כיצד להניע תנועה רבה יותר לאתר וורדפרס שלך

תן לי לדעת אם זה נשמע מוכר במעורפל. התחלתם עם תשוקה – קרקע של רעיון שהשאיר אתכם ערים בלילה. לאחר שעיטפתם את מוחכם, החלטתם לשפוך את הרעיון לתכנית, אולי לאחר שתקראו טקסט מוטיבציה כמו חשבו והתעשרו מאת היל נפוליאון.


עם התוכנית ביד, הלכת והשתדלת להעביר את החלום למציאות. הלכת לעבודה, רכשת אירוח אתרים, שם תחום, נושא וורדפרס נהדר והקמת את אתר הוורדפרס הראשון שלך.

אתה מתכוון לעשות את זה, אתה יכול להרגיש את זה במעי שלך. העיניים שלך היו ירוקות; אתה יכול להרוג בסופו של דבר ולחיות את החלומות שלך. אבל התוכנית הייתה פגומה במקצת, מכיוון שהיא לא היוותה ייצור של תנועה, האריה היחיד שחוסם את הדרך שלך להצלחה היום.

כמעט נבהלתם כשגיליתם את האיוולת שלכם, אך בכל זאת המשכתם בזה, חקרתם והתחמשתםם במידע חדש על יצירת תנועה. עדיין, המספרים פשוט לא היו שם. המשכית לתהות מה בשם סנטה קרה “לבנות אותו והם יבואו.” מה יכולת לעשות לא נכון?

התחלת לפקפק אם אתה יכול להפוך את הבלוג הצעיר שלך לאתר מצליח ללא המרכיב המשמעותי שהוא התעבורה באינטרנט. מהר מאוד אתה מבין שזה בלתי אפשרי, ומפיל את קו המחשבה הזה.

עם זאת אינך גוזל, כך שלא יכולת לדמיין להניח את הכלים ולסגור את החנות. אולי לא הייתה לך אפשרות אחרת, כך שהסגירה לא הייתה באמת אופציה. ובכן, אל תדאגי בכלל אם זה לא יישמע כמוך, כי הרבה מזה הוא הסיפור שלי.

אולי אתה סתם כאן כי תרצה ללמוד כמה דברים כיצד להביא תנועה רבה יותר לאתר וורדפרס שלך. אולי אתה כאן מכיוון שהלהיטים הבודדים שאתה מקבל לא פשוט יחתכו אותו. אתה רוצה יותר, ואתה רוצה את זה עכשיו. אולי – ממש כמו שלך באמת – התחלת עם תוכנית פגומה, וכמה חודשים בתור – מצאת את עצמך כאן. אולי אפילו לא התחלת. תוכלו ללמוד כיצד להפעיל בלוג תוך דקות ספורות.

לא משנה מה הסיבה שאתה כאן, היום הוא יום המזל שלך כפי שתלמד כמעט כל מה שאתה צריך בכדי לגרום לתנועה רבה יותר לאתר / לבלוג מבוסס WordPress שלך. לקראת סוף פוסט זה, אנו נשתף כמה כלים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לייצר תנועה רבה יותר לאתר שלכם, אז צפו גם בזה..

תהנו עד הסוף ואל תשכחו לשתף אותנו במחשבותיכם בתגובות! אנו תמיד מעריכים את התשומות שלך �� בלי לבזבז עוד שנייה על זוטות, בואו נגמור את זה ונגמור עם.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

היפסטר כותב מושגי SEO בהערה שלו

קידום אתרים הוא איך פרצתי לעולם השיווק הדיגיטלי. הרבה לפני שגיליתי את וורדפרס הייתי סופר SEO. מה שאומר שהייתי צריך ללמוד הרבה על אמנות פיתוי מנועי חיפוש כדי למצוא תוכן.

כל הלמידה השתלמה אחר כך כשנכנסתי לעצמי לעסקים. בעזרת טכניקות קידום אתרים שלמדתי, יצרתי תוכן שדורג מאוד בגוגל, בתורו מרוויח ממני תנועה רבה לבלוג הוורדפרס שלי..

ובמשך תקופה ארוכה גוגל נותרה כמספר המספרים שלי ללא מקור התנועה, גם אחרי שגיליתי בלוגים אורחים, והפחיתה את תדירות הפרסום בבלוג שלי. זה הוביל למסקנתי ש- SEO הוא הדרך הטובה ביותר למשוך תנועה באינטרנט. זו עבודה קלה גם אם זה לוקח זמן, וכל מי שיש לו מעט ידע וקצת תשוקה יכול לפרוץ אותו.

