כיצד ליצור אתר מוכן לנייד באמצעות וורדפרס

אתה, ידידי, ומזלנו שאנחנו חיים בעידן ובעידן של עיצוב אתרים מגיב. אפילו בלי להסתכל קשה, תוכלו לראות את התפשטות הנרחבת – בשוק – של יישומי רשת המותאמים לגודל המכשירים השונים שלנו..


אותה יישום אינטרנט ייראה שונה לחלוטין בגדלי מסך שונים, שסלל דרך לדרכים חדשות ודינמיות לפנות אל הלקוח ללא קשר למכשיר שלו..

כיום, תוכלו להעניק למשתמשים שלכם חוויה נהדרת באתר וורדפרס שלכם, בין אם הם צופים בסמארטפון, טאבלט, פבלט, שולחן עבודה או כל מכשיר אחר העומד לרשותם..

זמן מה לאחר מכן, יזמים מקוונים נאלצו להיאבק בכדי לסחוט אתרי אינטרנט ענקיים למסכים הזעירים של מכשירים ניידים. הבעיה כמעט ונפתרה כשמישהו הציג את הרעיון ליצור גרסאות נפרדות ידידותיות לנייד לאתרי שולחן העבודה.

זה היה בסדר זמן מה עד שהתעוררו בעיות. ראשית, מנועי חיפוש לא ידעו מה לעשות עם תוכן כפול, ושנית, מנהלי אתרים לא ששו ליצור ולנהל שני אתרים נפרדים. אם זה לא הספיק, הגרסאות הניידות לא היו יעילות כמעט כמו עמיתיהם לשולחן העבודה. זה היה קונברומה.

אבל הפיתרון האמיתי הגיע בצורה ושם של עיצוב אתרים מגיב, או בקיצור RWD. זה לא יכול היה להגיע בזמן טוב יותר. יזמים מקוונים יכלו סוף סוף להוציא אנחת רווחה, שכן RWD העבירה משתמשים ניידים היישר לידיהם הלהיטות.

למרות שקמרון אדמס הפגין, ב -2004, פריסה תלויה ברזולוציה, רק במאי 2010 טבע אתן מרקוט את המונח “עיצוב אתרים מגיב“. זמן קצר לאחר מכן, עיצוב אתרים מגיב צמח בפופולריות רבה.

שיעור היסטוריה בצד, מדוע לטרוח ליצור אתר מוכן לנייד? אלא אם אתה גר תחת סלע, ​​זה די ברור. יותר ויותר אנשים משתמשים במכשירים ניידים כדי לגלוש באתר שלך בכל יום.

לקוחות פוטנציאליים קונים מוצרים ישירות מהמכשירים הניידים שלהם, ואם האתר שלך לא נראה טוב ומתפקד בצורה יוצאת דופן על המסכים הקטנים יותר, אתה משאיר הרבה כסף על השולחן.

מאט קאטץ ‘הזכיר משהו מפתיע לפני מספר חודשים. הוא אמר חיפוש בנייד עשוי לעלות על חיפוש שולחני בוא 2015, ומעבר לכך. ואז גוגל קדימה והוסיפה תוויות “ידידותיות להתקנים ניידים” לתוצאות החיפוש הנייד שלה, מה שאומר שהלקוחות שלך יידעו שהאתר שלך אינו ידידותי לנייד הרבה לפני שהם ילחצו על.

פירוש הדבר שתוכל להיפרד משיעורי המרה גבוהים לנייד אם האתר שלך הוא רוחב קבוע המכונה אתר נוקשה. אף אחד לא מתכוון להסתפק בחוויית משתמש לקויה, במיוחד אם למתחרה שלך יש אתר שנראה מצוין וביצועים מדהימים במכשירים ניידים..

עם זאת בתור פריימר, איך אתה יוצר אתר ידידותי לנייד באמצעות WordPress?

