כיצד להשתמש בפטרון כדי לעודכן את תוכן הוורדפרס שלך

כיצד להשתמש בפטרון כדי לעודכן את תוכן הוורדפרס שלך

הגעת למאמר זה כדי ללמוד עוד על האופן בו אתה יכול להשתמש בפטרון להמון המון. למה? ובכן, יתכן שהתחלת את הבלוג שלך ב- WordPress כתחביב. או אולי השקעת הרבה זמן ביצירת תוכן בעל ערך בכדי להרוויח קצת הכנסה פסיבית ולא ראית שום תמורה אמיתית? זה יכול להיות מתסכל במיוחד אם יש לך מעקב הגון, אבל זרמי הכנסה מסורתיים אפילו לא מכניסים מספיק לכיסוי דמי האירוח שלך.


בתרחיש זה, אולי תרצה ללמוד עוד אודותיו מימון המונים. זוהי שיטה מאוד פופולרית לגיוס כסף שמשתפרת על הרעיון של בית הספר הישן של קנקן טיפ. במיוחד Patreon הופך להיות דרך נפוצה יותר ויותר עבור היוצרים להרוויח הכנסות על בסיס עקבי. על קצה המזלג, זה מאפשר לעוקבים שלך לתרום לעלויות האתר שלך ולייצר הכנסה קבועה עבור התוכן שלך.

במהלך כל הפוסט הזה, אנו נכיר לך את פטרון ונחקור את היתרונות שלה עוד יותר. לאחר מכן נראה לך כיצד לשלב אותו באתר וורדפרס שלך, כך שתוכל להממן את התוכן שלך. בואו נצלול פנימה!

מבוא לפטרון ויתרונותיו

פטרון לעודד את האתר שלך

פשוט שים, פטרון היא פלטפורמה מבוססת חברים המאפשרת לך לקבל ישירות על ידי הקהל שלך. באמצעות אתר זה אתה מפיק הכנסות מהתוכן שאתה כבר יוצר. אוהדים, או פטרונים, מתחייבים לשלם סכום שהם בוחרים, אשר בדרך כלל אמור להגיע בכל חודש או בכל פעם שאתה מפרסם תוכן חדש. כשאתה משתמש בפטרון כדי לגייס כסף הם לוקחים עמלה קטנה, ואתה מקבל את שאר הכסף.

פטרון נותן למנויים דרך להצטרף לקהילה שלך ולשלם לך על כך שאתה עושה את הדברים שהם נהנים מהם, ללא צורך במתווך. מכיוון שהם בוחרים את הסכום ואת תדירות התשלום, הם לא צריכים לדאוג לחיובים לא מתוכננים. חשוב מכך, פטרון עוזר לך לבנות קשר בין פטרון ואמן עם הקהל שלך.

להלן כמה מהיתרונות העיקריים של הפלטפורמה:

 • אתה מקבל הכנסה צפויה. מכיוון שאתה יכול לראות בבירור כמה כל מנוי משלם ובאיזו תדירות (כמו למשל לפוסט או על בסיס חודשי), אתה יודע כמה כסף צריך לצפות.
 • אתה עדיין יכול להשתמש במקורות הכנסה אחרים. אם אתה משתמש בקישורי שותפים עצמאיים, Google AdSense או כל סוג אחר של ייצור הכנסות, אתה יכול להמשיך ליהנות מהם בלי להשפיע על חשבון הפטרון שלך..
 • אתה שומר על בעלות על התוכן שלך. כל מה שאתה יוצר עדיין שלך, כשפטרון טוען כי אין זכויות לבעלות.
 • אינך צריך לנהל תשלומים או תמיכה. כל פרטי עיבוד התשלומים ומתן תמיכה בפלטפורמת Patreon מטופלים עבורך.

לפני שתתחיל, חשוב לשים לב שהשימוש בפטרון להמון קרנות עובד בצורה הטובה ביותר כאשר יש לך עוקבים בבלוג או באתר שלך. הלקוחות שלכם בדרך כלל יתוודעו לאפשרות זו דרך האתר והנוכחות שלכם במדיה החברתית, ויבחרו לתמוך בכם מכיוון שהם כבר נהנים מהתוכן שלכם. המשמעות היא שעליכם להקדיש זמן לבניית הקהל שלכם לפני אתה מזמין אותם להיות פטרונים.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא פטרון גובה עמלת מימון, בהתבסס על אחוז מהתרומות של פטרון שלך. התעריפים שקופים, אבל הם בכפוף לשינוי, שיכול להשפיע על הלקוחות שלך ועל הרווחים שלך בהמשך הדרך.

כיצד להשתמש בפטרון כדי לעודכן את תוכן הוורדפרס שלך

אמנם אינך זקוק לאלפי מבקרים קבועים באתרים כדי להצליח בפטרון, אך עליך לבצע מעקב אחר מסוג כלשהו לפני שתתחיל. הגדלת תנועת אתרים באמצעות קידום אתרים, מעורבות פעילה עם עוקבים במדיה החברתית ומתן תוכן באיכות גבוהה הם כל הדרכים לייצר מעקב מוצק. לאחר מכן תוכל להגדיר את חשבונך ב- Patreon!

