מדריך אולטימטיבי לנושאי וורדפרס בחינם

מדריך אולטימטיבי לנושאי וורדפרס בחינם

אם אתה רק מתכונן לנקוט בצעדים הראשונים שלך במעלה הר פיתוח הרשת, המדריך האולטימטיבי הזה יכול להיות משאב יעיל עבורך.


בימינו, זה נראה כמו לא מבשר לבנות אתר. זה מובן מאליו. בין אם אתם מנהלים שירות משלוחים קטן למאפייה ובין אם אתם בתהליך של פטנט ופיתוח של המצאה מבריקה, אי אפשר להפריז בחשיבות של נוכחות מקוונת לכל עסק בעולם המחובר של היום. וכאן נכנס לאתר. האתר הוא זהות מקוונת משלך. החדשות הטובות הן עם וורדפרס פלטפורמת CMS כל אחד יכול לבנות אתר משלו מבלי לבזבז עליו זרוע ורגל. יוריקה!

העובדה שוורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח חינמית עם אוקיינוס ​​ללא גבולות של נושאים חינמיים ופרמיים, זה מה שהופך את זה למדהים. העובדה שאתה יכול לעשות הרבה דברים בחינם, זה מה שקורא לאנשים. נניח, עם וורדפרס אנשים יכולים לבדוק את רעיונותיהם לרדוף אחר חלומותיהם, תחביביהם ומשאלותיהם. אם כי המכשול הגדול ביותר הוא לרוב בחירת הנושא הנכון של וורדפרס. עם כל כך הרבה אפשרויות זה יכול להיות מבלבל.

החדשות הטובות הן שיש כמות מדהימה של נושאי וורדפרס בחינם הזמינים באינטרנט. החדשות הרעות הן שיש כמות מדהימה של נושאי וורדפרס בחינם שתוכל לנסות.

למעשה, אין שום דבר רע בשימוש בחינם נושא וורדפרס – רק זכור מה אתה ולא מקבל.

מהו נושא וורדפרס בחינם?

ראשית, נושא וורדפרס בחינם הוא אחת הדרכים הקלות והזולות ביותר לבנות אתר בחינם, למען פיט! נושא וורדפרס בחינם זה בדיוק הדבר כדי לעזור לאנשים שאין להם הרבה כסף אבל יש להם רצון וחלום. יתר על כן, הם מוכנים לעבוד למען החלום הזה בכוחות עצמם. ערכות נושא חינמיות נהדרות לאלה עם תקציב ואין להם כסף לחסוך. הדבר הטוב ביותר בנושאים בחינם הוא שברגע שאתה הולך על זה אתה תמיד יכול לשדרג אותו לפיתרון פרימיום בהמשך או לעבור לנושא אחר בחינם..

יש המון חנויות נושא הכוללות TemplateMonster, WPExplorer, ThemeIsle ועוד מציעים נושאי וורדפרס נהדרים בחינם המושכים את תשומת הלב של המשתמשים למוצרים הדיגיטליים שלהם. וכמובן WordPress.org מאגר העיצוב כולל את האוסף הגדול ביותר של נושאי וורדפרס בחינם הזמינים ברשת, מה שהופך אותו למקום נהדר לבדוק את המים ולהתחיל עם נושאי וורדפרס..

רישיון GPL

תודו, מעולם לא קראתם רישיון תוכנה אחד בחייכם. רוב האנשים מעולם לא שמו לב אליהם. כשאנחנו מדברים על חינם ערכות נושא של וורדפרס, רישיון GPL הוא חלק בלתי נמנע ממנו. למה זה חשוב? בואו נשים קצת אור.

בפשטות, ה- GPL מבטיח לכם את החופש להריץ, ללמוד ולשנות את התוכנית / קוד וכן להפיץ מחדש ולשנות את העותקים שלו לאחרים. לפיכך, GPL פירושו חופש עבורך, עם זאת, לא את המחיר. במילים אחרות, ברגע שביצעת שינויים בקוד, אתה מחויב לשחרר אותו באותה רישיון. כתוצאה מכך, ככל שאנשים יותר לצבוט את זה, תוכנה זו טובה וחזקה יותר. וזה מסתכם בכך שרישיון GPL מתמקד בדברים חינמיים, ושום דבר במחיר של שום דבר.

99% מנושאי WordPress בחינם כוללים רישיון GPL. המשמעות היא שאתה חופשי להוריד ולהשתמש בהם כרצונך!

