מפתחי וורדפרס: אל תשאירו כסף על השולחן

בפוסט של היום אני רוצה לשתף כמה רעיונות שעשויים לעניין אותך אם אתה מפתח שעושה עבודות לקוח במערכת האקולוגית של וורדפרס וסביבתה. פודקאסטים של וורדפרס צומחים במספר המאוחרים שלהם, גם שם וגם בפורומים מקוונים רבים מתקיים דיאלוג קבוע למדי אודות פרילנסרים / עסקים של וורדפרס וכיצד הם יכולים לפעול ביעילות רבה יותר ועם רווחיות רבה יותר. יש לי מה לומר בנושא, המשך לקרוא למחשבותיי על הכנסות קלות יחסית שניתן להוסיף לכל עסק בוורדפרס שעושה עבודה מול לקוח..


קח את הדוגמא של פרילנסר שעושה בניית אתרים. הם יתמקדו בקצרה, במסגרות החוט, בעיצוב האתר אך עם סיום הפרויקט הם לרוב ייפרדו לשלום מאותו לקוח עד שיצטרכו לעשות משהו טכני, אולי מותקן יישומון חדש או שינוי בעיצוב..

אירוח וורדפרס הוא פרי תלוי נמוך – בחרו בו!

אז למה לא להציע לדאוג לאירוח עבור אותו לקוח? לאחר מכן תוכל להרוויח הכנסות חוזרות ונשנות מאותו לקוח, זה משהו שאתה יודע שהוא צריך. לפני שאני הולך יותר מדי רחוק אני רוצה להבהיר את הנקודה הזו. לפני המיזם הנוכחי הקמתי והפעלתי במשך למעלה מעשר שנים עסק של רשם דומיינים & אירוח שנמכר בסופו של דבר לחברה גדולה יותר שאיחדה עסקים דומים רבים בענף זה..

זמן קצר לאחר מכירה זו התחלתי לעבוד עם וורדפרס וההתבוננות הראשונה שלי הייתה שהאנשים האלה צריכים אירוח ולכן התחלתי לספק שירות ללקוחות האלה שעבורם אנו בונים אתר. כעת לאחר 5 שנים הצד המארח של העסק מייצר בין 5,000 ל- 7,000 לחודש. זה בערך הגודל הממוצע של פרויקט וורדפרס שאנחנו עושים, כך שלמעשה יש לנו הכנסות מפרויקט נוסף – שאנחנו לא צריכים לעשות כל חודש. שווה לחשוב עליו?

אוקיי אז בשלב זה אתה חושב: “אבל אתה יודע על אירוח כך שזה בסדר עבורך“. ובכן, אחרי 10 שנים במשחק הזה אני יכול לומר לכם שהדבר האחרון שרציתי היה לחזור לענף אירוח אתרים. הרבה פעמים יותר מדי הוקפצו לי על ידי שרתים נזקקים.

אבל זה לא צריך להיות כזה. מבצעי האירוח של וורדפרס הזמינים כעת טובים ומושלמים יותר כמוצר מכפי שאי פעם היה ותחום וורדפרס ביתר שאת. בשנים האחרונות חל גידול מתמיד בפתרונות אירוח ספציפיים בוורדפרס והשימוש בהם הוא המפתח להציע שירות אירוח ללקוחות וורדפרס שלך..

בואו נסתכל על ההתנגדויות

“אני לא יודע מספיק על אירוח … אני לא רוצה לתמוך בלקוחות אירוח … אנחנו לא מספיק גדולים כדי לנהל אירוח שכן לוקח זמן לנהל.” כל הנקודות התקפות אך לכל אחת מהן יש פיתרון סביר.

אינך צריך לדעת כל כך הרבה על אירוח יותר, אתה בטח לא צריך לרדת וללכלך עם תצורות Apache או להתעסק עם הגדרות שרת MySQL. קבל מישהו שיודע על זה שיעשה זאת בשבילך. רבים משירותי האירוח הספציפיים בוורדפרס (שירותים כמו WP Engine או גלגל תנופה) מבצעים את כל העבודה הקשה הנדרשת, אפילו עד להתקנת וורדפרס בשבילכם (נכון שזה לא Cpanel!). הם גם דואגים לגיבויים, עדכוני ליבה של וורדפרס ודואגים לאבטחה.

