עיצוב מחדש של אתר וורדפרס שלך להוסיף מגע אישי (ההמשך)

אתה יודע מה אומרים, יש לך רק הזדמנות אחת ליצור רושם ראשוני (מתמשך). יש לך גם כארבע (4) שניות לתפוס ולשמור על תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי שלך. פירוש הדבר שיש לך פחות מארבע (4) שניות ליצור זיכרון שיישאר אצל הלקוח הרבה אחרי שהם יעזבו את האתר שלך.


עם ה המספר הכולל של אתרי אינטרנט המתקרבים במהירות למיליארד (1) (הו, התחרות), כיבוש תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי שלך בתוך ארבע שניות אולי נראה כמו הישג בלתי אפשרי. אל תדאגי. סרט המשך זה לעיצוב מחדש של אתר וורדפרס שלך (להוסיף מגע אישי) מראה לך כיצד ליצור אתר וורדפרס שובה לב ואישי, שישיג מספר לא מבוטל של הלקוחות הפוטנציאליים שלך. חילקנו את הפוסט לשני חלקים עיקריים:

 1. עיצוב WordPress (או טכני) לעיצוב מחדש – אנו נראה לך כיצד להוסיף נופך אישי לאתר שלך באמצעות דפי נחיתה, כותרות מותאמות אישית, סמלי לוגו, רקעים, ערכות נושא, גרפיקה חופשית וכו ‘..
 2. עיצוב מחדש של תכני האינטרנט של וורדפרס – נראה לך כיצד להוסיף מגע אישי לתוכן האינטרנט שלך כדי להמיר יותר מהקוראים שלך ללקוחות.

לכן, בלי להתייחס יותר, בואו נתחיל עם הדברים הקלים ונאסוף אותם משם.

עיצוב WordPress (או טכני) לעיצוב מחדש

בחלק זה נראה לך כיצד להשתמש באלמנטים טכניים שונים העומדים לרשות WordPress בכדי להוסיף אישיות וזהות לאתר WordPress שלך.

כותרות מותאמות אישית

ראש התומך שלך (קטע הכותרת) ממלא תפקיד עצום ברושם הראשוני של האתר שלך. זהו פרק הכותרות באתר וורדפרס שלך שמציג אנשים לעסק שלך, כך שאתה לא יכול להרשות לעצמך לטעות. ראש המתלה שלך אמור להיות ממש מרשים – אפילו יותר מרשים משאר אתר האינטרנט שלך. אתה יכול לעשות כל כך הרבה עם קטע הכותרת שלך:

 • אל תשאיר את הכותרת שלך נראית מפותלת או ריקה. השתמש בתמונה מושכת כדי לתמוך בעניין שלך
 • אתה יכול לבחור לכלול קריאה לפעולה (CTA) בקטע הכותרת שלך כדי לשפר את ההמרות
 • אתה יכול להשתמש במחוונים ובסרטונים בסעיף הכותרת בהתאם לנושא הוורדפרס שלך כדי לעודד אינטראקציה בין משתמשים

נושאים רבים של וורדפרס מובחרים יאפשרו לכם לערוך את קטע הכותרות דרך פאנל ניהול קל לשימוש. אם הנושא הנוכחי שלך אינו כולל אפשרויות לעריכת הכותרת שלך, אתה יכול לשנות ערכות נושא או לשכור מפתח WordPress שיעזור לך. רק וודא שהכותרת שאתה מסתפק בה מחמיאה לשאר אתר האינטרנט שלך.

הוספת הלוגו שלך

הלוגו שלך הוא דרך נהדרת להפגין אישיות ואותנטיות. יתר על כן, לוגו הוא זהותך באינטרנט. אנשים מתייחסים ללוגואים. אנשים כמעט ולא שוכחים סמלי לוגו. אתה צריך ליצור לוגו שידבק במוחם של מבקרי האינטרנט שלך לאורך זמן. לדוגמה, אם אתה רואה אחד מהלוגואים הבאים שם בחוץ, נורה תיכבה בראשך מייד:

feature-logo-wordpress-website-redesign-wpexplorer

אם חסר לך כישורים, זמן או שאתה זקוק להשראה כדי ליצור לוגו אישי משלך, בדוק אפשרויות עיצוב לוגו של אתר WordPress.

