כיצד לתזמן הודעות וורדפרס בכמויות גדולות

כיצד לתזמן הודעות וורדפרס בכמויות גדולות

אני חושב שתסכימו כשאומר: פונקציית לוח הזמנים בוורדפרס היא מציל חיים אמיתית. אתה יכול בקלות לתזמן פוסטים, דפים ואפילו מוצרי WooCommerce לתאריך עתידי, מה שחוסך לך זמן רב שתוכל לנתב לתנועה ולהגדלת הבלוג שלך..


כשיש לך פוסט, עמוד או מוצר יחיד, התזמון פשוט כמו קביעת תאריך פרסום עתידי בעורך הפוסט של וורדפרס. התמונה למטה מראה לך את מתזמן ברירת המחדל של וורדפרס בפעולה.

ברירת המחדל של תכנית לוח הזמנים של פוסט

אם יש לך מספר פוסטים, נניח שאתה מנהל בלוג רב מחברים, תזמון כל פוסט בנפרד יכול לאכול נתח ענק מזמנך. אם תרצה למחזר פוסטים ישנים כדי לשמור על הבלוג שלך מביט טרי, עריכת תאריך הפרסום עבור כל פוסט יכולה להיות משימה מפחידה, על אחת כמה וכמה אם יש לכם מאות פוסטים.

מה לעשות?

אתה יכול לפנות לתזמון אוטומטי בכמויות גדולות כדי לחסוך את היום. ומה אתה צריך לתזמן את הפוסטים שלך ב- WordPress בכמויות גדולות? החופשי תוסף מתזמן הודעה אוטומטי.

בפוסט של ימינו, אנו בוחנים לעומק את התכונות ההופכות את מתזמן הפוסט האוטומטי לתוסף התזמון המושלם בתפזורת עבור וורדפרס..

התוסף עוזר לך לתזמן פוסטים במכה אחת, כך שתוכל להמשיך לבלוג שלך לפעול גם כשאתה בחופשה. בנוסף, זה מאפשר לך לערוך את התאריכים שפורסמו בפוסטים שלך, כך שתוכל לשמור על הבלוג שלך רענן.

תזמון גורף מושלם גם להפעלת קמפיינים לקידום מכירות בעונות וחגים חגיגיים. עם זאת, תפוס לעצמך ספל קפה ובוא נבחן את Auto Post Scheduler במבחן.

אנא אל תעזוב בלי לשתף את מחשבותיך בקטע התגובות בסוף.

כיצד להתקין מתזמן הודעה אוטומטית

מתזמן הודעה אוטומטית

מתזמן פוסט אוטומטי הוא תוסף בחינם הזמין במאגר התוספים של וורדפרס. אתה יכול להוריד, להתקין ולהשתמש בתוסף ממש ברגע זה בלי לשלם אגורה.

אם אתה זקוק לאפשרויות נוספות אפילו יותר, המפתח מציע גרסת פרימיום המכונה פוסטר אוטומטי של WP ב- Codecanyon. גרסת הפרימיום עולה 25 דולר ברגע הכתיבה.

פוסטר אוטומטי של wp

לפוסט זה נשתמש בגרסה החינמית. עם זאת, נתחיל בהגדרת התוסף באתר וורדפרס שלך.

התקנת מתזמן הודעה אוטומטית

התחבר ללוח המחוונים למנהל המערכת של WordPress ונווט אל תוספים> הוסף חדש כפי שמוצג בתמונה למטה.

הוספת תוסף WordPress חדש - -

לאחר מכן, הקלד “מתזמן פוסט אוטומטי” בתיבת החיפוש של מילות המפתח ואז לחץ על להתקין עכשיו כשאנו מדגישים בצילום המסך הבא.

התקנת התוסף לתזמון הודעה אוטומטית בלוח המחוונים של הניהול של WordPress

לאחר מכן, לחץ על הפעל כפתור כדי לגרום לכדור להתגלגל כפי שנפרט בהמשך.