איך?

ראשית, למען המתחילים המוחלטים, חשוב ביותר להזכיר כי קידום אתרים כולל אופטימיזציה של התוכן שלך (כמו גם את כל האתר שלך) כך שיהיה קל לגלות אותו במנועי חיפוש כמו גוגל. זה כל מה שיש בזה.

המטרה היא להופיע בעשר (10) המיקומים הראשונים בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERP). הכי טוב, כמובן, הוא הראשון.

שנית, SEO מחולק לשתי קטגוריות, כלומר SEO בעמוד וב- SEO. הראשונה כוללת כל פעילות SEO שאתה מבצע באתר משלך, והאחרונה כוללת פעילויות SEO הכוללות אתרי צד שלישי, ומכאן התנאים בעמוד ו מחוץ לדף בהתאמה.

כדי להביא תנועה רבה יותר לאתר וורדפרס שלך, עליך לגשת לקידום אתרים במלואו. עליכם לעסוק בקידום אתרים בעמוד וגם ב- SEO מחוץ לדף. אבל, מה אתה צריך לעשות מבחינה טכנית?

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח חריפות הוא הבסיס של קידום אתרים נהדר. כאשר למשתמשים יש בעיה דחופה (תקראו לזה צורך), הם ימהרו למנוע החיפוש האהוב עליהם בתקווה להשיג פיתרון..

הם מזינים מילים או ביטויים במנועי החיפוש, פגעים Enter אם התוכן שלך מותאם למונחים אלה, אתה מקבל העדפה. כוונתי היא שאם עשית את העבודה שלך ממש טוב, גוגל ומנועי חיפוש אחרים יציגו קודם את התוכן שלך, ירוויחו לך תנועה.

אם אתה מסתכל על זה באופן ביקורתי, אתה מבין מיד שאתה חייב לדעת את מילות המפתח או ביטויי המפתח שאנשים משתמשים בהם כדי למצוא את העסק שלך ואת המוצרים. כאן נכנס למחקר מילות מפתח.

לאחר שתקבע את מילות המפתח / הביטויים האלה, תוכל להוסיף אותם לתוכן שלך בכדי לשפר את הסיכוי שלך להופיע תחילה במנועי חיפוש. אם אתה משחק נכון בקלפים שלך (שפירושו פשוט לעקוב אחר אלה הנחיות SEO), תמיד תקלעו למיקומים העליונים ב- SERP, ותרוויחו לעצמכם יותר תנועה.

אם תמשיך לעשות זאת – לפרסם באופן עקבי את תוכן הבלוגים המוכן ל- SEO ולהטמיע את טכניקות ה- SEO המומלצות האחרות – תמשיך ליהנות מדירוג עליון ותנועה רבה יותר במשך ימים, חודשים ושנים לבאות. לדוגמה, אני עדיין מדורגת היטב בביטוי “טכניקות ומגמות SEO אחרונות” בזכות פוסט שפרסמתי לפני שנתיים. איזה תקע חסר בושה. חה חה.

אבל איך מתמודדים עם חיה זו שנקראת מחקר מילות מפתח? מאיפה מתחילים? אתה יכול להתחיל את המסע שלך בכלי כגון מתכנן מילות המפתח של גוגל אדוורדס. עם מילת מפתח ראשית בראש, אתה יכול לבטל את מתכנן מילות המפתח של גוגל אדוורדס כדי לקבוע את נפח החיפוש וליצור רעיונות נוספים למילות מפתח.

רעיונות לבלוגים יכולים להגיע אליכם כמו גם לבצע מחקר מילות מפתח, כך שהתגמולים רבים. כלים אחרים כוללים כלי מנהלי האתרים של גוגל, כלי מילות המפתח של בינג, WordTracker ו SEMRush בין היתר.

חמושים במילות המפתח שלך, אתה מוכן ליצור תוכן מדהים שיופיע במנועי חיפוש. צפיפות מילות המפתח האידיאלית שאליה לשאוף היא 2.5%, כלומר אם פירסום הבלוג שלך הוא 1000 מילים, מילת המפתח שלך צריכה להופיע בערך פי 25 באופן טבעי. אל תעבור ל -4.0%, מכיוון שגוגל תחשוב שאתה פשוט שולח דואר זבל.

