מדריך פורמטים של וורדפרס: מה הם ולמה להשתמש בהם

פורמטים של פוסט וורדפרס מהירים אמיתיים הם מידע מטא (או ‘תגיות’) שיכולים לשמש את הנושאים להתאמה אישית של הצגת הפוסט. אורג! מטה מה? עבור אלה שאינם בקיאים במפתחים, אנו יכולים לחשוב עליהם פורמטים של פוסט כתכונה המאפשר לך להציג את הפוסטים שלך בסגנונות שונים. שם יש לך את זה פרטי, אתה יכול להרחיק את הנשק שלך עכשיו.


פורמטים של פוסט מרחיבים את הפנים המיקרו-בלוגריות של וורדפרס, מכיוון שאתה יכול ליצור את הפוסט שלך בצד, עדכון סטטוס, הצעת מחיר, גלריה, וידאו, קישור או תמונה וסגנון כל אחד לתוכן ליבך. בשורה התחתונה: תכונת פורמטי הפוסט הופכת את וורדפרס לפלטפורמת בלוגים שלמה יותר.

חשבו על זה ככה. תוכלו לשתף קישור חיצוני שמתאים לקוראים שלכם, ליצור עדכונים דמויי טוויטר, לבנות גלריות מדהימות ולשתף ציטוטים בלתי נשכחים בין השאר עם לחיצה אחת. די לומר אם הנושא שלך תומך בפורמטים של וורדפרס, אתה יכול להתאים אישית את האופן שבו כל פורמט נראה, גם אם המפתח עשה זאת עבורך כבר.

פורמטים של וורדפרס פוסט

בעיקרו של דבר, אתה יוצר פוסט רגיל, אך תכונת פורמטי הפוסט מאפשרת לך לכוונן את הפוסט האמור בצד, וידאו, תמונה, גלריה, קישור וכו ‘בלי לעשות יותר מדי עבודה. אתה אפילו לא צריך ליצור קטגוריות – כבעבר – לסגנון אחר של הפוסטים שלך.

ללא ספק, התוכן שהזנת לכל אחד מהפורמטים שונה במקצת. אנחנו מתכוונים, פוסט גלריה יכיל כמה תמונות (או את קוד הקצרה של הגלריה), פוסט וידאו יכיל סרטון של צד שלישי או אירוח עצמי, לפוסט קישור צריך להיות קישור למשאב חיצוני וכן הלאה וכן הלאה קדימה.

פורמטים של פוסטים היו תוספת מעניינת ל- WordPress 3.1, כלומר הם קיימים כבר זמן מה. רוב המפתחים (אם לא כולם) מודעים לעובדה זו, אך רוב המתחילים (אתם, אולי?) מעולם לא שמעו על פורמטים של פוסטים. זה נכון במיוחד אם אתה משתמש בנושא שאינו תומך בפורמטים של פוסט.

עם זאת, גם אם רכשת ערכות נושא התומכות בכך תכונה חזקה אך מוזנחת, פורמטים של פוסטים אינם תופסים מקום בולט בעורך הפוסטים של וורדפרס, ומסבירים מדוע הם מתעלמים רוב הזמן. אם נצטרך ללמוד את היסודות עם זאת, תכונת פורמט הפוסט היא פשוט טקסונומיה בהתאמה אישית, עם סט פורמטים סטנדרטיים. או כפי שניסח זאת אוטו:

פורמטים של פוסט זה רק טקסונומיה. זוהי מערכת תארים, המתארת ​​את שמות העצם שהם הפוסטים. אז עכשיו יש לנו “פוסטים בצד” ו”הודעות גלריה “ו”פוסטים בצ’אט” ו”פוסטים בווידיאו “וכן הלאה. – אוטו ווד

פורמטים זמינים של פוסטים הם:

