כיצד ליצור סוגי וורדפרס מותאמים אישית

כיצד ליצור סוגי וורדפרס מותאמים אישית

וורדפרס יכולה להציג שפע של סוגים שונים של תכנים, אך ארגון זה יכול להיות קשה. אפשרויות ברירת המחדל מוגבלות למדי, והתאמה אישית של אותן יכולה להיות מבלבלת. בדיוק בגלל זה החלטתי להרכיב את המדריך הקצר הזה.


על ידי שימוש בסוגים של פוסטים מותאמים אישית, אתה יכול ליצור סוג חדש של פריט – כמו פוסטים ודפים – שיכיל מערך נתונים אחר. יהיה לו תפריט מנהלים משלו, דפי עריכה משלו, טקסונומיות מותאמות אישית משלו, ושלל כלי עזר אחרים.

אם אתה תוהה מדוע אתה זקוק לאחד כזה מלכתחילה, הם הטובים ביותר עבור אתרים עם תוכן שמאורגן במבנה יוצא דופן. אז אם יש לך תוכן שאתה צריך להציג בצורה שונה מאשר בפוסטים ובדפים רגילים, סוג פוסט מותאם אישית עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך. הם גם נהדרים עבור SEO בגלל ה permalinks המובנים שלהם.

מהו סוג הודעה מותאמת אישית?

ניתן להשתמש בסוג פוסט, למרות השם שנשמע ספציפי, לכל סוג של תוכן. ככל הנראה ראית אותם בעבר, מכיוון שמפתחים משתמשים בסוגי פוסט מותאמים אישית כדי להוסיף תיקים, צוות, המלצות ועוד לנושאי וורדפרס שלהם. אז סוג פוסט מותאם אישית הוא רק פוסט רגיל עם ערך אחר של post_type בבסיס הנתונים. ישנם חמישה סוגי הודעות ברירת מחדל: תפריט פוסט, עמוד, קובץ מצורף, עדכון וניווט. עם זאת, WordPress 3.0+ מעניק לך את היכולת להוסיף את ההתאמה האישית שלך.

סוגי פוסטים וטקסונומיות של וורדפרס

המונח טקסונומיה מופיע לעיתים קרובות בהתייחס לסוגי פוסטים מותאמים אישית וזה עשוי להיות מעט מבלבל עבור חלקם. עבור אלו החדשים ב- WordPress, טקסונומיות הן דרך לקבץ פוסטים וסוגי פוסט בהתאמה אישית יחד. וורדפרס מגיעה עם ארבעה פורצים מובנים: קטגוריה, תג, קטגוריית קישורים ופורמטים של פוסט. אתה יכול ללמוד עוד על הפרטים האישיים של אלה באתר וורדפרס קודקס. עם זאת, אתה יכול גם ליצור טקסונומיות מותאמות אישית משלך ולהשתמש בהן בסוגי ההודעות שלך כדי לקבץ ולמיין תוכן.

כיצד ליצור סוג הודעה מותאמת אישית?

הוספת סוגי פוסטים מותאמים אישית בוורדפרס היא קלה ביותר מאחר וורדפרס כוללת את פונקציית הליבה register_post_type שניתן להשתמש בהם כדי ליצור אותם. המשמעות היא שאם אתה מפתח תוספים אתה יכול לכלול בקלות סוגי פוסטים מותאמים אישית בנושא שאתה יוצר. לחלופין, תוכלו להוסיף אותם דרך נושא ילדכם או באמצעות תוסף מותאם אישית.

יצירת סוג הודעה אישית בהתאמה ידנית (באמצעות קוד)

ראשית הדברים הראשונים, איפה כדאי להוסיף את הקוד שלך? המקום הטוב ביותר לרשום ולהוסיף את סוגי הפוסטים המותאמים אישית שלך תלוי בפרויקט שלך. אם אתה עובד באתר לקוח שכבר נושא בו פעיל, תרצה ליצור ערכת נושא לילד ולרשום את סוגי הפוסטים שלך משם. אם אתה יוצר נושא מותאם אישית משלך אתה יכול למקם את הקוד בקובץfunctions.php או בכל קובץ אחר שנקרא מפונקציונך.פפ שלך. ואם אתם מפתחים תוסף זה לא ממש משנה היכן תוסיפו את הקוד, כל עוד הקוד פועל לפני וו הפעולה ‘init’ כדי לוודא שהוא זמין.

למטרות בדיקה, שלך פונקציות הקובץ יסתדר בסדר. אבל תוסף יבטיח שלא תשברו את האתר שלכם בשינוי או בשדרוג העיצוב שלכם.