בנוסף, וודא שאתה מוסיף את מילת המפתח שלך לכותרת העמוד שלך, רצוי בהתחלה. מילות מפתח בכותרות המשנה שלך נחשבות גם כן, אז אל תשכח גם את זה. הוסף גם את מילות המפתח שלך לכתובות האתר שלך, כך שמנועי חיפוש יוכלו לאסוף אותן בקלות. זה לא הסוף. זרוק כמה מילות מפתח לשמות קבצי התמונות שלך, וכלול את התכונה ALT, ואם אפשר, הכנס גם את מילת המפתח שלך ב- ALT..

על כל פוסט או עמוד שתפרסמו צריכים להיות כותרות, תגים ותיאורי מטה מכיוון שמנועי חיפוש משתמשים במידע זה כדי לדרג את התוכן שלכם. גם אם מעולם לא יצרת פוסט של וורדפרס, הוספת כותרות (h1, h2, h3 … h6) לא אמורה להיות אתגר – כולם בעורך החזותי..

הוספת כותרות מטא ותיאורים (נקראים מטא נתונים באופן קולקטיבי) לעומת זאת אינה ממש קלה. אך אל תדאגו, תוכלו לבצע אופטימיזציה של פוסט ודפי וורדפרס שלכם בקלות באמצעות תוספי SEO של WordPress כגון וורדפרס SEO של יוסט ו הכל בחבילת SEO אחת.

ודא שאתרך גלוי למנועי חיפוש על ידי ניווט אל הגדרות -> קריאה באזור הניהול של וורדפרס וביטול הבחירה באפשרות “להרתיע מנועי חיפוש מהאינדקס לאתר זה”. אחרת, כל מאמצי ה- SEO שלך יהיו לשווא.

אני אשאיר את זה בזה מכיוון שכבר סיקרנו בפירוט טכניקות SEO ו SEO אחרות בפרסום שלנו: שיטות עבודה מומלצות ל- WordPress SEO לשנת 2015 והלאה. אנא בדוק את הפוסט הזה אם ברצונך להביא תנועה רבה יותר לאתר וורדפרס שלך באמצעות SEO. ממשיך הלאה…

אסטרטגיית הקישור שלך

אסטרטגיית קישוריות

ראו איך בדיוק קישרתי לפוסט האחר שלנו בקטע שלמעלה? שיש מה שאנו מכנים קישור מקושר. אבל איך זה מגביר את התנועה שלך? זו מכניקה פשוטה. על ידי קישור לפוסטים האחרים שלך, אתה נותן לקוראים שלך אפשרות למצוא יותר מהתוכן שלך.

אם הם פשוט היו קוראים את פוסט הכניסה שלך (כמו זה) ויצא, היית רושם שיעור יציאה מדף יציאה גבוה יותר, והיית מאבד נקודות SEO, ומכאן תעבורת רשת. אתה צודק לטעון שמנועי חיפוש אוהבים קישור פנימי טבעי.

יחד עם זאת, על ידי קישור לפוסטים האחרים שלך, אתה משפר את הסיכוי לקבל יותר מהתוכן שלך לגלות, לקרוא ולשתף. כשמשתמשים משתפים את התוכן שלך, אתה מושך יותר תנועה ואם זה חוזר שוב ושוב, התנועה שלך תמשיך לגדול.

אתה יכול לקשר לפוסטים האחרים שלך בתוכן שלך (כמו שרק עשינו לפני כמה רגעים) או לנצל תוספים של פוסטים קשורים כגון זמנטה או כל אחד מאלה תוספים להודעות קשורות. תוספים אלה יוצרים קטע “פוסטים קשורים” בסוף הפוסט שלך (או בסרגל הצד) ומשפר את המעורבות, צפיות בדפים ובסופו של דבר, תנועה.

שיווק בדוא”ל

wordpress-blog-post-via-email

ניל פאטל, הוא מ- QuickSprout חשף כי אחד שלו מקור התנועה הגדול ביותר הוא רשימת הדוא”ל. ברגע שנכנס לפרטים, תבינו מדוע.

ראשית, יש לו רשימת אימיילים ענקית שהוא בנה במהלך השנים. שנית, נראה כי אין לו בעיה באיסוף מיילים מכיוון, האחד, הוא מוביל מחשבה, ושניים, יש לו את הכלים במקום שיוצרים דוא”ל. קציר (מחוסר מילה טובה יותר) רוח. שלישית, הוא משתף תוכן נהדר בעלוני הדוא”ל שלו, ואני יודע שכמו שאני אחד מהמנויים שלו.