יצירת אתר ידידותי לנייד באמצעות וורדפרס

wordpress-to-mobile-app

וורדפרס, בהיותה הפלטפורמה המשמח שהיא עושה, הפכה את פיתוח האינטרנט לא רק לקל יותר, אלא גם די פשוט. תוך דקות ספורות תוכלו להקציף אתר יפה ויעיל במאה אחוז שירגש את כל המשתמשים שלכם. למשתמשי המכשירים הניידים שלך תהיה חוויה נהדרת כמו משתמשי שולחן העבודה שלך, שיכולים רק להיות דברים נהדרים עבור העסק שלך מבוסס WordPress.

לעטוף הצידה, אתה יכול ליצור אתר וורדפרס ידידותי לנייד בשתי דרכים עיקריות. אתה יכול:

  • בנה / קנה נושא וורדפרס מגיב
  • השתמש בתוספים ניידים

אנו נרחיב על כל אחד מהם ואז נציג דוגמאות לנושאים וורדפרס מגיבים כמו גם תוספי תצוגה לנייד כדי להביא לך צעד אחד דרך הדלת.

בנה / קנה נושא וורדפרס מגיב

זוהי הדרך הקלה והאלגנטית ביותר ליצור אתר ידידותי לנייד באמצעות וורדפרס. כאשר שוק הנושאים של וורדפרס מתפרץ בתפרים עם נושאים מגיבים מאוד, עליכם למצוא אחד שמתאים לטעמכם ולהעדפותיכם בצורה מושלמת..

למרות שישנם כמה מפתחים שעדיין משחררים נושאי וורדפרס ברוחב קבוע (או נוקשים), הרוב המכריע של הנושא שפורסם לאחר 2010 מגיב באופן חלקי או מלא. כמובן שאתה רוצה ללכת עם נושא וורדפרס מלא (100%) מגיב כבר מההתחלה או כשאתה מעצב מחדש את האתר שלך.

החלט מוקדם על התכונות הדרושות לך, ואז וודא שהנושא שלך יסתגל לרוחבי התצוגה השונים מבלי לשבור את התכונות האמורות. יש דרך מהירה לקבוע אם נושא WordPress מגיב או לא.

לפני שרוכשים את נושא הוורדפרס שבחרתם, המפתחים בדרך כלל מאפשרים לכם לנסוע לנסות אותו באמצעות הדגמה. לאחר שתטען את ההדגמה, שנה את גודל הדפדפן על ידי לחיצה על כפתור המזעור וגרירת הקצוות ואז התבונן בהתנהגות הנושא שלך..

האם זה משפיל בחינניות כשמצמצמים את רוחב הדפדפן, או שמופיע סרגל גלילה בתחתית הדפדפן? אם הנושא משפיל בחינניות, אתה מכה בקופה. רוץ בדרך אחרת אם מופיע סרגל גלילה בתחתית הדפדפן.

ערכת נושא המותאמת למגוון מקצועית צריכה לעלות פחות מ -70 דולר דולר באתרים מהימנים כמו ערכות נושא אלגנטיות (הן מציעות מנויים לשנה), Array ו- Themeforest, בין היתר. אתה יכול גם לפתח אתרי וורדפרס מגיבים בעצמך באמצעות מסגרות נושא מגובות כמו ג’נסיס, תחתונים, תזה ועוד ועוד.

ללא ספק, אם יש לך קצת מוהלה להתיז, שכור מפתח וורדפרס שיעצב לך נושא בהתאמה אישית בהתאמה אישית. אתה יכול אפילו לקבל אותם בקשיח קוד לכל התכונות הדרושות לך כדי להימנע משימוש בתוספים, שחלקם עשויים לא להיות מגיבים.

אבל אם אתה מתחיל או בתקציב, הנה כמה נושאי וורדפרס ידידותיים לתקציב, שהם פחות מגיבים כמו שהם יפים.

