כיצד לבצע אופטימיזציה של סרגלי הצד של וורדפרס לתנועה טובה יותר והמרות

כיצד לבצע אופטימיזציה של סרגלי הצד של וורדפרס לתנועה טובה יותר והמרות

הקדיש זמן למיטוב סרגלי הצד של וורדפרס באתר שלך לצורך תנועה והמרות טובים יותר, אמור להיות אחד העדיפויות העיקריות שלך מלבד יצירת תוכן משכנע לצייר קוראים חדשים. סרגלי הצד מוזנחים לרוב מכיוון שאיננו מבינים את תפקידם האמיתי. אנו רואים בהם אביזרים בלבד לדפי אינטרנט ופוסטים. לפיכך, אנו לא רואים את סרגל הצד שלנו ככלי רב עוצמה למעורבות טובה של משתמשים.


במאמר זה, אני דן בקצרה על מה סרגל הצד ואלמנטים נפוצים. אני אציג גם כמה טיפים לייעול סרגל הצד למעורבות טובה של משתמשים, שיכולים לגרום לתנועה טובה יותר והמרות.

הפונקציה האמיתית של סרגל הצד של וורדפרס

סרגל הצד של וורדפרס מציג מידע שאינו התוכן העיקרי בדף אינטרנט נתון. חללים מוגבלים אלה נמצאים משני צידי העמוד או משני צידיו, ומספקים בית לווידג’טים המציגים את הפרסומות, תפריט הניווט, לוח השנה, הפוסטים האחרונים וכו ‘..

בצע אופטימיזציה של סרגלי הצד של וורדפרס - בחירת ווידג'טים

אילו ווידג’טים של סרגל הצד רלוונטיים לתוכן העיקרי שלך?

עם זאת, למרות שטחם המוגבל, משתמשים רבים נוטים למלא סרגל צדדי עם כמה שיותר ווידג’טים. סיבה אחת היא להכיל את משתמשי האתר צרכים והעדפות מגוונות. לפיכך, מנהל אתר עשוי לרצות את הווידג’טים הזמינים למקרה שקורא אחד יזדקק להם. יתר על כן, זו הדרך הנוחה ביותר לעשות זאת. בסופו של דבר העמוד נראה צפוף. משתמשים עשויים להרגיש מוצפים יותר מדי במידע, או אפילו לפרש את האתר כ”ספאם “. התוצאה לרוב שלילית – משתמשים עוזבים ולא חוזרים.

מצב זה ממחיש כיצד סרגל הצד של וורדפרס הפך לאחד החלקים המוזנחים ביותר בדף אינטרנט. לכן אתה מתגעגע לתפקוד האמיתי שלהם. כלומר להחזיק רק את הווידג’טים הרלוונטיים ביותר לתוכן הראשי, אשר בתמורה עוזר להגביר את מעורבות המשתמשים. כולנו יודעים שמעורבות טובה של משתמשים מתורגמת לעלייה בתנועה ולסיכויים טובים יותר להמרות.

כדי להיות בטוח שאתה לא מאבד את הקהל שלך ואתה מנצל את סרגל הצד שלך, הנה כמה טיפים פשוטים לייעול סרגל הצד של WordPress באתר שלך..

1. הגבל את מספר הווידג’טים המוצגים

קח זמן להחליט אילו יישומונים עליך להכניס לסרגל הצדדי שלך. זה יכול להיות קצת קשה, אני יודע. עם כל כך הרבה ווידג’טים של וורדפרס זמינים, אתם עשויים להתפתות להוסיף רק כמה שיותר בסרגל הצדדי. כן, זו הדרך הנוחה ביותר לעשות זאת. אתה חושב שזה לא יזיק, אבל האם ביקרת בעמוד בלוג שמכיל יישומי מודעות מרובים, טקסט וברירת מחדל מכווצים בסרגל הצד? אם כן, איך הייתה החוויה? אני עצמי מוצא דפים צפופים למראה די מדהימים. אני מעדיף עמוד שמעט פחות מסובך להסתכל עליו ובכך מדגיש את התוכן העיקרי; ותכני משנה הם בכל זאת בצורה מסודרת ונגישים בקלות מבלי להיות פולשניים מדי.

כדי לעזור לך להחליט מה למקם בסרגל הצדדי שלך, אולי כדאי לבדוק כמה מהאתרים הפופולריים ביותר ולבחון אילו יישומונים הם משותפים. זה בדיוק מה שעשיתי. בדקתי בערך 75 אתרים וגיליתי ש 43 מהם עם סרגלי צד בעמודי הבלוג שלהם משתמשים בדרך כלל בווידג’טים הבאים.

