כיצד ליצור קמפיינים לשיווק מחדש בפייסבוק עבור וורדפרס

כיצד ליצור קמפיינים לשיווק מחדש בפייסבוק עבור וורדפרס

שמתם לב שכאשר אתם מחפשים מוצר באמזון, או קוראים מאמר ברשת, המוצרים או התכנים בהם צפיתם מופיעים לעתים קרובות בפרסומות בפייסבוק? ובכן, זה שיווק מחדש ממש שם.


שיווק מחדש, המכונה גם שיווק מחדש, נעשה שימוש נרחב בקרב מותגים גדולים. אך בשל קלות ההתקנה והעלות הנמוכה, זה יכול להועיל מאוד לעסקים קטנים יותר. אז בואו לגלות יותר על היתרונות של שיווק מחדש בפייסבוק וכיצד תוכלו ליצור קמפיין לשיווק מחדש של פייסבוק משלכם לאתר וורדפרס שלכם..

מה זה שיווק מחדש בפייסבוק?

שיווק מחדש בפייסבוק

שיווק מחדש ב פייסבוק מוצג למעשה מודעות בפייסבוק לאלו שכבר ביקרו באתר וורדפרס שלכם. לעתים קרובות אנשים מבקרים באתר שלך עם עניין במוצרים או בשירותים שלך אך עוזבים לפני ביצוע רכישה. שיווק מחדש בפייסבוק משתמש במודעות פייסבוק כדי להזכיר ללקוחות פוטנציאליים אלה את האתר, התוכן והמוצרים שלך, כדי להחזיר את התנועה לאתר שלך.

מכיוון שכל כך הרבה אנשים פעילים בפייסבוק, הסבירות של מבקרי האתר שלך להיכנס לפייסבוק על בסיס קבוע היא גבוהה. זה הופך אותו למיקום המושלם לקידום הבלוג או המוצרים שלך, ולעסוק מחדש בקהל שלך.

היתרונות של שיווק מחדש בפייסבוק

שיווק מחדש בפייסבוק

ישנם יתרונות קשורים רבים לשיווק מחדש בפייסבוק. הנה החשובים ביותר …

מודעות למותג

שיווק מחדש בפייסבוק עוזר במודעות למותג. הצגת מודעות למי שכבר היה לו קשר עם האתר שלך, שומר את האתר שלך טרי במוחו. זה, בתורו, יגדיל את הסבירות שהוא יבקר מחדש, במקום אתרי מתחרים, כאשר אנשים זקוקים לכך.

הסע את התנועה חזרה לאתר שלך

שימוש בפרסומות לשיווק מחדש יסייע לכם להתחבר מחדש למבקרים באתר בעבר. עיסוק בדרך זו עם הקהל שלכם באמצעות פייסבוק יזכיר להם את אתר האינטרנט שלכם ויניע תנועה חזרה לאתר וורדפרס שלכם. לאחר שהמבקרים יחזרו לאתר שלך, יש לך סיכוי גדול יותר להמיר את המטרות שלך.

הגדלת מכירות

ישנן סיבות רבות לכך שאנשים לא עשויים לבצע רכישה באתר שלך בתחילה. אולי הם רוצים לחקור מוצר נוסף, להשוות מחירים באתרי מתחרים, או פשוט לא היו בטוחים אם הם באמת רוצים את הפריט. עם זאת, רק מכיוון שמישהו לא קונה מוצר בפעם הראשונה, זה לא אומר שהוא לא במועד מאוחר יותר.

הצגת מוצר מחדש תביא לזיכרונותיהם של אנשים, ותעזור להם להיזכר מדוע הם רצו מלכתחילה. הם כבר מכירים את האתר שלך, כך שראיית המודעה שלך תעזור לעודד אנשים לעבור, לבצע רכישה ואפילו להפוך ללקוחות לכל החיים..

המרה כנגד מטרות האתר שלך

שיווק מחדש בפייסבוק לא נוגע רק למכירת מוצרים. ניתן ליצור קמפיינים לשיווק מחדש כדי לעזור לאתר שלך להמיר מול מספר יעדים שונים. יתכן שאתה מחפש למכור שירות או מנוי, להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך או להגדיל את מעריצי המעריצים הבאים או החברתיים שלך. שיווק מחדש בפייסבוק יכול להציג קמפיינים שיעזרו לך להתגבר על כל המטרות הללו.

