מגמות שיווק בוורדפרס: התמקדות בתהליך מכירות מגע גבוה יותר

טיפים ומגמות לשיווק וורדפרס

שימו לב! זה פוסט נוסף על שיווק. אבל אל תתאכזבו. אנו מדברים על דברים נעימים: כיצד למשוך לקוחות רבים יותר למוצרי ושירותי וורדפרס שלך ושוכחים על מודעות גוגל והגשות קישורים נכנסים לרגע.


בואו ונבהיר תחילה כמה מההיבטים הפחות מרתקים.

ישנם 3 שלבים עיקריים באבולוציה השיווקית, שהם כיום חלקים אינטגרליים ממצגת פריטים נאותה: לספר, להראות ולתת סיכוי לנסות.

אלה מיושמים בקלות בעולם האמיתי. הדוגמה הפשוטה ביותר: לקוח שרוצה לקנות בגד מגיע לכל חנות בגדים, יכול לראות את תיאור המוצר, הם יכולים כמובן לראות את המוצר עצמו (להראות), ומה באמת חשוב, הם מסוגלים התאם אותו (נסה). תסריט מושלם.

במצב דומה אך מבוצע בעולם האינטרנט, יש יותר סיכויים שההחזר יתבקש. כל זאת מכיוון שלרוב מתעלמים מהצעד האחרון (“לנסות”).

מדוע “לנסות” כל כך חשוב? פשוט, זה כלי טבעי להתגבר על הלקוח. נשק שיווקי אורגני אמיתי הוא זה שניתן ליישם גם ללא משווק. זה מסוגל לספק תוצאה מוצלחת ללא טונות של מודעות.

בקיצור, הצעד “לנסות” מתנדנד כי:

 • אסטרטגיה זו קובעת 2 רגעים חשובים עבור לקוח: אמון ושקיפות. יחסים הבנויים על אמון ובטיחות הם המטרה אי פעם לשני הצדדים. זו גם הפילוסופיה העיקרית של וורדפרס. כנראה שהסיפור הבא יסביר זאת טוב יותר:
  קרדיט תמונה: Sadhana Balaji

  אשראי תמונה: סדהנה באלאג’י

 • זה מספק “תהליך מכירה גבוה יותר במגע” ומעניק ללקוח שליטה על תהליך קנייה.
 • זהו סוג של אימות עם קהל היעד שלך, עם הסיכוי, שמוצר מסוים זה פותר את הצורך של הלקוח האמיתי.

אז מה הם היעילות והטרנדיות ביותר “לתת הזדמנות לנסות” דרכים ללקוחות ולהוכיח שמוצרי ושירותי וורדפרס שלך כדאי להשתמש? בואו נדבר על שלוש הגדולות:

 1. ערבות להחזר כספי
 2. ניסיון חינם
 3. הדגמה + ניסיון חינם

אחריות להחזר כספי

התחייבות להחזר כסף

זה סוג של דרך לעקיפת הבעיה של אסטרטגיית “נסה”: משתמשים משלמים עבור המוצר / השירות מחשיבים אותו למעשה כנסיעת מבחן. מדוע לא, הם בטוחים שהם יוכלו להחזיר את כספם אם יש סיבה.

כן, תוספי וורדפרס, ערכות נושא ומוצרים דיגיטליים אחרים אינם מוחשיים. אז איך ניתן לקבל החזר כספי? זה מה שחלק מספקי התוכנה עדיין טוענים שהם דבקים במדיניות נגד החזר כספי בעולם הדיגיטלי. אבל זו דרך לשום מקום, כפי שכבר הוכיחו הרבה שוקי SaaS מקוונים (לא רק בתעשיית וורדפרס).

לקוחות לא מרוצים שלא יקבלו החזר לא יחזרו לקנות דברים חדשים, לא ימליצו על שום דבר לאחרים, ובמקרה הגרוע ביותר ישאירו משוב שלילי לציבור על משאבים עצמאיים. המוניטין שלך לא צריך את הנטל הזה.

סטודיופרס, אחד הספקים הבטוחים והמקצועיים ביותר של נושאי וורדפרס, הוא דוגמה נהדרת לטיפול לקוחות ואסטרטגיה עסקית ברמה גבוהה. אם הלקוחות אינם מרוצים, הם יכולים לקבל החזר כספי במהלך 30 יום כמתבקש עמוד המדיניות הרשמי.

השאלה הבאה שלך היא כנראה איך להפיק את המרב מהאסטרטגיה הזו?