בצד התמיכה, אתה באמת לא צריך לספק תמיכה. אם אתה חושב על זה אתה המפתח ודרישות התמיכה הן בינך לבין ספק השירות. הלקוח שלך לא צריך להסתבך ברמת ה- FTP בכלל (ראה את הנקודה שלי לגבי דוא”ל למטה בהמשך).

לגבי ההתנגדות האחרונה, אין לך זמן לנהל אירוח. ובכן, אם תרוויח קצת זמן וכאן תוסיף את הערך שלך, זה לא ייקח אחוז גדול מהשבוע או החודש שלך. המשך לקרוא למידע נוסף על זה ישירות למטה.

איפה אתה מוסיף את הערך שלך?

קשר ספק אירוח מרכזי בוורדפרס עם שירות ניהול וורדפרס כמו ManageWP או אינסופי וכאן מוסיפים ערך. עדיין יש לטפל בעדכוני תוספים וערכות נושא ועם כלים כאלה זה יחסית כאב. ואם בנית את האתר מלכתחילה, תדע את כל התוספים שנמצאים שם, כך שתעדכן אותם יהיה ישר קדימה.

כמו כן זה לוקח זמן לבצע כמה בדיקות פשוטות על הגיבויים של האתר, אולי טען מחדש באופן קבוע את אחד הגיבויים כדי להבטיח שהוא עובד. אתה ממנף את אירוח וורדפרס אך עדיין מוסיף תוספות משלך למעלה.

אל תיגע בדואר אלקטרוני!

אם אתה קורא במחשבה שעשיתי כמה נקודות די טובות, לפני שאתה מתחייב לזה לעסק שלך, תן לי לתת לך טיפ, או אפילו כלל – לעולם אל תישבר. אל תציע שירות אירוח בדוא”ל.

אינך צריך, יש המון הצעות דוא”ל ייעודיות שגם אתה יכול להפנות ללקוחות שלך. של גוגל GSuite הוא הבחירה שלי ולמרות שזה לאחרונה הוסב משירות חינם לדמי משתמש, זה שווה את זה. לקוחות משיגים את זה עכשיו, דוא”ל הוא חיה שונה לאירוח אתרים שלהם. במסעותי אני לא מקבל שום דחיפה חזרה כשאני מציע שאתר וורדפרס והדוא”ל לא צריכים להתארח יחד..

אירוח דוא”ל הוא המקום בו מרבית זמן התמיכה מושקע. הגדרת תצורה של לקוחות דואר וטלפונים חכמים לדואר שולחני – התרחק! יש שפע של תמיכה מקוונת לשירות כזה, אבל יש גם אפשרות פשוט למצוא לעצמך חברה שמתמחה בשירות כמו אפליקציות של גוגל ולהפנות את הלקוחות שלך לאחת לפיתרון..

איך זה עובד כלכלית?

בואו ונעבור דוגמה מהירה. קח מוצר בינוני שכבה כמו ברמה המקצועית ב- WP Engine. זה יעלה לך 99 דולר לחודש עבור 10 התקנות וורדפרס (1198 דולר לשנה, או כ 958 דולר אם אתה משתמש בקישור הפרומו שלנו). אם היית מצרף את זה לשירות הניהול המפורט לעיל, אתה יכול לגבות לקוח סכום כמו 400 $ לשנה – ולהפיק הכנסה כוללת של 4000 $ כאשר יש לך 10 אתרים מלאים המותקנים, ולייצר רווח של 2800 $ ומעלה..

WP Engine מספק את השירות שלה על ידי ההתקנה, כך שאם אתה רוצה לעשות אפילו יותר טוב אתה יכול להתקין מספר אתרי תנועה נמוכים יותר בהתקנה של WordPress רב-אתרים, מה שהופך את המספרים לעבוד אפילו יותר טוב עבורך. בטח, ריבוי אתרים הוא מיומנות נוספת, אבל אם אתה נמצא ב- WordPress זה שווה ללמוד.

מחשבה אחרונה אחת

אני חייב להודות שאני קצת סנוב אירוח. כאשר לקוח מגיע לאתר שלו אצל ספק אירוח משותף זול ועליז, אני לא יכול להוריד אותם מהר מספיק. כאן נותן תועלת קטנה ונחמדה נוספת. אתה יכול למקם את עבודתך בתצורות אירוח איכותיות, מכוונות ומותאמות עבור WordPress. זה טוב יותר ויקל על הלקוחות שלך (ואתך) בטווח הרחוק. עכשיו צא החוצה והרחיב את העסק שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me