פעילויות מחוץ לאתר להרחבת אתר וורדפרס שלך

פעילויות מחוץ לאתר להרחבת אתר וורדפרס שלך

ישנן דרכים רבות להרחיב את אתר וורדפרס שלך ולהגדיל את מספר המבקרים שלך. עם זאת, בעוד שבחירת הנושאים הטובים ביותר של וורדפרס ואופטימיזציה באתר מכוסה באופן נרחב, האפשרויות מחוץ לאתר אינן נדונות בתדירות גבוהה.


זו חבל מכיוון שפעולותיך מחוץ לאתר יכולות למלא תפקיד גדול בסיוע בהגדלת אתר וורדפרס שלך ובקהל שלו. זה יכול להיות נכון במיוחד אם יש לך עסק לבנים וטיט, או אתר שמתמקד בשירות הקהילה המקומית. בקיצור, פעילויות מחוץ לאתר שלך יכולות להביא תנועה לאתר וורדפרס שלך, לייצר לידים ולהגדיל את המכירות.

במאמר זה, נראה כיצד ניתן להרחיב את אתר וורדפרס שלך באמצעות פעילויות מחוץ לאתר. נדון במה תוכלו לעשות במצב לא מקוון, כמו גם במה תוכלו לעשות באופן מקוון, אך עדיין מחוץ לאתר.

עבור אל מפגשים באזור שלך

צמח את אתר וורדפרס שלך באמצעות מפגשים

בהתאם לגומחה שלך, לתעשייה או למטרת האתר שלך, זה יכול להיות מועיל להיות גלוי במצב לא מקוון ובחיים האמיתיים כמו גם באופן מקוון. התחל בקטן על ידי השתתפות במפגשים באזור שלך. מקום נהדר להתחיל בו הוא להיפגש. Meetup הוא אתר שמאפשר לאנשים שיש להם אותו תחביב, מתעניינים או מעורבים באותה ענף, למצוא אחד את השני ולהיפגש. זה עוזר לך לפגוש אנשים כמו אופקים, ליצור דיונים סביב תחום העניין שלך, ולהכיר את עצמך ואתר האתר שלך.

אם אין קבוצות באזור שלך המספקות את הנישה שלך, התחל קבוצה אחת. רוב הסיכויים שיהיו אנשים קרובים שתרצו להצטרף לקבוצה כזו. אם אתם נוסעים, נסו לשלב אירועי Meetup במיקומים שונים במסלול הטיול שלכם. זה באמת יעזור להעלות את הפרופיל שלך ולהגדיל את אתר WordPress שלך.

השתתף בכנסים ואירועי רשת

אירוע רשת

כנסים בנושא אירועי הנישה והרשתות שלך הם הזדמנויות טובות לפגוש אחרים בענף שלך ולהוציא את שמך שם בחוץ. אתה יכול גם לקבל תובנה מסוימת של מה שמתחרים שלך מבצעים, ולגלות הזדמנויות חדשות לעצמך.

ברגע שאתה הופך להיות קבוע באירועים ויודע מה הדבר כרוך, שאל אם אתה יכול לנהל סדנה או להעלות את עצמך כדובר. פעולה זו תעזור לך לבסס את עצמך כסמכות בתחום ההתמחות שלך, ותעזור להעלות את המודעות לעסק ולאתר שלך בתהליך..

פרסם באופן מקומי

פרסום

אם ברצונך לקדם את האתר שלך באופן ספציפי לאלה באזור, אז חקר אילו אפשרויות יש לפרסם באופן מקומי. כמה אפשרויות פוטנציאליות להרחבת אתר וורדפרס באמצעות פרסום מקומי כוללות:

רדיו מקומי

רדיו הוא דרך נהדרת לקדם את אתר וורדפרס שלך ולהגדיל את הפרופיל שלך באופן כללי. פרסומת ברדיו תעזור להפיץ את המילה אודות האתר שלכם וליצור עניין סביבו. עם זאת, זה יכול להיות יקר וכדאי לעקוב אחר התנועה לאתר שלך לפני ואחרי הפרסום באוויר כדי לראות אם הם חסכוניים.

עיתונים מקומיים או כתבי עת

עיתונים מקומיים ומגזינים עדיין פופולריים מאוד בקרב דמוגרפיה ותעשיות רבות. מצא מדיום הפונה לקהל היעד שלך ופרסם שם. ככל שהפרסום גדול יותר כך ייטב, כך שאם התקציב שלך ימתח אליו, בחר מודעה לדף מלא. כדאי גם לבזבז את הכסף על מנת שתוכל לעצב מודעה המושכת את העין, לעזור לה להתבלט מהקהל ולהרשים את הקהל שלך.

נותן חסות למועדון ספורט מקומי, אירוע או סיבה

חסות של מועדון ספורט מקומי, מטרה או אירוע יכול לעזור להעלות את הפרופיל של אתר WordPress שלך. כשאתה מעורב בסיבות מקומיות אתה תהיה חבר מוערך בקהילה. תוכלו לשמור על העסק שלך כל הזמן במוחם של אנשים. ככל שאנשים שומעים עליכם יותר סיכוי שהם יזכרו אתכם וכך לבקר באתר שלכם במקום המתחרים שלכם.