סה”כ – נושא גרור ושחרור תכליתי וורדפרס רב תכליתי

נושא וורדפרס כולל

פריט מגמה ב- Themeforest (עם מכירות של יותר מ- 9K) בזמן הכתיבה, מאת סופר מוביל ובעל מוניטין, נושא טוטל וורדפרס מוסיף קלות ומהנה בחזרה לעיצוב אתרים. זהו נושא רב תכליתי, כלומר אתה יכול לבנות כל עיצוב שאפשר להעלות על הדעת, ולהגיב במאת האחוזים כדי להבטיח שכל העיצובים המפוארים שלך יתאימו לכל מסכי המכשיר..

עם תמיכה מדהימה וכל התכונות שתמיד רצית, כולל Visual Composer לתמיכה בבניית העמודים הקדמיים, נושא WordPress הכולל מאפשר לך לבנות אתר וורדפרס ידידותי לנייד כמו בוס. אל תיקח את דברי על זה, לכו לבדוק בעצמכם את ההדגמות היפות. ובמחיר של 58 דולר בלבד, הנושא הכולל של וורדפרס הוא אפשרות משתלמת לריסוס אתר הוורדפרס שלכם.

Divi – נושא וורדפרס רב תכליתי רספונסיבי

נושא וורדפרס מגיב עם Divi

הנושא הפופולרי ביותר מתוך ערכות נושא אלגנטיות, Divi הוא בכיתה משל עצמו. האם הוא מגיב לחלוטין? אתה בטוח שזה. מה דעתך על תכליתי? יאללה, אנא שאל שאלה נוספת. בנוסף זה חלק מהחבילה של ערכות נושא אלגנטיות, כך שאם תשנה את דעתך יש לך נושאים אחרים העומדים לרשותך.

ובדיוק כמו עם הנושא החביב ביותר שלנו, נושא ה- WordPress הכולל, אתה יכול ליצור עיצובים ללא הגבלה באמצעות Divi מבלי לגעת בשורת קוד. הנושא יחזיר לך $ 69 דולר, או 89 $ הוא שאתה רוצה את כל קבצי הפוטושופ והתוספים המובחרים.

נושא וורדפרס אולטרה גמיש ותגוב

נושא וורדפרס גמיש במיוחד

אולטרה הוא הנושא האחרון מ- Themify, והוא נושא נהדר. זה עוצמתי ומגיב להפליא (אה, ובחינם למשך זמן מאוד מאוד מוגבל). הנושא הגמיש ביותר של Themify, Ultra כולל אפשרויות פריסה נהדרות ובניית דפים.

בנוסף, אם תרצו לחברות במועדון אמן, תקבלו גם את כל הנושאים היפים של Themify ואת כל התוספים המדהימים שלהם – כמו ה- Themify Builder, Bar הכרזות, תפריטים מותנים ועוד!

Vertoh – אירועים מגיבים בנושא WordPress

אירועים מגיבים של Vertoh WordPress Theme

מתכננים אירוע גדול? או אולי WordCamp אולי? Checkout Vertoh. זה אלגנטי ומובנה להיות יפה ועם זאת חזק בדיוק כמו שאתה רוצה. בנוסף לכל תכונות האירועים הנוספות כמו תמיכה ב- WooCommerce, יישומון ספירה לאחור, אינטגרציה חברתית, רמקולים, תזמון ועוד.

פיתח על ידי SHOWthemes, Vertoh הוא נושא האירועים המגיב לאמנות בוורדפרס שייראה טוב להפליא במכשירים ניידים. החל מ 79 $ בלבד עבור נושא ניהול אירועים מתקדם, Vertoh הוא בהחלט מנצח.

uDesign – נושא וורדפרס רספונסיבי

נושא udesign-respons-wordpress-נושא

זה מוכן סופר מהיר, חזק, יפה ונייד. זה מלא בתכונות שאתה צריך לבנות אתרי וורדפרס מתוך חלומותיך, כולל מלחין חזותי אדיב, עיצוב מוכן SEO, תמיכה ב- WPML ו- WooCommerce.

