כיצד למכור תמונות באינטרנט באמצעות וורדפרס

צילום ותמונות

אם אתה רוצה ליצור אתר למכירת התמונות שלך באופן מקוון אז הפוסט הזה הוא בדיוק מה שאתה מחפש. במדריך זה להקמת אתר אינטרנט למכירת תמונות באופן מקוון, נסקור כמה נושאים בהם תוכלו להשתמש כדי לעצב את אתר האינטרנט שלכם, ואז ניתן לכם סקירה של כמה מהתוספים הטובים ביותר בחינם ופרמיום שיכולים להוסיף עגלת קניות ושלמה הרבה יותר פונקציונליות של מסחר אלקטרוני בחנות התמונות שלך. ההודעה מסתיימת במדריך שיאפשר לכם להתחיל למכור את התמונות שלכם ברשת באמצעות תוסף בחינם שייקח מספר דקות להגדרה.


בחירת נושא

אם עדיין לא עשית זאת, בחירת נושא מתאים לאתר וורדפרס שלך היא המקום הראשון להתחיל בבניית פלטפורמה למכירת התמונות שלך, ואולי גם תמונות אחרות, באינטרנט.

למרבה המזל יש המון נושאי צילום מעולים עבור וורדפרס המאפשרים לך דרך מרשימה להציג את עבודותיך באופן מקוון. חלק מנושאי תיקי הצילום הללו נבנו במיוחד כדי להשתלב עם תוסף eCommerce מה שהופך את המשימה להוסיף פונקציונליות של עגלת קניות לגלריה המקוונת שלך בצורה מאוד פשוטה. מספר קטן יותר של ערכות נושא מסוג זה אפילו נותן לך את היכולת לאפשר למבקרים אחרים להירשם באתר שלך וכן לרשום את התמונות שלהם או פריטים אחרים למכירה באתר שלך, ועוזרים לך ליצור שוק מקוון.

יצירת שוק רב-ספקים באמצעות וורדפרס

אחד היתרונות של יצירת שוק בו משתמשים יכולים להירשם ולפרט את עבודותיהם למכירה הוא שזו דרך נהדרת לבנות במהירות חנות עם מלאי גדול. מבחר גדול של מוצרים יכול לעזור להביא מבקרים לחנות שלך, תוך מספר רב של ספקים המקדמים את עבודתם בחנות שלך, ובתורם עבודתך, יעזור גם להעלות את המודעות לחנות שלך..

בהתאם לאופן התצורה של השוק שלך, אתה יכול גם להרוויח עמלה בכל מכירה הספקים שלך שותפים לעשות. לחלופין אתה יכול לגבות תשלום קבוע על מנת לאפשר להם לרשום את הפריטים שלהם בחנות שלך. החיסרון באפשרות לספקים אחרים לרשום את עבודותיהם לצד שלך היא שאתה עלול לאבד מכירות כלשהן אליהם, אולם אם יש לך מבחר גדול של תמונות המוצעות, הדבר לא אמור לדאוג יותר מדי. כמה תכונות שצריך לחפש בשילוב נושא ותוסף אם אתה חושב ליצור שוק רב-ספקי כוללים:

  • טופסי כניסה ושליחות מקדימה
  • לוחות מחוונים של ספקים
  • תאימות עם תוסף מתאים (הורדות דיגיטליות קלות, WooCommerce וכו ‘)

תכונות שצריך לחפש בהן נושא צילום

בעוד שתוספי החנות המקוונת הפופולריים ביותר עבור וורדפרס יעבדו עם כל נושא, זה יכול להיות רעיון טוב לחפש נושא שמפרסם תאימות של תוספי eCommerce. פירוש הדבר בדרך כלל שמעצבי הנושא יצרו דפים ספציפיים עבור החלק בחנות המקוונת באתר שלך, כולל עגלת הקניות ודפי הקופה. הכללת דפים אלו יכולה לסייע ביצירת חווית משתמש מתמדת כאשר הלקוח מבצע רכישה, ויכולה לחסוך לך קצת זמן בעת ​​הקמת אתר האינטרנט שלך.