אל תתן רק כסף בחזרה – בהתחלה נסה להשיג את היעד של הלקוח הרצוי המציע יד בכל משימה קשה שהם לא הצליחו להתמודד בזמן השימוש במוצרים שלך. משמעות הדבר היא להציע תמיכה מהשורה הראשונה. אם זה לא מסתדר, השתמש בצעדים הקלים הבאים כדי להשאיר רושם חיובי של הלקוח:

 1. התנהג באותה צורה כאילו אתה מטפל בשאלה לפני מכירה.
 2. אין כאן שאלות מציקות!
 3. אל תנסה לשנות את דעתו של הלקוח אלא תציע במקום זאת פיתרון שימושי.
 4. התנצל על כך שהמוצר לא ענה על צרכיו, הודה ללקוח על כך שהוא פנה לעזרה וניסיון.

יש מנהלים שעדיין מאמינים כי כל אימייל פיוטי ומתוחכם יכול לשנות את דעת הלקוח. בדרך כלל זה לא יצליח. עם זאת, אם יש לך הצעה מוחשית כנחמה (הנחה, שיתוף פעולה וכו ‘) זו עשויה להיות דרך אפקטיבית לפתות לקוח להישאר.

ניסיון חינם

תקופת ניסיון חינם

זה צליל כל כך מתוק לאוזני הלקוח. ניסויים בחינם ו”נסו לפני שאתה קונה “אולי עדיין אינם תקן בתעשייה, אך הם טרנד עצום. וזו חדשות נהדרות הן עבור חברות SaaS והן עבור הקונים.

התחושה העיקרית של אסטרטגיה זו היא לספק כבר “תהליך מכירה גבוה יותר במגע”.

הרבה ספקי וורדפרס עדיין רואים בכך סיכון. אבל תלוי במוצר ובקהל היעד שלך, מדוע לא להרחיב את הגישה לדברים שהופכים את המוצר שלך נהדר?

לינקולן מרפי, אדם שעוזר לחברות SaaS להגדיל את שיעורי ההמרות לניסיון בחינם, סיפק פעם השוואה נהדרת:

“האם נהיגת מבחן פרארי מורידה את הערך של פרארי? לא … אם בכלל, זה מה שאוטם את העסקה עבור רוב הקונים. “

כמומחים מ ניסויים בשיווק תביעה, הצעת ניסיון בחינם והתחייבות להחזר כספי דומים למעשה בפונקציונליות, אך התפיסה שלהם על ידי המשתמשים יכולה להיות שונה לחלוטין. נסה להציע את שניהם. לדוגמה, התחל עם א ניסיון בחינם, והמשיכו עם הוספת ערבות להחזר הכסף כדי להשיג אמון רב עוד יותר של הלקוחות הפוטנציאליים ולגרום להם להרגיש בטוחים יותר.

אך אל תיתן לניסיון הניסיון בחינם שלך, צור אסטרטגיה סביבו. שקול את נקודות המפתח הבאות.

1. הגדר אורך חיים מושלם של חשבון ניסיון

אם ניקח בחשבון כי אסטרטגיה זו מיושמת על סוגים ושירותים שונים של וורדפרס, אשר מתנהגים אחרת, נסה לבדוק בעצמך פונקציונליות ותכונות. תקן התעשייה של וורדפרס הוא 30 יום, אך ברור שזה לא הכיוון לעקוב אחרי כולם. זה אמור להיות פרק הזמן המושלם לאי איבוד העניין במה שאתה מציע. יתר על כן, אם תקצרו את תקופת הניסיון, הדבר יוצר תחושת דחיפות לגרום למשתמשים לפעול מהר יותר.

מסקנה: נסה למצוא את המדיום המאושר שלך. לדוגמה, אחד המומחים הידועים של וורדפרס WPMUDEV מצא את המדיום הזה תוך 14 יום.

2. אינטראקציה עם קונה פוטנציאלי

חלק מהאסטרטגים השיווקיים טוענים כי נקבעה תקופת ניסיון להפחתת האינטראקציה האנושית הנדרשת לביצוע מכירה. אך יש לקוות שכבר ברור ש”התמקדות במשתמש “, שהוא המוטו העיקרי של גוגל אגב, הוא גורם מפתח בבניית קשר אמין עם לקוח ובעיקר עם לקוח פוטנציאלי. אז אל תשכח:

