כיצד לבצע אופטימיזציה של פוסטים בבלוג באתר וורדפרס שלך לפני הפרסום

כיצד לבצע אופטימיזציה של פוסטים בבלוג באתר וורדפרס שלך לפני הפרסום

שלום חברי. אם אתה בלוגר כמוני, אתה צריך לדעת איך זה לחבוש כובעים של זיליון בכל פעם. כבעלים של בלוג משלך, אתה זה שמחפש את פיסת הנתונים הנכונה שאמורה להיות מעניינת לקרוא עבור הקהל שלך. אתה היחיד שמגיב לכתיבת התוכן שלך, עריכתו ומיטוב SEO. הפעלת כל אלה והרבה משימות אחרות בכל פעם איננה בדיחה. קל להחמיץ כמה נקודות חשובות כשאתה לוחץ על כפתור “פרסם”. לכן, כדי לעזור לכם להרגיש בטוחים שלא פסחתם על דבר כלשהו, ​​החלטנו להמציא את רשימת הבדיקה הזו לבלוגרים.


בפוסט זה אני מספק 15 דברים עיקריים שעליך לעשות לפני שאתה לוחץ על כפתור ה”פרסם “. למרות שזה נראה כמו יותר מדי במבט ראשון, רוב הצעדים הללו די פשוטים ומהירים להשגה. יתר על כן, כתיבת עותק טוב של טקסט ראויה למספר דקות נוספות שהוקדשו לעריכתו, כך שכל הזמן והמאמץ שהפעלתם תוך כדי העבודה עליו יעריך את הקוראים שלכם..

שלב 1: צור כותרת משכנעת

כותרת פוסט הבלוג שלך הוא אחד האלמנטים החזקים ביותר שהוא עשוי לכלול. תלוי בדרך בה אתה מבנה אותו, אנשים יחליטו אם הפרסום שלך ראוי לתשומת לבם. בהתבסס על הדרך בה אתה כותב את הכותרת, הבלוג שלך / לא יקבל המון תנועה אורגנית ממנועי חיפוש. ככלל, כותרת פוסט היא הדבר האחרון שעובדים עליו בלוגרים במהלך יצירת הפוסט. לפחות, כך אנו יוצרים פוסטים ב- MonsterPost.

יש המון טכניקות שונות שתוכלו ליישם בזמן העבודה על כותרת הפוסט. התחל עם כותרת עבודה. זה יהיה בסיס לגירסה הסופית שלך לכותרת. שמור על כותרת קצרה. עד 70 תווים יספיקו לתצוגה ראויה בתוצאות החיפוש. לאחר שתמצא את הגרסה שלך לכותרת הפוסט, סיעור מוחות עם מישהו אחר. אל תשכח מכלול מילות מפתח או ביטויים בכותרת. זה מגדיל את הסיכויים שלך להגיע לקהל הנכון ולהשיג חשיפה רחבה יותר במנועי חיפוש.

שלב 2: עיצוב העותק שלך

קל יותר לקרוא טקסט המחולק לקטעים קטנים יותר. הימנעות מפסקאות ארוכות היא פרקטיקה טובה. 5-6 שורות של טקסטים הוא האורך הנכון של פסקאות שיקראו על ידי הקהל שלך ולא ידלגו עליהן.

ככלל, כאשר הם נתקלים בפוסט כלשהו בבלוג, אנשים סורקים את התוכן לפני שהם מחליטים לקרוא אותו. באמצעות כותרות משנה, אתה יכול להעביר טוב יותר את המסר של המאמר שלך לקוראים. בצורה כזו, המשתמשים יכולים לראות תוכנית מהירה של הרעיונות המודגשים בפוסט שלך, וכך להבין טוב יותר במה מדובר בפוסט שלך.

שלב 3: עיצוב תמונה

כולנו יודעים שתמונה בודדת שנוספה לדף אינטרנט שווה לאלף מילים. אולי שום דבר לא יכול לפגוע בדף האינטרנט שלך יותר מאשר תמונה באיכות ירודה ותמונות מעוצבות בצורה לא טובה. לכן, לפני שהפוסט שלך יופיע, וודא שכל פיסת תוכן חזותית בגודל נכון ונראית טוב על כל מסך מכשיר.