גרפיקה חופשית

שלא כמו גרפיקה דיגיטלית, לתמונות יד חופשית יש אופי.

באמצעות נגיעה של חוסר שלמות אנושית הם משיגים מתח מסוים שקשה ליצור מחדש באופן דיגיטלי. מגע מיוחד זה מושך את תשומת ליבו ומאפשר לאנשים להפסיק להעריך ולעבד את התוכן המצויר ביד, יותר מכפי שהם עשויים להעריך כל תמונה ישנה המאוירת בצורה מושלמת. – סבינה אידלר

לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר. תודה סבינה.

רישומי יד חופשית שולפים אישיות ויסייעו למבקרים ברשת להתחבר לאתר וורדפרס שלכם. רוב מפתחי האינטרנט רצים לתמונות מלאי בכל פעם שהם רוצים להוסיף תמונות לאחד מהפרויקטים שלהם. סטו וקחו את הדרך פחות נסעה – צרו תמונות יד חופשית עבור אתר האינטרנט שלכם. הנה כמה אנשים שעשו עבודה נהדרת עם רישומי יד חופשית:

השתמש בדפי נחיתה

דפי נחיתה באמצעות WordPress

עיצוב נהדר מוכר, ואם מעצבים בקפידה את דפי הנחיתה שלך, אתה יכול להוסיף טאץ ‘אישי לאתר שלך ולהגביר את ההמרות תוך זמן קצר. בעלי אתרים רבים של וורדפרס מפנים את כל התנועה שלהם לדף מלא בפוסטים בבלוג. אמנם גישה זו תגרום לאנשים לקרוא את התוכן שלך, אך מרבית התנועה שלך מפוזרת ללא הבחנה. עכשיו אתה לא רוצה את זה.

דף נחיתה שעוצב בצורה חכמה יתעל את הלקוחות שלך דרך משפך המכירות שלך. ישנן דרכים רבות להפנות תשומת לב לפוסטים בבלוג שלך ברגע שאתה מקבל את הקורא לאתר שלך, אבל אם הם (הפוסטים) אינם המוצרים העיקריים שלך, אל תשלח את כל התנועה שלך בדרך זו.

עיצוב דפי נחיתה נהדר מסתדר עם סיפור נהדר (משהו שנדון בחלק השני של הפוסט הזה). אתה יכול ליצור קשר אישי בקלות דרך סיפור סיפורים, במיוחד אם אתה מספר לך סיפורים אישיים משלך. כשאתה מספר סיפורים אתה נתקל כאדם נלהב בניגוד למכונה שיווקית המתחדשת להודעות מלאות היפר-בול. להלן מספר דוגמאות לדפי נחיתה מעוצבים היטב:

אם תרצה ליצור דפי נחיתה לאתר וורדפרס שלך, עיין במאמר מדהים זה כיצד לבנות דף נחיתה.

רקעים דינמיים וגלילת פראלקס

גלילת תוספות-פראלקס

רקעים יכולים לעזור לך להוסיף מידה רבה של אישיות, זהות וסגנון לאתר וורדפרס שלך. פיתוח וורדפרס הגיע לגיל, כלומר אתה יכול ליצור כל מיני רקעים מבלי לשבור זיעה. זה מה שאני מתכוון:

 • אתה יכול להוסיף תמונות רקע סטטיות באמצעות מראה -> רקע
 • אתה יכול בקלות להגדיר תמונות רקע אקראיות (או דינמיות) באמצעות תוסף פשוט כגון רקעים טובים יותר מאת דייב ט. קולמן
 • אתה יכול להוסיף רקעים שונים לדפי ופרסומים שונים של וורדפרס
 • אתה יכול ליצור רקעים Parallax בקלות
 • או סתם לרכוש נושא וורדפרס עם פרלקס מובנה

בדוק את המשאבים האחרים הבאים:

גלילת פראלקס היא טכניקה מרשימה של עיצוב אתרים בהם תוכלו להשתמש בכדי ליצור אשליה של תלת ממד. רק חשוב מה תוכל להשיג בעזרת תלת מימד מבחינת הוספת מגע אישי. עם כמה טריקים, בוודאי תבלוט מהקהל.

