כיצד לקבל תגובות נוספות לבלוג הוורדפרס שלך

כיצד לקבל תגובות נוספות לבלוג הוורדפרס שלך

העיסוק בקהל שלכם הוא חלק חיוני בהפעלת אתר וורדפרס מצליח. על ידי יצירת קהילה מקוונת משגשגת תגדיל את התנועה לאתר האינטרנט שלך, תבטיח אורחים חוזרים ותוך כדי תסייע לאתר שלך להמרה כנגד יעדיו..


עידוד אנשים להגיב על מאמרים בבלוג, להשיב עליהם ולדון בהם הוא דרך יעילה לטפח אינטראקציות באתר שלך. אבל כל מי שמנהל בלוג יידע כמה קשה בתחילה לגרום לשיחה לזרום. אז איך תקבלו תגובות נוספות לבלוג שלכם?

במאמר זה נסקור כמה טיפים בסיסיים כיצד להגדיל את ההערות בבלוג שלך, החל מהוספת שיחות לפעולות למאמרים שלך, תגובה לתגובות ודיון במחלוקת. לאחר מכן נדון כיצד לשדרג את מערכת ההערות שלך, כולל הפעלת Gravatars, יישום הודעות דוא”ל עבור מגיבים, ושימוש במערכת ההערות של צד ג ‘. Disqus. לסיום נשקול כיצד מתן תמריצים, כמו תחרויות, יכול להביא לך תגובות נוספות בבלוג שלך.

טיפים כלליים

כרגיל, כמה מהאסטרטגיות הבסיסיות והשכלות הטובות ביותר יכולות להיות היעילות ביותר. אז בואו נראה מבט מהיר על כמה טיפים כלליים שעליכם להחיל בבלוג שלכם…

בחר נושאים מעניינים לכתוב עליהם

זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל בחירת נושאים מעניינים או פופולריים שאפשר לדבר עליהם, שמלהיבים את הקהל שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל תגובות נוספות בבלוג שלך.

דוגמא מבריקה לכך היא מאמר שפורסם רק החודש בבלוג שלנו כאן באתר WPExplorer. 8 דרכים מוכחות להרוויח כסף באמצעות וורדפרס קיבלו, ככל שאני כותב את זה, עד כה 95 תגובות, מספר גבוה בסטנדרטים של כל אחד. והנושא שכל כך הרבה אנשים התלהבו מספיק כדי להגיב? כסף כמובן!

לעסוק במחלוקת

בחר נושאים שנויים במחלוקת כדי לכתוב עליהם, או לנקוט עמדה שנויה במחלוקת בנושא. אם הקהל שלך הוא המום, מכעיס, או סתם נותנים לו משהו אחר שצריך לחשוב עליו מאשר הסטטוס קוו הרגיל, סביר יותר שהם ישתפו את מחשבותיהם בבלוג שלך.

אתה לא צריך לאמץ גישה זו עבור כל פוסט שאתה כותב. עם זאת, כמה מאמרים שנחשבים במחלוקת היטב אמורים לקבל את ההערות, כמו גם לעזור להגדיל את שיתופי המדיה החברתית שלך.

הוסף קריאה לפעולה לכל פוסט

קריאה לפעולה

הקפד להוסיף קריאה לפעולה בתחתית כל פוסט. שאל שאלה מרכזית אחת על המאמר שהמבקרים קראו זה עתה כדי לגרום להם לחשוב. ואז בקש מהם לשתף את מחשבותיהם למטה, כדי שיידעו מה מבוקש מהם. קביעת מה לדון בתגובות ופשוט בקשת מהמבקרים שלך להעיר, תעודד אותם לעשות זאת.

תגובה לתגובות

בתשובה לתגובות

אם ברצונך ליצור בלוג אינטראקטיבי, בו המבקרים עונים זה לזה על התגובות ודנים בדעות, אתה צריך להוביל דוגמה. השב לכל תגובה, כך שהמשתמשים ילמדו שההערות שלהם חשובות. שאל שאלות שיעזרו ליצור שיחות בין הקהל שלך. הימצאות ונראה בבלוג שלך תעזור לקהל שלך להתקשר עם התוכן והקהילה שלך.