Creative Commons

בואו נתקדם. רישיון Creative Commons (או CC) הוא רישיון זכויות יוצרים ציבורי אחר המאפשר לאנשים לשתף, להשתמש ולבנות על העבודות הנגזרות שנוצרו. למעשה, זה מספק גמישות למחבר ומגן על המשתמשים שמפיצים מחדש את עבודת המחבר.

ישנם מספר רישיונות CC. אתה יכול למצוא כמה נושאי וורדפרס ברישיון CC. כפי שתראו, בדרך כלל הם אינם החלק של מאגר הנושאים.

ערכות נושא חינמיות שוות, אך כמה ערכות נושא חינמיות שוות יותר מאחרות

בבחירת הנושא של וורדפרס בחינם, חשוב לבדוק את סוג הרישיון שעליו הם עומדים. למה? התשובה היא, זה תלוי. זה הכל בקשר לזכויות שמותר לך לעשות עם זה.

יתרונות של ערכות נושא בחינם של WordPress

העובדה שנושאי וורדפרס בחינם הם בחינם עצמה נראית נהדרת. אבל, טבע האדם לא להסתפק בפחות. אנחנו תמיד רוצים יותר. מצא נושא וורדפרס בחינם שאתה אוהב ופשוט תמשיך. אז, מה היתרונות עבורך?

 • גורם הקיצוץ בעלויות
  לאחר שמצאת נושא חינמי שאתה אוהב, המשך להשתמש בו באתר שלך. השתמש בדמיון שלך במקום בארנק. אם מסיבות מסוימות תרצה לעבור לנושא פרימיום אין שום דבר שיכול לעצור אותך. לעומת זאת, עם נושאים מובחרים, זה יכול להיות קשה להחזיר את הכסף שלך.
 • תמיכה בפלאגין לא ייאמן
  למרות העובדה שנושאי וורדפרס בחינם אינם מושגים על ידי תמיכה, עם זאת, אתה יכול למצוא משאבים רבים העומדים לרשותך להיפטר מכל הדאגות. מה שכן, תוכלו להעלות תאריך, לערוך ולבצע כל שינוי בכל עת שתצטרכו להשתמש בתוספים בחינם.
 • בחירת זנים
  שום דבר לא קבוע, אלא שינוי. תרצה לבצע שינויים. יתר על כן, אתה חופשי לבצע שינויים. ברגע שתחליט ללכת על זה, נסה. נסה עם כמה שיותר נושאי וורדפרס חינמיים שאתה רוצה למצוא את הפיתרון המתאים ביותר לטעמך העדין.

נקודות חלשות של ערכות נושא בחינם של WordPress

ובכן, תרצו או לא, אבל תמיד יש זבוב שחור בשרדונה שלכם. ונושאי וורדפרס בחינם אינם יוצאי דופן.

 • לא מיוחד
  למרות שיש הרבה ערכות נושא חופשיות וורדפרס יפות בחינם, הרבה אנשים משתמשים בהן כי הן חופשיות. פירוש הדבר שהאתר שלך לא ייראה ייחודי.
 • מקודד בצורה לא טובה (אולי)
  לרוע המזל יש המון נושאים של וורדפרס בחינם עם קידוד גרוע ומגושם. אך ישנן כמה שיותר אפשרויות נהדרות. פירוש הדבר שעליך לחקור ולבדוק תמיד את הנושא שלך לפני שתעלה אותו לאתר הוורדפרס החי שלך.
 • תכונות מוגבלות
  אתה מוגבל באפשרויות והגדרות העריכה בכל מה שקשור להתאמת המראה הכללי של האתר שלך.
 • תמיכה מוגבלת
  מרבית הנושאים החינמיים של וורדפרס אינם כוללים תמיכה בחינם, אך מפתחים מברכים על דוחות באגים אם מצאת בעיה. חלק מהמפתחים מציעים גם אפשרויות תמיכה מובחרות, כך שתצטרך להוציא מעט מזומנים אם תזדקק לעזרה.
 • עדכונים מוגבלים
  כי נושאים בחינם הם חינם ייתכן שיחלוף זמן רב יותר עד שמפתחים יספקו עדכונים, או שהם בסופו של דבר יפקירו את הנושא ביחד.

האם עליך לבחור נושא וורדפרס בחינם או פרימיום?

אז, איזו אפשרות לבחור? התשובה היא, זה תלוי. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני שתבחר. חשבו על היתרון שתוכלו לקבל. אם כי ציפיות יכולות להיות דבר קשה לניהול. ככלל, אינך יודע אלא אם כן אתה מקדיש זמן ומאמץ לנסות. ובכן, לסיכום, פחד לא להתחיל בקטן ולהצטבר.