לא צריך הרבה ללחוץ על הקישורים בהודעות הדוא”ל ובסופו של דבר ל- QuickSprout, שם בזכות הקישור, אתה בסופו של דבר נכנס עמוק יותר לאתר ואפילו נרשם ל- Crazy Egg, אחת החברות האחרות שלו. ובכל זאת, הוא גורם לכל זה להופיע ללא מאמץ, והתוצאות? תנועה רבה יותר לכל אתרי האינטרנט שלו, ולא רק ל- QuickSprout. חלק גדול ממנו הוא תנועה חוזרת, ואתה יודע מה הם אומרים; תנועה חוזרת היא המקום בו נמצא הכסף האמיתי.

אם תרצה להניב תנועה רבה יותר לאתר וורדפרס שלך, אתה רוצה לשאול עלה מהספר של ניל פאטל. לחקות את הסגנון שלו, ואתה אמור להיות מסוגל לפרוץ שיווק בדוא”ל כמו המקצוענים. פירוש הדבר שעליך לנסות ולבנות תחילה בלוג נהדר.

אז אתה צריך לעודד הציצים להירשם לניוזלטר שלך. הציעו להם מדריכים בחינם, ספרים אלקטרוניים, חברות בחינם – כל מה שנדרש כדי לאכלס את רשימת הדוא”ל שלכם. אל תפסיק שם, הזן להם תוכן נהדר באמצעות דואר אלקטרוני בעקביות ואל תזניח את הבלוג שלך. עם הזמן, רשימת הדואר האלקטרוני שלך תהיה מקור נהדר לתנועה, הפניות ומולה.

שיווק בדוא”ל הופך להיות קל ומהנה הרבה יותר כאשר יש לך את הכלים והשותפים הנכונים לצידך. וורדפרס היא הפלטפורמה האדיבה שהיא, ישנם כמה תוספים העומדים לרשותך את מאמצי השיווק בדוא”ל שלך. דוגמאות טובות כוללות את החינם תוסף MailPoet, או התוסף MyMail המובחר.

שירותי שיווק בדוא”ל של צד שלישי כוללים אוובר, MailChimp, קשר קבוע ו מימי המשוגעת בין היתר. כל השירותים הללו משתלבים היטב עם וורדפרס ומאפשרים לכם להתרכז במה שחשוב – פיתוח תוכן מדהים ורווח כסף.

אם שיווק בדוא”ל לא נשמע כמו כוס התה שלך, לפחות הפעל הרשמות באמצעות עדכון ודוא”ל. אתה לא צריך להזיע את התהליך. אחרי הכל, יש כמה גדולים תוספי הזנה של WordPress לעזור בזה.

מינוף המדיה החברתית

מדיה חברתית

האינטרנט הוא ביתם של מספר עצום של אתרי רשת חברתית ועוד נולדים כל יומיים. אתרי הרשתות החברתיות הללו מושכים אליהם כמויות עצומות של תנועה, תנועה שיכולה להיות לך. הוא שם מוכן לקחת, וכל שעליכם לעשות הוא לטבול את האצבעות בצנצנת העוגיות שאיננה מיועדת למשחק.

איך? אתה יכול להתחיל ביצירת חשבונות אישיים וגם של מותג בכמה מהרשתות החברתיות, כולל אך לא מוגבל לפייסבוק, טוויטר, Google+, LinkedIn, Reddit ו- StumbleUpon.

המטרה שלך תהיה לשתף את כל הפוסטים והדפים שלך בפלטפורמות אלה. אם אתה יכול למצוא כמה אנשים שמוכנים לאלוף את מטרתך באתרים אלה, ניצחת במחצית הקרב. אם אתה צריך לדחוף, ויקיפדיה אוצרת הגון רשימת אתרי רשת חברתית כאן.

כשאתה יוצא לקרב לאתרי מדיה חברתית, על מאמציך להיות מונחה על ידי כלל כללי אחד. השתדל לספק ערך אמיתי בכל עת לעומת, למשל, להפיץ את הגיהינום מאנשים. אף אחד לא אוהב את הבחור הזה, או כמו רנד פישקין שם את זה:

פשוט על ידי דואר זבל או השארת הקישור שלך לא יגיעו רחוק מאוד ואף עלולים לגרום לריכוי חוזר. במקום זאת, למד את החבלים, עסק באופן אותנטי ותגלה שמעריצים, קישורים ותנועה יכולים להתפתח.

בצד זה, וורדפרס מגיעה עם התוסף Jetpack המדהים שמגיע עם מודול פרסום. לאחר ההפעלה, Publicize ישתף אוטומטית את הפוסטים שלך עם הקוראים שלך במדיה החברתית.

