כיצד להשתמש באפליקציות העברת הודעות להגברת התעבורה לאתר וורדפרס שלך

כיצד להשתמש באפליקציות העברת הודעות כדי להביא תנועה לאתר וורדפרס שלך

ברחבי העולם אפליקציות Messenger Messenger מושכות אליהן יותר ויותר משתמשים מדי יום. למעשה, שלושת הפלטפורמות המובילות – WhatsApp, Facebook Messenger ו- WeChat – מושכות כל אחת למעלה ממיליארד משתמשים בחודש..


למרות שיש כאלה משתמשים פעילים יותר באפליקציות העברת הודעות מאשר במדיה החברתית, פלטפורמות אלה לרוב מתעלמות מהן ומשכו אליהן רק השקעות משמעותיות מעסקים גדולים בשנה-שנתיים האחרונות. זה אומר שיש גם הזדמנות וגם מקום לטעויות – במיוחד אם אתם מחפשים דרכים להגדיל את התנועה לאתר הוורדפרס שלכם.

האמת היא, 67% מהמשתמשים מחפשים ליצור אינטראקציה רבה יותר עם עסקים באמצעות אפליקציות העברת הודעות, והרבה מכל זה ניתן לעשות עם התוספים המתאימים של וורדפרס כדי לנצל את הבום הזה. השלב הראשון הוא הבנת אפליקציות ההודעות ואז התבוננות כיצד השימוש בהן ביעילות יכול להגדיל את התנועה לאתר הוורדפרס שלך.

הנה מה שאתה צריך לדעת.

אפליקציות להעברת הודעות: הזדמנות חדשה ליצירת תנועה

בהתחשב בכך שהטכנולוגיה הזו ואסטרטגיות השיווק החדשות הללו כל כך ייחודיות, מעט מאוד נתונים קשים פורסמו. עם זאת, במקום בו חלק מהמותגים הגדולים משקיעים את מירב המאמצים, כמו גם כמה מהר פלטפורמת צ’אט מסוימת צומחת, הן שתיהן דרכים הוגנות לאמוד פוטנציאל.

יישומי פלאגין וורדפרס ואפליקציות העברת הודעות

הוספת כפתור שיתוף לאתר וורדפרס שלך היא דרך מצוינת להניע תנועה ולהגדיל את המעורבות. למה? מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים לשתף את המידע שלך בפלטפורמות בהן הם משתמשים. אפילו יותר טוב, יש המון תוספים קלים לבחירה.

כפתורי שיתוף AddtoAny לחינם

AddToAny הוא תוסף שיתוף חברתי אחד שיקבל לחצני שיתוף של 100 שקעים שונים לדף שלך. אפליקציות ההודעות שיש ל- AddToAny שאולי תרצו למנף כוללות Kik, Viber, WeChat ו- WhatsApp.

Line הוא אפליקציה נהדרת נוספת שיש לה תוסף לחצני שיתוף. דרך אחת קלה לחצי מיליארד משתמשי Line לדעת שאתה שם בחוץ היא להוסיף תוסף חברתי קו לאתר שלך. לחיצה אחת פשוטה על כפתור “קו זה” תביא את העמוד שלך לפני פנים רבות חדשות.

אתה יכול גם ללכת צעד אחד קדימה ולבצע אוטומציה של התגובות שלך באמצעות Discord. הודעה על WP Discord התוסף לדוגמא משתמש בבוט ובכתובת אתר של Webhook, שיידעו את הקוראים בערוץ הרצוי לך על כל פוסט חדש שפורסם באתר וורדפרס שלך..

אפשרויות אפליקציית המסרים המובילות

אז אתם מכירים את התוספים שתוכלו לשלב בדף וורדפרס שלכם, אך באילו אפליקציות העברת הודעות עליכם לבחור בכדי לסייע בתנועה?

אם השתמשת בעבר בשיווק במדיה חברתית לייצור תנועה, רבות מאותן מיומנויות חלות כאן. שליטה באחד מהערוצים הללו והוצאת פוטנציאל ייצור הדור המלא של התנועה שלה לא תהיה משימה קלה.

עם זאת, ברגע שיש לך נגיעה בדברים והחשבונות שלך מסודרים, אתה יכול להשאיר את רוב הפונקציות היומיומיות לבוטים, וזה צפוי כמעט בכל הפלטפורמות הללו. Chatbots מספקים יתרונות רבים ללקוחות שלך ומאפשרים לך להשתמש באפליקציית העברת הודעות למלוא הפוטנציאל שלה.