בנוסף לתמונות האיכותיות והרלוונטיות זה פוסטים, דאגו לעדכן את הבלוג שלכם עם לוגו ברזולוציה גבוהה שיהפוך את הפרוייקט שלכם לזיהוי יותר לקהילת רשת רחבה יותר. כמו כן, אל תזניחו אופטימיזציה של תגי alt ותגי כותרת של התמונות שלכם. זה יעזור לך להפוך את התוכן שלך לאיתור יותר באינטרנט.

כשאתה עובד על וורדפרס שנוצר על בסיס נושא מוכן מ- TemplateMonster (למשל), יהיו לך את כל כלי האופטימיזציה לקידום אתרים. לכן, רק חשוב על התוכן שלך ועל בקשת החיפוש שקהל היעד שלך ישתמש בכדי למצוא אותו.

שלב 4: תמונות מוצגות

נקודה זו רלוונטית במיוחד לכל מי שמנהל בלוג מבוסס וורדפרס. שיפור הפרסומים שלך עם תמונות מוצגות יכול להיות חשוב מכמה סיבות. בראש ובראשונה, באמצעות תמונה מוצגת תוכלו לתפוס את תשומת ליבם של המשתמשים. בהתאם לאופן בו אתם מעצבים אותה, התמונה המוצגת יכולה לשאת מסר מסקרן או לציין בבירור את הדברים שאתם עומדים להדגיש בפוסט שלכם.

תמונות מוצגות עבור פוסטים

בגלל המרחיב וורדפרס פונקציונליות, ניתן להשתמש בתמונה מוצגת של הפרסום שלך במגוון דרכים. לדוגמה, ניתן למשוך זאת באופן אוטומטי כדי להשתמש כמחוון ההודעות האחרונות.

הוספת תמונות בהשתתפות אנכית עם טקסטים שהונחו עליהן תעזור לך להפנות יותר תשומת לב לפריט התוכן שלך כאשר אדם גולש בעדכון חדשות בפלטפורמות המדיה החברתית. נדבר על חשיבות המדיה החברתית מעט בהמשך בפוסט זה. עם זאת, תמונה מעוצבת היטב עם אנכיות הופכת את התוכן שלך ליותר גלוי, ובכך מגדילה את הסיכוי שלך לעלות יותר תנועה.

שלב 5: קידום אתרים

גם אם תעלה את הפוסט שלך עם תמונות מדהימות ותכתוב עותק מבריק, כל המאמצים יעברו לשווא אלא אם תשביץ את הנתונים למנועי חיפוש. לאופן בו הבלוג שלך ממלא מילות מפתח בתעשייה ב- SERP, הוא בעל חשיבות מכרעת בכל הנוגע להגדלת התנועה האורגנית ולייצור לידים..

על מנת להפוך את פוסט הבלוג שלך ליותר ניתן למצוא, הקפד לכלול טקסט מילות מפתח מבוססות תעשייה. בעת ביצוע מיטוב הנתונים וודא שמילות המפתח אינן משפיעות על הקריאות הכללית. כמו כן, אל תשכח להוסיף קישורים פנימיים לדפים אחרים בבלוג שלך. זה לא יכול רק לעזור לך לייעל טוב יותר את התוכן שלך עבור מנועי חיפוש, אלא גם להביא ערך רב יותר לקוראים שלך תוך מתן גישה מהירה לחלקי נתונים רלוונטיים אחרים באתר שלך..

שלב 6: בדיקת קישורים

לאחר שהוספת קישורים פנימיים לתוכן שלך, הגיע הזמן לבדוק כיצד הכל עובד. ככלל, יש לעשות זאת ידנית כדי לא לפספס קישור שבור אחד בתוך התוכן שלך.

קישורים חיצוניים דורשים גם בדיקה ידנית מדויקת. האם התוכן שלך כולל כפתורי CTA כלשהם? לכו לבדוק גם אותם.

שלב 7: בדיקה בין מכשירים

לעתים קרובות יותר ויותר אנשים מעדיפים מכשירים ניידים כאשר הם צריכים לבדוק חדשות או לראות עדכונים על הנושאים המועדפים. לכן, לפני שתפרסם תוכן כלשהו, ​​תבדוק שוב עד כמה הנתונים שאתה הולך לשתף נראים בכמה גדלי מסך..