ווידג’טים נפוצים של סרגל הצד של וורדפרס

 1. רכיב widget ל- opt-in לניוזלטר
 2. תפריט ניווט קישורים פנימיים
 3. פרסומות
 4. סמלי מדיה חברתית
 5. פוסטים פופולריים / פופולריים
 6. קטגוריות
 7. הודעות אחרונות / אחרונות
 8. טופס חיפוש
 9. על אודות
 10. פוסטים קשורים

אתה יכול כמובן לסטות מהפרקטיקה הנפוצה מכיוון שהדבר החשוב הוא שתקבל החלטה על סמך שיקולים מדוקדקים של מה שהדפים שלך צריכים.

חשוב: ודא כי יישומונים אינם מיותרים

בחן היטב את כל מיועד לכל יישומון כדי לוודא שהתכונות שלו ייחודיות. אינך זקוק לחמישה ווידג’טים חברתיים שונים רק בגלל שכל אחד מהם נראה מעט שונה. אחד הוא בשפע.

השתמש באזורים מוכנים של יישומונים אחרים (כגון כותרת עליונה או כותרת תחתונה)

בדרך זו, אינך רווי את הווידג’טים שלך בסרגל הצדדי. יתכן שתרצה שאחד ווידג’טים חשובים יופיעו במקביל בסרגל הצדדי, בכותרת העליונה התחתונה. משתמשים יכולים לגשת אליהם בקלות בכל מקום שהם נמצאים בדף. אחרת אתה יכול לקבל יישומונים חשובים אלה קבועים, דביקים וצפים. עוד על כך בהמשך.

שקול את המכשירים שבהם הקהל שלך משתמש

רוב משתמשי האינטרנט מעדיפים לדפדף במכשירים הניידים שלהם. אתה רוצה לוודא שהדפים שלך לא נראים עמוסים מדי במסכים קטנים של מכשירים ניידים. למרות שעיצובי ה- WordPress הטובים ביותר צריכים להיות מגיבים במלואם, אתה תמיד יכול להשתמש בכלי המפתחים של דפדפן האינטרנט שלך (להלן המדריך של Chrome) או כלי פרימיום כגון בדיקת CrossBrowserTesting להציג ולבדוק את האתר שלך. בדרך זו תוכלו להיות בטוחים לבצע אופטימיזציה של סרגל הצד של וורדפרס בגדלי מסך נפוצים.

בצע אופטימיזציה של סרגלי הצד של וורדפרס - הגבלת יישומונים

אינך רוצה לגרום לדפים שלך להיות צפופים על ידי הכנסת יותר מדי ווידג’טים בסרגל הצד.

2. התאם אישית את סרגל הצד לדף או לדואר

כדי לחזור ולהדגיש, הרלוונטיות היא המפתח (כשאתה ממטב את סרגל הצד של וורדפרס, כמו גם כשמדובר כמעט בכל היבט אחר באתר שלך). אילו מהווידג’טים שבחרת רלוונטיים לדף או פוסט ספציפיים? הם צריכים להיות היחידים שיופיעו. לדוגמה, לא כל הדפים צריכים להציג את הווידג’ט האחרון של ההודעה; לא כל הפוסטים חייבים להציג את הביוגרפיה של מחבר מסוים; ואולי על כל העמודים לשאת בהצטרפות לדואר האלקטרוני שלך.

3. השתמש בווידג’טים צפים

בקש מהווידג’טים החשובים האלה (או אפילו סרגל צידי שלם) לעקוב אחר המשתמשים שלך בזמן שהם גוללים למעלה ולמטה בדף. יישומונים קבועים, דביקים וצפים אלה מקלים על המשתמשים לנקוט בפעולה בכל פעם שהם חשים צורך בכך. הם יכולים לעשות זאת ללא קשר למקום הימצאו בדף. אין עוד גלילה למעלה לסרגל הצד או למטה לכותרת התחתונה כדי להשיג את הווידג’טים שהם זקוקים להם כדי לתקשר איתם..

בימינו, לרוב דפי הפוסטים בבלוג יש ווידג’טים קבועים, לרוב קישורי מדיה חברתית וסרגלי ניווט. אתה יכול גם להפוך יישומונים צפים לכפתורי קריאה לפעולה על ידי תחוב אותם בפינת הדף. פשוט הוסף שקופית או אנימציה מוקפדת בלחיצה (במקום להפוך אותם מוקפצים לבד על פני התוכן הראשי).

השג את המטרה שלך לבצע אופטימיזציה של סרגל הצד של וורדפרס בצורה יעילה

כעת, לאחר שלמדת כמה מהדרכים לייעל את סרגל הצד של וורדפרס שלך, בוא נבחן את הדברים שעליך להחזיק ולעשות כדי להשיג אותם..

שלב 1: הבן מה הלקוחות שלך רוצים ואת הצרכים העסקיים שלך

אתה מבין מה מבקרים באתר שלך מחפשים, ואתה יודע שיש לך את מה שהם מחפשים. כל שעליך לעשות הוא לוודא כי סרגל הצד שלך ידריך אותם כאשר הם חוקרים באתרי האינטרנט שלך את המידע או המוצרים שהם זקוקים להם. אינך רוצה להרחיק אותם בדרך אחרת.