להלן כמה נושאים שיש לקחת בחשבון לצורך בנייתם ​​בחנות תמונות מקוונת באמצעות וורדפרס (ותוכלו להציג כאן מבחר גדול של נושאי וורדפרס מעולים לצילום).

נושא וורדפרס מלאי

סטוקי הוא נושא צילומי שוק המניות שנבנה עם הורדות דיגיטליות נוחות, כך שתוכל למכור בקלות תמונות משלך. ועם תמיכה בפרק ה- Marketplace הפרמיום אתה יכול אפילו לספקי צד ג ‘למכור את הפריטים שלהם.

קבל סטוק

הדגמת נושא טוטו של נובו

עם Total תוכלו ליצור אתר צילום מלא בהתאמה אישית, או פשוט לייבא את ההדגמה של נובו כדי להתחיל. הוסף את תיק העבודות שלך, התחל בלוג או אפילו מכר תמונות משלך באמצעות WooCommerce.

קבל סה”כ

שיווק נושא וורדפרס

Marketify הוא נושא שוק המתפקד במלואו עם תמיכה בהורדות דיגיטליות קלות ורוב תוספות הפרימיום שלו (הגשות קדמיות, עמלות, רשימת משאלות, ביקורות ועוד) מה שהופך אותה נהדרת לפתיחת אתר מכירות תמונות..

קבל את Marketify

בחירת תוסף למכירת תמונות באופן מקוון

לאחר שבחרת נושא מתאים להצגת הצילומים שלך באופן מקוון, ואולי גם עבודתם של אחרים, הגיע הזמן לבחור תוסף. ישנם טונות של תוספי וורדפרס נהדרים, אך אלה כמה מהתוספים המסחריים האלקטרוניים המועדפים עלינו כדי לעזור לך למכור את התמונות שלך באופן מקוון.

הורדות דיגיטליות קלות

הורדות דיגיטליות קלות

הורדות דיגיטליות נוחות (EDD) נבנו במיוחד לצורך מכירת קבצים דיגיטליים שניתן להוריד מאתר וורדפרס שלך, מה שהופך אותו לבחירה מושלמת לצרכים שלך..

תוסף הליבה הוא בחינם, והוא מכיל די והותר פונקציונליות בכדי לאפשר לך למכור פריטים משלך באינטרנט בקלות. אם יש לך דרישות מתקדמות יותר קיימת ספריה של גידול נוסף של הרחבות זמינות ל- EDD המאפשרות לך לעשות עוד יותר עם החנות שלך.

אם אתה מעוניין ברעיון לאפשר לצלמים אחרים למכור את התמונות שלהם בחנות שלך לצד שלך, אז מפתחים של EDD הציבו חבילה מיוחדת של הרחבות הכוללת את כל התכונות הדרושות כדי ליצור שוק מקוון מתפקד לחלוטין. . יש גם תוספת פרמיום המאפשרת לך למכור מוצרים פיזיים באמצעות EDD.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce הוא תוסף פופולרי נוסף של מסחר אלקטרוני עבור וורדפרס, שניתן לעשות בו שימוש עוד יותר בזכות ספריית התוספות הנהדרת שלו. מחוץ לקופסה, אך זה יאפשר לך למכור את התמונות שלך באופן מקוון, בתוספת כל מוצרים פיזיים שתרצה להנגיש למבקרים שלך.

אם אתה מתכנן גם רשימת מוצרים פיזיים בחנות התמונות שלך, כמו מסגרות לתמונות או בכל עת אחרת, אז כנראה ש- WooCommerce היא בחירה טובה יותר מ- EDD בגלל התמיכה שלה מחוץ לקופסא למוצרים פיזיים..

צילום WP iSell

צילום WP iSell

צילום WP iSell היא אפשרות בחינם אשר פותחה למשימת מכירת תמונות ברשת. התוסף ימיר את גלריות הוורדפרס שלך לחנות תמונות על בסיס אינדיבידואלי. זה הדרך המהירה ביותר להתחיל למכור את התמונות שלך באופן מקוון עם וורדפרס כפי שתראו במדריך שעולה.