נושא וורדפרס מובחר הוא בדיוק הדבר למי שרוצה לחבר את האתר הייחודי והמודרני שלו ששווה זמן וגם כסף. נושא הפרמיה לא תמיד אומר האפשרות הטובה יותר, עם זאת, זה יכול לעשות את ההבדל הגדול. זכור, תמיד יש סיכוי לשלם יותר מדי עבור תכונות שאינך צריך.

באופן כללי, נושא הפרימיום הוא דרך נהדרת לעשות דברים במינימום מהומה. מה שכן, הם מגיעים עם תכונות מתקדמות יותר, עיצובים ייחודיים, עדכונים תכופים, תמיכה נוספת למפתחים ואפשרויות התאמה נהדרות. תודו, עם כל היתרונות האלה, מדוע לא?

טיפים לבחירת נושא ה- WordPress החינמי האידיאלי שלך

אולי אתה סקרן למצוא נושאי וורדפרס אמינים בחינם. זה חשוב, בסופו של דבר. אתה יכול לבזבז את הזמן היקר שלך ואת הכסף עבור לטוס בלילה ספקים ובסופו של דבר לקבל מוצר באיכות נמוכה שעולה לך זרוע ורגל. זו לא אפשרות.

הנה בראש בשבילך – אם אין לך מושג לאן להתחיל, בואו נסתכל על כמה נושאים וורדפרסיים חינמיים מעולים של חברות מובילות המתפתחות באינטרנט כמו TemplateMonster ו- WPExplorer. למה לא? זה רעיון טוב. יתר על כן, מערך העיצובים החופשיים וורדפרס החופשיים שהם מציעים מוגבל רק על ידי הדמיון שלך. לא משנה באיזו נישה אתם נמצאים, כל אחד יכול למצוא את הטוב ביותר שאפשר נושאים עסקיים של וורדפרס, תבניות אלקטרוניות, דפי בלוגים לאופנה ויופי, פורטלים לעיצוב וצילום ועוד.

נניח, כשאתה גולש בערכות נושא חינמיות של וורדפרס, עליך לבחור את הנושא שיכול להיות בקלות המותאם למטרה שבחרת. יש לך משימה או יעד אליו אתה עובד, נכון? לדוגמה, אם ברצונך לחבר אתר עסקי, Monstroid2 Lite הוא בדיוק הדבר בשבילך.

מונסטרואיד 2 לייט נושא וורדפרס בחינם

מונסטרואיד 2 לייט נושא וורדפרס בחינם

מידע והורדה צפה בהדגמה

בראש ובראשונה, המראה החזותי של נושא וורדפרס אמור להתאים באופן אידיאלי למטרה שלך. ו- Monstroid2 Lite כיסה אותך. וורדפרס בחינם מורשה מ- GPLv.3 ברישיון ונקי לחלוטין יכול לעזור לך להפעיל את אתר העסק שלך ללא כאב ראש של קידוד. עם ההתמקדות העיקרית בתוכן, Monstroid2 Lite כולל קבוצה של גופנים של גוגל כדי להדגיש את החלקים המעניינים ביותר בתוכן הדביק שלך. זה מגיע עם הרבה שטח לבן נקי שיעזור לך לפרק את התוכן שלך לחלקים שניתן לקרוא בקלות. באמצעות WP Live Customizer אתה יכול לבצע כל שינוי ולראות מיד את תוצאות הניסוי שלך. יתר על כן, עיצוב נקי, מגיב ומושך עיניים נותן לך את הרצון החופשי להקים כל אתר אינטרנט של עסק, מסחר אלקטרוני או פרסום מקוון. אל תדפוק את זה, עד שתנסה את זה.

כמובן שתרצה לבחור נושא של וורדפרס המקודד היטב ובנוי סביב תקני אינטרנט מודרניים. וודא כי נושא העסקים החופשי של וורדפרס לעסקים חינם מכיל קוד נקי ומסומן כהלכה, אשר יקל על חייך בהתחלה.