 • הצע אחזקה אישית במקום קישור לדף או לדף שאלות נפוצות בלבד.
 • שלח דוא”ל מעקב. אם אפשר, מותאם אישית (כן, חיכית למילה זו), שבמקרה שלנו הם מיילים אוטומטיים מבוססי התנהגות. לדוגמה, זנדסק טכנאי מכירות שולחים מיילים מעקב המציעים עזרה למשתמשים העוסקים ביותר במהלך שלושת הימים הראשונים (התמקדו המשתמשים הפעילים והמבטיחים ביותר). זה עוזר להם להיות יעילים יותר עבור הלקוחות שלהם. בשילוב שיחות טלפון, הדבר עזר להגדיל את המרות הניסיון של עד 30%. אחוז זה מקורו ב מחקר של טוטנגו, חברה שעזרה לזנדסק לעקוב אחר התנהגות המשתמשים. כדי לקבל ניתוח דומה של התנהגות המשתמשים שלך, אתה יכול להשתמש בפלטפורמת ניתוח בחינם עבור חברות SaaS כמו HeapAnalytics או MixPanel (לשניהם תוכניות חינמיות).
 • אל תפריעו. אסטרטגיית טיפול תמיד מוכנה לעזור ללקוחות כבר סיפקה את היעילות שלה. כמו גם יותר מדי “ספאם” של הלקוח הפוטנציאלי הוכיח את חוסר יעילותו.
 • שלח דוא”ל תזכורות כשישארו 2-3 יום. כדי לחבר דוא”ל טוב יותר, נסה לבדוק את קריאות הפעולה שלך (נסה תוויות כפתור / קישור שונות) – מיילים אלה יוצרים תחושה של דחיפות, אך הם לא צריכים להיות בעלי כוח..

3. כרטיס אשראי או לא כרטיס אשראי

זה דיון ארוך טווח עבור הניסויים בחינם. הדבר היחיד ברור מאליו: בקשה להזנת פרטי כרטיסי אשראי תוך רישום תקופת ניסיון בחינם מפחידה את הלקוח. אלא אם כן החברה שלך היא בין מה שמכונה “Best in Class SaaS Leaders” (כבר חברות פופולריות וסמכותיות), כנראה שעדיף לדחות שיטה זו לזמן מה.

אחד הראשיים הדו”ח של טוטנגו החקירות עדיין רלוונטיות:

השוואות המרות

אם אינך בטוח באיזו דרך לעקוב, שוב, בדיקות ועוד בדיקות. תן למשתמשים שלך שתי אפשרויות – עם ובלי פרטי כרטיס אשראי נדרשים ובצע כמה בדיקות A / B למעקב אחר המרות.

לדוגמה, לאחר שיעורי הרשמות נמוכים עם פרטי כרטיס האשראי, חברת CrazyEgg גילתה שהמבקרים פשוט פחדו לספק את הפרטים האלה. אז הם יצרו ובדקו דף הרשמה נוסף עם הסבר כי לא יתקיימו חיובים אוטומטיים: שיפור זה הביא לעלייה של 116% בהרשמות לניסיון..

מוז החברה מבקשת גם מידע על כרטיס אשראי המספק את ההסבר הדרוש:

הסבר פירוט

הדגמה + ניסויים מנקים

הדגמה ומשפט

מהו משפט הדגמה? זה דומה לחשבונות ניסיון בחינם מבחינה שיווקית, אך מבחינה טכנית יש דרך אחרת ליישום.

בעוד שניסויים בחינם הם כלי טוב לקהילות וורדפרס גדולות כמו WPMUDEV, אסטרטגיית ניסיון ההדגמה היא יעילה יותר ובמחיר סביר עבור מפתחי תוספי וורדפרס קטנים, ספקי ערכות נושא, מעצבי אתרים או כל אחד אחר שרק משחרר את המוצר / שירות הראשון שלהם וורדפרס מסחרי..

לדוגמה, פיתחת תוסף מחוון מגניב וורדפרס חדש. הוא לא יתארח בשרת שלך והמשתמשים שלך לא יזדקקו לחשבונות אישיים באתר שלך כדי לעבוד איתו. יש לך הזדמנות לא רק להראות כיצד התוסף עובד (בדוגמה חזיתית אמיתית או במצגת וידאו פרומו), במקום זאת תוכל למעשה לאפשר ללקוחות פוטנציאליים לגשת לאחור התוסף שלך כדי לבדוק את התוסף ממקור ראשון. הצעת אזור בדיקות ארגזי חול בנוסף לתיאור מוצר הרוצח יכולה לעבוד הרבה יותר טוב.

אינך בטוח כיצד להגדיר ניסוי הדגמה עבור המוצר שלך? אין בעיה. ישנם קומץ כלים של וורדפרס המאפשרים קסם זה.