 • גלריה ליצור, ובכן, גלריות
 • קישור ליצירת פוסטים המקשרים למשאבים חיצוניים היישר מהכותרת
 • לצד יצירת צדדים (פסקאות אחת או שתיים לכל היותר, כנראה עם / בלי כותרת)
 • תמונה עבור … ובכן … תמונות מפרסמות גאונות
 • צטט הצעת מחיר אחת כזו שאתה פשוט לא יכול לחכות לשתף עם הקוראים שלך
 • סטטוס מכיוון שעדכונים אינם שמורים עוד לפייסבוק וטוויטר
 • צ’ט כדי שתוכל לפרסם תמלילי צ’אט בכל פעם
 • וידאו לפוסט וידאו ולהטבעות
 • שמע כי לפעמים, האזנה הגיונית יותר מקריאה

מתווה פורמטים של וורדפרס פוסט

מה דעתך להעמיק ולגלות מה אתה יכול להשיג בכל אחד מתבניות הפוסט שלעיל.

פורמט פוסט רגיל

אם השתמשת אי פעם ב- WordPress כדי לפרסם פוסט, אתה בין המעטים המזליים שהשתמשו בפורמט הפוסט הסטנדרטי. איזה מזל שאתה במעשה. פורמט פוסט זה הוא ברירת מחדל פורמט הודעה לכל הפוסטים. אנו יכולים לחשוב על זה כאל פורמט פוסט אלמנטרי בין אם פורמטי התמיכה של העיצוב שלך או לא. ומדוע העיצוב שלך לא אמור לתמוך בפורמטים של פוסטים כפי שהם נראו כחלק מההיסטוריה של וורדפרס?

אז בכל פעם שאתה יוצר פוסט – עם או בלי גלריות, סרטונים, ציטוטים, וידאו או תמונות – אתה בעצם משתמש בפורמט הפוסט הרגיל. כנראה מדוע קראו לזה בפורמט הפוסט “הסטנדרטי”. זה נכון, והמשיכו ליצור תוכן מדהים כך שתוכלו להגדיל את בסיס הקוראים שלכם ולהניע תנועה רבה יותר לאתר וורדפרס שלכם.

גלריה

מה אמרת? בואו ניקח קודם סלפי? כולנו אוהבים תמונות, לא? אנחנו אוהבים להשוויץ על בורות הקיץ שלנו, טיולים אקזוטיים, החברים החיות שלך, כוסות סטארבוקס עם שמות כתובים בצורה שגויה, הגאדג’טים הכי חדשים בעיר והייתי יכול להמשיך הלאה אם ​​אינסטגרם לא הייתה כל כך פופולרית.

נחש מה? האתר שלך יכול להשתמש גם בכתמי צבע. אם תרצה להוסיף גלריה כפוסט של וורדפרס, אתה יכול לסמוך על פורמט הפוסט של הגלריה. רק אל תשכח לתייג את התמונות שלך כראוי ולהוסיף את תג alt. אני שומע דברים כאלה נהדרים עבור קידום אתרים בוורדפרס.

בצד

לפני הרבה זמן קראתי איפשהו שתוכלו לחפש השראה ממדור התגובות שלכם לכתוב תוכן מרתק במיוחד. הולך ככה: מצא תגובה נהדרת (או שתיים) וצור סביבו פוסט דיון. קבל את הסחף שלי?

ובכן, אתה יכול להתייחס לתגובה באמצעות פורמט פוסט הציטוט, לכתוב פוסט סטנדרטי בן 4000 מילים או פשוט לרמז לעובדה שאכפת לך מהקוראים שלך עם הצידה בזהירות. אחרי הכל, בצד אמור לספק מידע נוסף – משהו ארוך יותר מהצעת מחיר אבל הרבה יותר קצר מפוסט רגיל.

פורמט פוסט צ’אט

עכשיו מדוע מישהו ירצה להעלות תמליל צ’אט בבלוג שלו? באופן מפתיע, ישנן סיבות רבות. שלוש עולות מיד לראש. אולי תרצה להציג את צלעות התמיכה שלך, ולפרסם שיחת צ’אט אחרונה בינך לבין לקוח מאושר. המלצות עובדות מדי, אבל “היי לך, הנה תמלול צ’אט שמראה שאני אתמוך בעזאזל מכם כלקוח שלי!”

