האם עליך ליצור אפליקציה לעסקי וורדפרס שלך?

האם עליך ליצור אפליקציה לעסקי וורדפרס שלך

שאלה זו עולה לא מעט, והיא תלויה לחלוטין בתשובותיכם לכמה שאלות נוספות.


הכנת אפליקציה לנייד רק מכיוון שלדעתך המגמה העסקית החדשה איננה רעיון טוב. לא רק שאפליקציות סלולריות יכולות להיות יקרות, אלא לעיתים קרובות אתה רק מקשה על התהליך עבור הלקוחות שלך.

לדוגמה, למסעדה יתכן שכבר יש דף קופונים וקישור הזמנה באתר הנייד שלהם. אז מה הטעם לאלץ את הלקוחות להוריד אפליקציה שעושה את אותו הדבר?

אז האם עליכם ליצור אפליקציה שתשלים את עסק וורדפרס שלכם? בואו נסתכל.

כבר צריך להיות לך אתר וורדפרס מגיב

אם אינך עובד כרגע עם אתר וורדפרס מגיב למכשירים ניידים, עכשיו הגיע הזמן לקבל אחד. זה בעצם אומר שהאתר שלך מתמקד במקומו ויוצר לחצנים, תמונות וגדלי גופן ידידותיים יותר למשתמש כשהם נצפים בטאבלט או בסמארטפון..

אם אינך בטוח אם האתר שלך מגיב, עבור אל האתר מבחן ידידותי לנייד של גוגל, הדבק בכתובת האתר שלך והקש על מבחן ריצה כפתור. גוגל מגלה לך אם האתר שלך ידידותי לנייד.

אם זה לא, אני ממליץ למצוא נושא וורדפרס חדש (אנו כמובן ממליצים על נושא ה- Total WordPress מכיוון שהוא בדיוק זה – החבילה הכוללת כולל תגובה, מוכן ל- RTL וידידותי SEO). אחרת תוצאות החיפוש שלך יסבלו.

השלב הבא הוא להציג את אתר הוורדפרס המגיב שלכם בטלפון וטאבלט. התבונן בממשק ובדוק אם יש לו את כל התכונות שאתה רוצה מאפליקציה לנייד.

לפעמים אינך צריך לשלם כסף נוסף עבור אפליקציה לנייד, מה גם שהיא מחייבת את הלקוחות לבצע את הצעד הנוסף של הורדת אפליקציה..

האם יש תכונה שאתה צריך שניתן לעשות זאת טוב יותר באמצעות אפליקציה לנייד?

יש המון תכונות של אפליקציות לנייד שפשוט אינך יכול לשכפל באמצעות אתר מגיב לנייד. לדוגמה, אחת התכונות הנפוצות ביותר שאתה רואה היא תוכנית תגמולים. חברות מסוימות מקשרות בין תגמולים לכרטיסי אשראי, ואילו אחרות מייצרות קודי לקוח ייחודיים הניתנים לסריקה בכל פעם שנמצאים בפנקס.

תכונה נוספת שראיתי באפליקציות לנייד היא מערכת הזמנות. לרוב באתרים מגיבים תהליך ההזמנה הופך למשהו הרבה יותר מסובך ממה שהיה צריך להיות. לדוגמה, צ’יפוטלה יצר אפליקציה המאפשרת לאנשים לבצע את ההזמנות שלהם דרך האפליקציה, ואז הם יכולים לדלג על התור כאשר הם מגיעים. אני לא יכול לדמיין אתר מגיב שמציע את אותן התכונות.

תכונת האפליקציות הגדולה לנייד שאינך יכול לשכפל באמצעות אתר וורדפרס מגיב היא הודעת הדחיפה. לא רק זה, אלא שההודעות על הדחיפה הן בדרך כלל אחת מיצרניות הכסף הגדולות בכל הקשור לאפליקציות לנייד.

האם אפליקציה סלולרית תועיל ללקוחות שלך?

אוקיי, אז החלטת שאפשר לבצע תכונה רצויה רק ​​באמצעות אפליקציה לנייד.

כעת השאלה היא: האם תכונה זו אכן תועיל ללקוחות שלך?

עם התראות דחיפה, האם אתה מתכוון לשלוח קופונים יקרי ערך או חבורה של פרסומות שללקוחות לא אכפת להם?

האם תוכנית התגמולים נוחה ובעלת ערך מספיק כדי שהלקוחות יוכלו לשקול להוריד את האפליקציה לנייד ולהשתמש בה על בסיס עקבי?

האם יש לך אמצעים לשווק את האפליקציה?

אם לא תגרום למשתמשים להוריד את האפליקציה שלך לנייד, אין שום סיבה שיהיה כזה מלכתחילה. ראיתי כמה עסקים קמעונאיים קטנים מייצרים אפליקציות מרשימות. היה לי לקוח של מסלול גולף שעשה אפליקציה והעלתי שלט עם היתרונות של הורדה בחנות המקצוענים.

לבחור אפילו היה קוד QR לסריקה והורדה מהירה. הבעיה היחידה הייתה שכמה מעובדי פרו-חנות מעולם לא הזכירו את השלט.

עם זאת, עובד אחד הסביר את היתרונות של האפליקציה לכל גולף. מה שהיה מעניין היה שנוכל לחצות את הזמן בו אנשים הורידו את האפליקציה אליו עובד העובד הספציפי הזה. 90% מההורדות הגיעו כאשר אותו אדם אימן את חנות הפרו.

בקיצור, אתה צריך להיות מוכן עם תוכנית לשווק את האפליקציה שלך.

