הופך לתורם של וורדפרס: מה שאתה חייב לדעת

וורדפרס לא פתחה דלת אחת, לא שתיים, אלא דלתות רבות עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם. יהיה זה יזמים, מפתחים, סוכנויות, חנויות חדשות, פרילנסרים וכו ‘, וורדפרס העניקה לכל העולם פורקן להביע מחשבה, להושיט יד ולעשות עסקים. אני מסתכן להישמע כמו שיא מקולקל אבל זה בעיקר בגלל ש- WordPress יפה, אלגנטית וקלה ללימוד ושימוש. זה גם קל להפליא להסתבך בפרויקט וורדפרס.


היום, אנו ניתן לך לקבל את המידע והעצות הפנימיים שאתה צריך כדי להיות חבר מוערך בקהילת WordPress. בסוף הפוסט, תדעו כיצד תוכלו לתרום לפרויקט המשמח שהוא וורדפרס האהוב. במילים אחרות, נראה לך כיצד להסתבך, לאיכויות ולכלים הדרושים לך בכדי להפוך לתורם נהדר של וורדפרס. נבחן גם כמה מהיתרונות לתרום לוורדפרס. מוכנים? בואו נגיע לכדור הזה.

היתרונות בתרומה לוורדפרס

כמשתמש וורדפרס, מדוע לא תרצה לתרום לוורדפרס? כלומר, האם הפלטפורמה כשלעצמה לא הולידה אותך הרבה? שים אוכל על שולחנך אולי? מה דעתך לתרום רק כדי לקיים את רוח החברות והחזרה?

אלא אם כן אתה מכוסה מהמעלה הראשונה, אתה יכול להזדהות עם הרצון להחזיר לקהילה שעזרה לך או השראה. אחרי הכל, התרומה הקולקטיבית היא זו שהופכת את קהילת וורדפרס למוצלחת כל כך. אנחנו לא יכולים להיות מקבצים כל הזמן. – קארי דילס

אם זה לא יביא אותך לתרום לוורדפרס, הנה חג היתרונות שמציע לך את התנופה שאתה צריך לצלול ברגע זה ממש..

תרומה מעלה את מעמך בקהילה

אתה רוצה להיות מקצוען וורדפרס מכובד, לא? אתה צריך את מה שאתה אומר ועושה כדי לספור משהו, נכון? מחפש לבטל את הסמכות בגומחה שבחרת ב- WordPress?

ובכן, נחשו מה, יכולת טכנית זה דבר נהדר, אך אלא אם אתם מוכנים לעזור לאחרים – במיוחד כשהם לא משלמים לכם אגורה – אתם והסמכות תיסעו בנתיבים מקבילים. אחרי הכל, הכל קשור לרגש, איך לגרום לאדם הבא להרגיש. להיות אנושי זה איך אתה מעורר רגשות של רגש, ולא מתהדר בפאר העוצמה הטכנית שלך.

תרומה לוורדפרס, לא משנה כמה מעט, יכולה להיות בעלת השפעה עצומה על הסטטוס שלך בקהילה. למשהו של וורדפרס, האנשים המכובדים והפופולאריים שכולנו מכירים, יש דבר אחד במשותף; הם תורמים באופן פעיל לפלטפורמה וגם לקהילה שסביבה.

שאלה מהירה: אם הייתם מחפשים מפתח וורדפרס, תגידו לי, האם הייתם שוכרים את הבחור שתורם בפורומים בין מקומות אחרים, או את הבחור שיושב מכה בנוחות מאחורי תיק מקוון? ככל הנראה הייתם הולכים על הבחור שמצייר את צלעותיו הפוריות בפורומים, מה שמוביל אותנו לנקודה הבאה שלנו.

תרומה מובילה לקישורים עסקיים נוספים

קשרים משמעותיים-עסקיים

אם זה לא כל כך ברור, וורדפרס היא קהילה צמודה, שמשמעותה דבר אחד ויחיד. אם אתה משחק נכון בקלפים שלך, אתה יכול למשוך המון עסקי הפניה. כפי שכבר קבענו, תרומה מעלה את הסטטוס שלך, ומעמד מוגבה מתאם עם קישורים עסקיים נוספים. זו עובדה פשוטה.