אמנם זה דבר טוב, אך ידוע כי הפעלת כל התכונות של Jetpack מורידה את מהירות הדף שלך באופן משמעותי, מה שמוביל לשיעור יציאה מדף יציאה גבוהה יותר, חווית משתמש גרועה יותר (UX) ובסופו של דבר פחות תנועה. היזהר והפעל רק את התכונות הדרושות לך.

עם זאת, אין די בפרסום ושיתוף הפוסטים שלך באתרי רשת חברתית. אתה צריך ללכת צעד קדימה ולהקל על הקוראים בצורה מדהימה לשתף את התוכן שלך. האם ביקרת אי פעם בבלוג של וורדפרס עם כל כך הרבה תוכן נהדר ואפס כפתורי שיתוף חברתיים, שהיית צריך להעתיק את הקישור כדי לשתף עם העוקבים שלך?

יש לי וזה מתסכל – להעתיק ולהדביק את הקישור, בעוד שהבלוגר המדובר יכול היה להתקין ממש תוסף מדיה חברתית. יש כל כך הרבה כאלה, תוספים לשיתוף חברתי, גם בחינם וגם בפרמיה, שאף מפרסם של וורדפרס לא צריך לנהל אתר בלי לחצני כפתור..

וורדפרס מגיעה עם כפתורי שיתוף חברתיים משלה בשם שיתוף Jetpack, כך שאין לכם תירוצים כלל. עם זאת, אם תרצה לקחת את משחק השיתוף שלך במדיה החברתית לשלב הבא, אל תהסס לבדוק את האוסף המדהים שלהלן:

 • 25+ תוספים למדיה החברתית הטובה ביותר עבור וורדפרס
 • תוספי וורדפרס למדיה חברתית להגדלת התעבורה

אם אתה כותב תוכן מעולה, ואחד משגריר המותג שלך מרים אותו במדיה החברתית, ואז עוד ועוד אחד, הפוסט שלך יהפוך לוויראלי, ויחזיר תנועה רבה. כזה הוא כוחן של המדיה החברתית. תעשה את החלק שלך; צור תוכן מדהים והקל על השיתוף.

שפר את מהירות האתר שלך

להאיץ את האתר שלך

המשך תנועה רבה יותר לאתר שלך לא אומר כלום אם אינך יכול לשמור על המבקרים שאתה מקבל. אם למבקרים חוויה נוראית באתר שלך מכיוון שזה חילזון, הם לעולם לא יחזרו, מה שפשוט אומר שהמספרים שלך יירדו, גם אם תמשוך אליך מבקרים רבים חדשים.

בתור מאסטר אינטרנט, אתה צריך לדאוג לעצמך בשני מדדים – ביקורים חדשים וביקורים חוזרים. אם נתח עצום מהתנועה שלך כל הזמן חוזר לאתר שלך, אתה עושה משהו נכון.

אם אתה מקבל ביקורים חדשים רבים, אך שיעור הכניסה שלהם גבוה ככל האפשר, עליך לחשוב מחדש על כל האסטרטגיה שלך – כי מה השימוש בכך שיש מיליון מבקרים שלעולם לא לוחצים על CTA שלך. כלומר, מה הטעם למשוך את העולם כולו, אם הם לא יטרחו לחזור כשיצאו?

לשיפור המהירות של האתר שלך יש קשר חזק עם UX. אם האתר שלך נטען מהר מאוד, המבקרים יעריכו את המאמצים שלך, ומאחר שקנייה היא עניין של רגש, תהיה לך רגל אחת בדלת. לא תאבד את התנועה, ויותר אנשים יהיו מוכנים להסתובב מספיק זמן כדי לבלוע את הפיתיון שלך

אתה יכול לבדוק את הביצועים של אתר וורדפרס שלך במחלקת המהירות באמצעות כלים כגון GTMetrix, כלי פינגדום ו תובנות מהירות של Google Page בין היתר. כל אחד מהכלים המקושרים ייתן לך ציון מהירות והצעות כיצד לשפר את מהירות האתר שלך.

אם אתר האינטרנט שלך איטי (לוקח יותר מחמש שניות לטעינה), אנא קח רגע ותפס כיצד להקטין את זמן טעינת העמוד של WordPress. גוגל גם תגמול לך בדירוג טוב יותר לאתר מהיר יותר, אז כן, זה win-win עבורך!

כתוב תוכן בלוג נהדר באופן קבוע

כתוב תוכן נהדר

כתיבת תוכן בלוג נהדר באופן קבוע תאהב אותך גם במנועי חיפוש וגם בקוראים אנושיים. בכל דרך שהיא, מה שהופך פוסט ל”גדול “המכונה גם מעורב או מרגש הוא עניין של דעה.