אולי נפרצתם לפני מספר ימים ועכשיו לא תוכלו לישון עד שתביישו את החבר’ה שהציעו תמיכה להחליק כשהספינה שלכם שוקעת. OMG, מי עוד חושב עליו טיטניק? בכל מקרה, אתה מוריד את תמליל הצ’אט (הם למעשה מאפשרים לך לשלוח לעצמך דוא”ל עותק) ולצעוק מהגגות. הם שומעים אותך החוצה ומבטיחים לקנות לך עוגת יום הולדת, אבל אתה לא עוקב כי העולם לא סובב אותך ויש לך אווז נוסף לצלות.

אולי האווז האחר הזה הוא הדחף הפתאומי והבלתי נשלט שלך לפרסם את אחד המחזות האלה שכל כך אהבת בבית הספר התיכון. העניין הוא שאלו מעטים מבין הדרכים הרבות בהן ניתן להשתמש בפורמט פוסט הצ’אט לשימוש טוב.

פורמט קישור קישור

האינטרנט הוא המקום התושיה שתסכימו בו. אתה יכול ליפול לאוצר אוצר בכל זמן נתון. אני Talmbout נתקל במשאב שאתה מכיר ילהיב את הקוראים שלך לשמים גבוהים. מה לעשות? אתה יכול לסמן את הדף, לחזור אליו מאוחר יותר וליצור משאב דומה, אבל כולנו יודעים איך זה הולך. למותר לציין כי המשאב הגדול שלך עשוי להיות חדשות ישנות או לא קיימות עד שתחזור.

אם אתה לוחץ על זמן, או שפשוט אינך מצליח ליצור משאב דומה, אתה יכול לעשות לטובת הקוראים שלך על ידי שיתוף האוצר החדש שלך בבלוג שלך. איך? פשוט השתמש בפורמט פוסט הקישור. פשוט הוסף את כותרת הקישור, את כתובת האתר ובחר “קישור” מתוך פורמט תפריט. אה רגע, תוכלו להוסיף פרשנות משלכם אם תרצו.

פורמט פוסט תמונה

פורמט פוסט תמונות הוא Wprth 1000 מילים

תמונה מדברת אלף מילים, נכון?

אני אתן לך להבין מה הפורמט של פוסט התמונה עושה לבד. להתמודד? גדול.

פורמט פוסט וידאו

יש לך את הרעיון הקל ביותר כמה אנשים צופים בסרטונים ברשת? לאחרונה מחקר של Hubspot – כן, אותם חברות שיווק נכנסות – מגלה ששליש מכל הפעילות המקוונת מבזבזת בצפייה בוידאו. מה אמרת? זו דמות מדהימה ידידי. אם אתה מוכן לרכיבה, הנה עוד כמה עובדות:

 • אתה יכול להגדיל את שיעורי ההמרות שלך ב 80% אם תכלול סרטון בדף הנחיתה שלך,
 • כ 92% ממשתמשי הנייד חולקים סרטונים עם חברים ובני משפחה,
 • אם הדם שלך עדיין לא ממהר, 90% מהמשתמשים אומרים שסרטוני מוצר מועילים בתהליך ההחלטה
 • על פי YouTube, צריכת הווידיאו הניידת עולה 100% בכל שנה

האם צפית בסרטון היום? בדיוק הנקודה שלי! לא? סביר להניח שתראה אחת לפני סיום היום. יכולתי לזרוק את הנתונים הסטטיסטיים האלה על פניך כל היום, אבל הנקודה היא: הווידאו טוב. כל כך טוב שהאיש שמאחורי מועדון הדולר זקן מגיש סרטונים לבניית מותג רב מיליון דולר. יש את אותו בחור אחר של ViralNova, איך קוראים לו? סקוט? כן, סקוט. מישהו הזכיר את יוטיוב? YouTube אפילו לא יוצר את הסרטונים. הכל נוצר על ידי בסיס המשתמש. אהם.