הפעלת תוסף מתזמן הודעה אוטומטי

לאחר ההפעלה, התוסף Auto Post Scheduler מוכן לשימוש, עלינו רק להגדיר מספר אפשרויות.

איך אתה עושה את זה?

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להגדיר את התוסף Auto Post Scheduler מבלי לשבור זיעה.

כיצד להגדיר את התצורה של מתזמן הפוסט האוטומטי

כעת, כאשר התוסף האוטומטי לתזמון פוסט פעיל באתר האינטרנט שלך, בואו נסתכל מתחת למכסה המנוע ונגלה מדוע התוסף מכיל רק ביקורות 5 כוכבים ב- WordPress.org.

ביקורות מתזמן הודעה אוטומטית - -

ביקורות נהדרות בצד, הבה ונרגע לעסקים.

נווט ל הגדרות> מתזמן פוסט אוטומטי כפי שאנו מדגישים בתמונה למטה.

גישה לתזמן הודעה אוטומטית

פעולה זו תוביל אותך ללוח המחוונים של מנהל התזמון האוטומטי כפי שמוצג בתמונה למטה.

אפשרויות מתזמן הודעה אוטומטית

ללא שם: ממש לוח המחוונים של מנהל המערכת, אתה לא חושב? אני אוהבת לוח מחוונים של ניהול פשוט שמתמקד במה שחשוב. מסך אפשרויות מתזמן הודעה אוטומטית הוא יקיר לשימוש מכיוון שכל מה שאתה צריך נמצא במרחק לחיצה אחת בלבד. פשוט הצבע ולחץ, והעבודה שלך מסתיימת!

אולם לפני שתעשה דבר אחר, קח זמן להכיר את האפשרויות הזמינות. להלן סיכום האפשרויות הזמינות החל מלמעלה.

כפתורים יוצאים

אפשרויות מתזמן הודעה אוטומטית

כפי שמוצג בתמונה למעלה, אתה מקבל ארבעה כפתורים בולטים בחלקו העליון של מסך הניהול. ראשית, יש לך את פורום תמיכה כפתור, שמוביל אותך אל פורום תמיכה מתזמן הודעה אוטומטית ב- WordPress.org – שם תוכלו לקבל תמיכה בחינם. שנית, יש לך את השאר ביקורת כפתור שמוביל, כמובן, לקטע הביקורות ב- WordPress.org.

שלישית, יש לך קרמה מיידית רק $ 1 כפתור שמפנה אותך לדף תרומות של PayPal ומאפשר לך לתמוך במתזמן הודעה אוטומטית. תוכלו לתרום תרומה חד פעמית או לתרום חודשית על ידי סימון התיבה כמוצג להלן.

רביעית, יש לך את פוסטר אוטומטי של WP כפתור שמפנה מחדש אל גרסת פרימיום. פוסטר אוטומטי של WP נכתב מחדש לחלוטין עם תכונות נוספות, ערכות כללים בלתי מוגבלות ותמיכה מלאה בפרמיה.

אפשר מתזמן פרסום אוטומטי

גם לאחר הפעלת התוסף, שים לב שעליך להפעיל את המתזמן באמצעות אפשר מתזמן פרסום אוטומטי כפתור כמוצג להלן.

הפעל כפתור מתזמן הודעה אוטומטית

אנו ממליצים להפעיל את המתזמן רק לאחר קביעת התצורה של האפשרויות. אם תפעיל את המתזמן מייד, תצטרך לעבוד עם הגדרות ברירת המחדל. אם אפשרויות ברירת המחדל עובדות עבורך, קדימה לחץ ולחץ על אפשר מתזמן פרסום אוטומטי. עם זאת, אם ברצונך לקבוע את התצורה של מתזמן הפוסט האוטומטי בדרך שלך, המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על כל אפשרות.

אפשרויות מתזמן הודעה אוטומטית

בחלק זה נעבור על כל אפשרות, כך שתוכל למנף את העוצמה של התוסף Auto Post Scheduler באופן מלא.