לפני שנמשיך לשנות ערכות נושא, אני קורא לך לבחון את כל האפשרויות הקיימות בנושא הנוכחי שלך כדי לגלות את מה שאתה יכול להשיג מבלי שתצטרך לשנות את העיצוב. עם זאת, אם הוספת רקעים ושימוש בטיפים שדיברנו לעיל אינם עוזרים, אולי הגיע הזמן לבצע שיפוץ מוחלט, הכרוך בשינוי הנושא כולו..

שינוי נושא הוורדפרס שלך

לקבל-סה

שינוי ערכות נושא הוא עבודה קלה ואפיזית. פשוט נווט אל מראה -> ערכות נושא ובחר את הנושא החדש שלך. פשוט כמו ABC. אולם החלק המאתגר הוא בחירת הנושא הנכון (או הטוב ביותר) לאתר וורדפרס שלך. נושא שיחמיא למותג שלך ויסייע לך להוסיף נופך אישי לעסק המקוון שלך. בעיה numero uno האם ישנם אלפים ואלפי ערכות נושא וורדפרס בחינם ופרמיות, שבחירת הטוב ביותר היא משימה בעלייה. בעיה מספר שתיים, לאחר שתבחר את הנושא שלך, אינך יודע כיצד להפוך אותו למשהו ייחודי. להלן כמה פתרונות:

 • קנו נושא פרימיום לעומת הורדת נושא בחינם. רוב הסיכויים שמיליון אנשים אחרים משתמשים בתכנית החינמית שרק עיינת בהם. זה שונה עם נושאי פרימיום (בנוסף אתה מקבל טיפול VIP ותמיכה פרמימית)
 • אם אינך יכול לבצע קוד להצלת חייך, שכור מפתח WordPress לבנות את העיצוב הרצוי לך
 • צור נושא הורים משלך אם יש לך את הכישורים והזמן
 • צור ערכות נושא לילד

העיצוב שבחרת ישחק חלק גדול בהצלחת אתר וורדפרס שלך. לעמוד בציפיות של לקוחות פוטנציאליים שלך. אם יש לך אתר עיצובי, הוא צריך להרגיש כמו אתר עיצובי. אתר הדרכה צריך להרגיש כמו אתר הדרכה וכן הלאה וכן הלאה. ציפיות, ציפיות. צריך לעמוד בציפיות.

שימוש בערכות נושא לילדים

על פי ערכות הנושא של וורדפרס: מדריך שעליך לדעת, “נושאי ילדים הם חזקים מאוד בכל הנוגע להתאמה אישית והרחבה.” עכשיו אתה זקוק להרבה כוח התאמה אישית והרחבה רבה אם אתה רוצה להוסיף טאץ ‘אישי לאתר וורדפרס שלך.

ערכות נושא לילדי וורדפרס מעניקות לך את הכוח לעצב את אתר חלומותיך מבלי לכתוב נושא מאפס. המשמעות היא שתהיה לך כל המרחב להוסיף את האישיות והזהות שלך לאתר וורדפרס שלך. יתר על כן, זה חוסך זמן וכסף. כדי לקבל ערכת נושא נהדרת של וורדפרס וללמוד כיצד ליצור ולהשתמש בעיצובי וורדפרס לילד, עיין במשאבים הבאים:

 • סה”כ – נושא וורדפרס רב-תכליתי רספונסיבי
 • ערכות נושא וורדפרס מובחרות – WPExplorer
 • 30 חייבים להיות בעלי נושאי וורדפרס דמויי פינטרסט
 • ערכות נושא לילדי וורדפרס: מדריך שחשוב לדעת
 • ערכות נושא וורדפרס אלגנטיות
 • Themify – גרור ושחרר ערכות נושא של וורדפרס
 • מסגרת הנושא של וורדפרס בראשית
 • ערכות נושא בחינם של וורדפרס – WordPress.org

ממשיך הלאה…

כעת, לאחר שטיפלנו בהיבטים טכניים בעיצוב מחדש של אתר WordPress, מה לגבי המעבר לחלק השני, עיצוב מחדש של תכני האינטרנט של WordPress.