מה שלא עניין של דעה זה דקדוק גרוע, שגיאות כתיב ושגיאות רשלניות אחרות שתוכלו לטפל בהן בעזרת עריכה קלה. כדי ליצור תוכן נהדר, עליך להבטיח שהוא לפחות קריא וחף משגיאות – לשם הבהרה. תוכן כתוב בצורה גרועה ומלא טעויות ישלח רק את הקוראים שלך ואת התנועה.

על כתיבה באופן קבוע, בלוג המפרסם תוכן טרי פונה באופן קבוע למנועי חיפוש בצורה נהדרת, כלומר יותר קוראים ימצאו את האתר שלך. יחד עם זאת, העקביות שאתה מפגין באמצעות פרסום באופן קבוע יוצרת נאמנות בקרב הקוראים שלך, וזה משפיע מאוד על תנועת האינטרנט שלך..

אז הגהו את הפוסטים שלכם לפני הפרסום ותעקבו אחר לוח השנה העריכה. אין לך לוח עריכה? זה תוסף לוח השנה העריכה יעזור לך ��

שלם עבור תנועה

אם שילמת על תעבורת אינטרנט וקיבלת את מה שהתמקחת עליו, לא היית כאן לקרוא את הפוסט הזה, נכון? אבל חשבתי שאני צריך לציין שאתה יכול לנהוג יותר תנועה על ידי החמאה שלך חינם אסטרטגיית ייצור תנועה עם קצת תנועה בתשלום.

לא אבזבז את זמנך בזה; יש כמה דרכים הפתוחות בפניך:

 • PPC – קיצור של פרסום לפי תשלום לפי קליק, הכרוך בתשלום לחברה כמו גוגל סכום כסף מוגדר מראש בכל פעם שמבקר לוחץ על המודעה שלך. אתה משלם עבור כל קליק בודד והדולרים יכולים להתגבר במהירות. די לומר, אתה זקוק לתקציב ניכר בכדי להשיג תוצאות מוחשיות.
 • מודעות מדיה חברתית – תוכלו לבחור לפרסם את העסק שלכם באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר בין היתר. זוהי דרך נהדרת להרחיב את הנוכחות במדיה החברתית. תמורת כ- $ 50 דולר, פייסבוק תתן לך כ 1,200 – 1,500 לייקים. טוויטר מציעה עסקה דומה, אבל אין לי מושג כמה עוקבים 50 דולר יגיעו לך. יש לך מושג? אנא שתפו אותנו בתגובות. אתה יכול גם לפרסם את אתר וורדפרס שלך ישירות במדיה החברתית לעומת סתם לרכוש לייקים או עוקבים.
 • פרסם באתרי אינטרנט אחרים  – היכן המקום הטוב ביותר להשיג נפח עצום של תנועה ממוקדת באינטרנט? 10,000 בית מקדש מטבעות לך אם התשובה שלך היא “אתרים אחרים בנישה שלך.” נו באמת, זה בית מקדש, המטבעות חייבים להיות שווים משהו. בדיחות בצד, המקום הטוב ביותר לקבל תנועה ממוקדת באינטרנט הוא אתרים פופולריים אחרים בנישה שלך. אז אם אתה יכול לחזק את הקשר עם בעלי אתרים בגומחה שלך ולגרום להם להציג את המודעות שלך תמורת סכום נמוך, תקבל המון מבקרים שעשויים להתעניין בהצעה שלך..

אבל מה אם אין לך את המרחב לבזבז על מודעות? איך אחרת אתה יכול להופיע באתרים אחרים ולקבל את המותג והשם שלך שם בחוץ?

בלוגים אורחים

בלוגים אורחים

לפני שנתיים כתבתי את בלוג האורחים הראשון שלי, ונחשו מה, הפוסט היה על בלוגים אורחים. אני, מחוסר תואר טוב יותר, כותרתי בנוחות את הפוסט: טיפים לבלוגים אורחים: האם אתה בלוגר אורח או בלוז’ייר אורח? זה לא קיבל מתיחה רבה כמו שציפיתי אבל היי, אני עדיין למדתי את החבלים.

אבל מאז, אני בבלוג אורח במספר פלטפורמות, ושומר עבור גוגל, הטכניקה הזו הביאה לי תנועה רבה ופתחה דלתות רבות בשבילך באמת.

בלוגים אורחים זיכו אותי בלקוחות, זכו בי חברים נהדרים ושיפרו את תדמית המותג שלי פי עשרה. אם הייתי מתרכז 100% באתר שלי, לעולם לא הייתי עושה את הצעדים שאני כל כך גאה בהם היום. אבל די עלי.