שדרג את מדור ההערות שלך

שיפור הפונקציונליות של קטע התגובות והפיכתה לידידותי יותר למשתמש אמור להיות בעל השפעה חיובית על מספר התגובות שאתה מקבל בבלוג שלך. בואו נסתכל על מספר דרכים לשדרג את קטע התגובות שלך …

הפעלת Gravatars באתר וורדפרס שלך

Gravatar

Gravatar הוא אווטאר מוכר בעולם, המהווה ייצוג גרפי של המשתמש. בדרך כלל זו תמונה, אך יכולה להיות ציור או לוגו. כל האנשים יכולים ליצור gravatar משלהם, ואז יופיעו אוטומטית לצד שמם כאשר הם עושים דברים באופן מקוון כמו תגובה לפוסט בבלוג. זה נותן לאנשים זהות מקוונת ומקלה עליהם יותר לזהות.

Gravatar Megan

השימוש במציאת קבצים באתר וורדפרס שלך חשוב מכיוון שהוא עוזר לתת פרצופים, או זהויות, למי שמשאיר תגובות. זה מחזק את הקהילה שאתה מנסה ליצור כי זה עוזר לקהל שלך להכיר, ולכן להתחבר, אחד לשני.

הפעלת קברים באתר שלך מאוד ישר קדימה. בתוך לוח המחוונים של וורדפרס פשוט עבור אל הגדרות> דיון.

דיון

גלול מטה לדף אל ‘אווטרים’. כעת ודא שכפתור ‘הצג אווטר’ מסומן. כדי לאפשר לקהל שלך להכיר אחד את השני, עליכם לבחור ‘Gravar Hovercards’.

אווטרים

לאחר מכן תוכל לבחור דירוג מתאים לציונים הנמצאים באתר שלך, וסמל ברירת מחדל של Gravatar עבור אותם חברי קהל שלך שטרם הקימו את Gravatar משלהם..

אל תשכח ללחוץ על ‘שמור שינויים’ בתחתית הדף. כעת כשתקבלי תגובה חדשה בבלוג, gravatar של האדם יופיע ועוזר לקוראים אחרים להתייחס למגיב.

הגדר התראות דוא”ל לתגובות לתגובות

הירשם לתגובות שנטענו מחדש

אם מבקר מעיר תגובה לפוסט בבלוג, לאחר שיעזוב את האתר שלך, הם ישכחו את זה לעיתים קרובות. באופן אידיאלי אתה רוצה שהם יבקרו מחדש את התגובה שלהם וענו על כל התגובה שהערה שלהם עלולה להיות. על ידי הגדרת התראות דוא”ל בבלוג שלך, מבקרים יכולים לבחור להתעדכן בכל התגובות שנכתבו בפוסט מסוים, או על כל התשובות הספציפיות לתגובה שהשאירו..

הירשם לתגובות שנטענו מחדש הוא תוסף וורדפרס בחינם המאפשר למגיבים להירשם לקבלת התראות בדוא”ל כאשר מישהו מעיר על פוסט, או עונה לתגובה שלו. על ידי קבלת דוא”ל המפרט את התגובות, סביר יותר שהמבקרים יחזרו לפוסט ויצטרפו לדיון מחדש.

אם אתה מחפש לשדרג את הפונקציונליות של קטע ההערות שלך זהו תוסף נהדר להתקנה. לא זו בלבד שהיא תעודד מבקרים חוזרים ותגדיל את מספר התגובות בבלוג שלך, היא גם תקדם דיונים ותעזור למשתמשים שלך להיות מעורבים יותר בקהילה שלך.

השתמש במערכת תגובות של צד שלישי

דיקוס

אם אתם מחפשים תכונות מתקדמות יותר, תוססות וידידותיות למשתמש ממה שמאפשר להשתמש בקטע תגובות ברירת המחדל של וורדפרס, עליכם לשקול להשתמש במערכת תגובות של צד שלישי.

ה מערכת הערות Disqus מחליף את מערכת התגובות של וורדפרס שלך, לוקח עלייך את האירוח והניהול של התגובות שלך. Disqus מתאים את עצמך לעיצוב האתר שלך, או שאתה יכול להתאים אותו לפי רצונך ולהעניק לקטע ההערות שלך יתרון מושך. התכונות כוללות דיונים בזמן אמת, תמיכה בתמונות ווידאו להוספת מדיה בתגובות, הצבעה בתגובות ועוד ועוד. מבקרים יכולים גם להיכנס באמצעות Google או במספר רב של ערוצי מדיה חברתית אחרים.