לפעמים בנוי אתר וורדפרס לבלוג או שירות מקוון שיש בו משתמשים מכל העולם. במקרה כזה אתה הולך לעשות מאמץ שיווקי ממוקד יותר דיגיטלית.

זה עשוי לכלול:

 • שיווק בדוא”ל
 • מודעות גוגל
 • פוסטים בפייסבוק
 • בלוגים

עם זאת, עסקים מקומיים עם אפליקציות לנייד לא רוצים משתמשים מכל רחבי העולם. אתה רק מנסה לשכנע את הלקוחות הנוכחיים והחדשים שלך להוריד את האפליקציה.

המשמעות היא שרוב שיווק האפליקציות מסתמך עליך ועל עובדיך. שיווק בדוא”ל, מדיה חברתית ומודעות מכוונות מקומיות הולכים להיות מועילים, אך אזורי השיווק הבאים יביאו או יפסיקו את מספר האנשים שמורידים את האפליקציה שלך:

 • עובדים מיומנים המראים לאנשים כיצד להוריד את האפליקציה
 • איזה בונוס הרשמה כמו בוגו
 • שלט בפנקס עם קוד QR והזכרת אתר האינטרנט שלך (מכיוון שאנשים רבים אינם יודעים להשתמש בקודי QR)
 • תוכנית שיווק דיגיטלית מחושבת

כיצד להפוך את אתר וורדפרס שלך לאפליקציה

עם תוסף כמובן! שתי דרכים פופולריות להמיר אתרי וורדפרס קיימים ליישומים ניידים הם מוביילוד ו אפלפרסר.

הבעיה היחידה שיש לי עם ממירי וורדפרס לממירים לאפליקציות היא שהתוצאות אינן שונות בהרבה מאלה של גירסת אתר מגיבה. נראה כי הממירים מייצרים כפתורים וכרטיסיות ידידותיים לנייד, אך אם כבר יש לכם את זה באתר מגיב, אתם בעצם הופכים את זה למורכב יותר למשתמשים, מכיוון שהם צריכים להוריד את האפליקציה מחנות אפליקציות..

עם זאת, זוהי הפונקציונליות העצומה החשופה של תוספי המרה אלה.

MobiLoud, למשל, נותן לך דברים כמו התראות דחיפה ותכונות אפליקציה נוספות, החל מ -69 דולר לחודש. השאלה הגדולה היא האם התמחור כדאי או לא, ולכן חשוב לך לבדוק אילו תכונות אתה מקבל ולשקול אם אתה מתכוון להרוויח כסף באפליקציה.

לדוגמה, גרסת ה- MobiLoud הפרימית עשויה בסופו של דבר להיות אפשרות טובה יותר מאחת מבוני האפליקציות הייעודיות והמתקדמות יותר למטה.

למה?

 • חבילת המתנע היא 120 $ לחודש. זה נשמע תלול עבור עסק קטן או סטארט-אפ.
 • אבל רוב בוני האפליקציות המתקדמות שלמטה לא מתכוונים לחסוך לך כסף רב.
 • ו- MobiLoud מבטיחה שתשמור על המיתוג הנוכחי של אתר הוורדפרס שלך.
 • לאחר מכן, עם התשלום של 120 $ לחודש אתה מקבל התראות על דחיפה.

זה ייקח בדיקות, אך התרחיש הבא של נקניקיות אינו נדיר:

 • דוכן הנקניקיות שלך מוכר כמאה כלבים במהלך הבלאגן של ארוחת הצהריים.
 • כל נקניקייה מביאה לך רווח של 3 דולר.
 • זה אומר שאתה צריך רק להשיג 40 לקוחות נוספים בחודש כדי להצדיק את 120 הדולר לחודש.
 • מכיוון שניתן לשלוח התראות דחיפה על סמך מיקום במהלך זמן מסוים, 40 לקוחות בחודש נראים כביכול לחלוטין (במיוחד מכיוון שאתה יכול ליצור הצעות זמן מוגבלות בשעות שאינן שיא).

לכן, עליכם להבין מה האפליקציה הולכת לעשות עבורכם והאם התראות ההודעות הללו מספקות ערך עבורכם ועבור הלקוחות שלכם..

120 דולר לחודש עשויים להיות בלתי הגיוניים לבלוג שרק מוכר קומץ ספרים אלקטרוניים בחודש, כך שזה תלוי לחלוטין בעסק שלך ובעבודה שאתה מכניס לשיווק..

עוד בוני אפליקציות מקדמות עם כלים מדהימים

אפשרויות אלה אינן ממירות את אתר וורדפרס שלך. במקום זאת, אתה מתחיל עם תבניות ומקבל הרבה יותר תכונות כמו iBuildApp או BuildFire. וכמובן שיש אלפי מפתחים מיומנים באתרים כמו טופטל ו- Upwork שמוכנים לעזור בתעריף לשעה.

האם עליך ליצור אפליקציה שתשלים את עסק WordPress שלך?

עברו על רשימת השאלות כדי להחליט אם אפליקציה צודקת או לא:

 • האם האתר המגיב שלך כבר מספק את צרכי המובייל שלך?
 • האם יש תכונה שניתן לעשות זאת טוב יותר באמצעות אפליקציה לנייד?
 • האם היישום יעשה לך כסף?
 • האם זה יועיל ללקוחות שלך?

לאחר מכן, אתה אמור לקבל את ההחלטה שלך. ספר לנו אם אתה מתכנן ליצור אפליקציה לעסק שלך ב- WordPress. ואם אתה רוצה טיפים נוספים, בדוק את המדריך שלנו כיצד להפוך את אתר WordPress שלך לאפליקציה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me