כמקצוען וורדפרס, או כמשתמש במונחים רחבים, מרבית הסיכויים והשותפים הפוטנציאליים שלך יגיעו מתוך הקהילה. תרומה ושמירה על קרוב לקהילה הדוקה זה בדיוק איך אתה שומר על קשרים עסקיים (ואפילו אישיים) בחיים.

רוצה עוד עבודות שנקרות בדרכך? להיות תורם, בדרך זו או אחרת. וורדפרס מחפשת תמיד אנשים נהדרים שיעזרו בקוד, בעיצוב, בתרגומים, בתיעוד ועוד. יש כל כך הרבה דרכים לתרום, כפי שנראה בחלק השני של הפוסט הזה.

סביבת למידה מועשרת

תרומה לא רק מחזירה או עוזרת לבסס קול בקהילה, אלא שהיא גם סביבת למידה מועשרת. למדתי יותר בשלושת החודשים הראשונים שלי תורמים שעשיתי בשלוש שנים קודמות של פיתוח אתרים. – אנדרו נאצין, מפתח WordPress מוביל

כן, זה נכון, אתה לומד על ידי משחק במשחק, לא עומד על הקווים. למדתי כל כך הרבה על וורדפרס בתקופה מאוד קצרה, ולפעמים אני דואגת לעומס מידע. אבל הייתי צריך קודם לטבול בוורדפרס, והזדעזעתי מהמעט שידעתי על הפלטפורמה. אני עדיין לומד, תורם פה ושם תרומות קטנות, ונהנה!

כיף בצד, מה הלמידה מקהילת וורדפרס עושה בשבילך? אתה הופך להיות יועץ חכם יותר, מפתח, מעצב, בלוגר וכו ‘, וכולם רוצים שחקן חכם בצוות שלהם. הידע והערך שלך גדלים פי עשרה ואז כמה כשאתה תורם לוורדפרס.

ככל שהתכנסתי יותר, זה הפך להיות מעניין יותר והצלחתי להבין דברים קשים יותר. עכשיו, כשאני מסתכל אחורה ורואה את מה שלמדתי רק על ידי תרומה, אני נדהם. זה היה יותר ממה שאי פעם למדתי בקולג ‘. – אנדראה רניק

ואז יש …

מעולם בחיי לא למדתי באותה מידה כמו בחמש השנים שחלפו מאז שהצטרפתי לקהילה של וורדפרס והתחלתי לתרום לליבה. – קונסטנטין אובנלנד, תורם ליבה של וורדפרס

אני צריך לומר יותר?

תרומה לוורדפרס הופכת אתכם למאושרים יותר

ידיים מעלה אם צפית בסרט ההוא ה מרדף אחר האושר בכיכובו של וויל סמית. אם לא היית כל כך בר מזל, גולת הכותרת של הסרט הייתה העמידות וההחלטיות של כריסטופר גרדנר בתקופה שבה חייו התפרקו למעשה. יכולתי להמשיך ולהמשיך אבל בואו נחזור לוורדפרס, ואיך התרומה תגרום לך להיות מאושרת יותר.

הנה נתון אחד שנזרק הרבה, אבל רוב האנשים לא רואים את היופי מעבר לסימן האחוזים (%). בזמן הכתיבה, וורדפרס מחזיקה בכ- 25% מכל אתרי האינטרנט. המשמעות היא שתתרמו ותחזרו לקהילה ופלטפורמה שבקרוב ישלטו על יותר מרבע מהאינטרנט.

טוב לדעת שתרומתך, קלה ככל שיהיה, עוזרת לכ- 25% מהאינטרנט. זה מספר עצום של אנשים! ואתם יודעים מה הם אומרים, הסוד לאושר הוא יצירת אושר לאחרים. לעזור לאחרים לתרום הוא איך אתה יכול לעשות בדיוק את זה.

