כיצד לבחור אירוח וורדפרס נכון

וורדפרס מתפתחת ברציפות לפיתרון ניהול תוכן (CMS) שמלא תכונה למשתמש המתקדם ביותר, ובמקביל היא מתה בקלות למתחילים להתקנה ולהשתמש בה. אם אתה משתמש בוורדפרס במשך כמה חודשים, אני בטוח שהתחלת לדמיין את היישומים הרבים שלה. הפעלת בלוג בוורדפרס המארח את עצמו יכולה להיות קלה וקשה בו זמנית. אם יש לך השקעה משמעותית, פלטפורמת אירוח מנוהלת של וורדפרס כמו WPEngine תהיה מושלמת. אבל אם אתה פשוט משיק אתר או בלוג, אז אתה הולך על אירוח וורדפרס מנוהל ‘עשוי’ להיחשב כבזבוז כסף. במקרים כאלה, חברת אירוח משותפת תהיה מושלמת – בעיקר מכיוון שהם זולים ואמינים בו זמנית. עם זאת, זה כרוך בסיכונים מסוימים. אם אתה חדש לחלוטין בתרחיש אירוח אתרים, הסיכוי שתיקח לטיול (או שתונח במונחים פשוטים) יגדל משמעותית.


במאמר של היום נדבר על אירוח וורדפרס משותף – כיצד לבחור חברת אירוח משותפת טובה וכמה המלצות. אני מניח שאתה מפעיל WordPress, אז נדון בתכונות / דרישות של מארח טוב מבחינת WordPress. נתחיל.

רוחב פס וחלל דיסק

דיסק קשיחאם אתה מתחיל אתר, העברה חודשית של 5 GB יספיקו. באשר לשטח דיסק, 5 GB יספיקו. אבל אם אתה מתארח באתר שלך המון תוכן להורדה, היית זקוק לרוחב פס רב יותר ושטח דיסק בהתאם לגודל הכולל של התוכן שלך. ספקי האירוח הפופולריים ביותר מאפשרים רוחב פס בלתי מוגבל ו / או שטח דיסק.

מספר אתרים או דומיינים תוספים

תחום תוספותספק אירוח משותף טוב מאפשר לארח לפחות 10 אתרים שונים. אתרים פופולריים מאפשרים לכם לארח אתרים ללא הגבלה. יתכן שאתה חושב – מדוע אצטרך לארח יותר מאתר אחד? הנה למה:

לרוב, זה תמיד כלכלי לקנות חשבון אירוח משותף לפחות שנה. אם תרצה לקנות אותו על בסיס חודשי, זה יעלה לך הרבה יותר. אז תאר לעצמך, אם בעוד שישה חודשים אתה מחליט לפתוח את אתר התיקים שלך משלך ומארח האינטרנט שקנית, אינו מאפשר יותר מדומיין אחד. מה היית עושה אז? לקנות חשבון אירוח נוסף? מכאן שתמיד יהיה חכם יותר עבור מארח אינטרנט שמאפשר לארח יותר מדומיין אחד.

מספר דומיינים

תת-דומיינים

תחום משנה הוא אתר שני, עם תוכן ייחודי משלו, אך אין שם תחום חדש. במקום זאת, אתה משתמש בשם דומיין קיים ומשנה את ה- www לשם אחר. שם הדומיין נראה כמו forums.domain.com. רוב ספקי האירוח מאפשרים תחומי משנה בלתי מוגבלים גם שלך צריך. להלן מספר שימושים אפשריים בתת-דומיין:

  • בדוק את אתר הוורדפרס שלך כדי לבצע בדיקות והתנהלות של ערכות נושא ותוספים
  • אירוח תת-דומיין להורדה בלבד: http://download.domain.com/site-stats.pdf
  • אירוח אתר תיק עבודות: http://author.domain.com/
  • אירוח פורום: http://forum.domain.com/

מספר מאגרי MySQL

מאגר מידעכל התקנה של WordPress דורשת בסיס נתונים אחד של MySQL. לכן, למארח האינטרנט שלך יש צורך לפחות מסד נתונים MySQL אחד לארח את אתר WordPress שלך. עם זאת, מומלץ שלמארח שלך תהיה מגבלה של ~ 10 מסדי נתונים, באופן אידיאלי ללא הגבלה. יתכן שתזדקק למסד נתונים נוסף לארח את הפורום שלך, או להתקנת סביבת בדיקה לאתר וורדפרס שלך או להתקנת תוכנת אתר אחרת.

לוח בקרה

cPanel

cPanel הוא לוח הבקרה המארח בעולם המארח, המשמש את רוב ספקי האירוח המשותפים. יש לו תכונות ומדריכי וידיאו למתחילים המוחלטים ולמקצוען הקשיח. למתחילים, הייתי ממליץ להשתמש במארח אינטרנט שמספק cPanel. עם זאת, אם זו לא הפעם הראשונה שלך, אתה חופשי לבחור כל לוח בקרה!

שירות לקוחות

תמיכה

תמיכת לקוחות היא אחד ההיבטים המכריעים של חברת אירוח אתרים. יש סיבה לכך שספקי אירוח אתרים ידועים כמו HostGator מתכננים תכניות שנתיות החל מ -5.56 דולר לחודש (עבור חוזה לשנה), ואחרות מתחילות עד 2 דולר דולר. הכל מסתכם בתמיכת לקוחות איכותית.

ישן או חדש – איזה מארח עלי ללכת?