זה תמיד יתרון גדול לבנות אתר על בסיס א מסגרת מגיבה. זה משחרר אותך מההכרח לפתח גרסאות נפרדות של האתר שלך להתקנים שולחניים וניידים, וזה גם חסכוני וגם חוסך זמן.

יתרה מזאת, גוגל מדרגת אתרים ידידותיים לנייד גבוה יותר בתוצאות החיפוש שלה. לכן, הפיכת התוכן שלך לתצוגה כראוי במגוון גדלי מסך מאפשרת לך להרוג שתי ציפורים באבן אחת. ביד אחת, הבלוג שלך יהיה ידידותי יותר למשתמש. מצד שני, זה יתגלה יותר בגוגל.

למזלכם הנושאים הפופולריים ביותר כבר מעוצבים באופן רספונסיבי. ערכת הנושא Total למשל מציעה פריסת תגובה נוזלית ממש מחוץ לקופסה. אבל הנושא כולל גם אפשרויות בונוס אם ברצונך להגדיר רוחב אתרים מותאם אישית משלך לכל גדלי המכשירים.

שלב 8: תאימות בין דפדפנים

כעת כשאנחנו יודעים שהתוכן שלך מתפקד בצורה חלקה על כל מסך מכשיר, הגיע הזמן לבדוק כמה טוב הוא מוצג בכל דפדפני האינטרנט הגדולים. חשבו על האפליקציות האפשריות לגלישה באינטרנט בהן הקהל שלכם עשוי להשתמש ובדקו עד כמה התוכן נטען ומוצג שם.

שלב 9: עודד דיונים

לחזור לעריכת הפוסט, בואו להפוך את העותק שלך לעורר מחשבה ומעודד דיונים. איך אתה יודע אם המאמר שלך הביא ערך כלשהו לקוראים אלא אם כן אתה מקבל את התגובות שלהם?

אחת הדרכים המוכחות לעודד דיונים מתחת לפוסטים שלכם היא לשאול את הקוראים מספר שאלות בסוף המאמר. בחלק המתאר, אנשים בדרך כלל מחפשים סיכום קצר של הדברים שהדגשת בפרסום שלך או איזושהי “קריאה לפעולה” כדי לעשות משהו בפועל. סיום הטקסט שלך עם שאלה או שתיים יכול לעודד את הקוראים שלך להשאיר תגובה עם רשמים משלהם על הדברים שהדגשת או לחלוק את החוויה שלהם בעצמם בנושא שהוצע..

שלב 10: הגהה

זה נשמע כמו משהו שבלוגרים צריכים לעשות כפעולת ברירת מחדל, אולם משום מה לא כולם הגהו את הפוסטים שלהם לפני הפרסום. בכדי שלא תיראו כמו אידיוט שהתעצל מכדי לבדוק את הטקסט לפני שהוא יעבור לחיים, מומלץ מאוד להגה את מה שכתבתם מספר פעמים.

יכולות להיות טעויות כתיב נפוצות שיכולות לעשות למהר לבטא את מחשבותיך במסמך. כולנו בני אדם ועושים טעויות. לכן, פשוט לא לפגוע במוניטין שלך ולתת לקוראים שלך ליהנות מכל שורת טקסט שאתה משתף, הגה את הטקסטים שלך בזהירות.

כשאתה עובד על פרסום בבלוג, כתוב מחצית ממנו ושמור את הטיוטה. עיין בכל מילה אחת שכתבת ובדוק מחדש אם לא עשית טעויות כתיב. תקן את כל זרימת הכתיבה לפני פרסום הפרסום. קרא משפט אחר משפט. קרא את הגהה כל אחת כמה פעמים ורק אחר כך המשיך הלאה.

שלב 11: פרסם והצמיד

כעת, כפי שעשיתם את כל עבודות העריכה והייעול, הגיע הזמן לשדר את הפוסט שלכם. השלב הבא יהיה הצמדת המאמר שלך בפינטרסט. אם עדיין לא יצרת לוח נפרד לבלוג שלך, הגיע הזמן לעשות זאת.