תשואה טובה יותר לכסף שלך

לשיווק מחדש בפייסבוק יש הצלחה גבוהה יותר בייצור מכירות מאשר קמפיין מודעות רגיל. הסיבה לכך היא שהפרסומות מכוונות ספציפית לאלו שכבר ביקרו באתר שלך והראו עניין במוצרים שלך.

לכן שיווק מחדש בפייסבוק הוא הימור פיננסי טוב יותר בטווח הקצר, מכיוון שסביר יותר שתשיג החזר על הכסף שתשלם עבור הפרסומות. זה יכול להיות גורם חשוב לעסקים קטנים יותר העובדים במסגרת תקציב שיווק הדוק.

אז עכשיו אנחנו יודעים קצת על שיווק מחדש בפייסבוק, ומדוע כדאי לכם להשתמש בו, בואו ונעבור כיצד להגדיר אותו באתר וורדפרס שלכם.

כיצד ליצור קמפיין לשיווק מחדש בפייסבוק באתר וורדפרס שלך

שיווק מחדש בפייסבוק

כדי להתחיל בשיווק מחדש של פייסבוק, התחבר לפייסבוק ותחת ‘הגדרות’ בחר ‘צור מודעות’. כעת תכוון מחדש אל ‘מנהל הפרסומות‘.

ישנם ארבעה שלבים ליצירת קמפיין מודעות עם פייסבוק, המוצג בצד ימין של המסך שלך …

  1. קמפיין
  2. חשבון
  3. סט מודעות
  4. עיצוב מודעות

אז בואו נראה עכשיו בפירוט בכל שלב …

1. קמפיין

יעדים

‘קמפיין’ הוא הצעד הראשון בו אתה צריך לבחור את שלך יעד קמפיין. כפי שאתה יכול לראות, ישנן יעדים רבים לבחירה, אך את זו שתבחר צריכה להיות מקושרת לאחת היעדים החשובים ביותר באתר שלך. עבור מאמר זה בחרתי ‘תנועה’. המשמעות היא שהפרסומות שלי ממוקדות לעודד את הצופים לבקר מחדש באתר שלי, ולסייע בהגדלת התנועה שהיא מקבלת.

שם הקמפיין

לאחר בחירת ‘המרות’, תצטרך לתת למסע הפרסום שלך שם. ואז לחץ על ‘הגדר חשבון מודעות’.

2. חשבון פרסומת

חשבון

השלב השני להקמת מסע הפרסום שלך לשיווק מחדש בפייסבוק הוא ‘חשבון מודעות’. כאן תצטרך להזין פרטים על ‘ארץ החשבון’, ‘מטבע’ ו- ‘אזור זמן’.

3. סט מודעות

‘ערכת מודעות’ מורכבת ממספר שלבים. כאן אתה בוחר לאן אתה יעבור תנועה, את סוג הקהל שאליו אתה רוצה להציג את המודעות שלך, לאן יוצבו המודעות וכמה תרצה לשלם …

תנועה

תנועה

תחת ‘תנועה’ עליך לבחור אם ברצונך להסיע תנועה לאתר שלך או לאפליקציה. כפי שאתה יכול לראות, בחרתי ‘אתר’. בהמשך התהליך תוכלו לבחור כתובת URL ספציפית.

הצעה

הצעה

כאן תוכל ליצור הצעה לקהל שלך כדי לעודד אותם לבקר מחדש באתר שלך. הצעה בצורה של הנחה או קופון שניתן למימוש יכולה להיות דרך יעילה ביותר להניב תנועה לאתר שלך.

צור הצעה

אם זה משהו שאתה מחפש להגדיר, פשוט הפוך את ‘הצעה’ ל’מופעל ‘, בחר את עמוד הפייסבוק שלך המקושר לאתר WordPress שלך ואז לחץ על’ צור הצעה ‘. כעת מלא את הפרטים להשלמת ההצעה שברצונך לכלול בקמפיין השיווק מחדש שלך בפייסבוק.

קהל

כאן תוכל להגדיר קהל שאליו ימקד קמפיין הפרסום שלך. כדי להגדיר שיווק מחדש, תצטרך ליצור ‘קהל מותאם אישית‘. זה יאפשר לפייסבוק להציג את המודעות שלך למי שכבר ביקר באתר שלך והפגין עניין בעסק שלך.

קהל

תחת ‘קהל’ בחר ‘צור חדש> צור קהל מותאם אישית’.