שלב 2: בחר את הכלים הטובים ביותר ליצירת אתר מרתק במיוחד

בחר תוספים שיעזרו לך לחסוך זמן בעיצוב ותכנות של כל חלק באתר שלך, כולל סרגל הצד שלך. אמנם אתה יכול בהחלט לגדול את המפתח כדי ליצור משהו בהתאמה אישית, אך יש כבר המון אפשרויות נהדרות. ממגוון רחב של תוספים הזמינים במאגר וורדפרס תוכלו לבחור מה המתאים ביותר לצרכים שלכם. ישנם תוספים המוקדשים לניהול סרגל הצד והווידג’טים של וורדפרס שלך עם פחות עבודות קידוד או בכלל לא.

אפשרויות יישומון תוסף וורדפרס

לדוגמה, תוסף שנקרא יישומי ווידג’ט, הזמין בחינם במאגר וורדפרס, מאפשר לך לבצע משימות ניהול פשוטות והן מורכבות של ווידג’טים – החל מבקרת ראות (עמוד, פוסט, מכשירים, והגבלות משתמש), עיצוב, אנימציה, וכלה בביצוע תמיכה בונה דפים – -.

בצע אופטימיזציה של סרגל הצד של וורדפרס - הסתר או הצג יישומונים

הסתר או הראה widget בקלות בכל אחד מדפי הוורדפרס שלך.

אחת התכונות העיקריות של אפשרויות יישומון היא בקרת ראות הווידג’ט שלה בדפים ובפוסטים. בעזרת תכונה זו אתה יכול להגביל את מספר הווידג’טים המוצגים לרלוונטים בלבד, וכך להתאים אישית את סרגל הצד לדף או פוסט. בנוסף, תוסף חינמי זה שולט גם על נראות הווידג’טים לסוג מכשיר – נייד, טאבלט או שולחן עבודה. זה מועיל מאוד כשצריך לשלוט על מספר הווידג’טים שיופיעו על המסכים הזעירים של מכשירים ניידים.

לקבלת תכונות חזקות יותר (ותמיכה) שקול לשדרג ל- אפשרויות יישומון פרימיום. זה כולל אפשרויות נוספות לעיצוב יישומונים, ווידג’טים דביקים, זיכרון מטמון, קישורי יישומון מותאמים אישית, אפשרויות הרשאות ועוד.

מדוע כדאי להשתמש בסרגל הצד ובפלאגין לניהול יישומונים? כי עסקים צריך התייחסו ליצירת תוכן וקידום מוצרים ברצינות. עיצוב אתר בהתאמה למיתוג ולמבקרים באתר הוא בראש סדר העדיפויות שלך. עליכם למצוא דרך להשיג את המטרה שלכם לספק אתרים מעשירים מאוד ביעילות מבחינת זמן וכסף.

ישנם המון תוספים של וורדפרס זמינים בתשלום או בחינם, ורובם נועדו לאפשר לך לנהל את אתרי הוורדפרס שלך עם פחות עבודות קידוד או בכלל לא. חלפו הימים שבהם צריך להקדיש שעות ארוכות לתכנות כל חלק מהאתרים שלך. יתר על כן, תוספים עם מספר פונקציות בודד או רק מצומצם יצאו; יישומי פלאגין של כל אחד מהם נמצאים. זה מכיוון שמשתמשים בפלאגינים מסוג זה פירושו להשקיע פחות כסף וללא מעבר בין תוסף אחד למשנהו. אז שימוש בתוסף בודד למיטוב סרגל הצד של וורדפרס באתר כולו שווה מאוד את זה.

שלב 3: בחרו פריסה לפונקציונליות וסגנון

אנשים רוצים את הדרך הפשוטה והמהירה ביותר להשיג את המידע הדרוש להם. לגבי סרגל הצד, בין אם תבחר בסרגל דו צדדי, בסרגל צדדי או במערך ללא צדדיות, שקול כיצד בחירה כזו תשפיע על הפונקציונליות הכוללת של הדפים שלך. זכור, סרגל הצד אמור לעזור למשתמשים באתר להתארס. אם תבחר במתווה של סרגל ללא צדדיות, הקפד למקם את הווידג’טים האלה במחשבה על מנת לעזור למשתמשים שלך לחקור את האתר שלך בקלות.

מילים אחרונות כיצד לייעל את סרגל הצד של וורדפרס

תודה שקראתם! אני מקווה שמאמר זה מסייע בהבנה שסרגלי הצד של וורדפרס אינם רק אביזרים בלבד לדפי האינטרנט שלנו. הם ממלאים תפקיד חיוני בהשגת תנועה טובה יותר והמרות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map