בלוגים של אורחים יכולים לעזור לך במספר דרכים:

 • זה יעזור לך לעלות יותר תנועה לאתר שלך
 • זה מכונן אותך כמומחה
 • אם אתה אורח בלוג בנישה שלך, זה מציב אותך בפני קהל רחב יותר
 • אם משלמים לבלוג אורחים, תוכלו להתפרנס
 • אתה יוצר קשרים מקצועיים
 • אתה לומד כל כך הרבה
 • אתה מקבל מבצעים מעולים, למשל אירוח חינם, חברות בחינם, מתנות ומה לא
 • אתה מקבל את ההזדמנות להוכיח את עצמך ולהיות מדהים
 • Et cetera, et cetera

רק בלוג אורחים שמספק ערך אמיתי ולא כדי להרוויח את הקישור. כפי שאמרו מומחים רבים בעבר, בכל מה שקשור לבלוגים של אורחים, הקישור האחורי הוא פשוט תגמול על כל העבודות שעוברות עם הפיכת הפוסט.

כשתעשה נכון, בלוגים של אורחים יזכו אותך בתנועה לשנים הבאות. מובטח.

עבודה ברשת

האינטרנט הפך את הרשת להרבה יותר קלה. אתה יכול לסמוך על, למשל, Hangouts של גוגל לרשת עם מפרסמים בצד השני של העולם. יחד עם זאת, זה ביטל את המרכיב האנושי, מה שהופך את הרשת למהירה יותר אך חסרת אינטימיות, הדברים המגדירים קשרים עסקיים חזקים..

ככל שמניעה תנועה לאתר וורדפרס שלך, אינטראקציה בין אדם לאדם (או פנים אל פנים) מסייעת רבות. השתתפו באירועים ופגשו באופן אישי את הקוראים שלכם באותו WordCamp הבא. אתה יכול ללכת צעד קדימה ואפילו לארגן אירועים, ובוודאי שאתה יכול לצפות לעלייה בתנועה.

אם יש סיקור תקשורתי, אתה יכול לצפות ללהיטים נוספים – רק וודא להזכיר את האתר שלך אי שם.

עקוב אחר התנועה שלך כמות שהיא

מעקב אחר התנועה שלך

אלא אם האתר שלך אינו קיים, אתה חייב למשוך קוראים גם אם כל מה שיש לך זה עשרה פוסטים בבלוג. אני בשום אופן לא מעודד סליחה בכל הנוגע ליצירת תוכן, אבל כל אתר עם תוכן הגון ימשוך קצת תנועה.

בהתחשב בוודאי שיש לך המון פוסטים (או שאתה מתכנן לפרסם טון), עליך למשוך תנועה מסוימת. אם תעשה את בדיקת הנאותות שלך ותחקור את התנועה שאתה סוחף, תוכל לזהות אזורים שצריכים חיזוק ואזורים שצריכים לשלוח למבער האחורי..

אולי סוג מסוים של פוסט מתפקד טוב יותר מכל השאר. אולי התנועה שלך מגיעה ממדינה מסוימת ואתה מכוון למיקום אחר לחלוטין. אולי אינך משתמש במילות המפתח הנכונות. אולי זה, אולי זה; אתה מבין את הנקודה.

אתה יכול רק לנהל תנועה רבה יותר על ידי משחק לחוזקות שלך ו / או ביטול חולשותיך, ולא בכוח את דרכך. חקר את התנועה שלך ובצע את השינויים הנדרשים. אם אינך יודע מאיפה להתחיל, מסך הסטטיסטיקות של WordPress שלך הוא נקודת התחלה אידיאלית. אתה יכול גם להשתמש בכלים כגון גוגל ניתוח נתונים. ואז ערוך שינויים לפי הצורך.

עיצוב בלוגים מעולה

אתה יכול לאתר אתר לא מושך ממרחק של קילומטר. עיצוב שכואב לעין יעביר את הסיכויים שלך, כי נו, מי אוהב מכוער? אם אף אחד לא רוצה להסתובב מכיוון שעיצוב האתר שלך מבאס, תגיד לי חבר שלי, איך אתה הולך לייצר יותר תנועה?

צור עיצוב יפה, ייחודי ומקצועי שמושך תשומת לב, ולא תצטרך להיאבק בתפיסת תנועה. זה פשוט ככה, והכל קשור לאותה נקודת UX שהזכרנו קודם.