צור קהל מותאם אישית

מהתפריט המוקפץ ‘צור קהל מותאם אישית’, בחר ‘תנועת אתרים’.

צור פיקסל

כעת תצטרך ליצור פיקסל בפייסבוק. הפיקסל שלך בפייסבוק יאפשר לפייסבוק להרכיב רשימה של אנשים שביקרו באתר שלך. חשוב מכך, זה גם ייעל את המודעות שלך והמרות את המודעות שלך להמרות באתר שלך. תן לפיקסל שלך שם ולחץ על ‘הבא’.

נוצר פיקסל

בחר מחדש ‘צור קהל מותאם אישית> תנועת אתרים’. כאן אתה יכול להתאים אישית את פרטי הקהל המותאם אישית שלך, ומאפשר לך למקד לאנשים שביקרו בדפים מסוימים באתר שלך בפרק זמן מסוים.

צור קהל

מכיוון שאני סופר עצמאי, ומוכר את שירותי הכתיבה שלי, בחרתי ‘אנשים שביקרו בדפי אינטרנט ספציפיים’. בתיבה ‘URL מכיל’ כתבתי ‘תיק’. פירוש הדבר שמודעות הפייסבוק שלי יכוונו לאנשים שכבר הביטו בדף הפורטפולי שלי וכך הראו עניין בעבודתי הקודמת. אלה לקוחות פוטנציאליים ככל הנראה, ולכן דמוגרפיה חשובה להפוך לקהל מותאם אישית ולשיווק מחדש אליו.

צור קהל

לאחר שתתאים את המידע לקהל המותאם אישית שלך ותיתן שם לקהל המותאם אישית שלך, אל תלחץ על ‘צור קהל עדיין’. במקום זאת, לחץ על הסמל בפינה השמאלית התחתונה ובחר ‘הצג קוד פיקסל’, שכן השלב הבא הוא להוסיף את קוד הפיקסלים שלך בפייסבוק לאתר WordPress שלך..

התקנת קוד הפיקסלים של פייסבוק

התקנת הפיקסל של פייסבוק כרוך בהוספת קוד בין ו תגים של כל דפי האתר שלך, וכמה דפים ספציפיים שתרצה לעקוב אחריהם. ישנם שני סוגים של קוד אשר יהיה צורך להוסיף לאתר וורדפרס שלך: קוד בסיס פיקסל וקוד אירוע.

הכנס כותרות כותרות תחתונות להפעלה

אם אינך בטוח בטיפול בקוד אל תדאג. ישנם כמה תוספים שיעזרו לכם בתהליך זה. הכנס כותרות ותחתונות הוא תוסף וורדפרס בחינם שיאפשר לך להכניס קוד לכותרת העליונה ותחתונה. אז אין צורך לערוך בעצמכם את קבצי העיצוב שלכם. התקן והפעל את התוסף הזה בלוח המחוונים של אתר וורדפרס שלך.

קוד בסיס של פיקסל בפייסבוק

חזור לכרטיסייה מנהל מודעות בפייסבוק כדי להציג את קוד הפיקסל. העתק את קוד הבסיס.

בתוך לוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על ‘הגדרות> הכנס כותרות עליונות ותחתונות’.

תסריטים בכותרת

הדבק את קוד בסיס הפיקסלים בתיבה שכותרתה ‘סקריפטים בכותרת’ ולחץ על ‘שמור’..

התקנת קוד אירועי הפיקסלים של פייסבוק

קודי האירועים מעט מורכבים יותר, מכיוון שיש להוסיף אותם לדפים בודדים שאתה מחפש לעקוב אחר אופטימיזציה שלהם. אירוע הוא פעולה שמתרחשת באתר שלך וקוד האירוע מאפשר לך לעקוב אחר הפעולות האלה ולהשתמש בתוצאות כדי לייעל את המודעות שלך.

קודי אירועים

ישנם תשעה סוגים של אירועים שתוכלו לבחור מהם, אך זה שתבחרו אמור להיות קשור למטרה שלכם. לדוגמה, המטרה שלי היא תנועה לאתר שלי ולכן אבחר ‘הצג תוכן’. אם אתה מחפש להגדיל את הלידים, בחר ‘ליד’ ו / או ‘הרשמה מלאה’. או לחנויות מסחר אלקטרוני, בחרו ממספר אירועים כולל ‘הוסף לסל’, ‘הוסף לרשימת המשאלות’ ו / או ‘רכישה’. למידע נוסף על ‘אירועים’, עיין בה דפי העזרה של פייסבוק.