נושא וורדפרס לעסקים בחינם לעסקים

נושא וורדפרס לעסקים בחינם לעסקים

מידע והורדה צפה בהדגמה

הנושא החינמי הזה של WordPress בחינם, המיועד לאתרים עסקיים וארגוניים, יכול לעזור לך לייצג את המותג או החברה הייחודיים שלך עבור מבקרי האתר המסוכנים שלך. באמצעות תיק עבודות, אתה יכול להציג את העבודות והפרויקטים יוצאי הדופן שלך כדי למשוך את הלקוחות שלך ולספר סיפור על הייעוד שלך. בנוסף, הוא תומך בתמונות, גלריות וסרטוני וידאו כדי לעודד את לקוחותיך המיוחדים להצטרף למותג שלך. אל תזלזל בחשיבות שיש לדף בלוג לקידום העסק שלך. בצע שינויים, התנסה, צור סיבה, אך שימו לב. אל תהסס לשחק סביב ההדגמה החיה כדי לראות אם זה מתאים לטעמך העדין.

תחשוב נייד ראשון אלא אם יש לך סיבה טובה מאוד שלא. אם אתה רוצה להיות בטוח שאתה משיג את מירב התעבורה האפשרית – וודא כי נושא הוורדפרס החינמי שלך מגיב. פריסה מגיבה לחלוטין המתאימה בצורה חלקה למכשירים דיגיטליים שונים מבטלת את הסיכוי לנטישת האתר. Kustrix Lite מתאים ביותר לשרת מטרה זו.

Kustrix Lite חינם בלוג האופנה וורדפרס

Kustrix Lite חינם בלוג האופנה וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

ככל שהעולם המקוון הופך להיות יותר ויזואלי; האתר היפה שלך צריך להיות גלוי בכל המכשירים מהדור האחרון. אנשים גולשים ועושים קניות לאורך כל היום, וזו הסיבה שאתר האינטרנט שלך היענות והמרתק צריך להופיע בתוצאות של מנועי החיפוש הרעבים. התבונן בתכנית וורדפרס זו המורשית בחינם ב- 100% GPLv.3 המותאמת לבלוגים אישיים של אופנה ויופי ופרויקטים של צילום. קל להתאמה ולניווט של העיצוב בזכות מיקום שני העמודות. עם אפשרויות חברתיות, תוכלו להוציא את הבשורה על התינוק החדש שלכם.

מופעל בלוגים חינם WordPress נושא

מופעל בלוגים חינם WordPress נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

תיהנו מנושא וורדפרס מורשה זה של GPLv.3 בחינם לחלוטין המיועד ליצירת בלוגים לעסקים, טכנולוגיה, אורח חיים ונסיעות. זה מגיע עם עיצוב נקי, מגיב ומינימליסטי שיעזור לך לעסוק ולהרשים את המבקרים שלך כבר מההתחלה. עשו כל שביכולתכם ליצור בלוג ששווה להיצמד אליו. זה מגיע עם WPML, Polylang, תמיכה ב- RTL, מודעות מדיה חברתיות, הגדרות טיפוגרפיה, קוד נקי ותקף, ועוד. קבלו אותו והשתמשו בו לטובתכם המלאה.

אל תבטל נקי ומינימלי נושאי וורדפרס בחינם. בבחירת נושא, זכור שעיצוב יוצא מן הכלל לעולם לא יוצא מהסגנון. ריווח נקי של האתר שלך משפיע על המראה הכללי של האתר שלך. זכור, עיצובים נקיים ופשוטים הם בדרך כלל הדרך הטובה ביותר להציג את התוכן שלך ולהבחין בו. תסתכל על נושא מליסה צילום וורדפרס.

מליסה צילום בחינם, תיק עבודות וסטודיו לצילום וורדפרס

מליסה צילום בחינם, תיק עבודות וסטודיו לצילום וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

קיום אתר מינימליסטי יפה יכול להיות הבדל שמעביר את החלטות המבקרים לטובתך. בעזרת מליסה תוכלו ליצור אתר תיקי צלמים מרשים ולהביא את מבקרכם לתחושת יופי ותהילה. זה מגיע עם גלריית TM שתעזור לך ליצור ולייצג את העבודות והפרויקטים הייחודיים שלך בצורה המושכת ביותר. WP Live Customizer מאפשר לך להתאים אישית את התבנית במידה מדהימה ללא כאב ראש של קידוד כלשהו. תן למבקרים שלך להרגיש מיוחדים כאשר הם נוחתים באתר הצילום שלך במקרה.

