.

עכשיו כשאתה יודע את הסיבות למתון ונגד זה, מה אתה הולך לעשות? ההמלצה שלי היא למתן אבל להיות חכמים בעניין.

מערכת ההערות הראשית של וורדפרס היא הגונה מספיק בפני עצמה. זה מאפשר לך למתן את התגובות בצורה יעילה תוך שמירה על הרוב המכריע של דואר הזבל של התגובות.

הגדרות אידיאליות למתינות תגובה של וורדפרס

כדי להגדיר את הבלוג שלך למתינות, עבור אל הגדרות> דיון.

הגדרות דיון

חפש את החלק שאומר שלח לי אימייל בכל עת. כאן אתה מאפשר או מבטל את ניהול התגובות באמצעות מערכת הבסיס וזה די ישר: אם תסמן את התיבה השנייה (מתקיימת תגובה למתינות), תוכל למתן את כל התגובות לפרסום.

מחברים בפעם הראשונה בינונית

דרך אחת קלה לגרום למתינות פחות מכאב היא על ידי הפעלת אישור אוטומטי למחברי התגובות שאושרו פעם אחת. כדי לאפשר הגדרה זו, עבור אל הגדרות> דיון ולבדוק אם יש לפני שתופיע תגובה סמן את התיבה השנייה שקוראת על מחבר התגובות להיות בעל תגובה שאושרה בעבר. השאר את התיבה למעלה לא מסומנת.

התייחסות לתגובה

אם מחבר הערות משנה את האופן בו היא מזין את פרטיה – שם ודוא”ל – יהיה עליה למתן את ההוראות.

כמו כן, חפשו אחר מחברי הערות שאושרו בעבר: חלקם למדו את התוספות והיציאות של המערכת ויכולים להעיר הערות איכות בהתחלה אך לאחר מכן להירגע עם הערות עתידיות מכיוון שהם יודעים שהם מאושרים אוטומטית.

כבה תגובות לאחר תקופה מוגדרת

דרך חכמה נוספת להישאר בשליטה בתגובות בבלוג שלך היא על ידי הגבלת זמן התגובות לבלוגים שלך בפני מחברים. בדרך כלל, 30 יום הם תקופה סבירה אך יכולים להיות פחות או יותר בהתאם לנסיבות הספציפיות שלך. פעולה זו מסייעת במניעת דואר זבל של SEO – משתמשים שמגיבים לבנות קישורים לבלוגים שלהם. בדרך כלל הם מחפשים בלוגים שהשיגו דירוג PageRank גבוה.

דרוש בין מספר שבועות למספר חודשים כדי לבנות דירוג PageRank גבוה, ולכן בדרך כלל ספאם של SEO ממקד לבלוגים שנמצאים כבר כמה שבועות או חודשים..

בדרך כלל, פוסט בבלוג מגיע לפופולריות הגבוהה ביותר תוך שבועיים עד שלושה שבועות מיום הפרסום. משמעות הדבר היא שאתה יכול לצפות לקבל את כמות הפעילות הגבוהה ביותר בסעיף התגובות במהלך פרק זמן זה. אז תכנן להגביל את התגובות ל 30 יום (באופן אידיאלי), כך שלא יהיו לך הרבה תגובות להתמתן. עם זאת, אל תהסס להתארך אם מתקיים דיון נהדר.

כדי לקבוע מגבלה על זמן מחבר התגובות, עבור אל הגדרות> דיון ולחפש את הגדרות תגובה אחרות קטע. בדוק את האפשרות שקוראת סגור אוטומטית הערות על מאמרים שגילם מעל__ יום וציין את מספר הימים להשאיר את ההערות פתוחות:

סוגרת הערות על פוסטים

השבת רצועות עקיבה

לפעמים, אתה מעדיף לעסוק בספאם של תגובות מאשר בספאם של trackback, אז חשוב היטב לפני שתפעיל את ה- Trackback. בדרך כלל כדאי לכבות אותם מכיוון שאתה עדיין יכול לדעת מי מקשר לאתר שלך דרך הקטע ‘קישורים נכנסים’ במרכז השליטה. שים לב שייתכן שמקטע זה אינו מופיע עבור אתר וורדפרס חדש לגמרי. אתה יכול גם להגדיר את מזין ה- RSS שלך כדי לראות קישורים נכנסים.

השתמש בתוספים כדי לסנן ספאם בתגובות

יכול להיות קשה לאתר הערות דואר זבל, אך בעזרת תוספים מסוגלים, קל יותר לזהות אותם, אם לא נחסמים לחלוטין. להלן מבחר תוספים שבהם תוכלו להשתמש כדי להשיג זאת:

אקיסמט

akismet

הצגתי בקצרה את המבריק אקיסמט תוסף המובנה בתוכנת הליבה של וורדפרס כדי לסנן תגובות שנראות כמו דואר זבל. כל שעליך לעשות הוא להפעיל אותו אך תצטרך להירשם ולהגדיר את מפתח ה- API שלו כדי להתחיל. אמנם היא מבצעת עבודה הגונה של שמירה על דואר זבל, אך היא אינה חסרת תקלות וכמה הערות לגיטימיות עלולות לפעמים לטעות בספאם. אז בדוק בתיקיית הספאם שלך בקביעות אם יש הערות לגיטימיות.

אפס ספאם של וורדפרס

wordpress-zero-spam

תוסף חדש יחסית, אפס ספאם של וורדפרס עוזר לחסום ספאם באופן אוטומטי ללא צורך ב- CAPTCHA. לאחר התקנתו והפעלתו, הוא יעשה את הקסם שלו מייד. אין ממשקי API להגדרה.

אפשר למשתמשים לבצע את התמתנות

לבסוף, דרך אחת נוספת לשמור על שפיותך תוך מתן הערות היא על ידי מתן אפשרות למחברים מסוימים לבצע את התמתנות. אתה יכול רק לתת למשתמשים הנאמנים ביותר שלך סמכות מסוג זה. אם הבלוג שלך מצווה על מחברי סמכות וסמכות ניכרים, ייתכן שזו הדרך הטובה ביותר לנהל את ניהול התגובות.

חברי קהילה נאמנים הופכים למשתמשים מהימנים שאתה מעניק גישה למשתמשים אחרים מתונים. אתה יכול ליצור מערכת תגמול כדי לשמור על מוטיבציה, כגון לאפשר להם קישורים נכנסים לבלוגים שלהם. תוסף כמו עורך תפקידים למשתמש ניתן להשתמש כדי ליצור חלק ולהוסיף תפקיד זה לבלוג שלך. יש הרבה אחרים שאפשר לחקור גם.


זכור תמיד שאתה שומר שליטה מלאה על מי מגיב על ההודעות שלך ועל מה שהם מפרסמים. תן לחלק זה בבלוג שלך את תשומת הלב הראויה לו והבלוג שלך יהפוך לסמכות מהימנה. האם קטע התגובות בבלוג שלך תפוס? איך אתה מתון מחברי הערות? האם יש לך רעיונות טובים יותר כיצד לשפר את סינון הספאם מבלי לאבד את שפיותך? אשמח לשמוע את המחשבות שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me