ישן או חדש

זהו עוד גורם חשוב מאוד שרובנו נוטים להתעלם. יש לקחת בחשבון את הגיל של חברת אירוח אתרים לפני שתעבור על זה. אם זה היה בשוק רק כמה חודשים – עדיף לא ללכת על זה, אלא אם כן אתה בטוח לגמרי מה אתה עושה ומה לעשות אם הדברים לא יסתדרו. זה לא אומר שכל חברות האירוח החדשות הן גרועות. אני לא אומר את זה.

ההתחלה של כל הדברים הגדולים היא קטנה.

כולנו יודעים ש. הנה קצת מחשבה:

הזמן הוא המורה הגדול ביותר.

אנשים צוברים ניסיון וחוכמה ככל שחולפות השנים. לכן מומלץ תמיד ללכת לחברה שקיימת לפחות 1-2 שנים.

אירוח דוא”ל

רשתכשיש לך אתר משלך, זה רק עניין של זמן עד שתזדקק לאירוח בדוא”ל. העצה שלי – שמור על אירוח אתרים ואירוח דוא”ל נפרדים לחלוטין. למה? מכיוון שהגדרת אירוח דוא”ל היא די מבולגנת (ומסובכת) ואתה תקוע עם לקוחות דואר אלקטרוני מבוססי PHP + MySQL המציעים תמיכה מועטה או ללא הניידים ואין לך אמצעי נגד מספיקים נגד התקפות פצצה אלקטרונית וכו ‘..

בזכות אפליקציות גוגל – תרחיש אירוח הדוא”ל עבר מהפכה לתיבת הדואר הנכנס המאוחדת, הפשוטה והיעילה. למרבה הצער, נכון לדצמבר 2012 גוגל הפסיקה את הגרסה החינמית לשירות אירוח הדוא”ל שלהם. עם זאת, אל תדאגי – בדוק ב- Zoho או ב- Microsoft Outlook אירוח דוא”ל בחינם. עם זאת, אני ממליץ מאוד לעבור לספק דוא”ל נפרד – כבר מההתחלה, כדי להימנע מבעיות עתידיות.

מדיניות תמחור והחזר כספי

ניתן להתייחס לתמחור של מוצר של חברה באופן הגיוני. תמחור הגון הממוצע של 4-6 דולר הוא מארח משותף. יש להימנע מפחות מ- $ 2.5 דולר. כמובן שאם תשתמש בהנחה של 50% סביר להניח שתשיג ששת החודשים הראשונים שלך בפחות מ- $ 2 דולר לחודש, אך זהו תרחיש אחר. על קצה המזלג:

אם זה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה כך.

באשר למדיניות ההחזר הכספית, ידוע כי המארחים הנחשבים נאמנים לדבריהם. רוב החברות מציעות אחריות של 15 עד 30 יום הכסף. לפחות א 7 ימי כסף בחזרה חייב להיות מוצע על ידי המארח שלך.

גיבויים

גיבוי

מוצרים דיגיטליים יכולים ללכת בכל מקום ובכל זמן – זה כולל שעון דיגיטלי בסך 15 דולר או שרת סופרמיקרו בסך 6,000 דולר. זו הסיבה שאנשים מוציאים הרבה כסף בגיבוי הנתונים שלהם. כאן טמון אחד היתרונות העיקריים של אירוח בענן – אם שרת אחד יורד, התוכן שלך מוגש מהשני. האירוח המשותף של HostGator מדיניות גיבוי זה קצת לא נוח, אבל הם כן לוקחים גיבויים שבועיים. לעומת זאת, CrocWeb לוקח גיבויים יומיים של הנתונים שלך דרך R1 סופט, עם 30 נקודות שחזור ליום.

ביקורות מקוונות

ביקורות מקוונות

WebHostingTalk הוא המשאב מספר אחד לגלות חברות ומציעות אירוח חדשות מעולות. אני ממליץ להשתמש בזה. שימו לב להערות המשתמשים ובדקו אם הן משפיעות על הדרישות שלכם בכל דרך שהיא. יש אנשים שאוהבים לבקר אחרים ויש כאלה שמרחיקים אפילו לומר דברים לא נכונים. לכן הקפד להשתמש ב”טופס יצירת קשר “לפני שתגיד לא. ��

סיכום:

יש ממש עשרות אלפי חברות אירוח משותפות שם בחוץ. כל מי שיש לו השקעה של 10 דולר יכול להתחיל השקעה – כן – זה כל כך קל. כמובן, אתה יכול לדמיין את ההשלכות של אירוח האתר שלך בחברה כזו – בוא לא ניכנס לזה.

כפי שהובטח, הנה כמה מארחי אתרים שאנו ממליצים לזכור את כל הגורמים שהוזכרו קודם. תוכל גם לבקר בדף האירוח שלנו כדי לגלות מותגים נוספים! והסקירה המפורטת של VentureHarbour על התוכנית חברות אירוח אתרים הטובות ביותר.

  • HostGator: התוכניות השנתיות מתחילות ב -5.56 דולר לחודש, המארחות מעל 9,000,000 דומיינים
  • BlueHost: התוכניות מתחילות החל מ- $ 4.95 לחודש, כולל הנחה של 50% בחודש הראשון
  • CrocWeb: אירוח המופעל על ידי LiteSpeed, החל מ- $ 4.95 לחודש, מארח למעלה מ- 30,000 אתרים
  • HostMonster: מותג נוסף שאנו תומכים בו, עם תכניות אירוח בלתי מוגבלות החל מ- $ 4.95 / mo
  • WPEngine: אם אתה מתחיל בלוג או אתר חברה המגובים בהשקעה משמעותית, WPEngine הוא הדבר הטוב ביותר שלך. עיין בסקירת WPEngine שלנו למידע נוסף.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me