אננס חינם בלוג צילום בלוג וורדפרס

נושא אננס WordPress בחינם

מידע והורדה צפה בהדגמה

נושא מינימליסטי זה של GPLv.3 ברישיון וורדפרס בחינם יכול לעזור לך לנצח בקרב על תשומת הלב. זה מגיע עם כל התכונות הדרושות שאולי תזדקק לו כדי להקים בלוג מצליח בהרף עין. תבנית תואמת SEO בעלת קידוד טוב, מגיב, של יוסט, יכולה להפעיל את פרויקט האינטרנט שלך ולחסוך לך זמן ומאמץ. אננס מציע מרחב ליצירת סיפור מרתק שלא ניתן להניח. מה שכן, הוא תומך בסוגים שונים של מדיה, תואם לתוספים פופולריים בחינם, טופס יצירת קשר 7 ועוד. עכשיו די מדברים. צלול פנימה כדי לראות במה מדובר.

אם לוקחים בחשבון שגוגל מדרגת אתרים ידידותיים לנייד גבוה יותר, תקן SEO מבטיח שהאתר שלך מסומן כראוי כך שיהיה גבוה בתוצאות מנוע החיפוש. כך תוכלו לקבל את המינוף המרבי ממילות מפתח ולהגדיל את הסיכוי שאנשים ינחתו באתר שלכם. רבים מנושאי וורדפרס בחינם מותאמים באופן אופטימלי מההתחלה, אך כמו תמיד רק חלקם טובים יותר מאחרים.

אנרג’יקו גינון חופשי וורדפרס נושא

אנרג'יקו גינון חופשי וורדפרס נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

נושא GPLv.3 וורדפרס בחינם ידידותי לקידום אתרים מעוצב עם היתרון הברור יכול להבטיח שהאתר שלך יעשה בדיוק את מה שאתה צריך. Energico היא בחירה מצוינת לעסקי גינון וגינון. זה מגיע עם חבורה של תוספים של דובדבן שמייצגים את העסק הייחודי שלך בצורה המרתקת ביותר. בחר בין פריסות בלוג מרובות, סגנונות כותרת עליונה ותחתונה, ורכיבי ממשק משתמש שונים כדי להתאים את הדרישות העסקיות שלך בצורה הטובה ביותר. נסה זאת כעת כדי למשוך תנועה טבעית ממנועי חיפוש.

נושא Pytheas בחינם לעסקים וורדפרס

נושא Pytheas בחינם לעסקים וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

Pytheas הוא נושא GPLv.3 וורדפרס נקי, מינימליסטי ומגיב ללא תשלום, המותאם לפרויקטים עסקיים של עסקים, עסקים ותיקים. זה מגיע עם תמיכה מובנית לפירורי לחם של יוסט SEO, Custom WP Live, מדיה חברתית, טופס יצירת קשר 7, ועוד. השתמש בתבנית ידידותית לקידום אתרים זו לטובתך המלאה ולעסוק את המבקרים שלך באופן מקוון יותר. קדימה התחל עוד היום.

סוכנות דוגמנות אופנה בחינם Catwalk נושא וורדפרס רספונסיבי

סוכנות דוגמנות אופנה בחינם Catwalk נושא וורדפרס רספונסיבי

מידע והורדה צפה בהדגמה

Catwalk הוא נושא אחר וורדפרס חינמי ידידותי לקידום אתרים המושלם לפרויקט האינטרנט הבא שלך. מעוצב בזהירות ואלגנטיות, זה יכול לעזור לך ליצור דלת דיגיטלית חדשה לסוכנות דוגמנות האופנה שלך. תראו את זה, לקהל שלכם מגיע הכי טוב. באמצעות Catwalk תוכלו לקדם את המותג שלכם 24/7, 365 יום בשנה. השג את המרב מהתנועה ממילות מפתח שאתה יודע שיגרמו להמרות. מהי הבחירה שלך?

מזל טוב! אתה מומחה נושא בחינם!

ובכן, לסיכום, וורדפרס היא אפשרות נהדרת שיכולה לצמוח איתך ועם העסק שלך. וברגע שתבחר את הנושא הנכון של וורדפרס, זה יכול לעשות הבדל עצום בהצלחה שלך. כפי שאתה רואה, יש המון נושאים יפהפיים של וורדפרס בחינם, אך רק חלק מהם יכולים לגרום לאתר שלך להיראות כמו מיליון דולר. בחירת הנושא הנכון של וורדפרס היא תמיד הדבר הקשה ביותר, למעשה. כל מה שאתה צריך הוא חוויה שאתה יכול רק על ידי קבלת קצת אימונים מתחת לחגורה שלך.

מה לדעתך ההיבטים החשובים ביותר לנושא WordPress בחינם? והאם יש לך נושאים אהובים שפספסנו? ספרו לנו בפרק התגובות – נשמח לבדוק אותם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map