מהם ערכות נושא ותוספי וורדפרס?

מהם ערכות נושא ותוספי וורדפרס?

פלטפורמת הליבה של וורדפרס מספקת מגוון מכובד של אפשרויות להתאמה אישית של אתר האינטרנט שלך. זה גם מאפשר לך להוסיף ולערוך את קוד האתר שלך בכל דרך שתמצא לנכון. עם זאת, אם אתה רוצה גמישות אמיתית אך אין לך את הזמן או הניסיון הדרוש לבצע שינויים ביד, תצטרך כמה כלים נוספים.


במילים אחרות, כדאי לבדוק את העולם הרחב של ערכות הנושא והתוספים של וורדפרס. אלה תוספות המאפשרות לך להתאים אישית את האופן בו האתר שלך נראה ומתפקד, ויש אלפי כאלה זמינים. לא משנה מה תרצו לעשות – לנהל פורום, לבנות חנות מקוונת או לשנות לחלוטין את העיצוב של האתר שלכם – יש שם כלי ספציפי לוורדפרס שיעזור לכם לבצע את המשימה במינימום מהומה..

אם עדיין אינך יודע דבר על ערכות נושא ותוספים, אל תדאג. כדי לעזור לך, נסביר מה הם נמצאים, היכן למצוא אותם וכיצד להתחיל להשתמש בהם לטובתך. נתחיל עם היסודות!

מהם ערכות נושא ותוספי וורדפרס?

הנושא הכולל של וורדפרס.

Total הוא דוגמה לנושא של וורדפרס שיכול לעזור לך להתאים אישית את מראה האתר שלך.

לפני שנדון כיצד למצוא ולהתקין ערכות נושא ותוספים, מאפשר לדבר על מה שהם. אחרי הכל, אם אתה חדש ב- WordPress, ייתכן שמעולם לא שמעת את התנאים האלה לפני כן.

על קצה המזלג הנושאים והתוספים הם חלקי תוכנה נפרדים שמתפקדים כתוספות לפלטפורמת הליבה של וורדפרס. אתה יכול להתקין נושא או תוסף כדי לקבל גישה לתכונות נוספות. אתר וורדפרס צרכי נושא שקיים, אך הוא אינו זקוק לתוספים כלשהם. עם זאת, הסבירות שתתעלו תוספים רחוקים ביותר.

ערכות נושא של וורדפרס

א נושא וורדפרס הוא תוסף לזה שולט במראה האתר שלך – איך זה נראה ואיך זה מסודר. נושאים מסוימים הם פשוטים מאוד ועשויים לשנות רק דברים בסיסיים בעיצוב האתר שלך, כגון צבעים וגופנים. עם זאת, נושאים רבים מציעים מגוון פריסות וסגנונות חדשים. כך או כך, בדרך כלל יש לך את היכולת להתאים אישית את הנושא שלך בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול למצוא ערכות נושא גמישות הניתנות להתאמה לסיטואציות רבות (כגון סך הכל משלנו), או לחפש נושא עם אפשרויות ופריסות ספציפיות לסוג האתר שאתה יוצר (כגון ערכות נושא וורדפרס עסקיות או חינוך וורדפרס ערכות נושא).

תוספי וורדפרס

אם אתה רוצה לשנות משהו בדרך של האתר שלך פונקציות, עם זאת, תצטרך תוסף וורדפרס. מטרת תוסף הוא להוסיף לאתר שלך תכונות או פונקציונליות חדשות (או להרחיב את מה שכבר קיים). לא משנה מה תרצו לעשות עם האתר שלכם, יש כמעט בהחלט תוסף שיכול לאפשר זאת. חלקם מאפשרים שינויים פשוטים, כגון להוסיף ווידג’טים חדשים לשימוש בסרגל הצדדי שלך, בעוד שאחרים נותנים לך גישה לתכונות חדשות לחלוטין, כמו לוח אירועים של וורדפרס או חנות מקוונת. ישנם גם תוספים שיכולים לעזור לך במשימות מעשיות כמו להבטיח את אבטחת האתר שלך.

אי אפשר לתאר את כל אפשרויות הנושא והתוסף השונים שם. כעת, כשאתה מבין איך הכלים החשובים האלה עובדים, בוא נדבר על איך למצוא את הכלים שאתה רוצה.

היכן למצוא את מיטב הנושאים והתוספים של וורדפרס

ישנם אלפי ערכות נושא ותוספים זמינים ברשת, והם מגיעים במגוון סוגים – בחינם ופרמיום, פשוט ומורכב. לעתים קרובות אתה יכול למצוא את אלה שאתה צריך על ידי ביצוע חיפוש פשוט. עם זאת, מכיוון שכל מי שרוצה יכול לבנות נושא או תוסף, יכול להיות קשה לדעת אילו מהם אמינים ולא ישפיעו לרעה על האתר שלך.

זו הסיבה שעשוי להיות מועיל לבקר בספרייה שבה מופיעים נושאים ותוספים, מדורגים ומגיבים עליהם. אתה יכול גם לעבור ישירות לאתר של חברה בעלת מוניטין הידועה ביצירת תוספות מהימנות. להלן דוגמא של כמה מקומות מצוינים לחפש נושאים ותוספים:

 • WordPress.org: האתר הרשמי של וורדפרס כולל שניהם ספריית נושא ו ספריית תוספים.
 • WPExplorer: אנו מציעים הרבה נושאים ותוספים באיכות גבוהה באתר שלנו.
 • נושא יער ו קוד אלה אתרי אחיות המציעים ערכות נושא ותוספים בהתאמה.
 • ThemeIsle: כפי שהשם מרמז, זהו בעיקר משאב עבור נושאים.
 • שוק יצירתי: כאן תמצאו המון נושאים ומבחר קטן של תוספים.
 • ערכות נושא אלגנטיות: אתר חברות נוסף המציע נושאים פופולריים כמו דיווי.
 • סטודיופרס: החבר’ה האלה מציעים מבחר קטן של אפשרויות נושא מוצקות, תחת כותרת בראשית.