אז לך \ י

כדי להוסיף קוד אירועים לאתר שלך באמצעות תוסף, התקן והפעל את התוסף WordPress בחינם כותרת עליונה כותרת SOGO. תוסף זה מאפשר לך להוסיף סקריפט ישירות לכותרות העליונות התחתונות של הדפים.

הצגת קוד בסיסי של תוכן

העתק את קוד האירועים בפייסבוק הרלוונטי למטרתך. העתקתי את הקוד ‘בסיסי’ עבור ‘הצג תוכן’, אך למי שרוצה לעקוב אחר החזר ה- ROI של המודעות שלך, עליך לבחור ב קוד ‘מומלץ’ או ‘מתקדם’.

הוסף סקריפט

פתח את העמוד באתר וורדפרס שאליו תרצה להוסיף את קוד האירועים. בתחתית העמוד הדבק את קוד האירוע בעורך SOGO. כאן הדבקתי את קוד ‘הצג תוכן’ בדף התיקים שלי, מכיוון שזה הדף שאני מחפש לעקוב אחריו. ואז פרסם מחדש את הדף.

באמצעות עוזר הפיקסלים בפייסבוק

עוזר הפיקסל של פייסבוק

כעת צריך להתקין את הפיקסל שלך ולעבוד. פייסבוק תודיע לך כאשר היא עובדת, אך מניסיון זה עשוי לארוך 24 שעות.

עוזר הפיקסלים בפייסבוק עובד

ה עוזר הפיקסל של פייסבוק הוא כלי לפתרון בעיות בחינם הפועל בזמן אמת. הפעל את תוסף הדפדפן ואז טען את אתר WordPress שלך. עוזר הפיקסלים בפייסבוק יודיע לך אם הפיקסל שלך ירה ופועל כראוי, או יעזור לך לאתר ולתקן שגיאות.

סיים את יצירת הקהל המותאם אישית שלך

מקום

עכשיו פיקסל הפייסבוק שלך מותקן באתר וורדפרס שלך, אתה יכול לסיים ליצור את הקהל המותאם אישית שלך. חזור למנהל המודעות שלך בפייסבוק והמשך להוסיף כל פרטים נוספים שאתה רוצה להשתמש בהם כדי להתאים אישית את מאגר הקהל שלך. אלה כוללים מיקום קהל, גיל, תחומי עניין, התנהגויות ועוד.

שמור את הקהל הזה

לאחר סיום, בחר ‘שמור קהל זה’.

תקציב

תקציב

כאן תבחר תקציב מתאים עבור מסע הפרסום שלך לשיווק מחדש וצור לוח זמנים למודעות שלך. חשוב שברגע שמודעותיך פועלות, תעקוב אחר התוצאות בקפידה. בדוק שמסע הפרסום שלך אפקטיבי ואתה מקבל תמורה לכסף שלך.

צור את הפרסומת שלך

פורמט

השלב האחרון הוא ליצור את המודעה שלך. אתה יכול לבחור מתמונה פשוטה, קרוסלה, וידאו או מצגת שקופיות. הוסף מדיה משלך, טקסט וקישורים מתאימים. וודא שהמודעה שלך דינאמית וייחודית. הוא צריך להתבלט מהקהל אך יחד עם זאת לייצג את המותג שלך ולפנות לקהל היעד שלך. בפייסבוק יש נהדר מידע ו דוגמאות של מודעות חזקות, אז תסתכל לפני שתתחיל.

מחשבות אחרונות

ברגע שהמודעה שלך פועלת, העבודה שלך לא הסתיימה. פייסבוק מספקת מגוון אסטרטגיות שיעזרו למודעות שלך להמרה כנגד המטרה שלהן. נסה בדיקות מפוצלות המודעות שלך, ויצרו מגוון של קהלים מותאמים אישית שונים ו- קהלים נראים, והרבה יותר. עקוב תמיד אחר התוצאות שלך בכדי לראות אם קמפיין השיווק מחדש שלך מצליח, ולמד מה אתה יכול לעשות זאת כדי להגדיל את ההמרות.

באיזו מטרה תבחרו עבור קמפיין השיווק מחדש שלכם בפייסבוק? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me