אתה יכול לרתום את כוחם של סרטונים להניע את השיווק שלך בזכות פורמט פוסט הווידאו. אם אתה זקוק ליותר מקום לנשימה, אתה יכול לבדוק פיתרון של דף נחיתה כמו הובלות משגשגות, או דף הנחיתה שלנו מאוד של Appy Mobile (שנבנה עם נושא ה- Total) המקרב אותך לקוראים שלך..

ציטוט פורמט פוסט

בתור מסע עמיתים (אלוהים, אני אוהב את המילה הזו; גורם לי להרגיש שאני נמצא עם אחד מאותם ארה”ב) ארגוני ספינות חלל) דרך היקום העצום שהוא האינטרנט, ראיתי מספר לא מבוטל של ציטוטים שמושכים הרבה משקל כי, נחשו מה, אנשים אוהבים הצעות מחיר. כן, ציטוטים מוטיבציוניים, ציטוטים של מיליארדר, ציטוטי צ’אק נוריס, ציטוטי אהבה וציטוטים בנושא זה.

אולי השקת אתר הצעת מחיר משדרת צמרמורת בעמוד השדרה שלך. זה לא כוס התה שלך כשלעצמה, אבל אולי תרצה לעורר את הקוראים שלך בציטוט מוטיבציוני מדי פעם. אתה יודע, משהו כמו:

חיה כאילו תמות מחר. למדו כאילו הייתם חיים לנצח. – מהטמה גנדי

אתה יכול אפילו לתאר את הציטוטים שלך בכמה מילים כיוון – ציטוט פורמט פוסט. האמור לעיל הוא הציטוט האהוב עליי אגב. האם יש לך הצעת מחיר של איסוף שאתה אוהב לזרוק בכל פעם? כן? שתפו בתגובות.

פורמט אודיו פוסט

פודקאסטים וספרי שמע הם מדהימים מכיוון שאתה יכול להאזין לרמקול / מחבר / ת האהוב עליך בכל מקום ובכל מקום. במצב רוח נמוך? שונא להקשיב לזמזום הפעילות האנושית בקניון? אינך יודע מה לעשות כשאתה נוהג? האזן לפודקאסט מאיר עיניים. זקוק לעצות וורדפרס? בהחלט יש פודקאסט בשביל החבר שלך.

ישנם פודקאסטים וספרי שמע כמעט לכל נושא תחת השמש, והם פופולריים. לעזאזל, אתה יכול אפילו להקשיב כשסופרים מתעלמים בך בסיפורים מרומנים של 600 עמודים בימינו.

ספרי אודיו ופודקאסטים פופולריים מכיוון שכל מה שאתה צריך לעשות זה ללחוץ על הפעל ולהנות. אין דפים שהופכים כאן חבר. אבל איך מוציאים לאור מקוונים, כמוך, את הפודקאסטים וספרי האודיו שלהם (או כל קובץ שמע אחר) מול המאזינים האהובים שלהם?

בטח, כמה מפרסמים תלויים באמזון. אחרים שוכרים מפתחים כדי לכתוב קוד מיוחד מכיוון שבין היתר הם שוחים בכסף. אתה יכול לבצע פעולות אתחול, לרוץ עם פורמט פוסט שמע של וורדפרס ולספר לכל העולם את הסיפור שלך. שר לנו מנגינה אולי, או נגן לנו משהו מהלהקה האהובה עליך. הכינו פלייליסט אפילו כי אנחנו רוצים אודיו ואנחנו רוצים אותו עכשיו! אוקיי, אני אפסיק.