לא לעתים קרובות מאוד משהו שאתה עושה אחר הצהריים יכול לגעת בכל כך הרבה אנשים, אבל וורדפרס הוא אחד המקומות שבהם אתה יכול. ולאנשים שאכפת להם מזה, אין דבר טוב יותר. – מאט מולנווג

להיות חלק מההיסטוריה (או העתיד)

לפני כ 12 שנים, WordPress בקושי יצאה משלב הרעיון. זה היה כמו סקאבה, שמתנופף לפני שבסופו של דבר טס. ובכן, כל זה מוגבל להיסטוריה. כיום, וורדפרס היא כבר לא קשקוש; הוא גדל במלואו עם בעיטה ודחף של נשר אדיר.

בקצב הנוכחי, וורדפרס תהיה די בהמה בעוד עשר שנים. הפלטפורמה ממפה את סוג ההיסטוריה שאתה רוצה להיות חלק ממנה. סוג ההיסטוריה שאני מכיר שאני רוצה להיות חלק ממנה. אם אין לך כל כך הרבה היסטוריה, העתיד של וורדפרס הוא מבטיח.

על ידי תרומה, אתה יכול לעצב את וורדפרס של העתיד בדיוק כפי שאתה רואה אותו. תוכלו לתרום לפרויקט ולעזור לבנות וורדפרס טוב יותר לכולנו. אתה יכול להיות חלק מההיסטוריה, וגם חלק מהעתיד. אתה יכול להיות כל דבר עם וורדפרס; הוא מייצג חופש מכיוון שהוא מציע לך אפשרויות ואת הכוח הדרוש לך בכדי להשיג את החלומות המקוונים שלך. ללא גרעין ספק, תורמי וורדפרס מכובדים ישאירו שיא בספרי ההיסטוריה. איזה מורשת תשאיר מאחור?

הטבות רבות

התרומה לוורדפרס מחזירה בסדר, למרות שתמורתם תוכלו ליהנות מהטבות אפילו יותר. אתם מעלים את הסטטוס שלכם בתוך קהילת וורדפרס, מייצרים עסקים, לומדים ובונים פלטפורמה גדולה יותר לעולם. תרומה זה כיף גדול. אבל איך נכנסים לכל הכיף הזה? איך אתה תורם לוורדפרס? הנה המיץ.

כיצד לתרום לוורדפרס

אינטרנט-מחשב-בית קפה

יש כמה דרכים העומדות לרשותך ולכל מי שרוצה לתרום לוורדפרס. זה היופי שבכל; מישהו ו כולם יכול לתרום ולהעשיר את הפלטפורמה בכל מקום ובכל מקום. נתחיל במסלול הברור ביותר:

מפתח וורדפרס ליבה

וורדפרס בנויה בעיקר על PHP ו- MySQL בין טכנולוגיות אינטרנט אחרות. אם אתה בקיא בכל אחד מהתחומים האלה, אתה יכול לתרום את המומחיות שלך ביכולת של מפתח ליבה של וורדפרס. וורדפרס, הפלטפורמה, תמיד צמאה לתכונות ושיפורים חדשים. אתה יכול לתרום את תרומתך כמפתח, להפוך למתחייב ולעזור לוורדפרס לצמוח בדרכים נהדרות וייחודיות. בתור תורם ליבה של וורדפרס, המשימות שלך יכללו פיתוח תכונות חדשות, בדיקות, גינון באגים ושחרור עדכונים.

אל תדאג אם אתה לא יודע את הדבר הראשון בנושא פיתוח אתרים או מה PHP מיועד לו, אם אתה נלהב, אתה יכול להתחיל לתרום לוורדפרס בדרך אחרת וללמוד תוך כדי. מי יודע, אתה יכול להיות מפתח מוביל בעוד כמה חודשים. תחומים אחרים בהם תוכלו לערב את עצמכם כמפתח כוללים נושא וורדפרס פיתוח ופיתוח תוספים, טק נייד ותיעוד בין היתר.

מעצב אתרים / UXer

בעבר בדקנו כיצד ממשק המשתמש של וורדפרס התפתח במהלך השנים. זה עבר מהפלטפורמה הענוגה ל- CMS יפה וחזק. ממשק המשתמש היפה והאלגנטי הוא עבודתם של מעצבי אתרים ו- UXers כמוך.