לוח זמנים אוטומטי לפרסום

לוח זמנים אוטומטי של הודעה

הראשון בתור הוא לוח זמנים אוטומטי לפרסום אפשרות שמוצגת למעלה, המאפשרת לך להגדיר את לוח הזמנים האוטומטי שלך לפרסום. 24 שעות הוא ערך ברירת המחדל, כלומר אתה מפרסם פוסט אחד באופן אוטומטי ביום. אם תרצה לפרסם שני פוסטים ביום, למשל, עליך לשנות את הערך ל 12 שעות. צריך לפרסם ארבע קטעים ביום, לשנות את הערך לשש שעות וכן הלאה.

הפעל מחדש בפרסום?

הפעל מחדש על אפשרות הפרסום

שנית, יש לך את הפעל מחדש בפרסום? תיבת סימון, שמועילה מאוד אם תרצה לפרסם מחדש פוסטים ישנים. סימון התיבה מפרסם מחדש את הפוסטים שכבר פרסמת. בעיקרון, האפשרות עוזרת לך לגרום לבלוג שלך להיראות רענן על ידי פרסום מחדש של ההודעות שלך באופן אוטומטי.

התחל עיכוב תזמון

התחל אפשרות עיכוב תזמון

שלישית, יש לך את התחל עיכוב תזמון, מה שעוזר לך לקבוע עיכוב זמן לפני שהפוסט המתוזמן הראשון שלך יופעל. ערך ברירת המחדל מוגדר לאפס (0), שפירושו – אם תאפשר מתזמן פוסט אוטומטי – הפוסט הראשון שלך המתוזמן יפורסם מייד. אתה יכול להגדיר עיכוב התחלה בשניות, שעות או ימים, כלומר יש לך שליטה מוחלטת בזמן ההודעות שלך מופעלות.

הגבל את הסימון לסוגי ההודעות האלה

ואז יש לנו את הגבל את הסימון לסוגי הפוסטים האלה אפשרות. האפשרות מאפשרת לך לבחור את סוגי הפוסטים שתרצה לתזמן. הודעה הוא ערך ברירת המחדל, אך אתה יכול להוסיף סוגי הודעה אחרים לבחירה. איך? פשוט החזק את ה- SHIFT מקש במקלדת ובחר את כל סוגי הפוסטים שתרצה לתזמן באופן אוטומטי.

הגבל את הסימון לפוסטים בקטגוריות אלה

הבא, יש לנו את הגבל את הסימון לפוסטים בקטגוריות אלה, מה שמאפשר לך לבחור אילו קטגוריות לתזמן. כברירת מחדל, כל הקטגוריות נבחרות, אך אתה תמיד יכול לכלול את הקטגוריה הרצויה לך. כדי להוסיף קטגוריות לבחירה שלך, פשוט לחץ על מקש SHIFT מקש במקלדת ובחר את הקטגוריות הרצויות.

הגבל את הסימון לפוסטים של מחברים אלה

באופן דומה, אתה יכול לבחור לתזמן באופן אוטומטי פוסטים מחברים מסוימים. מתזמן פוסט אוטומטי כולל כברירת מחדל את כל המחברים. אתה יכול לכלול / לכלול כל מחבר כרצונך, שוב, על ידי לחיצה על SHIFT מקש לבחירתך.

הגבל את הסימון לפוסטים עם חיפוש מילות מפתח

בנוסף, אתה יכול לתזמן פוסטים לפי מילות מפתח. לדברי היזם, הוספת מונח עם מקף לא תכלול פוסטים התואמים למונח זה. לדוגמה, ‘ג’ון -מלקוביץ’ ‘יחזיר פוסטים המכילים’ ג’ון ‘אך לא’ מלקוביץ ‘. תשיג את זה? מדהים, בואו נמשיך הלאה.

