שני שלבים להפעלת תנועה לבלוג הוורדפרס שלך באמצעות טוויטר

אני חובב ענק של טוויטר – לא בגלל שאני חושב שזו רשת מדיה חברתית נהדרת להתעדכן בחברים שלי, אלא מכיוון שהיא (א) היא מקום נהדר לרשת עם הקוראים שלך ובלוגרים כביכול ו (ב) יכולה להיות נהדרת מקור הפניות ממוקדות לאתר שלך.


יש הרבה מה לאהוב בציפור הכחולה. אתה יכול להשתמש בטוויטר כדי לפנות במהירות ובקלות אל קוראי הבלוג שלך. אם לא יש כל הקוראים עדיין, אתה יכול להשתמש בטוויטר כדי לבנות בעקבות יש מאין. וכשמדובר בשימוש בטכניקות ובפלאגינים יעילים בכדי להגביר את המבקרים בבלוגים של וורדפרס, טוויטר היא ללא ספק האפשרות המועדפת עלי.

עם האמור לעיל בחשבון, בפוסט זה אני רוצה להראות לכם כמה מהדרכים בהן אני משתמש בטוויטר כדי להביא תנועה לבלוג שלי.

שלב 1: בניית המשך

השלב הראשון הזה אינו ספציפי לוורדפרס – אחריו כל מי שרוצה לבנות עוקבים בטוויטר. למרות זאת, יהיה עליכם לבנות מעקב ניכר לפני שתוכלו לנצל את הטכניקות והתוספים בשלב 2, כך שנראה רק נכון שאני מכוון אותך בכיוון הנכון לפני שאתה נכנס לחומר הטוב.

כתבתי המון על בניית טוויטר בעקבותיו בעבר, כיוון שזה משהו שהצלחתי איתו הצלחה מסוימת – עד 2012 הגדלתי את הפרופיל שלי מכ- 500 עוקבים ליותר מ- 9,000. זה אולי לא מרשים במיוחד בהשוואה לאלה של ברק אובמה או ליידי גאגא, אבל היה להם מותג ענק לבנות עליו – לא עשיתי.

שלב 2: העברת תנועה לאתר שלך

ברגע שיש לכם כמה עוקבים תוכלו להתחיל לחשוב כיצד להסיע אותם (ואחרים) לאתר שלכם. אני מניח שיש לך את הטפיחות הבסיסיות; כמו קישור לאתר שלך מפרופיל הטוויטר שלך וכן הלאה:

טום אוור בטוויטר

עם כל זה מחוץ לדרך האסטרטגיה שלך צריכה להיות מבוססת על שני מושגים.

מושג ראשון: שיתוף התוכן שלך ביעילות

רק להכות בפרסום בפוסט הבלוג האחרון שלך ולהמשיך עם היום שלך לא יביא ליותר מטפטפת של מבקרים (אלא אם כן אתה כבר מנהל בלוג מבוסס). אתה צריך לשים את החצרות הקשות לקידום התוכן שלך. דרך אחת כזו לשיתוף התוכן שלך היא כמובן המדיה החברתית, וליתר דיוק, טוויטר.

הדבר הראשון שכדאי לזכור הוא זה מקובל בהחלט לשתף כל פוסט חדש בבלוג שאתה מפרסם לא פעם. כל עוד אתה לא רק בעזרת הפרופיל שלך כדי לקדם את התוכן שלך, מעט מאוד מהעוקבים שלך חושבים אם אתה מקדם פוסטים חדשים פעמיים או שלוש, כאשר כל ציוץ מחולק בצורה סבירה. המשמעות היא גם שהפוסט שלך זוכה לחשיפה באזורי זמן מרובים.

WordTwit

WordTwit

לאחרונה התחלתי להשתמש בתוסף וורדפרס מצוין שהופך את התהליך לציוץ פוסטים חדשים פשוט ביותר (באופן אוטומטי, למעשה) – WordTwit. אמנם יש גרסה חינמית, אך אני ממליץ מכל הלב ללכת למקצוענים, המאפשרת לך לתזמן באופן אוטומטי מספר ציוצים של אותו פוסט.. עם התוסף הזה אתה מכה בפרסום והוא מעקב מחדש את הפוסט החדש שלך באופן אוטומטי – אינך צריך להרים אצבע. יש גם חבורה של פיצ’רים נוספים כמו ציוץ למספר חשבונות, hashtags בהתאמה אישית, ועוד ועוד.