וורדפרס הוא פרויקט קוד פתוח המכונה עבודה משולבת של אלפי תורמים, כך שאיש לא משלם לאיש כדי להרכיב את העיצוב. העיצוב משרטט ומועמד לחיים על ידי מעצבים תורמים ו- UXers. התרומות שלהם הפכו את וורדפרס למה שהיא היום, מבחינת העיצוב. כמובן, אנחנו עדיין לא רואים ולחוות את היופי והגאונות של התרומה שלך, אז אל תמשיך להמתין.

אולי התרומה שלך תביא לחידוש כל אזור הניהול לעיצוב נעים יותר. אולי התרומה שלך תביא לחוויית משתמש יעילה יותר.

כמעצב אתרים או מומחה לחוויית משתמש, אתה יכול לתרום גם למען פרויקט סלולרי של וורדפרס, מכיוון שכולנו יודעים שמובייל הוא העתיד וצוות סקירת הנושאים כדי להבטיח שרק העיצובים המעוצבים הטובים ביותר יגיעו למשתמש הקצה. באופן כללי, חובתך העיקרית בתור מעצב תורם זה להפוך את וורדפרס ליפה. נשמע נהדר נכון?

סופר וורדפרס

אם יש לך כישרון למילים, יש לך גם מקום. כפרויקט הולך וגדל, וורדפרס זקוקה תמידית לתיעוד מעודכן. כאן אתה מגיש את כניסתך; שם אתה מאיר כסופר.

הצטרף לצוות התיעוד והיה אחראי על כל התיעוד של הדברים. אנו מדברים על ספרי-יד, קודקס, מסמכים מוטבעים, עזרה במנהל האתר ו- Developer.wordpress.org. לעולם אין מחסור במשימות, אז אל תהססו לבדוק את הדברים הבלוג הרשמי של צוות התיעוד של וורדפרס. הצוות נפגש באופן מקוון בכל שבוע ביום חמישי בין השעות 18: 00-19: 00 UTC.

מתרגם

האם אתה מצולע? האם אתה יכול לגלגל עם האספנול הזה באותה קלות שאתה יכול רוסית, צרפתית או סווהילית? האם היית אוהב להשתמש בוורדפרס בשפה שלך? ברור שכן. מי לא היה עושה זאת?

הנה הסיכוי שלך. תרמו לוורדפרס על ידי עזרה בתרגום הפלטפורמה לכל שפה שאתם אוהבים. זה לא הסוף לזה קהילת מצולעי וורדפרס מברך אתכם לשים יד ביצירת כלים המקלים על תרגום וורדפרס. חשוב על WPML וכו ‘.

תרגום וורדפרס לשפה (או כל שהיא) זו חוויה מהנה ותוכלו להיות פועלים תוך זמן קצר. אז מה לעזאזל אתה מחכה לחייל? לך התחל לתרגם! אה, אגב, הצ’אט השבועי מתרחש ב- Slack ב- # polyglots בכל יום רביעי בשעה 10:00 UTC. אל תפספס, תן לזה קול שפה להיות שמע ידוע. שביתה כפולה ממש שם כמו בוס. זו השפה שלי, אתה מרגיש אותי? חה חה. ממשיך הלאה.

פרשים תומכים

אחת הדרכים הקלות ביותר אך היעילות לתרום לוורדפרס, מתן עזרה בפורומי התמיכה בין תחומים אחרים יכולה להיות פשוט איך אתה חותם את עצמך בקהילה של וורדפרס. המנטרה ההפעלה כאן היא “כולם יודעים את התשובה למשהו”, אז אל תתביישו, לצלול פנימה ולעזור לאהוב עמית וורדפרס.

פורומי התמיכה יהיו הפורטה שלך, שדה הקרב שלך ותקראו לזריקות ותנצחו במלחמה. שיחקתי המון משחקי מלחמה בסוף המאוחר, אך הדרך הטובה ביותר להתחיל היא לענות על שאלה בפורומי התמיכה. ממש ברגע זה. למידע נוסף על האופן בו תוכלו לתרום לוורדפרס על ידי תמיכה במשתמשים בבלוג התמיכה במשרד.