הגבל את הצ’קים ביום / ים מסוימים ל-

אחרי זה, יש לך את הגבל את הצ’קים ביום / ים מסוימים ל- אפשרות שמציעה לך שליטה רבה על זמני הפרסום שלך. האפשרות עוזרת לך לקבוע את טווח הזמן בו הפרסומים שלך יפורסמו בכל יום נתון. עליך להזין את טווח הזמן בפורמט של 24 שעות.

האם אתה מבין כיצד האפשרות שלעיל עובדת? הנה דוגמה. נניח שתרצה לפרסם את הפוסטים המתוזמנים שלך בין השעות 8 בבוקר ל 17 בערב בימי שני, תיכנס לשעה 0800-1700 בחריץ שני. אם תרצה לפרסם פוסטים מתוזמנים בין השעות 6 בבוקר ל 13 בערב בימי שלישי, תיכנס 0600-1300 בחריץ יום שלישי וכן הלאה.

אל תזמן תאריכים

אם תרצה לדלג על תאריכים מסוימים, Auto Post Scheduler מציע לך רק את האפשרות הדרושה לך. ה אל תזמן תאריכים האפשרות שמוצגת למעלה מאפשרת לך לבחור באילו תאריכים אינך רוצה לתזמן פוסטים. התוסף תומך בפורמטים הבאים: d-m-Y (למשל 17-06-2019), d-m (למשל 17-06), M (למשל 06) ו- d (למשל 17 בכל חודש).

סטטוסים זכאים לפוסט

בשלב הבא, אתה יכול לבחור בקלות את מצב הפוסט שברצונך לבדוק. יש לך טיוטות, בהמתנה ו יצא לאור לכתוב סטטוסים מהם ניתן לבחור. אם אתה בוחר טיוטות, פוסטים עם סטטוס הטיוטה ייבדקו לפרסום. אם אתה בוחר ממתין ל, פוסטים בהמתנה ייבדקו לפרסום. ואם תבחר פרסם, פוסטים שפורסמו ייבדקו לצורך מחזור.

אפשרויות פרסום נוספות למחזר

לקראת החלק התחתון, תקבלו אפשרויות נוספות שיעזרו לכם לשלוט על האופן בו אתם ממחזרים את הפוסטים שלכם כמוצג למעלה.

אפשרויות ניקוי באגים ורישום

Hapo chini kabisa (כלומר, ממש בתחתית), יש לך אפשרויות רישום וניפוי שגיאות, שהן שימושיות בעת פתרון בעיות. ראו תמונה למטה.

שמירת האפשרויות שלך

לאחר שתבחר באפשרויות הרצויות, פשוט לחץ על אפשרויות עדכון כפתור אנו מודגשים למטה.

שמירת אפשרויות מתזמן הודעה אוטומטית

הפעלת מתזמן פוסט אוטומטי

לבסוף, ובהנחה שלא הפעלת את מתזמן ההודעה האוטומטית, לחץ על אפשר מתזמן פרסום אוטומטי כפתור כמוצג להלן.

לאחר שתפעיל את התוסף אוטומטי של מתזמן פוסטים, אתה אמור לראות את הפרטים שאנו מדגישים בסקרנגראב למטה.


כפי שלמדנו כאן היום, תזמון תפזורת בוורדפרס בתפזורת הוא חתיכת עוגה. כל מי שיכול להתקין תוסף וורדפרס יכול להגדיר את מתזמן הפוסט האוטומטי ולהתחיל בתזמון בכמויות גדולות של וורדפרס כמו מקצוען. עכשיו כל שעליך לעשות הוא לזכור ליצור תוכן!

האם אתה מתזמן בתפוצה רחבה את פוסטי הוורדפרס שלך בשיטה אחרת? או שיש לך שאלות או הצעות? אנא שתפו אותנו בסעיף התגובות למטה.

פתק: הודעה זו עודכנה כדי להדגיש את התוסף אוטומטי של מתזמן ההודעה. הפוסט המקורי משנת 2015 השתמש בתוסף טיוטות המתזמנים שאינו נתמך עוד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me