אם סוג ההודעה המותאם אישית באמת חשוב, שקול להפוך אותו לתוסף חובה. עבור התוספים הבלתי מבוקשים, יישומי פלאגין לשימוש חייבים להיות מותקנים בספרייה מיוחדת בתוך תיקיית התוכן ומופעלים אוטומטית בכל האתרים. יישומי פלאגין לשימוש חייבים לא יופיעו ברשימת ברירת המחדל של התוספים בדף התוספים של wp-admin.

בכל מקרה, ניתן להוסיף לוורדפרס סוג פוסט מותאם אישית דרך register_post_type () פונקציה. זה מאפשר לך להגדיר חדש לפי מספר תוויות. לאחר שיצרת את הכותרת שלך, תוכל להשתמש בפונקציה זו לפני admin_menu, אבל אחרי נושא לאחר ההתקנה ווים לפעולה. אם נוצר כהלכה, אתה יכול לשלוף זאת באמצעות מספר שורות קוד בלבד. מ ה וורדפרס קודקס, הנה דוגמא פשוטה לסוג חדש של פוסט מותאם אישית:

פונקציה create_post_type () {
register_post_type ('acme_product',
מערך (
'labels' => מערך (
'name' => __ ('מוצרים'),
'singular_name' => __ ('מוצר')
),
'ציבורי' => נכון,
'has_archive' => נכון,
)
);
}
add_action ('init', 'create_post_type');

פעולה זו תיצור סוג הודעה בשם “מוצר” המזוהה כ” acme_product “. ה הקלד_post_type הפונקציה מקבלת שני ערכים. הראשון הוא “תוויות” לשם. השנייה היא “ציבורית” כדי שתופיע במסך הניהול ובאתר שלך. ולבסוף “has_archive” כדי לאפשר את הארכיון של סוג הפוסט החדש.

לאחר הגדרת זה, אתה אמור לראות את ערך התפריט עבור סוג הפוסט המותאם אישית, להיות מסוגל להוסיף פוסטים, להציג את רשימת הפוסטים במנהל המערכת ולבקר בהם באתר שלך. ישנם עוד הרבה ערכים, או טיעונים, שאתה יכול להוסיף לדף מותאם אישית. רשימה מלאה של אותם ניתן למצוא באתר רשום דף סוג הודעה של קודקס.

בשלב הבא, צור תמונת אייקון של 16 × 16 פיקסלים ושמור אותה בתיקיית התוסף הנוכחית. זה נדרש לסמל סוג ההודעה המותאם אישית בלוח המחוונים. אפשרות נוספת היא להשתמש בסמל גופן. אם אתה מעוניין לבצע מסלול זה יש לנו מדריך מהיר לשימוש ב- Dashicons עבור סוגי הפוסטים המותאמים אישית שלך שעליך לקרוא. אז אתה יכול להמשיך ולהפעיל את התוסף.

הערה על שמות: בעוד שמפתה ונוח להשתמש במזהה פשוט של סוג הודעה מותאם אישית, עדיף קידומת. השתמש במרחב שמות קצר המזהה את התוסף, העיצוב או האתר שמשתמשים בסוג המותאם אישית. לקבלת מדריך מפורט הרבה יותר, בדוק את תריסים + מדריך לסוגים של פוסטים מותאמים אישית של WordPress. הם מתחפרים באפשרויות קוד נוספות וסוג פוסט מותאם אישית אם ברצונך לתקן את סוגי הפוסטים בעצמך. אבל אם אתה רוצה אפשרות מהירה וקלה יותר, המשך לקרוא!

יצירת סוג הודעה מותאם אישית עם תוסף

סוגי פוסטים פלאגין בלתי מוגבל

הדרך הקלה ביותר להוסיף סוגי פוסטים מותאמים אישית חדשים היא באמצעות תוסף. החופשי סוגי פוסטים פלאגין בלתי מוגבל קורה והופך את הבריאה וניהול של סוגי פוסטים מותאמים אישית לרוח. אתה יכול אפילו ליצור טקסונומיות בהתאמה אישית.

כל שעליכם לעשות הוא להתקין את התוסף. אתה יכול לתפוס אותו ישירות מתוך ספריית וורדפרס (ראה את הקישורים למעלה). או התקן אותו ממרכז השליטה של ​​וורדפרס מתחת תוספים> הוסף חדש ולחפש “סוגי פוסטים ללא הגבלה” – זו צריכה להיות התוצאה הראשונה. פשוט התקן והפעל.