עלונים ועלונים

יצירת עלונים לקידום העסק שלך יכולה להיות דרך מוצלחת מחוץ לאתר להגדיל את התנועה לאתר וורדפרס שלך. הכן את העלון שלך המיוצר על ידי מעצב, כך שהוא ייראה מקצועי. אנשים שמתרשמים מהעלון שלך נוטים יותר לבקר באתר שלך.

חשבו היטב היכן אתם מפיצים את העלונים, מכיוון שהם צריכים להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. העלאת מדלת לדלת יכולה להיות יעילה אך היא גוזלת זמן. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי טיסות בעיר. השארת עלונים באזורים מרכזיים בהם קהל היעד שלך מסתובב, כמו בתי קפה, יכולה גם היא להצליח.

פרסם ספר אלקטרוני באמזון

פרסם ספר אלקטרוני

פרסום ספר אלקטרוני באתר אמזון הוא פעילות נהדרת מחוץ לאתר שמגדילה את אתר WordPress שלך. אל תתפוצץ מהרעיון של צורך לכתוב ספר אלקטרוני. זה לא צריך להיות ארוך מדי ותוכל לשלב תוכן מהאתר שלך. שכירת סופר צללים היא אפשרות נוספת.

וודא שהספר האלקטרוני שלך רלוונטי לעסק שלך כדי להבטיח שאתה מכוון לקהל הנכון. כדאי גם לשלם לעורך כדי לבדוק את זה, מכיוון שאתה רוצה משהו איכותי מספיק כדי להרשים את הקוראים ולעודד אותם לבקר באתר שלך..

כשאתה מפרסם את ספרך באמזון, אל תמכור אותו ביותר מכמה דולרים. הסיבה לרישום הספר האלקטרוני באמזון אינה להרוויח כסף מהמכירות. זה לקדם את המותג האישי שלך ואת אתר האינטרנט שלך, ועוזר להניע תנועה. אם אתה מתמחר את ספרך גבוה מדי תחמיץ לקוחות חדשים פוטנציאליים.

פודקאסטים

פודקאסטים

פודקאסטים הם דרך קלה ואפקטיבית יחסית למשוך מבקרים חדשים לאתר וורדפרס שלכם. אנשים רבים לא נהנים לקרוא באינטרנט אבל אוהבים להקשיב. על ידי אספקת תוכן בפודקאסט דינמי, תקליץ למאגר חדש של עוקבים פוטנציאליים.

דרך נהדרת לשיתוף הפודקאסטים שלך עם מאזינים חדשים היא להוסיף את התוכן שלך iTunes. על ידי הרשמה לחשבון והגשת הפודקאסטים שלך, יש להם אפשרות להישמע על ידי מיליוני אנשים. עם זאת, iTunes די ספציפית לגבי הפודקאסטים שהם מקבלים ולכן כדאי לקרוא עליהם שיטות עבודה מומלצות לפודקאסטים לפני שאתה מתחיל.

בנוסף להפעלת פודקאסטים משלך, עליך לנסות ולדבר בפודקאסטים של אנשים אחרים. מצא אנשים בענף שלך שיש להם פודקאסטים משלהם. לאנשים אלה יהיה אותו קהל יעד כמוך, שעשוי לבדוק את האתר שלך לאחר שהם שמעו שאתה מדבר.

פעילויות מקוונות אחרות אך מחוץ לאתר

ישנן פעילויות מקוונות רבות אך מחוץ לאתר שיכולות להרחיב את אתר וורדפרס שלך. קידום האתר שלך במדיה החברתית הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להגדיל את התנועה לאתר שלך. להלן כמה אפשרויות אחרות;

יוטיוב

יוטיוב ראוי להזכיר במיוחד, מכיוון שמדובר בערוץ מדיה חברתית אשר לרוב מתעלמים ממנו כאשר מכסים שיווק במדיה חברתית. אם זה מתאים לאתר שלך, יצירת ערוץ YouTube וסרטונים משלך יכולה להיות דרך יעילה להגיע לקהל חדש.

פרסום אורחים

תנוחת אורחים היא דרך טובה נוספת לחשיפה לאתר שלך. בחר אתרים שנמצאים בענף זהה לעסק שלך, ואפילו אתרים של מתחרים, מכיוון שלאלה יש קוראים שהם קהל היעד שלך. הפק תמיד פוסטים אורחים איכותיים שיעניינו ויפתו את הקוראים להקליק לאתר שלך.

פרסום

פרסום בגוגל או במדיה חברתית יכול להצמיח את אתר וורדפרס שלך במהירות ובדרמטיות. מודעות גוגל, מודעות פייסבוק ומודעות טוויטר הן אפשרויות פופולריות וקלות לשימוש שיכולות לעזור לקדם את האתר שלך. הקפד תמיד לעקוב אחר ניתוח האתרים שלך כדי לגלות אם הפרסומות שלך חסכוניות.

מחשבות אחרונות

כל האמור לעיל הוא אפשרות יעילה מחוץ לאתר שתעזור להרחיב את אתר וורדפרס שלך. הפעילויות בהן אתם משתתפים תלויים בסוג העסק שיש לכם.

שקול תמיד את קהל היעד שלך. לאן הם מסתובבים ולאילו צורות שיווק הם יגיבו. כמו כן, עקוב אחר האתר שלך בזהירות כדי שתדע שאתה מקבל החזר לזמנך וכספך.

אילו פעילויות מחוץ לאתר ניסית להרחיב את אתר WordPress שלך? אנא שתפו את ההצלחות או הכישלונות שלכם בתגובות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me