אחד הכלים שפורסמו לאחרונה ליצירת הדגמה חזיתית וניסיון חינם למוצרי WordPress שלך הוא בונה ההדגמות עבור כל תוסף מוצר WordPress. שם תוכל למצוא הוראות ברורות כיצד להתחיל לעבוד עם זה ואילו הזדמנויות אתה מקבל כמנהל תוסף:

בונה הדגמות

כדי להתחיל ליצור מצגת הדגמה של שניהם / כל – הדוגמה (דוגמה חיה למוצר וורדפרס שלך בפעולה) ו / או גישה לגיבוי עבור המשתמשים כדי לבדוק אותה, עליך להתחיל ביצירת רשת וורדפרס רב-אתרים שתארח ניסויים (ארגזי חול שיהיו רחוקים יותר אוטומטית ניקה).

בעזרת תוסף Demo Builder תוכלו ליצור דוגמה חיה ומושכת של המוצר שלכם שלקוחות פוטנציאליים יכולים לבדוק בפירוט (במיוחד אם מדובר בתוסף מורכב עם הרבה תכונות). הנה א דמו ישיר כיצד פועל Builder Demo (ההדגמה מציגה את המבחן של Builder Visual).

בונה הדגמות זה עובד עבור כל מוצר וורדפרס ומאפשר לך לתת למשתמשים אפשרות לרשום חשבון ניסיון בחינם כדי לבדוק את המכשירים הנדרשים ממרכז השליטה האישי של וורדפרס משלהם. לאחר פרק זמן מסוים (שאתה מגדיר), חשבונות אלה מנוקים אוטומטית, כך שאתה לא מאחסן חשבונות לא נחוצים וללקוחות הפוטנציאליים שלך יש סיבה לפעול לאחר העבודה עם המוצר שלך..

למעשה אתה מקבל כלי ניהול נהדרים רבים להגדרת חשבונות הניסיון ולהראות למשתמשים את כל היתרונות של המוצר שלך:

תכונות בונה

כפי שאתה רואה, מלבד ההגדרות בלבד, אתה יכול גם לשפר את ההזדמנויות השיווקיות שלך באמצעות טכניקת שיווק רגילה יותר באמצעות דואר אלקטרוני – אוטומציה של MailChimp. זה יעזור לך לעקוב אחר המשתמשים (לקרוא: לא ספאם) במידת הצורך.

אתה יכול לבדוק כיצד חשבון הניסיון האחורי הזה עובד עבור משתמש כאן.

כמה ספקי וורדפרס קטנים נוקטים באסטרטגיה זו של ניסויים בחינם עם גרגר מלח: מה אם הלקוח הפוטנציאלי לא יאהב את המוצר או שהוא לא יספק את צרכיו, כך שהם לא יקנו אותו? דאגה זו יכולה למעשה להיות חדשות נהדרות עבור העסק שלך. באמצעות משפט הדגמה אתה יכול להימנע מהחזר כספי שאינו מוצדק או משוב שלילי ולהוכיח שהמוצר שלך באמת טוב “כמו שפורסם.”

יתר על כן, במקרה זה אתה יכול להיות בעל סיכויים גדולים יותר להמיר לקוח ללקוח נאמן, אשר מסוגל לעזור לך בכנות בשיפור המוצר בטווח הרחוק.

אל תנחשו מה האופציה הטובה ביותר עבור לקוח – הרשו לו לעצב את המוצר שלכם לצרכים שלו.

מסקנות

ערבות להחזר כספי, ניסויים בחינם והדגמות הם אסטרטגיות השיווק המבטיחות שכל מותג וורדפרס מסחרי גדול וקטן צריך לבצע. זה עוזר לחזק את המותג שלך בעיני הצרכנים וכן לבנות מערכות יחסים בין יוצרי וורדפרס ללקוחותיהם.

האסטרטגיות שתיארנו אינן הכרחיות או מושלמות עבור כל חנות או מוצר מסחר אלקטרוני, תצטרך לבצע מחקר ובדיקות שוק משלך כדי לקבוע מה מתאים לך. התייחס להמלצות המתוארות כגרסאות לניסויים השיווקיים שלך נוספים.

יש לקוות, כי הרישום הזה שימש למי שרק מחשיב להשתמש באחת מהאסטרטגיות הללו או שכבר התיידד איתן. אגב, האם יש לך ניסיון לשתף בנושא? טיפים נוספים, או אולי שאלה? השאירו לנו תגובה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me