סוגי פוסטים פלאגין בלתי מוגבל - צור סוגי הודעה חדשים

זה יוסיף פריט תפריט חדש מסוגי סוגים לתחתית לוח המחוונים. לחץ עליו כדי להתחיל ליצור את סוגי הפוסטים ואת הטקסונומיות החדשים שלך. ישנן טונות של אפשרויות לסוג ההודעה המותאם אישית או לשם הטקסונומיה, מה שהופך את סוג ההודעה החדש לגלוי למחברים, היכן שהוא מופיע בלוח המחוונים שלך (או כאשר בתוך תפריט משנה, למשל תחת “הגדרות”), סמל התפריט, מטאבוקס נתמך (פשוט בדוק את אלה שתרצה לכלול), ואפילו הגדרות מתקדמות עבור ממשק ה- REST.

בחר באפשרויות שברצונך להפעיל לסוג הפוסט החדש שלך ולשמור. זהו זה. הוא מוכן לצאת! פשוט חפש את השם שנתת בסוג הפוסט המותאם אישית החדש שלך בלוח המחוונים. שלנו נקרא “סוגי הפוסטים שלי” בתמונת המסך שלמעלה. (הערה – לא הקצנו מיקום, ולכן הוא פשוט נוסף לאחר סוגי הפוסטים הקיימים באתר הבדיקה שלנו.)

סוגי פוסטים פלאגין בלתי מוגבל - סה

סוגי פוסטים ללא הגבלה נוצרו כדי לעבוד מצוין עם כל נושא וורדפרס, אך אם אתה משתמש בתכנית ה- WordPress הכוללת תהיה לך גישה לטון של אפשרויות בלעדיות וחזקות. קבע עמוד ראשי מותאם אישית לפירורי הלחם שלך, בחר באפשרויות פריסת הארכיון של סוג ההודעה החדשה, בחר בלוקים של כניסה (וכניסה יחידה) ומטא, הפעל את העמוד הבא / הקודם ועוד.

אלטרנטיבה: WCK ערכת היצירה של WordPress PRO

סוגי פוסטים מותאמים אישית ויוצר שדות מותאמים אישית - WCK

מידע והורדה צפה בהדגמה

ערכת היצירה של וורדפרס PRO היא תוסף וורדפרס מובחר שמקל על ההתאמה האישית של התקנת וורדפרס שלך כך שלקוחות או תורמים רק יראו מה תרצו. התוסף החזק הזה מעניק לך שליטה על שדות מותאמים אישית וסוג ההודעה כדי ליצור התקנה משלך לניקוי וורדפרס.

אם אתה מפתח אתרים אתה בטח כבר יודע שוורדפרס יכולה להיות מכריעה עבור לקוחות מסוימים, ואחת הדרכים לעזור להם לייעל את התהליך של השימוש באתר שלהם היא לקצץ את מה שהם יכולים ולא יכולים לראות בגיבוי הוורדפרס שלהם. התקנה. היכנסו ל- WordPress Creation Kit PRO. בעזרתו תוכלו ליצור התקנת וורדפרס ידידותית למשתמש הספציפית ללקוח שלכם. אתה יכול ליצור ולשנות שמות של סוגי פוסטים וטקסונומיות מותאמים אישית כדי להקל עליהם להבין, או להסתיר חלק מאפשרויות ההגדרות הכלולות בנושא הנושא של וורדפרס בו השתמשת באתר האינטרנט שלהם. יש צלילים שאתה יכול לעשות עם ערכת היצירה של WordPress PRO.

תכונה נהדרת נוספת של ערכת היצירה של WordPress PRO היא השדות המותאמים אישית הכלולים. בהתאם לסוג הפוסט שאתה יוצר, ייתכן שתרצה להוסיף אזור טקסט לתוכן, נפתחת אפשרויות (כגון כותרות אנשי צוות, או סוג הציוד המשמש לצילום תמונות), התאריך או משהו אחר. לא משנה מה הצרכים שלך, ערכת היצירה של וורדפרס PRO כוללת 11 אפשרויות שדה בהתאמה אישית, כך שתוכל להקל על סוגי הפוסטים שלך לשימוש שלך.

סיכום

סוגי פוסטים מותאמים אישית יכולים להישמע מאיימים, אך הם לא צריכים להיות כאלה. עם מעט תרגול, תוכל להוריד את היסודות של סוגי פוסטים מותאמים אישית וליצור את האתר שאתה זקוק לו. ועם התוסף בחינם סוגי הפוסטים ללא הגבלה, אין תירוץ שלא. כעת, לאחר שתביא את היסודות, הודע לנו אם יש לך שאלות נוספות. או אם יש לך טיפים מועילים יותר, שתף אותם! אל תהסס להוריד לי שורה בתגובות למטה. בואו נפתח דיון!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me