קו

העברת אפליקציות להעברת תנועה לאתר וורדפרס שלך: קו

קו היא אפליקציה סלולרית לתקשורת מיידית במכשירים חכמים. עם רק יותר מרבע מיליון משתמשים, קו מציע המון עבור אפליקציית העברת הודעות. זה נותן לאנשים ולעסקים את היכולת ליצור קשר זה עם זה, ליצור ולהצטרף לקהילות ולשתף הודעות, תמונות וסרטונים. הם גם מקדמים שימוש, יצירה ומכירה של סמלי מדבקות ומדבקות ייחודיות. כמה עובדות עיקריות על קו:

 • כרגע הקטע המשמעותי ביותר בבסיס המשתמשים של Line נמצא בדרום מזרח אסיה – במיוחד יפן (שמקורה באפליקציה)
 • משתמשי הקווים נוטים להיות בצד הצעיר עם רבים מהקבוצה סוגר גילאים 10-19
 • בסיס המשתמש של Line מוכפל מדי שנה

מתוך כל פלטפורמות הצ’אט כאן, הנוכחות הגדולה ביותר של אמזון נמצאת בקו. החשבון והקהילה שלהם מוקדשים לקידום המוצרים וסגנון החיים של אמזון. זה לא אינטראקטיבי כמו שרבים מקהילות המותג האחרות וכל הקישורים מצביעים ישירות אל Amazon.com. אם יש לך אתר מסונף של אמזון בוורדפרס, אתה יכול למנף את הקשר של אמזון לקו.

הורד את בונה הקישורים של אמזון

התוסף Amazon Associate Link Builder מספק את הכלים הדרושים לקידום מוצרי סניפים באתר וורדפרס שלך. לאחר מכן תוכל להשתמש בקו לקידום מוצרי השותפים שלך. אתה יכול לפנות דרך קו לבקש משוב, אתה יכול לקדם מוצרים חדשים, או שאתה יכול לבקש מלקוחות לסקור מוצרים שונים. הטריק הוא פתיחת “קו” התקשורת ויצירת תחושת אמון כך שלקוחות פוטנציאליים יבקרו באתר וורדפרס שלך תחילה כאשר הם קונים ברשת.

WhatsApp

העברת אפליקציות להעברת תנועה לאתר וורדפרס שלך: Whatsapp

WhatsApp הוא אפליקציה לנייד בצ’אט וטקסט צ’אט פופולרי במיוחד. עם 1.5 ביליון משתמשים פעילים חודשיים, רוב הסיכויים ששמעתם על או השתמשתם ב- WhatsApp. כמה נתונים סטטיסטיים על WhatsApp שכדאי לזכור הם:

 • 42% ממשתמשי האינטרנט בגילאי 25-34 השתמשו ב- WhatsApp או ישתמשו בהם
 • כמעט שליש מהאנשים מתחת לגיל 44 השתמשו בזה
 • בסקר שערך מעל 70,000 משתמשים, 15% WhatsApp דיווחה כמקור החדשות העיקרי שלהם בעוד שרק 8% הסתמכו על Messenger Facebook

כדי להשתמש ב- WhatsApp כדי להגדיל את התנועה, תרצה לנצל את “הקבוצות” שהאפליקציה מציעה. עם זאת, יתכן שתצטרך לפלח את המאמצים שלך מכיוון שכל קבוצה יכולה לכלול רק 256 חברים בכל פעם. אתה יכול גם להשתתף בקבוצות מבוססות. שלא כמו שירותי העברת הודעות אחרות, WhatsApp אינה מאפשרת מודעות או בוטים. זה אומר שאתה צריך להיות יצירתי.

שלח קישורים לפוסטים בבלוג שלך ב- WordPress כדי לחנך וליידע אותם. אתה יכול גם להציע לאנשים תמריצים להסתבך עם חשבונך. לדוגמה, וודקה אבסולוט יצר דמות בדיונית, “סטיב.” כדי לקבל הזמנה למסיבה של אבסולוט, אנשים היו צריכים ליצור קשר עם “סטיב”.

WhatsApp צ'אט פלאגין בחינם

יש גם תוסף WhatsApp WordPress המאפשר לך לפתוח צ’אט WhatsApp ישירות מאתר WordPress שלך. תוסף זה מאפשר למפתח אתר וורדפרס להכניס תיבת צ’אט לאתר.

לאחר מכן, כדי להעביר את התעבורה לאתר וורדפרס, בעלי דפי אינטרנט רבים מבקשים מהקוראים להציע משוב על התוכן באמצעות תיבת הצ’אט WhatsApp שלהם. הם משוחחים עם הקוראים כדי לראות מה מהדהד איתם ואז הם משתמשים במשוב כדי לשנות ולהתאים את אסטרטגיית התוכן שלהם.