אם אינך בטוח איפה להתחיל, אנו ממליצים לבדוק תחילה את ספריות וורדפרס – הכל שם בחינם לחלוטין, ותוכלו להציג דירוגים ממשתמשים אחרים. כמו כן, הסתכל בפוסטים הקודמים שלנו כיצד לקנות נושא וכיצד לבחור את התוסף הטוב ביותר לייעוץ שינחה אותך בחיפוש שלך..

כיצד להתקין ערכות נושא ותוספי וורדפרס

אם אתה מחפש תוספות מ- WordPress.org, אתה יכול להתקין ערכות נושא ותוספים ישירות מהקצה האחורי של WordPress. אחרת, תחילה עליך להוריד את הקובץ שאתה רוצה ולשמור אותו במחשב שלך, ואז פעל לפי ההוראות הרלוונטיות להלן. יש לרוכסן את הקובץ – אל תוציא אותו!

התקנת נושא וורדפרס

כדי להתקין נושא, נווט תחילה אל מראה> ערכות נושא בקצה האחורי של וורדפרס שלך. לאחר מכן, לחץ על הוסף חדש כפתור בראש המסך:

החלק הנושאים של ה- WordPress האחורי.

מכאן תוכלו לגלוש בעיצובים החינמיים המוצעים על ידי וורדפרס. אם יש קישור שאתה מקש, פשוט לחץ על הכחול להתקין כפתור ואז הפעל כפתור לשימוש בעיצוב.

או שתוכל להעלות נושא וורדפרס משלך שהורדת מאתר צד שלישי או משוק (כמו Themeforest). לשם כך, לחץ על העלה נושא כפתור ובחר בחר קובץ. נווט למקום בו שמרת את קובץ העיצוב המרוכסן ופתח אותו. תועבר חזרה ל הוסף ערכות נושא המסך, שם אתה יכול לבחור להתקין עכשיו:

האפשרות להתקין נושא חדש.

המתקין ייקח רגע לרוץ, לאחר מכן תקבל הודעה שתודיע לך שהנושא הותקן בהצלחה. בשלב זה תוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של העיצוב, או לבחור הפעל להתחיל להשתמש בו מייד:

הודעה המציינת שהנושא שלך הותקן בהצלחה.

זהו זה! הנושא החדש שלך מוכן לצאת לדרך. אתה יכול גם לעקוב יחד עם מדריך הלוח של WP שמכסה התקנת ערכות נושא בחינם והעלאת ערכות נושא דרך FTP.

התקנת תוסף וורדפרס

תוספים מותקנים למעשה באותה צורה של ערכות נושא. התחל בניווט אל תוספים ובחירה הוסף חדש בראש המסך:

החלק הנושאים של ה- WordPress האחורי.

ממש כמו עם ערכות נושא, תוכלו למצוא את כל התוספים החינמיים של WordPress.org המופיעים כאן בכדי לשכנע אתכם. להתקנת תוסף בחינם שתלקק עליו להתקין לאחר מכן הפעל כפתורים.

או שאתה מעלה תוספים באמצעות העלה תוסף כפתור ובחירה בחר קובץ. מצא ופתח את קובץ התוסף המכוסם במחשב שלך ולחץ על להתקין עכשיו כפתור:

האפשרות להתקין תוסף חדש.

לאחר רגע תופיע הודעה המציינת אם התוסף הותקן בהצלחה. בשלב זה פשוט לחץ על הפעל את התוסף:

הודעה המציינת שהנושא שלך הותקן בהצלחה.

התוסף החדש שלך מוכן לשימוש עכשיו! תוספים מסוימים עשויים לדרוש התקנה נוספת לאחר ההפעלה – בדוק בדף שהורדת את התוסף או באתר האינטרנט של המפתח לקבלת מידע נוסף במידת הצורך..


הזמינות המוכנה של ערכות נושא ותוספים היא אחת הסיבות המשכנעות ביותר להשתמש בוורדפרס. פלטפורמת הליבה די פנטסטית בפני עצמה, אבל כשאתה מתחיל לכלול ערכות נושא ותוספים, פתאום יש לך גישה לאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. לא משנה סוג האתר שתרצו ליצור, העולם הרחב של וורדפרס מציע כלי לבצע את העבודה – קרוב לוודאי בצורה פשוטה ובמחיר סביר..

כדי להתחיל לנצל את הנושאים והתוספים של וורדפרס, תחילה תרצה לבדוק את הספריה האמינה. כמה אפשרויות מצוינות הן WordPress.org עצמה, ThemeForest ו- CodeCanyon, ואתר האינטרנט שלנו. וודא שאתה יודע לבחור את הנושא הטוב ביותר ולבחור את התוסף המתאים לצרכים שלך. אז אתה פשוט יכול לעקוב אחר ההוראות שלמעלה להתקנת הנושא או התוסף החדש שלך, ותהיה מסודר!

יש לך שאלות כיצד להתחיל בעבודה עם נושאים ותוספים של WordPress? פרסם את השאלות שלך בקטע ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map