ברגע שהפרסום שלך מופעל, הצמד תמונות שכללת אותו בלוח הפינטרסט שלך. בעוד מספר ימים קדימה, מצא לוח רלוונטי בו תוכל לעשות זאת. תוך כדי ביצוע פעולות פשוטות שחוזרות על עצמן, אתה יכול להפיץ את הפרסום שלך לקהל רחב יותר, ובכך להפוך את הבלוג שלך לאיתור יותר באינטרנט.

שלב 12: שתף את הפוסט שלך בפייסבוק וטוויטר

התהדר כשאתה מפיץ מחדש את הפרסום שלך בפייסבוק וטוויטר. אתה יכול לשתף אותם באופן ידני או להשתמש בתוכניות תזמון פוסט שיבצעו את כל מה שאתה עושה באופן אוטומטי. בכדי להפוך את הפוסטים שלך ליותר מורגשים, ליווי ציוצים ופוסטים בפייסבוק עם תמונות. כשאתה מעלה את הפוסטים שלך במדיה החברתית עם תוכן חזותי, וודא שגודל אותם בהתאם תקני פייסבוק וטוויטר.

שלב 13: פרסם ציוצים מספר פעמים

עדכון הטוויטר מעודכן בפוסטים חדשים במהירות אדירה. אז סביר להניח שהפרסום שאתה משתף פעם אחת בלבד יאבד בזרימה קבועה של ציוצים אחרים. כדי שזה לא יקרה, מומלץ לשתף פוסטים חדשים בבלוג בטוויטר מספר פעמים במהלך הימים הקרובים לאחר פרסוםם בבלוג שלך..

זה אולי נראה כמשימה מפחידה לשתף את הפוסטים שלך באופן ידני שוב ושוב. זה כאשר תוכניות לתזמון הודעה ייכנסו לפעולה. בעזרתם, באפשרותך להגדיר את אותו פוסט שיופיע בעדכון החדשות תוך מספר ימים לאחר הפרסום, כמו גם להזכיר לקהילת המדיה החברתית את קיומה בעוד מספר חודשים. כך תוכלו להפיץ את התוכן הישן שלכם שוב ושוב.

שלב 14: הערות

בכל פעם שהפוסט שלך מקבל תגובה, אל תשאיר אותו ללא תגובה. זה עוסק בשני התגובות שאנשים משאירים מתחת לפוסט בבלוג שלך ובמדיה החברתית. עשה מאמץ נוסף להגיב לתגובות המכילות שאלות. קוראים מהורהרים במיוחד צריכים לקבל גם תשובה על הרהורים שלהם.

בתגובה להערות שאתה מראה שאכפת לך מדעת הקוראים שלך ושאת מעריכה כל רגע ורק שהם בילו בכדי לקרוא את המאמר שלך. כשרואים זאת, יש סיכוי גבוה יותר שאנשים יחזרו מכיוון שהם רואים כמה הם מוערכים.

שלב 15: אנליטיקס

בנוסף להערות המשתמשים המהווים אינדיקטורים חזקים לאינטרס הציבורי בפוסטים שלך, מומלץ לעקוב אחר המספר הכולל של צפיות והשתקפויות בדפים שכל פוסט שפרסמת בחודש שעבר השיג.. גוגל ניתוח נתונים יעזור לך לנהל משימה זו טוב יותר מכל דבר אחר. הנתונים הסטטיסטיים יראו לכם אילו נושאים הם הביקוש הגדול ביותר בקרב קוראיכם, וכך תקבלו הבנה טובה יותר באיזו דרך עליכם להמשיך להתקדם להצלחה גדולה יותר..

מסיימים

מתחילים. אלה היו 15 מהצעדים המוכחים והיעילים ביותר שבלוגרים צריכים לקחת בחשבון לפני שהם מפרסמים את פוסטיהם ברשת. חלקם מנוסים ונכונים ועם זאת לא פחות יעילים. החל אותם בפועל ובדוק עד כמה הקהל יתארס בבלוג שלך.

אגב, האם יש עוד משהו שאתה חושב שצריך להזכיר ברשימה? נשמע את מחשבותיך בקטע ההערות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map