תוסף מוכר תמונות של וורדפרס

מכור דוגמה לגלריית תמונות

תוסף מוכר תמונות של וורדפרס הוא תוסף לעגלת קניות אשר נבנה במיוחד למכירת תמונות להורדה ברשת בנוסף הדפסים גופניים של התמונות שלך. התוסף מאפשר לך להציע את התמונות שלך במגוון גדלים. יתר על כן אתה יכול לסמן באופן אוטומטי את התמונות בגלריה שלך כדי להניא אנשים מהורדתן מבלי לשלם.

נראה כי התוסף של מוכר התמונות של WP כל התכונות תצטרך אי פעם להציג את התמונות שלך באופן מקוון ולמכור הורדות דיגיטליות והדפסים פיזיים של העבודה שלך באמצעות WordPress. עם זאת, זה לא פלאגין בחינם ויחזיר לך 68 דולר.

כיצד למכור תמונות באינטרנט בשלושה שלבים פשוטים

כפי שאתה יכול לראות ישנם המון שילובי ערכות נושא ותוספים אפשריים לבחירתך בעת בניית הפלטפורמה לחנות המקוונת שלך. פירוש הדבר שלא סביר ששתי חנויות תמונות יוגדרו באותו אופן בדיוק, אולם כדי לתת לך מושג כיצד להתחיל בעבודה, הנה השלבים הבסיסיים להתחיל מכירת התמונות שלך באינטרנט.

מדריך ההתקנה המהיר הזה ידריך אותך דרך הוספת פונקציונליות בסיסית של חנות מקוונת לתיק הצילום שלך, באמצעות נושא וורדפרס לבחירתך ובחינם תוסף WP iSell Photo. אם אתה רוצה להוסיף תכונות חנות מתקדמות יותר לאתר שלך, עיין בשאר התוספים המומלצים למגזרים אלקטרוניים שמכוסים קודם לכן..

1. הגדר תצורת WP iSell

לאחר התקנת WP iSell Photo, עבור אל הגדרות> WP iSell Photo והזן את כתובת ה- PayPal שלך, מטבע הבחירה ואת כתובת האתר של דף ‘תודה’ ולחץ על שמור שינויים.

צילום WP iSell

2. צור גלריה

בפוסט או בדף וורדפרס חדש או קיים לחץ על כפתור הוסף מדיה.

צור גלריה

לאחר מכן העלה או בחר מהתמונות היוצאות ולחץ על צור גלריה חדשה. הוסף כותרות במידת הצורך ובדוק את הגדרות הגלריה לפני שתלחץ על גלריית הכנס.

3. קבע את מחיר התמונות שלך

עבור לתצוגת טקסט בעורך הפוסט שם תראה את קיצור הדרך של הגלריה.

מכור קוד תמונות קצר 01

כדי להוסיף את המחיר עבור כל תמונה בגלריה שלך, פשוט הזן את הסכום = “4.99 ″ לקוד הקוד.

מכור קוד תמונות 02

ואז תצוגה מקדימה של הפוסט שלך כדי לראות איך הוא נראה.

מכור תצלום קצר קוד 03

ניתן להשתמש בהוראות מפורטות יותר על הגדרת תוסף זה ודרכים אחרות, בקר בדף התמונות של WP iSell.

סיכום

על ידי שימוש בתוסף בחינם ובחירת הנושא שלך אתה יכול להתחיל למכור במהירות את התמונות שלך באופן מקוון ולהתחיל לקבל תשלומים באמצעות PayPal. לקבלת תכונות מתקדמות יותר, תוספים כמו EDD או WordPress Photo Seller יכולים לעזור לך לבנות מראה טוב יותר ולתכונות של חנויות תמונות מקוונות עשירות. אם יש לך טיפים לשיווק ומכירת תמונות ברשת, השאירו תגובה למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me