ודא שהמודעות שלך תקינות ואתה משתמש בעיצוב רספונסיבי כדי להפוך את האתר שלך מוכן למשתמשים במכשירים ניידים. למקרה שלא ידעת, תנועה ניידת תעלה על תנועת שולחן העבודה בשנת 2015 הולך קדימה.

קישור והער על בלוגים אחרים

לאהוב תגובה

כשאתם חושבים לקשר לבלוגים אחרים של וורדפרס ולהגיב עליהם, חשבו על האמרה “אף אחד לא הוא אי.” זה ה מרשתת – כל העניין בנוי סביב הרעיון והפילוסופיה של קישור משאבים ליצירת רשת המועילה לכולנו.

על ידי משחק זאב בודד, אתה שולל לעצמך את הסיכוי לגלות שטחים חסרי כל רוחות ולצמוח. כאשר מציצים בתגובה לבלוג שלך, האם זה לא מרגיש טוב להפליא? אל תרצה שרק אדם נוסף ימצא את הפוסט בבלוג שלך וישאיר תגובה נהדרת?

ובכן, אם אתה רוצה שאנשים נוספים ימצאו את הבלוג שלך וישאירו תגובות, אתה צריך להופיע בבלוגים שלהם ולהשאיר תגובה גם כן. זה אולי לא מרוויח מכם תנועה רבה אבל זו קארמה טובה ותזכו לפגוש אנשים אחרים שמתעניינים באותם דברים כמוכם. השתדל כמיטב יכולתך להוסיף ערך אמיתי לשיחה – אל תעשה דואר זבל.

בעת יצירת תוכן בלוג, קישור למשאבים רלוונטיים בבלוגים של צד שלישי, ומאחר שזו קארמה טובה, בסופו של דבר תקבל קישורים חזרה לבלוג שלך, במיוחד אם תיצור תוכן מדהים. שיש יותר תנועה עבור חבריך.

כך או כך, בסופו של דבר אתה יוצר קישורים נכנסים ויוצאים, וזה נהדר עבור קידום אתרים, ובסופו של דבר דור ייצור. זה ניצחון, ניצחון, ניצחון!

ארגן תחרויות

תחרויות ומתנות הן דרך נהדרת להביא תנועה רבה יותר לבלוג שלך. אם יש לך עסקה מיוחדת בנושאים של וורדפרס שתסגיר, אתה יכול לגרום לאנשים להיכנס לתחרות אם יאהבו את הפרסומת בפייסבוק או ציוצים אותה לחברים. אתה יכול אפילו לבקש מהקוראים להירשם ולשתף את התחרות בכל דרך שתאהב.

ככל שהמילה מתפשטת, כך תחזור יותר תנועה לבלוג שלך. ראית כיצד אנו מנהלים כמה מתנות מעולות בבלוג הזה. קדימה ושכפל את אותו הדבר בבלוג שלך ותיהנה יותר תנועה ומעורבות טובה יותר של משתמשים. אני צריך לומר יותר?

בונוס

פוסט זה יכול להימשך לנצח, אז הרשו לי לרשום את הנקודות הנותרות (כולם מסבירים את עצמם):

 • השתמש בפירורי לחם – הם נראים נהדרים במנועי חיפוש ויכולים לשפר את שיעורי הקליקים שלך. וורדפרס SEO של יוסט יש את התכונה הזו, אז אתה צריך להיות בידיים טובות.
 • היצמד לגומחה שלך כדי להימנע מבלבל את הקוראים
 • שתף פוסטים ישנים אך ירוקי-עד באמצעות תוסף כגון טוויטר פוסט ירוק-עד
 • השתתף בקהילות ובפורומים שבהם הקהל שלך משגשג
 • השב לתגובות בבלוג מכיוון שהקוראים אוהבים את זה
 • בחר את הנושאים הנכונים מסיבות ברורות
 • צרף קטגוריות ותגים מתאימים לפוסטים שלך כדי לשפר את הסיכוי שלך להתגלות במנועי חיפוש
 • ולבסוף, המשיכו; אל תוותרו, בניית תנועה היא תהליך איטי שלוקח זמן

כלים ומשאבים נוספים כדי להניע תנועה רבה יותר

כעת, לאחר שכיסיתי את האזורים אליהם אתה צריך לטפל בכדי להגביר את התנועה בבלוג הוורדפרס שלך, מה דעתך על רשימת תוספים שיעזרו בכל דבר.

תוספים

עכשיו אתה…

כיצד אתה מביא תנועה רבה יותר לאתר וורדפרס שלך? אנא שתפו אותנו בתגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me