בעיקרון, אתה מקבל נושא וורדפרס אחד מסוגו המאפשר לך לבנות אתרים מוכנים לנייד מבלי לשבור זיעה. אה, ציינתי שאתה מקבל תמיכה מדהימה 24/7 ועדכונים ללא הגבלה? uDesign היה מצרך של Themeforest במשך שנים במחיר של 58 דולר בלבד.

מדריך – נושא וורדפרס מגיב

נושא וורדפרס מגיב לספריות

מחפש השראה עבור העסק הבא שלך מבוסס WordPress? ובכן, אולי פשוט מצאת את זה. אינך צריך להסתכל רחוק יותר מ- Directory, נושא נקי, מקצועי ועשיר בתגובה בעבודת יד של Templatic.

מדריך הוא נושא שימושי של וורדפרס המתאים לכל עסק שרוצה לשתף רישומים, סקירה או כל סוג אחר של ספריה (ומכאן השם). ועם כל הנושאים המובחרים לילדים שיצרה Templatic, קל להתחיל. ובדיוק כמו עם כל הנושאים כאן, כלולים תמיכה ועדכונים, כלומר אתה מוציא את המרב מהנושא.

הקמעונאי – נושא וורדפרס מגיב

נושא הקמעונאי-מגיב-wordpress-נושא

באמצעות הקמעונאי תוכלו לבנות כל אתר וורדפרס המוכן לנייד שתוכלו לחשוב עליו. החל מבלוגים, אתרי אינטרנט אישיים, פורטלים ארגוניים, תיקים ואפילו חנויות מקוונות, הקמעונאי מגיע עם תכונות נאותות כדי להתמודד עם כל מה שאתה זורק עליו.

זה מגיב במאה אחוז, מגיע עם תוספות פרימיום ותמיכת לקוחות אמינה, כמו גם פריצות דרך של וידיאו כדי שתתחיל לפעול תוך זמן קצר. לקמעונאי דירוג קונה הוא 4.64 / 5.00 ומחירו עומד על 58 דולר.

שיש רשימה קצרה של כמה מנושאי WordPress המגיבים הזמינים ברחבי האינטרנט. בכל דרך שהיא, ואם תזדקק לאפשרויות נוספות, אל תהסס לבקר ב Themeforest ולחפש “נושאי WordPress מגיבים”, ותקבל יותר אפשרויות ממה שתזדקק אי פעם..

בנוסף, תוכלו לבדוק את ערכות הנושא של וורדפרס המובחרות שלנו או את ערכות העיצוב החופשיות של וורדפרס עבור כמה נושאי WordPress מגיבים. אם התקציב שלך צפוף, בדוק את התקציב נושאי וורדפרס מגיבים בחינם ב – WordPress.org.

ממשיך הלאה…

יצירת אתר מוכן ל- WordPress לנייד עם תוספים ניידים

אם נושא הוורדפרס המועדף עליך אינו מגיב, או שאתה לא רוצה להרפות את הנושא הנוכחי שלך ברוחב קבוע מסיבותיך שלך, אתה יכול לנצל תוספי וורדפרס לתצוגה לנייד כדי להעביר חוויות ידידותיות לנייד לנייד שלך. משתמשים.

התהליך בדרך כלל פשוט; פשוט התקן את התוסף שלך, הגדר כמה אפשרויות והעבודה שלך הסתיימה. רוב התוספים הללו כוללים תכונת טריגר, המורה לפלאגין להציג נושא לנייד למשתמשים ניידים. הנושא הנייד אינו משיק למשתמשים שולחניים.

התוספים הסלולריים הבאים יעזרו לכם ליצור אתר וורדפרס המוכן לנייד בקלות ובמהירות:

תוסף וורדפרס בחינם לנייד

wptouch-mobile-plugin-for-wordpress

זהו כנראה התוסף הנייד הפופולרי ביותר עבור וורדפרס, מה עם יותר מ -400,000 התקנות פעילות. בכמה לחיצות, תוכלו להשתמש ב- WPtouch כדי לאפשר “… נושא נייד פשוט ואלגנטי למבקרים ניידים באתר האינטרנט שלך בוורדפרס.”