כפי שאתה יכול לראות, Disqus כוללת מגוון של תכונות שישדרגו את קטע ההערות שלך. Disqus מקל מאוד על המבקרים שלך להעיר. חשוב מכך, זה הופך את ההערות לסיכוי מהנה ומעניין, ועוזר ליצור קהילה מעורבת ופעילה.

לספק תמריצים

מתן תמריצים לשדל את הקוראים שלך לכתוב תגובה על פוסטים בבלוג שלך יכול להיות דרך מרשימה נוספת לשיפור התוצאות.

תן לפרשנים להשאיר קישורים

תגובהLuv

לעתים קרובות, אנשים שמגיבים עושים זאת מכיוון שהם רוצים להשאיר קישור לאתר שלהם. עם זאת, רק מכיוון שהסיבה העיקרית לכך שמישהו משאיר תגובה היא בניית קישורים, אין פירוש הדבר שההערה שלו אינה חשובה או מועילה לך.

למרות שאחרים שיש להם אתר בגומחה שלך עשויים להיות המתחרים שלך, הם יכולים גם להיות חלק מהקהילה שלך. הערות תובנות על ידיהם עשויות ליצור דיון או להביא עוקבים משלהם לאתר שלך. לכן מתן תמריץ לתת לאנשים להתחבר לאתר שלהם עשוי לעזור להגדיל את התגובות בטווח הארוך.

תגובהLuv הוא תוסף וורדפרס חינמי שמתגמל את הקוראים על ידי הצבת קישור אוטומטי לפוסט הבלוג האחרון שלהם בתגובה. זה מעודד את הקוראים להשאיר תגובה בבלוג שלך, מכיוון שהם יכולים לקדם את תוכן האתר שלהם ולקבל קישור חזרה לאתר שלהם.

הפעל תחרות בגידה

Rafflecopter

תחרות היא דרך נהדרת לגרום למבקרים לעסוק באתר שלך – כולם אוהבים חינמי חינם! אז נסה להשתמש בתחרות מתנות כדי לגרום לאנשים נוספים להגיב בבלוג שלך. כל שעליך לעשות הוא להציע לקהל שלך את הסיכוי להיכנס לתחרות שלך אם הם מגיבים לפוסט בלוג מסוים.

Rafflecopter מקל מאוד על הקמה, ניהול והפעלת תחרות מתנות. פשוט הירשם לחשבון Rafflecopter ואז צור את התחרות שלך בכמה צעדים פשוטים. לאחר מכן ניתן להוסיף את הניתוק לאתר שלך בוורדפרס באמצעות קוד יישומון, אין צורך בתוסף. Rafflecopter ניתן לשימוש בחינם, אך ישנם כאלה תוכניות פרו זמינות אם ברצונך לשדרג לשירות פרימיום.

כפרס, הצע אחד מהמוצרים והשירותים שלך, או אם זה לא מתאים, אתה יכול לבחור משהו כמו שובר אמזון. בחר להריץ את התחרות סביב מאמר המכיל תוכן חשוב שתרצה שהמבקרים יקראו. לדוגמה, השתמש באחד המאמרים הפופולריים ביותר או השנויים במחלוקת שלך. או מאמר המקדם את המוצרים היקרים ביותר שלך, או שמכיל את קישורי השותפים הטובים ביותר שלך לשלם. התחרות תעזור להעביר תנועה למאמר זה וההערות יעודדו אנשים להמשיך בדיון על התוכן.

קבלת תגובות נוספות לבלוג שלך

ודא תמיד שהמאמרים שלך איכותיים, מעניינים ומפורסמים באופן קבוע. זהו הצעד הראשון והחשוב ביותר בבניית קהילה סביב האתר שלך. אם אתה מתמודד עם תוכן לבלוג שלך, שקול להעסיק פרילנסר שיכתוב עבורך.

לאחר שיש לך ניסוי בבלוג כתוב ומעודכן בעקביות, את האסטרטגיות השונות המוזכרות במאמר זה כדי לראות מה עובד עם הקהל שלך.

אילו אסטרטגיות תיישם בבלוג שלך בכדי להגדיל את מספר התגובות שאתה מקבל? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me