פורמט סטטוס סטטוס

עדכוני סטטוס אינם נשמרים יותר מאתרי רשת חברתית כמו פייסבוק וטוויטר. הם נמצאים בכל מקום שאתה מסתכל, וורדפרס מחזיקה את הדגל הזה גבוה עם פורמט פוסט הסטטוס. אין הרבה מה לומר כאן מלבד פורמט סטטוס פוסט דומה למאמר בצד, אלא הרבה יותר על סטטוס פשוט בשורה אחת. ולא, זה לא ציטוט.

פורמטים של פוסט לעומת סוגי פוסטים

רק כדי שלא תתבלבלו כשאתה מצליח לשתי תכונות אלה, הבה נצביע על ההבדל בין וורדפרס פורמטים של פוסט ו- WordPress סוגי פוסטים.

פורמטים של פוסט מאפשרים לך להציג פוסטים בסגנונות שונים, בהתאם לאפקט שתרצה להשיג. לדוגמה, ייתכן שתרצה שהציטוטים שלך ייראו שונים מהצדדים שלך, פרסומי התמונות שלך שונים מפוסטים הווידיאו שלך וכן הלאה. בכל זאת תעבוד עם פוסטים רגילים בבלוג.

מעבר לסוגי ההודעות של וורדפרס או תוכן סוגים לפי מארק ג’קית ‘. פוסט בלוג רגיל הוא סוג פוסט ספציפי. עמוד באתר הוורדפרס שלך הוא סוג פוסט אחר. הניווט שלך הוא גם סוג הודעה, וכך גם קובץ מצורף. המפתח שלך עשוי לזרוק כמה סוגים של פוסטים מותאמים אישית כמו תיק עבודות, המלצות ומוצרים למען הסדר הטוב.

דבר אחד ניכר כאן. סוג פוסט נסב סביב תוכן שאינו פוסט, כלומר דפים, תפריטים, קבצים מצורפים וכו ‘. פורמטים של פוסטים עוסקים בסטיילינג או “עיצוב” של פוסט הבלוג, שהוא, אגב, סוג פוסט מלכתחילה..

WordPress נשלח עם פוסטים ודפים כסוגי הפוסט העיקריים. אתה יכול להוסיף סוגי פוסטים מותאמים אישית משלך, ואין מגבלות לגבי המספר. מאז WordPress 3.1, התייחסנו לתשעה פורמטים של פוסטים. אינך יכול להוסיף פורמטים משלך, אך אתה יכול להשתמש בפורמטים של פוסטים קיימים בסוגי ההודעות המותאמים אישית שלך, אבל זה סיפור של יום אחר.

לבסוף, סוגי פוסטים מותאמים אישית מופיעים בדרך כלל בתפריט הניהול השמאלי, אך פורמטים של פוסטים מופיעים בעורך הפוסט של וורדפרס (כן, המסך בו אתה כותב את ההודעות שלך).

לסיכום הכל, פורמטים של פוסטים נותנים לך שליטה רבה יותר על הצגת התצוגה הודעה סוג פוסט. תשיג את זה? טוב. כעת נעבור וגלה כיצד אנו יכולים לתמוך בפורמטים של פוסטים בנושא שלך. זכור, פורמטים של פוסטים מובנים בליבת וורדפרס; אתה פשוט צריך להפעיל אותם בנושא שלך.

כיצד להגדיר פורמטים של וורדפרס

הגדרת פורמטים של פוסט זה תהליך די פשוט. פשוט הוסף פונקציה לורדפרס המפרטת את פורמטי הפוסט שבהם אתה רוצה להשתמש ואתה מזהב. אם אתה יוצר נושא וורדפרס משלך, הקוד למטה מופיע בקובץ הפונקציות שלך. אם אתה מוסיף פורמטים של פוסט לנושא קיים, הקפד להשתמש בערכת נושא לילד שכן הדבר מגן על הסגנונות המותאמים אישית שלך בכל פעם שאתה מעדכן את הנושא שלך..