WPtouch מגיע עם פאנל ניהול אינטואיטיבי המאפשר לך להתאים אישית את האופן בו האתר שלך ייראה במכשירים ניידים. התהליך די פשוט, ולעולם לא תיגע בשורת קוד אחת.

המבקרים יכולים לבחור בין גרסאות הנייד לשולחן העבודה בלחיצה אחת. המפתחים, BraveNewCode, Inc. ו- Dave Storey, מספקים, בין היתר, גם גרסת מקצוענים המשלבת נושאים ותכונות משופרים. לתוסף יש דירוג מעל הממוצע מעל 3.7 / 5.0.

WP גלאי סלולרי בחינם

wp-mobile-detector-plugin-for-wordpress

האם אתה מחפש לגייס את אתר WordPress שלך בדרך הקלה? אם זהו כן מהדהד, גלאי WP לנייד הוא התשובה שלך. בזכות ההמצאה שעשתה ייצור של תוסף זה, WP Mobile Dectector יכול לטעון באופן אוטומטי נושא סלולרי תואם אם הוא מגלה שהמבקר נמצא בטלפון חכם או בטלפון נייד טיפוסי..

תכונות מיוחדות כוללות איתור של יותר מ -5,000 מכשירים ניידים, שינוי גודל של תמונה, נתונים סטטיסטיים ניידים ותוכן מעוצב באופן אוטומטי. יתר על כן, התוסף קל להתקנה, התאמה אישית ושימוש. זה מגיע עם שבעה ערכות נושא לנייד, ותוכלו לבנות נושא מותאם אישית משלכם באמצעות עורך הנושאים האינטראקטיבי של הנייד. אתה יכול אפילו להעלות לוגו משלך ולהוסיף מודעות להתקנים ניידים!

האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות עם גלאי WP לנייד. לפלאגין דירוג של 3.7 / 5.0, ומגיע עם גרסת מקצוען שמתהדרת ביכולות משופרות.

חבילת וורדפרס לנייד בחינם

wordpress-mobile-pack-plugin-for-wordpress

חבילת המובייל של וורדפרס עוברת צעד מעבר להיענות בכך שהיא נותנת לך את ההזדמנות לסחוט את כל אתר הוורדפרס שלך לאפליקציה סלולרית חוצה פלטפורמות..

הפלאגין נתמך ב- Windows Phone 8, מכשירי iPhone, טלפונים אנדרואיד ו- Firefox. יתר על כן, זה תואם לכל הדפדפנים הגדולים. ממרכז שליטה קל לשימוש, אתה יכול להתאים אישית את מראה האפליקציה, לארגן פוסטים, דפים ותגובות בקטגוריות, כמו גם לעקוב אחר השימוש בנייד באמצעות Google Analytics..

תכונות אחרות כוללות תמיכה בטבלאות וטאבלטים, מקורות תוכן ללא הגבלה, יישומים ללא הגבלה, מצב לא מקוון, מונטיזציה ומצב מסך מלא בין היתר. כביכול, חבילה של וורדפרס לנייד מגיבה בצורה נוראית.

מילה אחרונה…

עד לנקודה זו, אתה אמור להיות מסוגל ליצור אתר מגירה מובנה המוכן לנייד באמצעות WordPress. האפשרות הטובה והמומלצת היא כמובן להשתמש בתכנית וורדפרס מגיבה ממילה go. אם זו לא בחירה בשבילך, אתה תמיד יכול לסמוך על תוספים ניידים.

אני אלך עם נושא וורדפרס מגיב בכל יום. מה איתך? חוץ מזה, באילו טיפים אתה משתמש כדי להפוך את אתר הוורדפרס שלך למוכן למכשירים ניידים? שתף איתנו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me