עיצוב מחדש של תכני האינטרנט של וורדפרס

קבוצת חברים מדברת

עיצוב אתרים מותאם אישית של וורדפרס ימשוך את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם בארבע (4) השניות הראשונות, אבל זה תוכן האינטרנט שלכם שיגרום להם לרצות להישאר בסביבה. אתה רוצה שהלקוחות הפוטנציאליים שלך יסתובבו (למשך זמן רב ככל האפשר) אם אתה מוכר משהו. הוספת נגיעה אישית לתכני האינטרנט שלך היא הדרך הטובה ביותר לשמור על הסיכויים באתר WordPress שלך לאורך זמן.

ללא קשר לאתר האינטרנט של וורדפרס שלך, אנשים אוהבים לעשות עסקים עם אנשים אחרים. לכן, בין אם זה עסק של B2B, B2C או C2C, אתה צריך להיתקל כאדם ידידותי (או צוות) להוט לעזור. תוכן האינטרנט שלך כולל כל פיסת תוכן באתר שלך, מאמרים בבלוגים וכלה בדפים והערות. אז, איך מוסיפים טאץ ‘אישי לתוכן הוורדפרס שלך? הנה המיץ:

 • נסה ככל האפשר להתחבר לקוראים שלך. פירוש הדבר שעליך להבין קודם את קהל היעד שלך. אז תהיה מוכן לענות על שאלותיהם, להגיב לתגובות – בדרך כלל היה מועיל.
 • ביסס את עצמך כמומחה בתחומך. זה יגרום לקוראים שלכם לסמוך עליכם. צור תוכן שמעביר ביטחון בכישוריך וביכולותיך מבלי להתרברב.
 • ספר סיפורים אישיים רק אם הם מקדמים את מטרתך. קשר מחקרי מקרה לסיפורים האישיים שלך וסיים בקריאה חזקה לפעולות (CTAs)
 • תן לקוראים שלך סיבה לדבר עליך. השתמש בחינמיות, מתנות, תחרויות, הנחות וכו ‘.
 • לעשות משהו שונה. בדוק מה המתחרים שלך עושים, והכה אותם במשחק שלהם על ידי משחק קצת אחרת.
 • השתמש בסרטונים. הם מייצרים קשר אישי במהירות וניתן לשתף אותם ביוטיוב, ומאפשרים לך להתחבר למקור התנועה המסיבי שהוא YouTube
 • כשאתה כותב את תוכן האינטרנט שלך, התמקד קודם בהטבות ואז בתכונות.
 • שוב, היו נוחים:

כתיבת העתקה אינה כתיבה רשמית בסגנון אקדמי; זה מוכר דרך המילה הכתובה. למדו לכתוב בצורה לא פורמלית, “שיחהית”, שהקוראים יהנו מהם .- פרננדו פלורז

שמור על שפה אישית, ידידותית ו (עבור מרבית השווקים) לא רשמיים. נשמע כמו בן אדם, לא מכונת התנדנדות. – סוניה סימון

סיכום

הוספת טאץ ‘אישי לאתר וורדפרס שלך עוסק בשפוך האישיות והזהות שלך באתר שלך. אינך יכול להוסיף טאץ ‘אישי לעיצוב הטכני שלך ולשכוח להוסיף קצת מגע אישי לתוכן האינטרנט שלך ב- WordPress; על השניים ללכת יד ביד בכדי לתת לך את התוצאות הרצויות לך.

בעזרת טיפים אלה, יש לך מספיק מיץ להוסיף מגע אישי לאתר וורדפרס שלך. עכשיו צא ובנה את הזהות המקוונת שלך. לחיים להצלחה שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me