עם הקדמה זו, בואו נעשה זאת. התחל ביצירת קובץ ה- “features.php” שלך בספריית העיצוב שלך, כלומר אם אין לך כבר קובץ. פשוט השתמש בעורך טקסטים (שלום, פנקס רשימות++ או טקסט נשגב?) כדי ליצור קובץ טקסט רגיל בשם “פונקציות” עם פתוח

הוסף את הקוד הבא לפונקציות. Php:

פונקציה wpexplorer_add_post_formats () {
add_theme_support ('פוסט פורמטים', מערך (
'גלריה',
'ציטוט',
'וידאו',
'בצד',
'תמונה',
'קישור',
'סטטוס',
'שמע',
'צ'ט'
));
}
add_action ('after_setup_theme', 'wpexplorer_add_post_formats');

שמור שינויים והעלה קובץ זה לנושא שלך.

הקוד הקודם יפעיל את כל פורמטי ההודעות להנאתכם. אם תיצור פוסט חדש, תראה פורמטים של פוסטים אלה ברשימת לחצן הבחירה מימין לעורך הפוסטים של וורדפרס..

אם העיצוב שלך לא תמך בפורמטים של פוסטים מההתחלה, רוב הסיכויים שתצטרך להוסיף סגנונות מותאמים אישית לכל פורמט פוסט באמצעות CSS (כמו גם לשנות את התבניות). אבל זה דברים קלים.

כל עוד הנושא שלך משתמש נכון ב- פונקציית הדואר כדי להוסיף שיעורי פוסט וכניסה, אתה יכול למקד אלמנטים לפי מחלקת הפוסט שלהם כדי להוסיף CSS מותאם אישית. מכיוון שהפונקציה post_class תוסיף שמות מחלקות (כגון .פורמט-ציטוט) כדי לאפשר לערוך את הפורמטים המאפשרים לך. הדרישה היחידה היא שאתה לא צריך לדעת את היסודות של CSS.

אם אתה רוצה לשנות באופן מותנה את חלקי התבנית שלך יש פונקציה שנקראת get_post_format שתאפשר לך לאחזר את הפורמט הנוכחי של הפוסט. זכור אם לא מוקצה לתבנית פוסט זה יחזיר ערך ריק.

ערכות נושא של וורדפרס עם פורמטים של פוסט

כעת, כשאתה יכול להוסיף תמיכה בפורמטים של פוסטים כמעט לכל נושא תחת השמש, מה דעתך להקל על עבודתך עם רשימה קצרה של ערכות נושא העומדות מראש בפורמטים של פוסט? הרשימה נהדרת גם עבורכם, אם אין לכם מושג מה או מי CSS.

Hueman WordPress Theme

Hueman WordPress Theme

הובא לך על ידי Press Customizr, הואמן הוא א חינם ערכת הנושא של וורדפרס המעניקה נושאים בחינם כמו גם פרימיום רווח לכספם.

PressCustomizr אומר כי הואמן הוא “… נושא מלא, מגיב, מגזין ברזולוציה גבוהה ובלוג נושא ללא פשרות. הואמן מציג את מה שעליך לכתוב עליו בצורה ויזואלית וידידותית למשתמש בכל המכשירים. “

אכן, המגזין או הבלוג המקוון שלך יכולים להשתמש בקסם קטן בפורמט פוסט. התינוק הזה נשלח עם תמיכה בכל פורמטי הפוסט, ושלל פיצ’רים מתוקים אחרים שקשה להתעלם מהם.

נושא וורדפרס כולל

נושא וורדפרס כולל

אנו מתייחסים לעיצוב ברצינות כאן ב- WPExplorer, וזו הסיבה שאנו מייצרים נושאים בהם אנו גאים הרבה. במקרה זה הנושא הכולל רספונסיבי רספונסיבי וורדפרס רב-תכליתי אשר יפוצץ את הפאה שלך..