מארגן אירועים

מארגן

אוהבים לזרוק מסיבות? מפגיש חברים? אם אירועים יכולים לעבור בקלות לשם השני שלך, וורדפרס זקוקה לך. תצטרף לצוות מובחר של תורמים אחרים מכל רחבי העולם ש” … מפקחים על אירועים רשמיים, תכניות חונכות, יוזמות גיוון, היקף תורמים, ודרכים אחרות לצמוח … “קהילת וורדפרס.

ארגון אירועים נשמע כמו כיף, וכשאתה עושה משהו שאתה אוהב לפלטפורמה שאתה מעריץ, ממש יש חלום שמתגשם, מה שאומר שההנאה תתרחש בקלות פי ארבעה. אתה תארגן WordCamps ומפגשים עבור קהילת הוורדפרס המקומית שלך, ותעבור לאירועי WordPress עולמיים. כמה מתוק. יש בלוג Outreach ושעות משרד שבועיות (קרא פגישות מקוונות) בימי שלישי וחמישי.

סנסאי

אם אתה אוהב להעביר מידע, אתה יכול התחל את מסע התורמים שלך בזרוע ההוראה של וורדפרס ממש ברגע זה. מה כרוך בלהיות מורה או מאמן בקהילה של וורדפרס? אתה תהיה אחראי ליצירת חומרי למידה הניתנים להורדה בהם מדריכים משתמשים בסדנאות חיות.

תוכלו לכתוב / ליצור שיעורים מאפס, לערוך שיעורים קיימים, לעצב את מראה השיעורים ו / או לבחון את הכדאיות של השיעורים. זה יכול להתגלות כחוויה לימודית נהדרת עבורכם mi amigo. הצ’אט השבועי של אימון WordPress מתקיים בכל יום שלישי בשעה 17:00 UTC, אז אל תחמיץ את הבא.

סוקר וידאו

יש לנו WordPress.org, WordPress.com ולדעתי קצת ידוע WordPress.tv. כמובן שיש BuddyPress.org ו- bbPress.org בין היתר, אך לא נלך לשם היום. כולנו עוסקים ב- WordPress.tv, שם תוכלו למצוא המון תוכן וידאו ממרכזי WordPress.

אם אתה מדרבן היטב את מחלקת הפקת הווידאו, הנה תורם לוורדפרס. ברוכים הבאים ל צוות סקירת הטלוויזיה של וורדפרס, ולהתכונן לסקור, לערוך, לאשר ולפרסם את כל הסרטונים ב- WordPress.tv. תוכלו גם לטבול יד בסרטונים של WordCamp לאחר ההפקה, אז כן, אין גבול לכמות הכיף שתוכלו להתנדב במאמצים וכישוריכם. עיין בבלוג הרשמי של צוות סקירת הטלוויזיה.

כל השאר

אתה עשוי להרגיש כאילו ערוצי המעורבות לעיל נועלים אותך, אך אל תיתן לכך. כל אחד, אני חוזר ואומר, כל אחד יכול לתרום לפרויקט וורדפרס ללא קשר לגזע, מין ו / או מיומנות. הדבר היחיד הנדרש הוא התשוקה הבוערת שיש לך.

אל תתנו לדבר להתאפק, העולם שלך, וורדפרס זקוקה לך. כן אתה, אתה, אתה ואתה. כל שעליכם לעשות הוא לבדוק הפוך את WordPress ולעשות את הצעד. אל תדאגו לשום דבר, תלמדו בתהליך, אלא אם כן כמובן אין לכם אחת מהתכונות הבאות.

תכונותיו של תורם גדול של וורדפרס

אשת עסקים עם מחשב נייד במשרד

ובכן, כדי להיות תורם נהדר, אתה פשוט צריך להתחיל לתרום. בלי לחכות, פשוט להגיע לזה. בכל האמצעים אתה צריך להיות מכובד וידידותי. לעיתים התרומה שלך עשויה להישאר ללא מגע כמה מההופעות מאוחר יותר, ואם אתה עוסק בליסטיות בנושאים זוטרים כאלה, אתה לא תתרום תורם גדול.