קיק

העברת אפליקציות להעברת התנועה לאתר הוורדפרס שלך: Kik

קיק היא אפליקציה ניידת למסרים מיידיים בחינם המאפשרת למשתמשים להתחיל שיחות חדשות בקלות על ידי סריקת קוד ה- Kik שלהם. זה מאפשר הודעות קבוצתיות אחת לאחת ופשוטות. עובדות ראויות לציון על קיק כוללות:

 • חלק גדול מהמיתוג האישי של קיק נראה מיועד לבני נוער ומבוגרים צעירים
 • 70% מהקהל של קיק הם בין 13-24
 • זהו אחד מעשרת אפליקציות ההודעות המובילות עבור בני נוער בארה”ב

קיק החלה להציע רק למותגים להשתמש בבוטים באמצע 2016. משמעות הדבר היא שאתה יכול לבנות עכשיו קיק בוט לאתר WordPress שלך ולהגדיל את התנועה. בוט קיק יכול למעשה להיות יעיל יותר מצ’אטים מסורתיים. ניתן להשתמש בבוט זה לשליחה אוטומטית של עדכונים, עלוני מידע ומבצעים מיוחדים ללקוחות כך שהם יבקרו באתר וורדפרס שלכם בכדי לראות חיסכון ומבצעים..

מותגים רבים, כולל Sephora ו- H&M, החלו להשתמש בקיק כאמצעי חלופי למתן המלצות ללקוחות. באחד קמפיין הפריצה של ספורה, המותג קיבל יותר מחצי מיליון אינטראקציות צ’אט בוט דרך Kik.

WeChat

העברת אפליקציות להעברת התנועה לאתר הוורדפרס שלך: Wechat

מתפאר ב היחס הגבוה ביותר של משתמשים פעילים יומיים, WeChat נמצא במצב ייחודי. אפליקציית ההודעות והטקסט הקוליות הניידים הזו כוללת נתונים סטטיסטיים מעניינים:

 • 90% מבין משתמשי WeChat הם מתחת לגיל 36
 • למעלה מ- 90% ממשתמשי WeChat הם בסין
 • 83% ישתמש ב- WeChat בעבודה או בעבודה

Buzzfeed, למשל, השתמש ב- WeChat כדי למשוך קוראים חדשים או קוראים חוזרים שרוצים למצוא תוכן ייחודי. החברה הקימה בוט שייתן המלצות על בסיס מילות מפתח, ויספק חוויה אצרית למשתמשים.

תוסף WeChat עבור WooCommerce

יש גם תוסף WeChat עבור WooCommerce שמפעילה תשלומי WeChat עבור אתרי WooCommerce. היתרון בהוספת תוסף זה לאתר וורדפרס שלך הוא אפשרויות התשלום הפשוטות שלו. לקוחות חוזרים והתנועה גדלה כאשר הדברים קלים, והתוסף WeChat עושה את זה כך. תוסף זה מאפשר תשלומי קוד QR ותשלומים באמצעות WeChat נייד.

אי הסכמה

העברת אפליקציות להעברת התעבורה לאתר הוורדפרס שלך: אי הסכמה

אי הסכמה היא אפליקציה לנייד של Voip, שכולה קהילות. רובם בנויים סביב משחקים ו fandoms – כאן התחיל הדיסקורד. עם זאת, רבים הם פוליטיים או שנועדו לדון בסוגים מסוימים של סוגיות. דיסקורד הוא אחד מיישומי ההודעות המבוססים על קהילה מעטים המאפשרים לך להצטרף לקהילה כדי לחפש תנועה בניגוד ליצירת קשר עם אנשים. כמה עובדות רלוונטיות על אי הסכמה:

 • זו דוגמה לשירות העברת הודעות צ’אט מצליח אך נישה.
 • המבנה הקבוצתי והעיצוב הכללי שלו נועדו לפנות במיוחד לגיימרים
 • זה פונה גם לקבוצות שרוצות להקים קהילות צמודות עם התקשורת המתמדת

יצירת קהילה משלך או הצטרפות לקהילה הם שתי דרכים מעשיות להגדיל את נוכחותך ב- Discord כמו גם להפנות משתמשי Discord אחרים לאתר שלך..

WP דיסקורד תוסף חינם

כפי שהוזכר בקצרה קודם לכן, יש אפילו תוסף וורדפרס בשם WP Discord Post שיפרסם את הפוסטים שלך ב- WordPress בערוץ ה- Discord שלך. לאלה העוסקים בערוץ הדיסקורד שלך תהיה הזדמנות לקשר לאתר שלך בקלות.