אל תיקח את המילה שלי בשביל זה, אל תהסס לבדוק את רשימת התכונות הנרחבת הכוללת פורמטים של וורדפרס. בנוסף לאפשר לך לבחור פורמטים שונים של פוסטים בהתאם לצרכים שלך, Total כולל הגדרות פוסט נוספות המאפשרות לך לשנות היבטים כגון רקע פוסט, הסברים, מדיה, כותרות וכותרות. ההודעות שלך אורזות אגרוף, וזה ערובה.

לנושא יש דירוג עליון של 4.85 / 5.00 עם כמעט 30,000 לקוחות מרוצים בזמן הכתיבה. קשר זה עם תמיכה מדהימה וזה בסדר גמור לומר שאתה בידיים בטוחות. ראיתי את הנושא הזה צומח, וילד אני מתרשם או מה.

נושא מטרה וורדפרס

נושא מטרה וורדפרס

אה, איזה יופי זה. צבע הוא שם המשחק, ומאט מולנווג (כן, הוא עשה את זה) לא מתאפק כאן. מטאלה ידועה בעיקר בזכות תכונות כמו שישה פורמטים של פוסט (אתה יכול להוסיף עוד; בדיוק למדת איך), שני אזורי ווידג’ט, עיצוב מרקם צבעוני, וכמה אפשרויות התאמה אישית הכוללות כותרות מותאמות אישית, גלריות אקראיות בדפי תמונה בודדים ועוד. זה בחינם ב- 100% ב- WordPress.org

חבר את נושא וורדפרס

חבר את נושא וורדפרס

שלום אוהבי באדיפרס. האם אתה מחפש נושא של וורדפרס המיוצר במיוחד עבור רשתות חברתיות ואתרי קהילה? אם כן, יש לנו בדיוק את הנושא עבורך. תגיד שלום ל- Socialize, אחד הנושאים הטובים ביותר של BuddyPress הקיימים בשוק.

מעל לכל התכונות הדרושות לך בכדי להחזיר את אתר הקהילה שלך לחיים, התחבר לספינות עם כל פורמטי הפוסט כדי להבטיח שמשתמשים יהנו מאוד באתר שלך. כמובן שתוכלו להשתמש ב- Socialize כדי לבנות כל אתר אחר שניתן להעלות על הדעת שכן הוא גמיש במאת האחוזים. אשמח לעבור איתך על התכונות, אבל זה לא הפוסט הזה.

מרחיב נושא וורדפרס

מרחיב נושא וורדפרס

בואו נדבר עכשיו על נושא תיק עבודות שאינו דומה לאף אחד אחר. גבירותיי ומגדלים, אנו מציגים את Spaces מאת ThemeBeans, סופר ויוצר מפתחים.

עובדים בתוך מעגלי יצירה? אם כן, ברור שאתה צריך נושא שיעזור לך להציג את עבודתך בסגנון. אתה יכול למשוך את תשומת הלב של הקורא לעבודה שלך או לבלוג שלך ולג’אז את כל השיבנג באמצעות סרטונים, תמונות, אודיו, גלריות, ציטוטים, קישורים וצדדים. תפריט שקופיות מותאם אישית, 19 תבניות עמוד מותאמות אישית, אפשרויות התאמה אישית של נושא חי מובנה ותמיכה מלאה בתוספים פופולריים (WooCommerce, EDD וכל תוספי התוסף Bean) הוא תוספת נוספת.

לסיים …

תכונת פורמטי הפוסט של וורדפרס מעניקה לך את הכוח שתמיד היית צריך להוסיף מעט סגנון; קצת oomph; קצת פיצז לבלוג שלך. זה פשוט כל כך עצוב שהרבה משתמשי וורדפרס אף פעם לא משתמשים בפורמטים של פוסטים כדי לשבור מונוטוניות ולהעלות את ההודעות שלהם מחדש.

אנו מקווים כי פוסט זה מעורר אותך לנקוט בפעולה וליצור קסמים באמצעות הבלוג שלך. יש לך מה להוסיף לשיחה? אנא וואו אותנו בתגובות. נתראה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me