פעמים אחרות מישהו עלול לא להסכים עם ההצעות שלך וזה כואב לי שאני יודע, אבל אתה לא יכול להרים ולשחרר את כל העולם על מישהו אמר רק כדי להוכיח נקודה. רואה לאן אני הולך עם זה? אתה צריך לשים לב לפרטים, לא משנה מה תרומתך. כפי שכבר אמרנו, וורדפרס מעניקה 25% מהאינטרנט, כך שלכל דבר שתעשו יש יכולת להשפיע, באופן חיובי או שלילי, על מספר גדול של אנשים. האם אתה רוצה לרדת בהיסטוריה כמפקד השחצן ששבר את וורדפרס?

ענווה היא תכונה נחמדה שיש בכל תחומי החיים. זכור שתעבוד עם אלפי אנשים אחרים, כל אחד עם שאיפות ייחודיות ותפיסת חיים שונה. להיות יהיר רק יזיק יותר מתועלת. זה יהיה אבן נגף כשלעצמה.

גם כנות היא תכונה נהדרת להחזיק בתור תורם. לדוגמה, זה בסדר להיות כנה כשאתה לא בטוח בהתחייבות / תרומתך. קהילת וורדפרס מפוצצת בתפרים באנשים (קראו מומחים) מוכנים לעזור לכם.

אתה תורם ולומד, מה שאומר שאתה צריך להיות סקרן ולדבר על מה ללמוד. יכול להיות שאני טועה, אבל אני לא חושב שאף אדם יחיד מחזיק מספיק ידע בכדי להבין את וורדפרס במלואו. בהיותם עבודה קולקטיבית של אלפי תורמים, תזדקק לכל הסקרנות שתוכל לגייס כדי ללמוד כמה שיותר על הפלטפורמה. פשוט קח את זה צעד אחד בכל פעם, ותהיה בסדר.

בסופו של יום, כל זה מסתכם באיכות אחת: סבלנות. כל תורם גדול חייב ללמוד אמנות זו של סבלנות, האיכות שבלעדיה תתקשה להתמודד עם המין האנושי בכלל, ולא רק תורמים עמיתים. היו סבלניים בדיוק, ותיהנו מההרפתקה. אחרי הכל, סבלנות היא סגולה – היא תעזור לך בתחומים רבים אחרים בחייך.

כלים לתורמים

שולחן עבודה-שולחן עבודה

אתה יכול להשיג כל כך מעט בלי הכלים הנכונים, זה לא מוחל. זו הסיבה שהרכבתי עבורך כמה כלים כתורם בוורדפרס. הכלים הבאים יהיו לא יסולא בפז במהלך המסע אל PRO ברמת התורמים:

WordPress Slack

אפליקציית התקשורת דה פקטו של וורדפרס, Slack מאפשרת לך לשמור על קשר עם חברי הצוות שאליו בסופו של דבר אתה מחליט להצטרף. לדוגמה, אם תבחר בצוות הפיתוח הליבה של וורדפרס, אתה יכול להצטרף לתורמים אחרים לתקשורת בזמן אמת בערוץ #core ב- Slack.

Slack היא אפליקציית העברת הודעות ברמה העליונה עבור צוותים העובדים על פרויקט משותף. כדי להגדיר את זה, פשוט נווט אל ערוך צ’אט וורדפרס, ופעל לפי ההנחיות לקבל הזמנה מ- WordPress. השאר הם דברים קלים לאפונה, אנחנו לא מצפים שתיתקל בבעיה. זה לא ייקח לך יותר מחמש דקות אני מבטיח. אני לא מתכוון להרוס את ההפתעה, אז פשוט תזמינו כבר והצטרפו לאמיתיכם ותורמים אחרים חדרי צ’אט ערוצים.

הפוך את WordPress

אנו יכולים לכנות זאת התורמים המרכזיים. הפוך את WordPress הוא המקום אליו אתה הולך להתחיל את הרפתקאתך התורמת של וורדפרס. בין אם אתה מפתח מיומן, מעצב, סופר, מתרגם, נציג תומך, מארגן או סתם מתחיל שרק גילה את וורדפרס, אתה צריך לפלס את דרכך להפוך ל- WordPress. זרוק את כל מה שאתה עושה, ופנה אל WordPress ברגע זה. אנחנו מתכוונים לזה. אל תחכה.