Messenger Facebook

העברת אפליקציות להעברת תנועה לאתר וורדפרס שלך: Messenger Facebook

לאחר שהחליטו להפוך את פיצ’ר הצ’ט של פייסבוק לפעול כאפליקציה עצמאית, אפשר למשתמשים להתחבר לאנשי הקשר שלהם ב- FB בצורה דומה להודעות טקסט ב- SMS..

בכל הקשור לצמיחה, לאחר פרידתה מאפליקציית הפייסבוק, Messenger Facebook היה:

 • 600 מיליון משתמשים באפריל 2015
 • 900 מיליון ביוני 2016
 • 1.2 מיליארד באפריל 2017

מותגים מרכזיים משתמשים ב- Facebook Messenger ככלי לקבלת גישה ישירה לקהל היעד שלהם. אלופת ה- NBA, לוחמי גולדן סטייט השתמשו ב- Facebook Messenger ליצור “עוזר פלייאוף פלייאוף.” זו הייתה דרך לגרום למשתמשים להצטרף לקבלת עדכונים לסדר היום של הפלייאוף של הקבוצה.

הורד תוסף חינם של צ'ט לקוח מסנג'ר

ישנו תוסף שמאפשר לכם להוסיף צ’אט פייסבוק Messenger חי לאתר שלכם. זה מאפשר לך לשלוח עדכונים דרך Messenger כאשר פרסמת תוכן חדש באתר וורדפרס שלך. אתה יכול גם להשתמש ב- Messenger כדי לבקש מהלקוחות למלא טפסי משוב. שתי טכניקות מעורבות פשוטות אלו יכולות להניע תנועה משמעותית.

SnapChat

העברת אפליקציות להעברת התנועה לאתר הוורדפרס שלך: SnapChat

לפלטפורמת המדיה החברתית מבוססת הנייד יש הבחנה ייחודית מפלטפורמות אחרות, מכיוון שכל הפרסומים משמידים את עצמם שניות לאחר שנצפו על ידי המשתמש. כמה עובדות עיקריות בנושא סנאפצ’אט כולל:

 • 71% ממשתמשי Snapchat הם מתחת לגיל 34
 • 70% ממשתמשי Snapchat הם נשים
 • 30% ממשתמשי האינטרנט האלפיים משתמשים באופן קבוע בסנאפצ’אט

Snapchat שימש מותגים רבים כדי להגיע לקהל שלהם בצורה יעילה ומרתקת. האתר מבוסס וורדפרס חדשות MTV משתמשת בסנאפצ’אט כדי לתת לקהל שלהם גישה לתוכן בלעדי שהם לא יכולים למצוא בשום מקום אחר. זה יכול להיות קטעי צילום, מוציאים או מבצעים מאחורי הקלעים. כאשר עוקבי SnapChat רואים קליפים קצרים אלה של מדה בלעדית, הם נמשכים לאתר כדי לראות קליפים ארוכים יותר. לפיכך, התנועה באתר גדלה.

באיזו אפליקציית מסרים עליכם לבחור?

למעלה אתה יכול לראות שש מהאפשרויות הפופולריות ביותר ליישומי העברת הודעות שיכולים לעזור לך להגדיל את הקהילה סביב אתר וורדפרס שלך ולשלוח יותר תנועה בדרך שלך. עם זאת, לא כל אפליקציות ההודעות נוצרות שוות.

לפני שתחליט להשקיע זמן וכסף בבניית קמפיין לפלטפורמת העברת הודעות מסוימת, שקול מי הקהל שלך והיכן הם הסבירים ביותר להיות.

אפליקציות להודעות יכולות לעשות יותר

רוצים יותר מסתם דור תנועה? באמצעות WordPress ו- AI, בתוספת אפליקציית העברת הודעות פופולרית, תוכלו להשיג יותר מסתם חברים נוספים לקבוצה שלכם או יותר מבקרים באתר וורדפרס שלכם. אתה יכול לאסוף נתונים רלוונטיים המאפשרים לאתר או לעסק שלך לצמוח לכיוון הרווחי ביותר. אתה יכול גם להמיר את הסקרנים למעריצים לכל החיים של הקול שלך או של המותג שלך. הפוטנציאל של אפליקציות העברת הודעות לשיווק רק מתחיל להתגשם.

האם יש לך נוספים לשימוש באפליקציות העברת הודעות כדי להגדיל את התנועה לאתר וורדפרס שלך? נשמח לשמוע את המחשבות שלך למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me