אז הפוסטים החדשים שמטופלים בהם, אבל מה עם הדברים הישנים שלך? אם אתה מפרסם תוכן ירוק-עד, פוסטים שפרסמת לפני כחצי שנה צריכים להיות רלוונטיים היום בדיוק כמו שהיו אז. ציוץ של תוכן ישן באופן ידני יכול להיות מטלה אמיתית, אז במקום זאת פנה לתוסף כמו בציוץ, איזה באופן אוטומטי ומדי פעם מפרסם תוכן ישן דרך פרופיל הטוויטר שלך.

אלה שני התוספים שאני ממליץ לשיתוף התוכן שלך באמצעות טוויטר בצורה יעילה. לאחר שמכסים את הבסיסים האלה, יעודדו לעוקבי הטוויטר שלך באופן קבוע לבדוק את הבלוג שלך. עם זאת, וודאו שכל הקידום העצמי הזה משולב בעקביות בתוכן שימושי של צד שלישי וציוצים ייחודיים אחרים.

מושג שני: מקל על אנשים לשתף את התוכן שלך

עם האמצעים לעיל במקום טוויטר צריכה כעת לנהוג בזרימת תנועה טובה לאתר שלך. עם זאת, מבקרים אלה הם שלך עוקבים בטוויטר – השלב הבא הוא למצוא אנשים לא כרגע עוקב אחרייך ומסיע אותם לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לגרום לקוראים הקיימים שלכם לבצע את העבודה הקשה על ידי שיתוף התוכן שלכם.

עם זאת בחשבון, המפתח הוא להפוך את השיתוף (1) לקל ו (2) מזמין – קל בכך שאנשים יכולים לשתף תוכן בכמה לחיצות בלבד, להזמין בכך שהם מרגישים חובה לשתף את התוכן שלך.

בואו מתחילים להקל על השיתוף. אמנם יש מספר עצום של תוספים פופולריים לשיתוף חברתי (ניסיתי את רובם), ההמלצה מספר אחת שלי היא Digg Digg. זה בחינם, מוצע היטב, קל משקל ופותח על ידי החבר’ה המדהימים שב חוצץ (אם לא שמעת על אותה אפליקציה, אתה בהחלט צריך לבדוק אותה). כאשר Digg Digg מותקן ומוגדר כהלכה, לקוראים תמיד תהיה אפשרות לשתף.

Digg Digg על השארת עבודה מאחור

Digg Digg בפעולה בבלוג שלי.

לאחר שהקלת את השיתוף, אתה רוצה להתמקד בהפיכתה מזמין. יצירת תוכן נהדר היא כמובן התחלה מצוינת, אבל זה לא כל מה שאתה יכול לעשות. בסופו של דבר אנשים רוצים לצייץ משהו מעניין, והכותרת של הפוסט לא תמיד משכנעת במיוחד. עם זאת, אני רוצה להטמיע ציוצים מאוכלסים מראש בפוסטים שלי, כך:

ציוץ משובץ

הקישור…

ציוץ משובץ

… והציוץ המאוכלס מראש.

קטע טקסט מעניין ואחריו קישור חזרה לפוסט שלך – מה יכול להיות פשוט יותר?

לא יכולתי למצוא תוסף שמאפשר לי ליצור קישורים כאלה בקלות, כך שאני וחבר יצרנו אחד כזה – זה נקרא הטמעת ציוץ קלה. המפתח לניצול הטוב ביותר של התוסף (ולכן הגדלת חלקי התוכן שלך) הוא כולל ציוצים מעניינים מראש כך שאנשים יכולים לשלוח תוכן נהדר לעוקבים שלהם בכמה לחיצות בלבד. מצאתי שציטוטים מפורסמים ופניני החוכמה שלך משלכים הרבה פעולה משותפת. בכל פעם שאני כולל ציוצים מאוכלסים מראש בפוסט, אני נוטה לגלות שמספר הציוצים עולה ב- 20-40% ואף יותר..

ארבעה תוספים = הרבה יותר תנועה

הזכרתי ארבעה תוספים לעיל, שרק אחד מהם הוא פרימיום. כל אלה אני משתמש בכדי להעביר תנועה לאתר שלי מטוויטר והם עובדים טוב מאוד עבורי.

עם זאת, אם יש לך הצעות נוספות (בין אם מדובר בטכניקות או תוספים ספציפיים) לגבי האופן בו אנשים עשויים להניע תנועה רבה יותר לאתר שלהם באמצעות טוויטר, אנא יידעו אותנו בסעיף ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me