Devhub

בלי ציפוי סוכר שום דבר, Devhub הוא פשוט “… שם הפרויקט של Developer.wordpress.org.” ב- devhub תמצאו משאבים ותיעוד שמכוונים למפתחי WordPress, מעצבים ו- UXers. לאחר השלמתו, הוא יעביר ספרי ידיים והפניות קוד.

אתה יכול לתרום לך על ידי הצטרפות ל- # meta-devhub ערוץ ב- Slack, פותר כרטיס ב- Trac. מפתחים, קריאה על Devhub, ו / או הגשת בקשת משיכה אל WP-Parser ב- Github.

אה, אגב, בזמן הכתיבה Devhub זקוק לך אם אתה מפתח PHP, מפתח קדמי, מעצב, UXer או מתנדב שמחפש להציע משוב.

הדרכות מקוונות

אתה יכול ללמוד כל כך הרבה על הפרויקט מהאתר הרשמי של WordPress.org. אתה יכול ללמוד עוד יותר על ידי בדיקת משאבים ובלוגים אחרים הקשורים לוורדפרס שם בחוץ. פורסם על ידי אוהבי וורדפרס (קרא תורמים), אתה חייב ללמוד משהו חדש בכל בלוג וורדפרס שאתה מבקר בו.

אל תהיה צנוע מדי; קרע את כל ההדרכות, הספרים או הבלוגים של וורדפרס שקיבלת וספוג את שפע הידע הזה. אתה אף פעם לא יודע מתי זה יועיל. אני לא יודע למה ההצהרה האחרונה הזו מזכירה לי האחרון מאיתנו, המשחק.

תכנון WordCamp

אם אתה מעוניין לארגן WordCamps, עליך לבדוק את המדריך הנחמד הזה שנבנה איתך בראש. עליכם להבין כיצד לבחור את המקומות המושלמים (אתם יודעים, מקומות עם WiFi נהדר כדי שהמשתתפים יוכלו להקדיש חצי מהציוץ לציוץ על האירוע במקום להקשיב לרמקולים), לקבל אוכל ומשקאות, התרמה וכדומה וכן הלאה. . אתה יכול אפילו להירשם כמארגן באתר אתר תכנון WordCamp, אז כן!

ועכשיו מילה מאת השותפים שלנו ב- WordCamp Planning פו הדב…

התארגנות זה מה שאתה עושה לפני שאתה עושה משהו, כך שכשאתה עושה את זה, הכל לא מתערבב. – פו הדב

ממשיך הלאה…

וורדפרס טראק

בתור תורם בוורדפרס, אתה בהחלט רוצה לעקוב יחד עם פיתוח הפלטפורמה. וורדפרס טראק הוא המקום אליו אתה עוקב אחר שינויים ב- CMS האהוב עליך, WordPress. מה זמין ב- Trac? יש מדור ציר הזמן עם הכרטיסים האחרונים, הזנת RSS, רשימת תפוצה, וטופס ל הגש באגים. אתה מפונק מבחירה באמת.

מדריך לתורמים

אם אתה רוצה לתרום לפיתוח הליבה של וורדפרס, אתה רק צריך ללכת לקרוא את זה מדריך לתורמים. זה ממש מכסה את כל מה שצריך לדעת כדי לתרום, מההתחלה ועד הסוף. לא הרבה שנוכל להוסיף לזה.

בסופו של היום…

תרומה לפרויקט וורדפרס מאפשרת לך להחזיר לפלטפורמה ולקהילה שנתנו לך כל כך הרבה. זו קארמה טובה לתרום, ובנוסף זה עוזר לקחת את וורדפרס לשלב הבא בשבילך ואותי.

האם השארנו משהו? כלי אהוב משלך אולי? יש לך שאלה או תרומה / ים לתרום? היה ספורט טוב בקטע התגובות. נתראה בסביבות ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me