1. צור חשבון פטרון

הירשם לחשבון יוצר Patreon

אם אתה כבר חבר ב- Patreon, אתה רק צריך להתחבר לחשבונך, נווט לחשבון שלך הגדרות בתפריט ובחר להיות בורא. אם אתה חדש לחלוטין באתר, לעומת זאת, אתה יכול פשוט ללחוץ על התחל את הדף שלי כפתור בדף הבית של פטרון. משם אתה יכול להירשם באמצעות חשבון הפייסבוק שלך או באמצעות הדוא”ל שלך.

2. בנה את דף הפטרון שלך

מסך הפעלה לבניית חשבון יוצר Patreon

בשלב הבא תצטרך ליצור את דף Patreon שלך. אשף שימושי יעביר אותך בתהליך. יש כמה צעדים שמעורבים, אז הכי טוב אם יהיו לך הדברים הבאים מוכנים:

 • חשבונות המדיה החברתית שלך, יחד עם פרופיל ותמונת שער.
 • רעיון כיצד ברצונך להגדיר את לוח הזמנים לתשלומים שלך.
 • המגרש שנוצר קהל (מומלץ לשקול ליצור סרטון מבוא).
 • מתכנן כיצד לתגמל את לקוחותיכם על תמיכתם (תוכן נוסף או מוקדם, הכנת סרטונים או פוסטים, פורום או עלון מיוחד וכו ‘).

הכנה עם הפרטים הללו תקל על תהליך יצירת הדפים. כמובן שתמיד תוכלו לערוך את כל המידע הזה בהמשך.

3. קדם את ההשקה שלך באתר שלך ובחשבונות המדיה החברתית

לאחר שיהיה דף מוכן, תוכלו להפעיל אותו בכל עת שתרצו. כאן הדברים מעניינים. עם זאת, ראשית, חשוב לבצע עבודות יסוד ולקדם את עמוד הפטרון שלך באתר וורדפרס ופלטפורמות המדיה החברתית שלך. אחרת, איש לא ידע על ההזדמנות הזו.

אז לפני שתלחץ על השקה כפתור (שיהפוך את הדף שלך לחפש בפלטפורמה), שקול לעקוב אחר טיפים אלה לפני ההשקה:

 • תכנן הובלה לקראת ההשקה שלך, על ידי דיון בחברותך ב- Patreon והגדרת המטרות שלך לקהל שלך.
 • נצל את שלך כלים לפני ההשקה, וודא שתצוגה מקדימה של הדף שלך.

ברגע שהקידום שלך לפני ההשקה לא יצליח, קדימה הפוך את דף הפטרון שלך לחיים. רק זכור כי תרצה להמשיך לקדם אותו, באתר שלך ובכל מקום אחר שהקהל שלך מבלה.

4. השתמש בכפתור הפטריאון בחינם, יישומונים ותוסף כדי לשלב את הפטרון עם וורדפרס

כפתורי Patreon, ווידג'טים ותוסף

כעת, לאחר שהשקת את העמוד שלך בפטרון לקהל המונים, תרצה לשמור על המומנטום באתר שלך. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להשתמש בתוסף המחבר את האתר שלך ישירות לחשבון הפטרון שלך. לשם כך אנו ממליצים כפתור Patreon, ווידג’טים ותוסף.

תוסף זה הוא דרך קלה לשלב את אתר האינטרנט או הבלוג שלך עם Patreon. זה מאפשר לך:

 • הוסף כפתורי Call to Action (CTA) ישירות לאתר וורדפרס שלך.
 • כלול ווידג’טים המחברים בין העמודים והפוסטים שלך ישירות לחשבון הפטרון שלך.

מה שכן, אם תשדרג לגרסת המקצוען, אתה יכול אפילו לכלול תוכן של פטרון בלבד ישירות באתר וורדפרס שלך. זה מאפשר לך לקשר לתוכן המיוחד שלך ב- Patreon, תוך עידוד המעריצים לתמוך בך.


רוב הסיכויים שאתה משקיע מאמץ רב בבניית תוכן לעוקבים שלך. למרות שאתה עשוי לעשות זאת למען האהבה ליצירה, זה גם חכם להבטיח תמיכה כלכלית על ידי שימוש בפטרון להמון המימון, כך שתוכל להמשיך בייצור תוכן באיכות גבוהה. מאפשרת לעוקבים שלך להיות פטרונים שמספקים הכנסות עקביות זו דרך אידיאלית לעשות זאת.

בפוסט זה דנו ביתרונות השימוש בפטרון בכדי להממן את תוכן הוורדפרס שלך. הסברנו גם איך להתחיל, ואיך לשלב את פטרון באתר הקיים שלכם. אבל אולי פספסנו משהו. יש לך שאלות לגבי השימוש ב- Patreon בכדי להממן את התוכן שלך? בואו נדבר עליהם בסעיף התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me